Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29451) Dylen


Dylen
aktív tag

ki mit csinál ma?

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#29452) tbs válasza Dylen (#29451) üzenetére


tbs
addikt

Délután festek, most fájlalom a fejem. Ami a leggyengébb...

(#29453) kraftxld válasza Dylen (#29451) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Este 10 fele már nem sok teendő van, kipihenjük a hétvégi kirándulást ami a Marlborough Sounds-ban volt, és felkészülök a holnap gyártásra.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#29454) zoltanz válasza Dylen (#29451) üzenetére


zoltanz
nagyúr

De utazok a Marsra, Du írok két nagyzenekari nyitányt. :))

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29455) lujó55 válasza Dylen (#29451) üzenetére


lujó55
őstag

elküldöm a szomszédot a k...
nem tudom én mit csinálok, de hogy ő gyomírtózik az biztos :(((

(#29456) Tomics


Tomics
addikt

Kaptam egy emailt a laptopguru@techie.com-tól, hogy nyertem egy laptopot.
El kell küldenem egy emelt díjas számra egy kódot és utána hívnak fel adategyeztetés céljából.
Nem emlékszem, hogy laptopos nyereményjátékra jelentkeztem volna.
Rákerestem a laptopguru-ra ami magyarországon kis laptop szervíz egy panellakásban, de a fenti email címre nem dobott ki semmi értelmes találatot és a laptopguru nyereményjátékra sem. W.R.Group Zrt. a cég neve, legalábbis az emailben ez szerepel aláírásként, de erre se találtam semmit.
Valószínűleg átverés, ugye? Gondolom google fordítóval küldte valami spam robot, bár a fogalmazással nincs semmi baj. Nem merem elküldeni a kódot, mert félek hogy előfizet valami több ezer forintos sms küldözgetős szarságra, vagy valami vírust kapok a telefonra, vagy a számomat kirakják valahova :W

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#29457) Winner_hun


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29458) fokukac válasza Dylen (#29451) üzenetére


fokukac
nagyúr

megyunk csonakazni a bodrogon :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29459) Dylen válasza fokukac (#29458) üzenetére


Dylen
aktív tag

na bakker... akkor köszönjetek be anyukámnak! :K

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#29460) bobsys válasza Dylen (#29451) üzenetére


bobsys
addikt

Varok, telefonhivast az IBMtol. Feleseg meg tanul. Delutan macskat kiviszem a kertbe, szokja, hogy majd kimehet a szabadba barmikor, este meg seta

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29461) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Horváth Pista - Hej rigó, rigó :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29462) gaborbol válasza Dylen (#29451) üzenetére


gaborbol
őstag

Lefoglatam vegre a kocsit es meg szallast is sikerult talani. Melohelyen is megjelentem.
Hazaerek becsomagalom a rovidgatyakat polokat, strandpapucsot.. 2 nap mulva FloRida :))

(#29463) bobsys válasza gaborbol (#29462) üzenetére


bobsys
addikt

Mustang?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29464) gaborbol válasza bobsys (#29463) üzenetére


gaborbol
őstag

Neztem egyet tegnap eloben... es nincs hatul labter szinte semmi, mivel 3 napra kellett 3 felnott reszere ezert kilottem :(

Vegul ezt annyira olcson adtak, hogy ezt valasztottam. Aztan lehet, hogy ma este inkabb upgrade lesz erre erre, ha meg van nekik.

[ Szerkesztve ]

(#29465) bobsys válasza gaborbol (#29464) üzenetére


bobsys
addikt

hat ezek most nagyon olcsok, figyi kozzel ra biztositast oszt ha vegeztetek megveszem toled :D
Egyebkent repulovel jottok Miamiba?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29466) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Hali!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy OTP-n belül tudok-e úgy utalni, hogy pl.: 20 ezer van a karin és 22 ezret szeretnék utalni úgy, hogy - szerződés alapján - lemehetek minuszba?!

