Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) Bullitz válasza k-adi (#15800) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Kívánom minden f@szcibálónak aki dps-t pickel hogy essen le bronzig és sose kerüljön feljebb. Ez a játék egy trágya szar lett soloba. Egy hulladék, félhülyékkel, és idiótákkal. Egészen elképesztő.

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#15802) MaYDaN


MaYDaN
tag

Érdekes dolog ez a triple dps, kiváncsi vagyok meglépik-e hogy végleg bekerüljön a játékba. Gondolom a league nézői miatt csináljak leginkább, hogy látványosabb legyenek számukra a mérkőzések. A Roadhog és Zarya buff érdekes ebből a szempontból. Azok jók lennének most is. :D Jövő heten meg indul a hero pool az új ranked seasonban. Asszem heti rotációban 1 tank 1 support 2 dps.

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#15803) tesz-vesz123 válasza Bullitz (#15801) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Én ezért váltottam supportra. Pár naponta tudok játszani 1-2 órát, olyankor ne azzal teljen az időm, hogy bámulom a waiting képernyőt. Majd behív 10 perc után, rögtön leavel valaki és újabb 10 perc várakozás... Nem való OWL-en kívül role queue ebbe a játékba. Ez a játék is úgy végzi mint a HoTS és a WoW PvP.

(#15804) debrecenikri válasza Bullitz (#15801) üzenetére


debrecenikri
tag

Miért, mit tettek, amivel neked ártanak? Megtanulnak karaktereket roleokban, ugyanúgy, mint a support és tank otp-k, azért, mert több van belőlük, nem kell őket bűnbakká tenni, ha a játékkal valami baj van. Aztán lehet, hogy azért jön ez belőlem, mert egy f@szcibáló dps vagyok :F

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#15805) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Sziasztok! Hol tudom beállítani hogy a portrém ne az alap karakter skin legyen? :N

(#15806) furob


furob
tag

Megint milyen csendben jött ki az Archives, meg is lepődtem este. Skinek nem rosszak, Pharah sztm elég király, többi so-so. Ez a 70 életes story (glass mode) azért elég nehéz. :(

(#15807) k-adi


k-adi
nagyúr

uj hős

https://www.youtube.com/watch?v=xBw42JOtAPw&feature=emb_title

vélemény? nyilván az ulti elég OP de azon kívül ?

(#15808) MaYDaN válasza k-adi (#15807) üzenetére


MaYDaN
tag

Elég mobilis az tény és szerintem a sticky bomb kombinálva a bal egérrel elég hatásos tud lenni. Legalábbis a videók alapján. Kicsit olyan genji feeling, de csak a lövései miatt. Az a lézer vagy mi az ha jól tudom csak akkor sebez erősen, ha fél életerő lent van. Bár ebben nem vagyok biztos. Az ulti OP-nak hat, így hogy elég gyorsan összetudsz szedni egy másikat is. :) Majd játszva kiderül, hogy milyen. OWL-ben el tudom képzelni, hogy fogják majd használni.

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#15809) tesz-vesz123 válasza k-adi (#15807) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Nekem nagyon bejön, de bármelyik hitscan szétszedi. Pláne, hogy már nerfet is kapott a mobility. Viszont tény, hogy a lehetőségek szinte végtelenek vele, van benne potenciál!

(#15810) k-adi válasza tesz-vesz123 (#15809) üzenetére


k-adi
nagyúr

már nerfelték is? hol van kiírva ez? én nem találtam meg :( gondolom az ultiját is nerfelik

(#15811) tesz-vesz123 válasza k-adi (#15810) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

PTR. Illetve YouTube-on érdemes követni a youroverwatch csatornát. :K

(#15812) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

Már egy ideje játszogatok kisebb... nagyobb... megszakításokkal a játékkal, de a kezdetektől fogva egy furcsaságot tapasztaltam...

Mégpedig azt, hogy az OW halkabb mint bármi más ami megszólal a gépen.

A Windows-os hangerőszabályzót használom mivel erősítő, hangfalak és mélynyomó van a gépre kötve. Az erősítőn maximalizált hangerőt használok. A zenéket böngészőből 12-14-es hangerőn szoktam hallgatni.

De az OW-t fel kell hangosítanom 24-30 körülre, mert amúgy halk.

Nézegettem a programonkénti hangbeállításokat, de ott egységes minden. Azaz nem halkabb az OW mint pl a böngésző.

Más is tapasztal ilyet, hogy ha elindítja az OW-t akkor feljebb kell tekerni a hangerőt?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15813) tesz-vesz123 válasza Puma K (#15812) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Nem lehet, hogy be van kapcsolva az a Dolby cucc a beállítások menüben?

