Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29551) fokukac válasza AMD Power (#29547) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem símán, elvégre attól is felforr a víz? a kotyogó meg szabályoz, nem?

bájdövéj, én kapszulás nespresso-t vettem, ég és föld. Olyan kávét csinál, hogy nyammi, sehol máshol nem iszom azóta olyan jó kávét, mint otthon.
Igaz, egy adag így kb. 110 Ft, de egy 300 ft-os ikeás tejhabosítóval olyan kapuccsinót rittyentek magamnak, hogy csuhajja.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29552) AMD Power válasza fokukac (#29551) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk napi 10 adag kávé fogy....

És mi a kotyogóst szeretjük.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29553) fokukac válasza AMD Power (#29552) üzenetére


fokukac
nagyúr

akkor valami ilyen kell :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29554) bobsys


bobsys
addikt

Az van, hogy nosztalgiaztam es megneztem par 90es evek kozepi house disco videot, a szamok tobbsegere siman emlekszem, az obudai diszkobol ahova jartam :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29555) fokukac válasza bobsys (#29554) üzenetére


fokukac
nagyúr

csá diszkópatkány! Vidéki vagy..? :P

Ui. de gyűlöltem anno... de már én is nosztalgiával gondolok azokra a borzadály zenékre :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29556) bobsys válasza fokukac (#29555) üzenetére


bobsys
addikt

Mi a korzetszamod? :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29557) bobsys


bobsys
addikt

Jon Sandy a hurrikan, mar a Bahamaknal jar

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29558) fokukac válasza bobsys (#29557) üzenetére


fokukac
nagyúr

elkérte az irányítószámod?
jó helyre költöztél, hallod...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29559) bobsys válasza fokukac (#29558) üzenetére


bobsys
addikt

Utannaneztem nem fog ideerni, Key Westnel elkanyarodik, aztat mondjak (nem lesz direct hit, csak kozel lesz), majd jon ide masik kicsit kesobb :) De amugy is, van itt hurricane shutter, no para, 1 het hidegelelem be van tarolva ismerosoknel, valamint a pancelban van 1 shotgun, 1 felautomata gepkarabely vagy mi, meg 2 pisztoly ha esetleg valami Katrina fele jonne ami volt Louisanaban 2005-ben es a rosszarcu emberek megprobalnanak fosztogatni

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29560) BlacKSouL válasza AMD Power (#29547) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A kerámialap nem túlzottan szereti, ha a hasznos főzőfelületénél kisebb aljú edényt magas fokozaton sokáig izzítanak rajta. Lehetséges, de nem szereti. Ráadásul majdnem olyan gazdaságtalan, mint a régi vaslaposon. Szerintem is a kotyogósról kéne lemondani és napi 10 adagnál már simán megéri egy eszpresszógép. Én 1500 Ft-ért vettem préselős küblit, amivel elég érdekes a kávé, de nem rossz. Viszont azóta is agyalok hogy kéne venni valami eszpresszót.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29561) fokukac válasza BlacKSouL (#29560) üzenetére


fokukac
nagyúr

egy modern kerámialapon zónák vannak, és magától érzékeli, hogy mekkora felületen kell melegíteni. persze ez a negyedmilliós kategória...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29562) FehérHolló válasza BlacKSouL (#29560) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálunk van olyan kis felületű opció is a kerámián, amire pont ráfér a kotyogós. Inkább attól félnék, hogy megkarcolja. :)
Mi is egy alacsony költségű eszpresszóra váltottunk.

fokukac: Olyat is láttam már, aminek csak egy rohadt nagy felülete volt, méhsejtesen felosztva és érzékelt. Ez már nem a negyedmilliós.
Ja, jól esik mindig rádlicitálni. Kérlek hagyd meg nekem mindig ezt a perverz örömet! :P

