Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4751) venember83 válasza Algieba (#4750) üzenetére


venember83
nagyúr

Pontosan így kell. Hiába is tudnád, mi a helyes, nem csak a te kezedben van a döntés. ;)

(#4752) polaar válasza Algieba (#4750) üzenetére


polaar
tag

Ha sikerül mit fogsz dolgozni?

(#4753) Algieba válasza polaar (#4752) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mobiltartozék nagykerben leszek csomagoló. Egész nap kütyük közt. Álommeló nekem. :K

Szerk.: Van egy-két agybogaram (mánia). Ezek aztán képesek végtelen türelemmel és kitartással felruházni egy adott témában.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4754) polaar válasza Algieba (#4753) üzenetére


polaar
tag

Meglepő álom,én pénteken megyek a szennyvíztelep laborjába,hátha felvesznek.

(#4755) pohár válasza polaar (#4754) üzenetére


pohár
félisten

Álommeló, mi? :DDD

Algi... milyen márkák vannak ott?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4756) Psychonaut válasza Algieba (#4753) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az tényleg jó lesz neked, ahogy kívülről látlak nagyon szeretsz kütyükkel, főleg telefonokkal foglalkozni. Majd szorítok kedden. :))

(#4757) polaar válasza pohár (#4755) üzenetére


polaar
tag

Az!Végre a választott szakmámban fogok akkor dolgozni,a labormunka nekem érdekes és izgalmas.Ja a detox után a szennyvíztelepi szagok semmi újat nem fognak hozni:D

(#4758) Algieba válasza pohár (#4755) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mivel nagy üzlet, nagy kínálattal, a nagyobb gyártók termékeit forgalmazza.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4759) venember83 válasza polaar (#4757) üzenetére


venember83
nagyúr

Kis naiv. ;]

(#4760) polaar válasza venember83 (#4759) üzenetére


polaar
tag

Voltam ott gyakorlaton,amúgy is nagyon rossz a szaglásom,bár ki tudja lehet visszavágyok a "vendégek" szagához...

(#4761) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megyek tanulni. A sulit is meg kell oldanom. Hogy fogok átiratkozni? De muszáj változni, mert a mostani helyzet K.O.

Később visszanézek.
Bye!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4762) Killing válasza Ramius (#4748) üzenetére


Killing
addikt

Nem baj, előkapom a síléceket. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4763) venember83 válasza Killing (#4762) üzenetére


venember83
nagyúr

Maradjunk a korcsolyánál. Síléccel semmit sem érsz jégpáncélon vagy ónos esőben.

(#4764) Killing válasza venember83 (#4763) üzenetére


Killing
addikt

Mire való a két bot?
A korcsolyához meg vékony a jég. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4765) bnss


bnss
veterán

Szép estét!

Rendesen kifáradtam, ráadásul sikerült a bokámat is megrándítani, ha csak rándulás... :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4766) Psychonaut válasza bnss (#4765) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kirándultál? :U

(#4767) Killing válasza Psychonaut (#4766) üzenetére


Killing
addikt

Kiábrándult a munkából. Vagy sport baleset? ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4768) venember83 válasza bnss (#4765) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd a melóhelyen kipihened, vagy betegszabadság a bokád miatt? Az se rossz. :))

(#4769) bnss válasza Psychonaut (#4766) üzenetére


bnss
veterán

Dolgoztam.

venember: nincs betegszabadság, költözik az iroda. Szerencsémre van még pár nap munka az irodában, azalatt remélem rendbe jövök. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4770) Psychonaut válasza bnss (#4769) üzenetére


Psychonaut
addikt

Újabb indok a munka ellen.

(#4771) Tim82 válasza Psychonaut (#4770) üzenetére


Tim82
nagyúr

Olyan fárasztó szokott lenni nézni, ahogyan mások dolgoznak. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4772) Psychonaut válasza Tim82 (#4771) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez a mondatszerkezet nem semmi lett kedves Tim. ;] :P

SZERK: BlacKSouL: igen. Amúgy ez most hogy jött?

