Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29351) pohár válasza BlacKSouL (#29349) üzenetére


pohár
félisten

azok a színek, fúh

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29352) BlacKSouL válasza pohár (#29351) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát még úgy milyenek lehetnek, ha nem egy TNF monitoron "keresztül" nézed :) hanem élőben.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29353) Viszlát válasza bobsys (#29319) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem nevezném honvágynak, sem az ország, sem a lakhelyem nem hiányzik. Barátnő, barátok, szülők, öcsém és a kutyáim hiányoznak. :)

Ha jól sejtem te nem egyedül mentél el és ez óriási különbség.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#29354) fokukac válasza pohár (#29348) üzenetére


fokukac
nagyúr

az én nexusom még régebbi, és kőkeményen egymagos.
de attól még gyors... ez volt a 2.3-as android referencia-modellje, aztán most már a 4.1.2-nél járunk, és még mindig megkapja a frissítéseket. és ezért le a kalappal a gugli előtt. nem az van, hogy csá, nincs support, vegyél újat...
csak egy nagyobb akksi kéne bele.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29355) bobsys válasza Viszlát (#29353) üzenetére


bobsys
addikt

Jott a feleseg is velem es igy persze nekem/nekunk konnyebb

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29356) bobsys válasza Viszlát (#29353) üzenetére


bobsys
addikt

Jott a feleseg is velem es igy persze nekem/nekunk konnyebb

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29357) fokukac válasza bobsys (#29355) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát, ja, asszony kell a házba..!
(ahogy már Kőmíves Kelemen is megmondta :D)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29358) bobsys válasza fokukac (#29357) üzenetére


bobsys
addikt

Tetszik neked ez a Komives Kelemen. Mostanaban lapozgattad az altalanos iskolai konyveidet? :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29359) bandus válasza Winner_hun (#29336) üzenetére


bandus
veterán

Occazer megvarrtak... persze nem olyan, mintha minden patent lenne, de meg mindig jobb mintha ki kellett volna dobnom.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29360) bandus válasza Winner_hun (#29336) üzenetére


bandus
veterán

Occazer megvarrtak... persze nem olyan, mintha minden patent lenne, de meg mindig jobb mintha ki kellett volna dobnom.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29361) bandus válasza fokukac (#29354) üzenetére


bandus
veterán

Ezert veszek en is nexust legkozelebb! A htc-nel mar nincs olyan, amit szivesen vennek, a tobbinel meg ugy se... szoval varom a teszteket, hogy a sony vagy az lg lesz e a befuto

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29362) Tim82


Tim82
nagyúr

A Nyugatinál most ürítették ki a metróállomást. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29363) lujó55 válasza Tim82 (#29362) üzenetére


lujó55
őstag

???
közvetíts kérlek

(#29364) Tim82 válasza lujó55 (#29363) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már helyreállt a közlekedés, valamilyen műszaki hibára hivatkoztak és azért állt le a hármas metró, illetve terelte ki a jónépet az enyhén idegbeteg hangú állomásfőnök, hangosbemondón 20 másodpercenként bemondva, hogy mindenki legyen szíves elhagyni az állomást. Mindenesetre a BKV megint alakított, KöKi irányba gyakorlatilag nem jött metrópótló, Újpest felé bezzeg kétpercenként (az Arany János utcai megállónál). Aztán kb. háromnegyed óra várakozás után kinyitották újra a metrót, ott már csak 10 percet kellett várni, hogy KöKi irányba is érkezzen metró.

Amúgy a Nyugati metróállomás főnökének megmondhatná valaki, hogy biztosan segít a 20 másodpercenkénti figyelmeztetés, de lehet, hogy hatékonyabb lett volna, ha esetleg leállítják a lefelé menő mozgólépcsőt és gondoskodnak arról, hogy csak kifelé/felfelé lehessen haladni...

Blackie: akkor a BKV még hülyébb, mint vártam, "elfelejtették" megmondani az embereknek, hogy a Deáktól közlekedik rendesen a metró. (Amúgy végül jött ott is busz, természetesen totálisan lehetetlen volt rá felférni.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29365) BlacKSouL válasza Tim82 (#29364) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29366) fokukac válasza BlacKSouL (#29365) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát ez király...
zsák?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29367) Kassadin válasza Tim82 (#29362) üzenetére


Kassadin
addikt

Először arra gondoltam, hogy megint kifüstölt a metró. :C De aztán lejjebb görgettem, és olvasom, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#29368) Pisztillus válasza fokukac (#29366) üzenetére


Pisztillus
senior tag

"Mint azt a BKV fődiszpécserétől megtudtuk, rejtélyes körülmények között a vágányok közé került egy férfi, de szerencsére idejében észrevették, a metró nem gázolta el. A férfin vannak sérülések, a mentők vizsgálják."

Szerencsére nem.

Kassadin: Az a négyes metróban volt, ott tartottak gyakorlatot.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#29369) Kassadin válasza Pisztillus (#29368) üzenetére


Kassadin
addikt

?

Ez év januárjában többször is kiürítették a hármas metrót, mert füstöltek a szerelvények. Az nem gyakorlat volt.

[ Szerkesztve ]

(#29370) FehérHolló válasza Kassadin (#29369) üzenetére


FehérHolló
veterán

Csináltak gyorsan egy kamu videódokumentációt, hogy el lehessen tussolni!!!

Skynet is real. It's called Google.