Azt tudom, hogy automatánál minden probléma nélkül lehetséges a pénz felvétele, de utalásnál már nem vagyok benne biztos.

Válaszokat előre is köszönöm! :R

Üdv.: (Darkwood)

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#29467) NoLF válasza (Darkwood) (#29466) üzenetére


NoLF
addikt

ha van beállítva hitelkereted (azt hiszem ez az A-hitel a zótépénél) akkor addig mész le mínuszba ameddig be van állítva, s olyan módon, ahogy szeretnéd. (kp felvétel, utalás, beszedési megbízás, stb)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#29468) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Vonattal jöttem fel Pestre.
A kocsi fele a Békemenetre tartott. A leghangosabb két 65 feletti (69 és 79) éves férfi volt, akik szakmunkásként (elektroműszerész szakmunkást végeztek) a magyar elit értelmiségiek közé sorolták magukat. Útközben megtudtam olyan érdekességeket is tőlük, hogy a pécsi tüdőszanatóriumot megvásárolta Szili Kati, de adót nem fizetett utána. Ezért támogatják a kommunisták az egészségügy teljes privatizációját, hogy a szanatóriumokkal kisemmizzék a szükséghelyzetbe került szegény munkásosztályt.
Gyurcsány pedig a pécsi tőzsdét vette meg készpénzen, ezért kellett az összes pécsi gyárat felszámolni, hogy át tudják írni őket a budapesti értéktőzsdére.
Ők ketten vitték a prímet, de a többiek sem voltak semmik. Másfél év múlva ezek szavaznak a sorsunkról.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#29469) kételkedem


kételkedem
addikt

Tegnap este bepálinkáztam.
Aztán bealudtam.
Felébresztettek és haza hoztak.
A körte kisüsti pálinka kemény ellenfél, de én nem futamodtam meg! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29470) pohár válasza FehérHolló (#29468) üzenetére


pohár
félisten

atyaúristen...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29471) tbs


tbs
addikt

Most indulok. Útvonal: metróval Nyugati, majd gyalog a Deák tér felé, majd (gyalog) Astoria és egy picit az Erzsébet híd felé.

Transzparensem nincs. :DDD

(#29472) gaborbol válasza bobsys (#29465) üzenetére


gaborbol
őstag

Fort lauderdale-be megyunk es onnan kocsival tovabb, mert oda volt jegy $54-er/fo/jegy igy kozvetlen utazas elott, masol meg $150+ tol indult. Igazabol a US1 lesz szep majd kocsival vegig le Key Westig. Biztos tetszik majd nekik, ott kocsi le, es bringara fel :)

[ Szerkesztve ]

(#29473) (Darkwood) válasza NoLF (#29467) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Thanks, man! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#29474) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Hogyaza jó rohadt életbe hogy menne el minden amiről beszélek oda ahová való és hogy semmi kedvem se ehhez, se ahhoz és különben is!
ÁÁÁÁÁÁá

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#29475) tope válasza VoDaFoNe (#29474) üzenetére


tope
addikt

Ejnye Minnie, számolj háromig és, minden rendben lesz.

Ui:Ha mégse akkor fél 4-ig

(#29476) bandus válasza VoDaFoNe (#29474) üzenetére


bandus
veterán

[link] :P persze a nem kívánt rész törlendő.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29477) tildy válasza FehérHolló (#29468) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet orulni, a kulfoldre szakadt ertelmiseg meg nem, hianyzik a francnak, hogy megint megkapjuk. MEgkaptam en is 2010ben, pedig meg haza adoztam....

Semmi gond, midnenki megeszi a maga fozeleket.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29478) Tim82 válasza tildy (#29477) üzenetére


Tim82
nagyúr

Eddig még egy választáson sem azokra szavaztam, akik nyertek, szóval meglehetősen igazságtalan dolog, hogy én egyem meg mások szar főzelékét.