[ Szerkesztve ]

(#4773) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

?lehet abban valami ,mondhatjuk hogy általános igazság ,hogy az a fiatal ,akinek a szülői/családi háttere rendezett ,nyugodt ,az kevésbé hajlamos felvenni szélsőségesebb magatartásformát ,külsőt ,kevésbé hajlamos a lázadásra ,mint aki mondjuk csak az egyik szülőjével él ,vagy együtt vannak a szülők ,de nem túl békés a viszonyuK

Tim82: ahogy nagyapám mondogatta sokszor viccesen: a kapálást nem szeretem, de a kaszálást azt elnézném órákig :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4774) venember83 válasza Psychonaut (#4772) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyelvtanilag helyes, a stilisztika szót meg nem merem felhozni egy alapvetően kockafejűekkel tömött fórumon. :DDD

BS: Szerintem nem. Sok esetben éppen a rendezettség miatt akarnak kitörni az ifjoncok, mások lenni.

[ Szerkesztve ]

(#4775) Psychonaut válasza venember83 (#4774) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na és stilisztikailag mi a helyzet? ;]

(#4776) Tim82 válasza venember83 (#4774) üzenetére


Tim82
nagyúr

Most nincsen kedvem ilyen sznob dolgokkal törődni, mint a stilisztika. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4777) fokukac


fokukac
nagyúr

ezt a telefonkent nem mukodo blackberrymrol irom. tokkiraly amugy, kar, hogy atbasztak vele...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4778) NoLF


NoLF
addikt

inkább egy sör

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#4779) venember83 válasza Tim82 (#4776) üzenetére


venember83
nagyúr

Imádom, amikor lesznoboznak. Király érzés. :DDD

(#4780) Killing válasza venember83 (#4774) üzenetére


Killing
addikt

Csak a hardveraprós újoncok körében ne hozd fel.:DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4781) Tim82 válasza venember83 (#4779) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vegyél Macbook-ot, hogy még teljesebb legyen a fíling. :K

Te Kukac, csak nem sikerült egy csak USA-only példányt venned? Hadd gratuláljak. :C Így jársz, amikor váltani akarsz az öreg Nokiádról. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4782) venember83 válasza Tim82 (#4781) üzenetére


venember83
nagyúr

Elég a vágódeszka is. :K

(#4783) Killing válasza Tim82 (#4781) üzenetére


Killing
addikt

Apple sznobunk már van.:DDD
Geleszta: Látod, én K550-ről vagyok és vannak ékezetek is. :t
Az pedig elhanyagolható hogy a billentyűk miatt mindjárt ínhüvely-gyulladást kapok.:DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4784) venember83


venember83
nagyúr

Transformerst nézek. Ez a vég kezdete. Vagy a kezdet vége?

(#4785) fokukac válasza Tim82 (#4781) üzenetére


fokukac
nagyúr

a legszebb öröm a káröröm...

így jártam. ha tudsz netalán valahogy segíteni, van valamilyen ötleted, mit lehetne kezdeni a cuccal, örülnék neki...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4786) Psychonaut válasza venember83 (#4784) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez simán sznobság.

;]

(#4787) Tim82 válasza fokukac (#4785) üzenetére


Tim82
nagyúr

NBH-s haverral a telefonszám alapján utánakeresni az eladónak, felbérelni support-nak két ukrán problémamegoldót, eladó fején szétverni a telót, utána a support segítségével adni neki két kényelmes és divatos betoncsizmát, elküldeni Duna-fenékre korzózni.

That's the way, man!

Szervizben nézetted már a hangszóróját-mikrofonját (amire Te is tippelsz), illetve csak a hanggal van probléma, hálózaton stabilan rajtamarad?

