Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Onda tabletek

Hozzászólások

(#694) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Talán megtaláltam a megfelelő fórumot. Van egy onda v919 air ch tabletem, amire androidot szeretnék fel telepíteni, csak a menetét nem tudom. A pendrive os telepítést értem, de hiába, mert lehet hogy bebootol róla az android és akár telepíthetem is, de eggyik sem lát wifit, mintha nem ismerné fel a wifit az android. Azóta a biost is felfrissítettem rajta már mint a táblagépen, így már dualbootos lett a gép, és a biosa minden beállítást enged. Amit az elején nem engedett. A windows10 teljes értékű minden megy rajta. Csak android alatt nem, hiába telepítek rá akárhány verziós androidot, pendriveon keresztül, nincs wifi. Vagy rosszúl közelítem meg a dolgot, és máshogy kellene feltelepítenem rá? flesselni kellene vagy hogy? jobban szeretem az androidot már, és jobban is menne a tabletem vele. csak a telepítés menetét nem értem, van minden féle kábelem ami csak kel, pendriveos telepítés okés, de hiába ha hiányos az egész. Pedig minden oké lenne. A választ előre is köszönöm! Marci

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Onda tabletek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.