(#15814) Puma K válasza tesz-vesz123 (#15813) üzenetére


Puma K
veterán

A Dolby Atmos for headphones az ki van kapcsolva.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15815) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Nem szoktam healel játszani, de azért ez tetszett...: [link]
:D

Én inkább ilyen vagyok.:
[link]
[link]

ÁdiBá

(#15816) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Sziasztok! Vannak jellemző időszakok az évben, mikor esetleg esélyes az OW akció? Valamikor tavaly év végén fél áron volt. Nem játszanék vele sokat, szóval várok az akcióra... De ha nagyon messze lesz a következő, akkor leszarnám, úgy is max 3ezret tudok spórolni.

Jevons paradox

(#15817) pohár


pohár
félisten

srácok, nem emlékeztek rá, hogy melyik NYXL vs ??? meccsen volt az, amikor Ilios Well-en voltak (ha jól emlékszem, de elsőre ez a map ugrott be), és a csapatukból az aktuális Ana valakit épp elaltatott egy Tracert, aki még földet sem ért, Pine-tól kapta a fejest Widowval nagyon csúnyán, kb 3 méter távolságból

hátha meglesz valakinek ez :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15818) pohár válasza pohár (#15817) üzenetére


pohár
félisten

ne keresse senki, megvan :D

pfuj de gusztustalan, aztakurvaéletbe

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15819) tesz-vesz123 válasza Aprósólyom (#15816) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Karácsonykor mindig akciós, meg szerintem lesz summer sale is!

(#15820) Aprósólyom válasza tesz-vesz123 (#15819) üzenetére


Aprósólyom
addikt

:R Kösz a reakciót! Akkor várok.

Jevons paradox

(#15821) pohár


pohár
félisten

na ez milyen brutál módon néz ki :Y :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15822) duracell89


duracell89
senior tag

Jatszik mostanában innen bárki? Középszar játékosként egy haverral szoktunk quickplay meg néhány Comp meccset tolni, de picit tele a hócipőnk az oroszokkal meg a tízéves kölkökkel, ha valaki csatlakozna néha írjatok.

(#15823) debrecenikri válasza duracell89 (#15822) üzenetére


debrecenikri
tag

Tologatom mint hülyegyerek a kisautót, de általában solozok meg nem tudom mennyire van bárkinek szüksége egy közepes genji onetrickre :D

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#15824) duracell89 válasza debrecenikri (#15823) üzenetére


duracell89
senior tag

Úgy kell egy Genji mint egy falat kenér! :D Mi a ID-d a játékban? Hozzáadjuk aztán ha látlak online berantunk a group-ba.👍

(#15825) debrecenikri válasza duracell89 (#15824) üzenetére


debrecenikri
tag

FantaZ#21730-on vegyél fel, aztán majd egy idő után úgyis én leszek a fél friendlisted :))

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#15826) furob válasza duracell89 (#15822) üzenetére


furob
tag

godsdog#21240
mehet bármi (Arcade+komp), bár az Ow pályafutásom elején nem compoztam meg ha igen szarul, ezért elkönyvelt forever bronze-nak, na jó dps silver... :)
most meg már hiába tolok akár 4/5-ös win-t heal-ben, akkor is kb 1100-at kapok
bár lehetne ezt az egészet resetelni (smurf azért nem leszek)

(#15827) Orgi válasza duracell89 (#15822) üzenetére


Orgi
őstag

Én minden nap játszom 2 barátommal, qp-t főleg, általában 2 nyertes meccsig, Messengeren lebeszélt időpontban. Orgi#2880 (azt hiszem fejből :) ).

[ Szerkesztve ]

(#15828) MaYDaN


MaYDaN
tag

Pletykák szerint a ma esti Playstation State of Play-en lesz egy OW2-es PS5 trailer. Kíváncsi vagyok így lesz-e. Illetve a hónap végén lévő Gamescom-on is elképzelhető, hogy lesznek eddig nem látott tartalmak az új részel kapcsolatban. Nagy a hallgatás a játékkal kapcsolatban, úgyhogy lassan villanthatnának valamit valóban. :)

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#15829) TBT válasza MaYDaN (#15828) üzenetére


TBT
Topikgazda

Korona miatt ne reménykedj. A WoW Shadowlands idei megjelenése is erősen kérdéses még (4-4,5 hónappal az év vége előtt) és a fejlesztői naplók szerint a Diablo 4 fejlesztése is belassult a Home Office miatt. :(

De, 2021 elején lesz BlizzCon Online, ott biztosan lesz róla szó, bár nagy bejelentések szerintem ott sem fognak történni emiatt.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#15830) MaYDaN válasza TBT (#15829) üzenetére


MaYDaN
tag

Igen, ez az egy dolog miatt félek én is hogy egy darabig még nem lesz belőle semmi. :U Bár azért már egy ideje hegesztik a játékot. Viszont akkor lehet csak a következő OWL szezon előtt fogják kiadni, hogy a profik rá tudjanak majd készülni.