Mellesleg nem értem ezt a Blackberry-mániát. Szerintem is iszonyat király telefonok, odáig vagyok a design-tól és a koncepciótól (nem véletlenül van Nokia E61-em, ami azért egy Blackberry-koppintás), de a hasonnevű szolgáltatás nélkül miben is jobbak más gyártók hasonló telefonjainál? :F

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4788) pohár válasza venember83 (#4784) üzenetére


pohár
félisten

Magyar szinkron fuck... :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4789) fokukac válasza Tim82 (#4787) üzenetére


fokukac
nagyúr

jó ez az nbh-s ötlet... :)

csak a hanggal van probléma, a hálózaton rajtamarad, megy a net, az sms, a hívás is kimegy, csak bezavar egy kattogó-szaggató hang, amitől nem hallok semmit, meg engem se hallanak....

elvittem már egy "szervízbe" (egy ismerős ajánlotta, hogy rendesek), ott ovlt majdnem egy hétig, de nem tudtak vele mit kezdeni.
Utánajártam, nincs is hivatalos szervíz magyarországon. a t-mobilnál is inkább cserélik, mint javítják, de erre meg ugye semmi gari, mert küldföldi.

most az a projekt lesz, hogy megpróbáljuk frissíteni a szoftvert, aztán vagy lesz valami, vagy nem.

amúgy pedig annyiban jobb, hogy mindent be lehet rajta állítani, és szerintem logikusabb a menürendszere, mint pl. a nokia e71-nek, amiben egyszerűen elvesztem... és a kijelzője pedig gyönyörű, 480 pixel széles.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4790) Tim82 válasza fokukac (#4789) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyébként mi vett rá a váltásra? Nem Te hangoztattad, hogy jó, amid van és amíg működik, addig nem cserélsz?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4791) ludsimon


ludsimon
veterán

Én most nézem a Transformers-t, eddig valahogy nem jött össze.

Azt kell, hogy mondjam rég nem láttam ilyen jó filmet! :R

Aki még nem látta, az tévékettő.

undefined

(#4792) BlacKSouL válasza venember83 (#4774) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tapasztalataim márpedig ezt mutatják.
Manapság már kissé más a helyzet, de az elmúlt 10-15 évben szerintem ez volt a jellemző. rengeteg ismerősöm van aki elvált szülők gyereke, és valamiben biztos különc. És a normálisnak elfogadott hátterűek meg átlagosabbak. Direkt fogalmazok így.
Nem kizáró dolgok, de statisztikailag nekem ezek a tapasztalataim.
Egyébként a kitörni akarás is más, meg az is hogy különc/szélsőséges valaki.

ludsimon: nekem csak egy alapvető emészthetetlen pontja van, mert a többit meseként beveszem. De hogy a hiperfejlett civilizáció egyik legfontosabb kulcsa egy infantilis kazettás magnó... :U Mert az egy dolog hogy mesefilm, de akkor nem összeegyeztethető nekem a komolynak látszani akarás és az infantilis viccesnek látszani akarás része. Szóval nem áll össze egységgé.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4793) venember83


venember83
nagyúr

(#4794) fokukac válasza Tim82 (#4790) üzenetére


fokukac
nagyúr

egyrészt az vett rá, hogy szegény 6310-esem kijelzője kezd tönkremenni, egyre gyakrabban megy el róla a kép.
másrészt pedig a munkahelyemen letiltották a netet, és ez erős ösztönző erőként hatott...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4795) bnss válasza Psychonaut (#4770) üzenetére


bnss
veterán

Még nem tudok máshogyan pénzt keresni, de már gondolkoztam politikusi pályán...

---

További szép estét, ledöglök az ágyba, legépelem amit kell, aztán alvás reggel hatig.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4796) pohár válasza ludsimon (#4791) üzenetére


pohár
félisten

NE NÉÉÉÉZD MAGYARUUUUL! :Y :W :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4797) Tim82 válasza fokukac (#4794) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jah, tőzsdézés. OK, akkor képben vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4798) Sipi16 válasza pohár (#4796) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mi a baj a magyar hanggal?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4799) pohár válasza Sipi16 (#4798) üzenetére


pohár
félisten

Haha :DDD
Nézd meg előbb angolul hogy jó legyen, aztán magyarul is...
Silány szinkron... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4800) venember83 válasza Tim82 (#4797) üzenetére


venember83
nagyúr

Jó neked, hogy képben vagy. Nekem meg szaporodási kényszerem van. :U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.