Amúgy Index-videó gyöngyszemek a Békemenetről: "kellett volna csinálni egy tabula rázást" (sic).

A Milla tüntetésén meg olyan 300.000-en biztosan voltak kint plusz "Ria-Ria Hungária" akarom mondani bécsi száztagú fiúkórus.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29479) Tim82 válasza Tim82 (#29478) üzenetére


Tim82
nagyúr

"A Belügyminisztérium hivatalos becslése szerint délután 20 ezren voltak a Milla rendezvényén."

Erről csak ez jut eszembe:

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29480) tbs válasza tbs (#29471) üzenetére


tbs
addikt

No, megjöttem. A Nyugatitól egy kedélyes, ordibáló nyugdíjastalálkozóba botlottam, a Deákon jobbikos Vonát fotózó japán turistacsoporttal futottam össze, a Ferenciek terére meg alig találtam be, úgy elzárta a karhatalom... Megjegyzem, csak ott találkoztam rohamrendőrökkel és gázálarcos csapatokkal... Kicsit fura volt...

Ennyi. :D

(#29481) Tim82 válasza tbs (#29480) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért, mert ott volt némi szélsőjobboldali ellentüntetés is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29482) lujó55 válasza Tim82 (#29478) üzenetére


lujó55
őstag

+1
eddig még én is másra szavaztam, mint akik kormányt alakítottak.
bénák vagyunk haver, ez az igazság, nincs hozzá érzékünk :DDD

(#29483) tbs válasza Tim82 (#29481) üzenetére


tbs
addikt

Azért haloványan szöget ütött a fejembe, hogy a rohamrendőrök miért is a millás kordonon BELÜL voltak, illetve a gázálarcosok miért a millás kordon előtt, a milla felé fordulva álltak alakzatban...

szerk.: Ja, egy apró adalék: egész délelőtt és delután 2-ig a tököli-hungária lágymányosi híd felé menő oldalán 1 sáv elbontva, 1 sávban egy vezető nélküli munkagép álldogált, így a kereszteződésen 1 sávban lehetett átjutni. 15:00-kor már ne láttam a munkagépet, 2 átjárható sáv lett hirtelen. (Éktelen dugó volt már reggel is emiatt arrafelé. 9 környékén 20 percig haladtam az e.kirné-től a tököli áthajtásig...)

Szóval van min csámcsogniuk az elméletek gyártóinak...

[ Szerkesztve ]

(#29484) Tim82 válasza tbs (#29483) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valószinűleg felkészültek arra, hogy mi lenne, ha nemcsak szájtépés lett volna a Milla-tüntetésen.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29485) ladybug válasza tbs (#29480) üzenetére


ladybug
őstag

Én meg örülök, hogy a Dunántúlon vagyok.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#29488) bandus válasza Kalandor (#29487) üzenetére


bandus
veterán

Kerem vissza a hozzaszolasom!
Nem hinnem, hogy barmi politikai tartalma lett volna annak, hogy szerintem hulye az osszes hobbitunteto... fuggetlenul attol, hogy melyik part mellett, ellen, esetleg a nemi identitasaert vagy a greenpeacert tuntet..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29489) tbs válasza Tim82 (#29484) üzenetére


tbs
addikt

Paranoia rulez. :DDD (Na de kinél..? :DDD )

Még adalék, most hogy ülepedik, meg átnéztem a gyártott képeim. A békemenetes kupac kb. 2 fokkal jobban öltözött volt, mint a millás. A többi meg egyenruhás volt zömmel, szóval azokat így nem tudom megítélni.

Szokatlan szalámi ez. A múltkor nem volt ennyire látványosan 3 pólusú a dolog.