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#29563) fokukac válasza FehérHolló (#29562) üzenetére


fokukac
nagyúr

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29564) bobsys


bobsys
addikt

Hao-haho-haho, visszhangzik az egesz topic :))
Ma az AT&Tnel. Hat van ara a mobilozasnak. 2 elofizetes, korlatlan beszelgetes+sms+ 4 GB adat a ket elofizetesre= $150
TV+12Mbps internet=$95

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29565) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Holnap reggel 5-kor kelés, 12h kegyetlen munka :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#29566) 7 válasza Tothgera30 (#29565) üzenetére


7
addikt

En kovetkezo hetvegen ejszakai muszakban dolgozom 12 orat szombaton es vasarnap is, nem olyan rossz az. Legalabb szabadon lehet karomkodni, ha valami rosszul jon ossze. Felszabadit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29567) Winner_hun válasza Tothgera30 (#29565) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én most fejeztem be 10 perce a munkát, délelőtt ~11-től festéket égettem. Kezdhettem volna 7-kor de nem volt mivel. Na majd holnap lesz 7-kor való kezdés.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29568) tbs válasza fokukac (#29561) üzenetére


tbs
addikt

Az indukciós... Zónák, meg érzékelők, mi..? :DDD

Azon meg nem melegszik minden edény... ;)

(#29569) fokukac


fokukac
nagyúr

Nem hírcsárda, csak egy újabb nap abszurdisztánban...:
Állami monopólium lesz az időjárás-jelentés

minden napra jut egy olyan bejelentés, ami agyrém.

nem figyelhetem meg, hogy hány fok van az erkélyemen, mert ez állami feladat?
az állam miért nem inkább utat épít, meg kórházat?

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29570) pohár válasza fokukac (#29569) üzenetére


pohár
félisten

mert abból a pénzből stadion lesz... ej már, semminek se tudunk örülni :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29571) tildy válasza bobsys (#29564) üzenetére


tildy
nagyúr

Dragallod? Itt is 30 fontos csomagok vannak, korlatlan nettel, 2000 perccel, stb.

Otthon ugyanez 16 -17 ezer forint. Ahhoz kepest olcso. Es ha jol latom, fejenkent nektek is kb 40-45 fontra jon ki kb.

ui: hat , tetszettek volna a "nagy pok vagyok, de nem bantok senkit" illetve a kiallok az ut kozepere kenguru, kerulj el ha tudsz orszagaban maradni :DDD ;] ;] ;] :P ( Csak viccelek)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29572) bobsys válasza tildy (#29571) üzenetére


bobsys
addikt

Dragallom bizony. Elhiszem, hogy nagy az orszag sokba van a fejlesztes, de 350 millio user van. De itt is el van bacva mint mashol, van 2-3-4 nagy mobil/net meg tv szolgaltato oszt kesz, verseny azert nem olyan hudenagy foleg, hogy sokhelyen ugye az egyik lerakja a kabelt aztan csak tole veheted a dolgokat.

Azt mondjuk tenyleg nemtudom mennyibe kerul Magyarorszagon :), de itt ugye ugy van, hogyha teged hivnak a mobilon akkor is fizetsz am erte. Ambar ezzel egyutt sem lepem tul a havi 10orat, meg a telefonos interjukkal sem.

Aztan meg ugyis ceges telefonom lesz vagy nem :)

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29573) tildy válasza bobsys (#29572) üzenetére


tildy
nagyúr

Es ennyi penzert mar valami telot is adtak?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29574) bobsys válasza tildy (#29573) üzenetére


bobsys
addikt

iphone5 a legdragabb $199 es onnantol mar csak lefele vannak az arak egeszen $0.99 ( iphone4, lumia900). Vagy hasznalod a sajatodat.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29575) fokukac


fokukac
nagyúr

bájdövéj, én ma ezen voltam. zsírkirály volt, levitte az agyam az első sorban, sírtam a gyönyörtől, ilyet csak a jó zene okoz nálam.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29577) BlacKSouL válasza FehérHolló (#29576) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na itt van e. A politika megöli a beszélgetést.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29578) bubi92


bubi92
őstag

Az elefánt tudja magáról, hogy ő egy elefánt és nem egy (mondjuk) csirke :F

(#29579) kraftxld válasza bubi92 (#29578) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem, mert kecske :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#29580) FehérHolló válasza bubi92 (#29578) üzenetére


FehérHolló
veterán

Csak akkor, ha elefánt mellett nőtt fel.