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#15831) TBT


TBT
Topikgazda

Új hős teaser (japán csajszi):


A februári BlizzCon Online (BlizzConline) eseményen egy nagyobb volumenű bejelentés várható (talán Overwatch 2 bétateszt)!

Új DM térkép:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#15832) k-adi válasza TBT (#15831) üzenetére


k-adi
nagyúr

fujita? ez valami dva 2.0 lesz?

már jöhetne az OW2

(#15833) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

ÁdiBá

(#15834) Redcaster válasza ÁdiBá (#15833) üzenetére


Redcaster
őstag

Szép gyűjtemény! Nekem ő árválkodik itthon már a megjelenése óta, bíztam benne, hogy szépen sorban fogják a többi hőst is kiadogatni, így rendes hadsereget terveztem összerakni... De csak nem akarják kiadni őket :(

#15832k-adi
Jöhetne bizony :K
Sok hónap kihagyás után újra elkezdtem játszani, és talán jobban élvezem mint valaha, de ha már bejelentették, akkor jöhetne a 2. része :K

(#15835) Golden9


Golden9
addikt

Sziasztok!

2021 Január 4-ig ingyen játszható a játék.
Overwatch®: Free Trial.

[ Szeretkezve ]

(#15836) Golden9


Golden9
addikt

Egy kis Blizzard ajándék.
Overwatch winter-themed loot boxes.

[ Szeretkezve ]

(#15837) #60662784


#60662784
törölt tag

Csak én látom így, vagy tényleg egy kalap trágyává vált az Overwatch közösség a játékon belül?
Ennyi anyázást, trollkodást és basztatást szerintem sehol nem láttam még, pedig a legtöbb online izét végigpróbáltam.
Sajnálatos, de ennek így már nincs értelme :F

(#15838) VoidXs válasza #60662784 (#15837) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Mindig is így volt. Amikor volt játékos és bejött az endorsement rendszer, pár hónapig jó volt, aztán elfogytak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#15839) mefistofeles

Üdv Urak! Egy olyan problémája lenne a fiamnak, hogy már jó ideje meg van neki eredeti, dobozos verzióban az overwatch, de most ha be akar lépni, akkor azt mondja az oldal, hogy vegye meg a játékot. .. Mit lehet ilyenkor tenni? Ez valami bug?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#15840) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

[link]
:D

ÁdiBá

(#15841) k-adi válasza ÁdiBá (#15840) üzenetére


k-adi
nagyúr

true story :D

(#15842) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hosszú idő után ismét feltettem az OW-t. Mik ezek az elcseszett szemüvegek a karakteren? Hogyan lehet levenni?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#15843) dashed válasza Rigormortiis (#15842) üzenetére


dashed
senior tag

apr 1.. Majd elmulik

(#15844) TBT


TBT
Topikgazda

Jeff Kaplan 19 év után elhagyja a Blizzardot, más veszi át az Overwatch/Overwatch 2 vezető fejlesztői pozícióját

Chris Metzen, Michael Chu és most Jeff. Az eredeti fejes brigádból már senki sem maradt a cégnél. :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#15845) VoidXs válasza TBT (#15844) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Hát a játékból se maradt túl sok.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#15846) k-adi válasza VoidXs (#15845) üzenetére


k-adi
nagyúr

mondjuk nem is értem minek ide OW2, sose a story volt a lényeg, a multi meg elvileg nemsokat változik benne
az a pár special event poén volt, de ennyi... azokat meglovagolni egy 2. résszel, gondolom jó pár fizetős dlc-vel.. :D

(#15847) TBT


TBT
Topikgazda

Arra az esetre hátha valaki szeretne Overwatch-os szobrokat vásárolni.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#15848) k-adi válasza TBT (#15847) üzenetére


k-adi
nagyúr

engem jobban érdekel hova mész a szaros szobrok helyett :D

(#15849) oxox válasza TBT (#15847) üzenetére


oxox
addikt

mekkora ez a szobor?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#15850) TBT válasza oxox (#15849) üzenetére


TBT
Topikgazda

Widowmaker: ~35 cm
Tracer: ~27 cm

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.