Kalandor: remélem ez a szubj. értékelés még nem éri el a küszöböt. Ennél többet ugyseakaroközölni, merminek. 2006 óta szokásom 23-án körbesétálni és megrémülni a honfitársaimon... :(

Bandus: hobbitüntetőknek 500-ért perecet árulók -> priceless. :K

[ Szerkesztve ]

(#29490) tildy válasza tbs (#29489) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha nagyon megremulnel, itt szivesen latunk:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29491) tbs válasza tildy (#29490) üzenetére


tbs
addikt

Öööö... De most itthon vagytok, nem..? (Persze gyúrok a menésre, de vénemberként nehezen mozdulok.)

(#29492) Tim82 válasza tbs (#29489) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nemtom, én kifejezetten jól szituált fiatalokat + átlagosan öltözött középkorúakat láttam főleg a Millás tüntetésen. A Békemenetet nem láttam, szóval nem tudok rá mit mondani.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29493) tbs


tbs
addikt

[link] Navégre. Persze ebből mi is kimaradunk... Meddig..? :DDD

szerk.: Timtim -> olyan csinoska nyugdíjasok (és a pár nem nyugdíjasok is). Mondom, több fokkal feljebblévőknek tűntek, mint a millakupac.

Tildy: :o Jöttmentek. Jógyorskörvót. :K Vagy elaludtam..? :B

[ Szerkesztve ]

(#29494) tildy válasza tbs (#29491) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, itthon vagyunk, Londonban:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29495) tildy válasza tbs (#29493) üzenetére


tildy
nagyúr

okt. 11-21 , otthon voltunk vagy 10 napot. De tenyleg gyors kor volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29496) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Skynet is real. It's called Google.

(#29497) fokukac


fokukac
nagyúr

Hát én meg nagyszülőknél voltam Hegyalján, királyság volt, csend, béke, nyugalom, napsütés, idióta emberek vonzáskörzeten kívül.
Hazafelé sajnos már nem volt olyan vicces, a sok idióta polgártársunk között, aki index nélkül raliznak az m3-ason, 120-as tempónál 3 méteres követési távolsággal, elképesztő.
Végül is csak háromszor akartak konkrétan megölni (a csávó akkor akart bajönni elém, amikor mellette voltam… elképesztő.)
de túléltem. Minden ilyen alkalommal megfogadom, hogy hosszú hétvégén nem utazom többet autópályán… vagy legalább megvárom az éjfelet, mire a sok hülye hazaért.

Aztán hazértünk a panellakásomba. Jó idő volt, a mérőműszer szerint 40%-ban fűtöttem a hétvégén, hiába volt 20 fok. Ezek után éjszaka úgy fűtöttek a köcsögök, hogy 26 fok volt úgy, hogy nyitva volt az erkélyajtó.. mint sok évvel ezelőtt, azt hittem, ezen tavaly túlléptünk... A páratartalom valami új mélységbe süllyedt, így amellett, hogy melegem volt, kiszáradt a szemem, az orrom, a torkom is. Kínomban reggel 5-kor felmostam, hogy párásítsak.

szóval sikerült nettó 3-4 órát aludni több részletben.

Ezek után reggel 9-re egy job interjúra mentem, ahol két főnök (kisfőnök és nagyfőnök) interjúztatott, de olyan szenyó módon, amiben még nem volt részem, olyan volt vaze, mint egy felelés, keresztkérdésekkel, de tényleg, két mondatot nem hagytak végigmondani, egyből jött egy keresztkérdés, vagy valami másik téma. A kedvencem az volt, amikor kaptam fél percet arra, hogy határozzam meg egy nagy értékű kereskedelmi ingatlannak az értékét ott, zofortban. Amikor közbeszóltam, hogy azért ehhez még jónéhány információra szükség lenne, mert a megadott infók alapján még kicsit hiányos az egyenlet, azt a választ kaptam, hogy van még 13 másodpercem. :) Szóval elég kemény volt. Mindezt úgy, hogy elvileg ismerős (a volt főnököm) ajánlása révén hívtak be (péntek este fél 7-kor). Na mindegy, assz’em maradok még egy picit a régi helyemen, de legalább egy új élménnyel lettem gazdagabb ma is.
Kár, hogy olyan vagyok, mint a mosott szar.