Skynet is real. It's called Google.

(#29581) fokukac válasza bubi92 (#29578) üzenetére


fokukac
nagyúr

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29582) bubi92


bubi92
őstag

Milyen színű a tükör :F

(#29583) bobsys válasza bubi92 (#29582) üzenetére


bobsys
addikt

valoszinu :DDD

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29584) bobsys


bobsys
addikt

Ejha.

An Italian court on Friday sentenced former prime minister Silvio Berlusconi to four years in jail for tax fraud

[link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29585) Tothgera30 válasza 7 (#29566) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az kegyetlen. Én kb. egy órája jöttem haza, azután voltunk kondiba, szóval most pihi lesz este. Sajnos nálunk a nyilvános káromkodás nem menő.

#29567 Winner_hun: ...neked se könnyű, bár néha úgy vagyok vele, hogy jobb mint a semmi/céltalan élet.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#29586) bobsys


bobsys
addikt

Azt tudja valaki, hogy mekkora, hany km/oras szelnel nem engedik fellszallni a gepeket?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29587) 7 válasza Tothgera30 (#29585) üzenetére


7
addikt

Nappali műszakban rám is csúnyán néznének káromkodás után. De éjszaka lehet, mert alig néhányan vagyunk bent. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29588) Tim82 válasza 7 (#29587) üzenetére


Tim82
nagyúr

Melyik ügyfélszolgálat (már ha publikus)?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29589) 7 válasza Tim82 (#29588) üzenetére


7
addikt

Meg tudod nézni a megfelelő oldalon. :P

(#29590) Tim82 válasza 7 (#29589) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem mintha ott kiírnád. Igaz, én sem teszem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29591) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Azt hittem csak én dolgozom ma, de ahogy látom mindenki más is, és annyira, hogy ilyen fél napos csendet okoznak.

Lehet hogy a te apád ártatlan, de az enyém meg a legnagyobb király a sitten.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29592) bobsys válasza BlacKSouL (#29591) üzenetére


bobsys
addikt

De ma szombat van nem? Ma megyek be a varosba a Microsoft Storeba meglesem az uj Surfacet, kicsit megtapogatom.

szerk: oktober 23 miatt munkanap igaz?

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29593) FehérHolló válasza bobsys (#29592) üzenetére


FehérHolló
veterán

Október 22-t dolgozzuk most. :(

Skynet is real. It's called Google.

(#29594) fokukac válasza BlacKSouL (#29591) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak, hogy együttérezzek, én is dolgozom ma.
persze a többi köcsög csak röhögcsélni jött be, de nem baj, majd csak befejezem a munkám, miután hazamentek, és végre kuss lesz.
megőrülök ettől a kurva egyterű irodától...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29595) lujó55


lujó55
őstag

tényleg van az ilyeneknek keresnivalójuk a világon? még Kanada se bír velük...

(#29596) bnss válasza BlacKSouL (#29591) üzenetére


bnss
veterán

Én is dolgoztam, de mára elég volt. Kellemes hétvégét mindenkinek!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#29597) fokukac


fokukac
nagyúr

éles váltás jön...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29598) pohár válasza fokukac (#29597) üzenetére


pohár
félisten

várjuk Black reakcióját... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29599) Tothgera30 válasza pohár (#29598) üzenetére


Tothgera30
Ármester

;]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#29600) lujó55 válasza lujó55 (#29595) üzenetére


lujó55
őstag

problem solved :R
csak kár, hogy tárgyalás után kiengedik... :(

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.