Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#4013) King Unique válasza #56474624 (#4012) üzenetére


King Unique
titán

Ebből megint nem sok minden derült ki. Többek között még az sem ismert, hogy a programnak (Rufus) pontosan melyik verzióját használtad, ami állításod szerint a problémát okozta. Esetleg elárulod? :D

Egyébként mostanában a Rufus használatánál több esetben bejelöltem a rossz blokkok keresése opciót és úgy írtam ki a telepítőt. Az előbbi először teljesen teleírja, majd végigolvassa a teljes felületet és csak utána kezdődik el a képfájl kiírása. Vagyis rendesen megizzasztja a pendrive-ot, de nálam egyiknél sem dobott semmilyen hibát, még így sem. Legalábbis a jó pendrive-oknál nyilván nem. Ellenben van egy 16 GB-os régebbről, amit nemrég itt említettem, hogy rossz. Annál 3.X GB felírása után jött az I/O eszközhiba üzenet és pont nem lehetett rá rendesen kiírni a Windows telepítőjét. Viszont annál nem is meglepő, mert maga a pendrive sz@r és mostanában egyre gyakrabban dobálja az írásvédett hibaüzenetet, illetve már a képfájl kiírása előtt is ilyen és egyéb problémák voltak vele. De attól még utána lehetett olvasni a felületét, a fájlkezelőben és a lemezkezelőben is megjelent, a Windows sem fagyott ki miatta stb. Ja, és amúgy az volt az a pendrive-ra, amin előtte soha nem futott Rufus és más hasonló program sem, mert csak adathordozásra, feltétles adattárolásra volt használva...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.