Ui. ja, bájdövéj, a kedves nagyfőnök, amikor megkérdezte, miért akarok váltani, és mondtam, hogy alapvetően hűséges típus vagyok, csak a körülmények kedvezőtlenek, azt találta mondani, hogy "hűséges? a CV-ből nem ez látszik" - két munkahelyem volt az elmúlt 7 évben. kettő. meggugliztam őt is a linkedinen, és mit ad ISten, ő 5 helyen dolgozott ugyanennyi idő alatt. hát ennyi. :) hűtelen vagyok, basszus, ez van :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#29498) FehérHolló válasza fokukac (#29497) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pénteken engem is ki akartak csinálni. Kanyarban előz, amikor meglát engem/minket szemben, visszahúzódni nincs kedve, a (kavicsos + földes) padka szerencsére széles volt, mert az árok viszont elég mély. Másik meg engem előz záróvonalnál 140-nel (én 110 körül voltam), jönnek szemből, satuzik és megcsúszik.
Ilyenek ezek a négynapos hétvégék, amikor mindenki útra kel.

Péntek este viszont nagyon jó volt otthon a szülőknél. Olyan mélyen aludtam, amilyenre fél éve nem volt példa.

Melóról meg annyit, hogy ahol már az elején nem látnak szívesen, nem érdemes erőlködni, hogy bekerülj.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#29499) BlacKSouL válasza fokukac (#29497) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Elém egy ignisszel vagy vagonerrel vagy mi a lófsszal kanyarodtak ki, de úgy, hogy 90-es helyen 85-el mentem, főúton, jobbról, mellékútról, vasúton keresztül balra nagy ívbe meg kijött elém ez a szürke szerencsétlenség. Lassan, alapjáraton, megfontoltan, senkitől nem siettetve, kicsit megtorpanva, hogy elhiggyem tényleg megáll még, de nem, miután megtorpant, ugyanolyan lassan, alapjáraton, 3 km/h-val kicsorgott elém keresztbe. Satufék, meg duda 10 másodpercig nyomvatartása és kikerülő manőver után 10-el elcsorogtam mögötte, és miután két ablakon keresztülordítva elküldtem a sarkon dolgozó nem trafikos nőnemű szülőjébe őt magát erősen homoszexuálisnak kikiáltva, láttam az arcán az értetlenséget, a felsőbbrendűséget, a meglepődést, sőt, talán magát a felháborodását, hogy meg mertem őt zavarni abban, hogy az utakon saját úri kedve szerint akadályozza a forgalmat. Ha nem anyámmal vagyok talán kézifék és utánamegyek megkérdezni hogy öngyilkos vagy gyilkos akart-e lenni, de féltem hogy a barátságos hátbaveregetésből kihagytam volna a barátságot. Ha nem én vagyok ott, hanem egy kevésbé rutinos, akkor simán beleszállhatott volna, és akkor is meredt volna a búbánatos aszott majom fejével, hogy dehát ő nem látta hogy ott jön valaki 90-el fényes nappal.

A végén megkérdeztem volna az interjúztatótól, hogy a nagyképű egoista szemléletmódot otthonról hozta magával, vagy a cég kényszerítette rá a kisebbségi komplexusa miatt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29500) fokukac válasza FehérHolló (#29498) üzenetére


fokukac
nagyúr

alapvetően csak meglepődtem, mivel ilyenben nem volt részem. Ettől még lehet amúgy jó fej, lehet, hogy ez egy szerep, amit felvesz interjúkra, és lehet, hogy ez a stílus neki eddig produktív volt, bejött. És amúgy, azt kell, hogy mondjam, hogy a saját szemszögéből jól csinálta. az már más kérdés, hogy akarnék-e neki dolgozni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.