(#29371) Kassadin válasza FehérHolló (#29370) üzenetére


Kassadin
addikt

:D

(#29372) FehérHolló


FehérHolló
veterán

[link] :C

Bár nem mai termés.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#29373) Kassadin


Kassadin
addikt

Tud valaki valami olyan weboldalt, ahol esetleg jobban belemennek abba, hogy hogyan lehet gyorsabb az ember gépe meg az op. rendszere? Mert valahogy nekem a lemeztöredezettség mentesítő meg lemezkarbantartó kevésnek tűnik, és nem csillapítja a tudásszomjamat. Köszi előre is.

(#29374) qdak


qdak
addikt

csak en nem tudtam belepni orak ota???????

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#29375) Winner_hun válasza Kassadin (#29373) üzenetére


Winner_hun
félisten

SSD

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29376) FehérHolló válasza qdak (#29374) üzenetére


FehérHolló
veterán

nyóccórátul mán mönt

Skynet is real. It's called Google.

(#29377) qdak válasza FehérHolló (#29376) üzenetére


qdak
addikt

ma majdnem csinatam uj profilt
mod: minusz siros smile, androidon nem ezt irtam...
jolvan akk nincs baj :)

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#29378) fokukac


fokukac
nagyúr

na, ki mennyire óvodás..? :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29379) FehérHolló válasza fokukac (#29378) üzenetére


FehérHolló
veterán

Internet, 10 másodperc. :P

Máskülönben előtte 3 perc, saját kútfő. A programozóra meg túlzás az 1 óra szerény véleményem szerint, a kedves kollégáim is ugyanazt a mintát keresték volna először, mint én.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#29380) Kassadin válasza Winner_hun (#29375) üzenetére


Kassadin
addikt

Köszönöm a semmit. :R

(#29381) fokukac válasza FehérHolló (#29379) üzenetére


fokukac
nagyúr

szóval óvodás vagy :))
a nőm is megfejtette 2 perc alatt... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29382) pohár


pohár
félisten

hejj de jó lesz nekünk

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29383) tbs válasza fokukac (#29378) üzenetére


tbs
addikt

No, lassan 3 órája fogalmam sincs miről van szó...

(#29384) fokukac


fokukac
nagyúr

valaki súgja már meg nekem, hogy mi a különbség az alábbi két WD vinyó között?
(azon kívül, hogy az egyik drágább..)

WD 2000GB Caviar Green 5400rpm 64MB SATA3 WD20EARX

WD 2000GB 5400rpm 64MB SATA3 WD20EZRX

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29385) fokukac válasza tbs (#29383) üzenetére


fokukac
nagyúr

mert programozó vagy... :)

ha elárulom, hogy kettő a megoldás, az segít? :U ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29386) parandroid válasza bobsys (#29358) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Tetszik neked ez a Komives Kelemen. Mostanaban lapozgattad az altalanos iskolai konyveidet?"

Nem, mostanában nősült. xD

Amúgy ha már Nexus: nem nagyobb akksi kell ebbe, csak rá kéne végre jönni, mi zabálja a záramot. Az már tuti, hogy ha minden hálózati forgalmat letiltok, az sokat segít. Különben délután már töltenem kell a kis rohadékot. Ja, tegnap én is megkaptam a frissítést - ez is még a régi Nexus (I9023).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29387) FehérHolló válasza fokukac (#29384) üzenetére


FehérHolló
veterán

A WD20EZRX minimálisan, de gyorsabb és kicsivel többet fogyaszt. Valószínűleg több tányér van benne.

Skynet is real. It's called Google.

(#29388) tildy válasza parandroid (#29386) üzenetére


tildy
nagyúr

Nodehatmar, mindenkinek bekotika fejet, vagy lebabazik? Nodehat?!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29389) tbs válasza fokukac (#29385) üzenetére


tbs
addikt

:(

(#29390) neduddki válasza fokukac (#29384) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

a z az ujabb 2 lemezzel azt vedd

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29391) parandroid válasza tildy (#29388) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mittomén, csak vaktában találgatok. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29392) fokukac válasza neduddki (#29390) üzenetére


fokukac
nagyúr

thx, mester.
amúgy, miért, a másikban hány lemez van..?

Peterke: nem nősültem én meg... de néha beípíteném az asszonyt a házba... :-)

a nexuson meh kapcsold ki, ami nem kell, pl. a location servicest, a háttérben futó alkalmazásokat, fészbúkot mindenképpen.
ha bepipálod, hogy csak 2g hálózatot használjon, az is nagy segítség.
nekem kibír egy napot.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29393) bobsys


bobsys
addikt

Megjott a macsek. Most ertunk haza a repterrol vele :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29394) lujó55 válasza FehérHolló (#29379) üzenetére


lujó55
őstag

+1

(#29395) pohár


pohár
félisten

itt úgyis sok a nagy utazó, hátha tudjátok: Prága mennyi idő körülbelül busszal?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29396) Viszlát válasza pohár (#29395) üzenetére


Viszlát
addikt

Kb. 9-10 ora, jarattol fugg. Nezd meg eurolines honlapjan.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#29397) pohár válasza Viszlát (#29396) üzenetére


pohár
félisten

köszi :R
ez partibusz lenne, az nem tudom mennyiben különbözik a nemzetközi járatoktól, de akkor nem egy rövid út :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29398) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Férfias fogmosás.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#29399) Viszlát válasza pohár (#29397) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha celiranyosan megy akkor lehet kevesebb, ha jol emlekszem 540 km korul van Pesttol. Kerdes mennyit alltok es hany megallo van.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#29400) pohár válasza Viszlát (#29399) üzenetére


pohár
félisten

a Google Maps 532-re hozta ki (a legrövidebbet), megálló elvileg nincsen, mert Pestről indul a járat, az útközbeni megállások, na az viszont jó kérdés...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.