Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5551) Dylen válasza Killing (#5534) üzenetére


Dylen
aktív tag

rajta vagyok a vip listán :C

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#5552) tbs válasza NoLF (#5548) üzenetére


tbs
addikt

Oké, Suszterinas, jólhangszik. Leütitek BEvel, hogy miajó..? Ottleszek. BE..?

(#5553) NoLF válasza tbs (#5552) üzenetére


NoLF
addikt

szerda vagy csüt jó lehet, igen.
még eldől addig

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5554) dragonfx válasza kételkedem (#5550) üzenetére


dragonfx
veterán

ez melyik programmal van? :U

egy olyna meghajtón kiprobálóm aminek mind1 ugyis... :DD ...amikor ilyet cisnáltam eddig mindig win re volt a vége.xp meghajton töredezettségmentesítés=format c

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5555) kételkedem válasza dragonfx (#5554) üzenetére


kételkedem
addikt

Auslogics Disk Defrag

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5556) Killing válasza kételkedem (#5550) üzenetére


Killing
addikt

Jó hogy mondod, már egy évtizede nem csináltam. Kíváncsi vagyok mi lesz a végeredmény. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5557) Tim82 válasza Killing (#5556) üzenetére


Tim82
nagyúr

4 éves voltál, amikor utoljára defraggoltál? A kis zseni. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5558) Csabee. válasza Killing (#5556) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Xp eléggé töredezik de win7 szinte semmit;)

Üdv: Csabee.

(#5559) Killing válasza Tim82 (#5557) üzenetére


Killing
addikt

[link]
Jól van, leültem. :P

Csabee: De ez ráadásul gány XP, telepítés után legalább 15 vírust gyalultam le róla. :DD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5560) Tim82 válasza Killing (#5559) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ó, tőled nem nagyon várni "átvitt értelmet", ami azt illeti, átvitel nélkülit sem. :P

Ülj csak. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5561) Killing


Killing
addikt


Ahhoz képest hogy 10 éve nem csináltam elég jó. :U
Tim: Állva fárasztó lenne, de ha úgy szeretsz gépezni...

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5562) Csabee. válasza Killing (#5561) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én kötve hiszem hogy 10 éve telepítetted az xp-d..

Üdv: Csabee.

(#5563) Tim82 válasza Killing (#5561) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én néha fekve szoktam. A notebook-ok előnyei, tudod.

Csabee.: de, ő igen. És ne, ne keress átvitt értelmet. Se. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5564) Csabee. válasza Tim82 (#5563) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ok:) épp jog-in ülök elég uncsi az óra.. Jo hogy van iphone-om..

Üdv: Csabee.

(#5565) neduddki válasza Tim82 (#5563) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

SziaJa Szokice:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5566) dragonfx


dragonfx
veterán

egy minimum 4 pontos kérdés:

deák téren ahogy kanyarodik az út a bajcsy zsilinszky kezdődik a match előtt van egy bolt ahol sok naptárat lehet kapni.aki ismerös ott vagy arra jár.

Megjöttek már oda a 2010es naptárak illetve maga a bolt hogy van nyitva? :U hétvégén is?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5567) bolondember válasza dragonfx (#5566) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

valszeg.
most igen.
valszeg.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5568) NoLF válasza dragonfx (#5566) üzenetére


NoLF
addikt

szerintem igen, szerintem 9-18, szerintem nem tudom

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5569) Bubu79 válasza kételkedem (#5550) üzenetére


Bubu79
addikt

Klaszter lesz az, vagy mi - nem kaszter :P :D

Nyugodalmas gyóiccakát :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5570) Tim82 válasza neduddki (#5565) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szia Macsek!

Ment privát.

Ne reménykedj, Maci. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5571) Bubu79 válasza Tim82 (#5570) üzenetére


Bubu79
addikt

Kíváncsian várom mikor jön a Nefogazz! rész :-P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5572) kételkedem válasza Bubu79 (#5569) üzenetére


kételkedem
addikt

Az eltelt icő fel sem tűnt? :DDD

A programban helyesen van minden. Screenshot, ctr+v, feltöltés közben veszett oda néhány pixel

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5573) Bubu79


Bubu79
addikt

Hihetetlen - nem véletlenül nem készülhet BE írása sem az Omegáról, az enyém tutira azért nem készül, mert tök felesleges összeszedett mondatokat képernyőre vésni bármilyen érdekes témában, úgysem lehet esélye pár semmitmondó odavetett, ámde flame keltésre és pampogásra okot adó mondattal szemben - olvasottságban ez utóbbiak elnyomnak mindent, mint a sörszagot az Orbit ;]

KEÉ*? ;]

* Kérjek Elnézést Én?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5574) neduddki válasza Bubu79 (#5573) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

neeeeeeeee:

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5575) kételkedem válasza Bubu79 (#5573) üzenetére


kételkedem
addikt

Igen! Kérjél Elnézést Te :P

Tessék jól megírni az említett irományokat! Gondolni kell azokra is, akik egyszerűen csak elolvassák és örömüket lelik az olvasásban!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5576) Bubu79 válasza neduddki (#5574) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem rossz - de nem néz ki hülyén egy 196cm-es ember amint rajta kuporog? ;]

Kételkedem: Önző deg vagyok - megtartok minden betűt magamnak :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5577) neduddki válasza Bubu79 (#5576) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

meeee alapbol nem nez ki hujjen???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5578) Bubu79 válasza neduddki (#5577) üzenetére


Bubu79
addikt

Húvazze - létezik erre vajon diplomatikus, ámde őszinte válasz? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5579) csapos2 válasza neduddki (#5577) üzenetére


csapos2
addikt

Az ember?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5580) kételkedem válasza neduddki (#5577) üzenetére


kételkedem
addikt

[link]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5581) Bubu79 válasza kételkedem (#5580) üzenetére


Bubu79
addikt

:K [link] :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5582) Móci


Móci
addikt

Bazze kis 10 év körüli csávókám kijön a gépteremből napszemcsibe, meg trendimenő sapiba, hogy nincseeen neeet (felvette őket, gondolta gíy menőbb lesz; hát, tévedett). Bemegyek, s mit látok? Teleszotyizott mindent az állatja!
Legközelebb lehet, hogy nem kell már lejönnie. Kapott is rendesen fejmosást.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5583) kételkedem válasza Móci (#5582) üzenetére


kételkedem
addikt

nem fejmosás, hanem takarítóeszköz kell neki! ;)
ha kiganézott maga után, akkor még ráadásként megmoshatod a fejét :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5584) neduddki válasza csapos2 (#5579) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat ha klhet ugy neveni????? haaaaaaaaattttttttt????

udv

neduddki

p.s.:- )))

mod: Móci: letepni a fejt oszt utanna kitakaritatni, oszt utanna jol segberugni haynevelogyon az szubhuman letformaja:- (((

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5585) Móci


Móci
addikt

Ki lesz majd rakva, aztán kész. Úgyis belejöttem már a real-life bannolásba. :DDD
Inkább én takarítok, ez leverne mindent, s a végén net nélkül maradnék...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5586) Bubu79 válasza Móci (#5582) üzenetére


Bubu79
addikt

Dehogy is - a trendi cuccos az álca része volt - legközelebb meg sem fogod ismerni, olyan jólfésülten fogja tele szotyizni a termet ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5587) Móci válasza Bubu79 (#5586) üzenetére


Móci
addikt

Látni kellett volna... kis seggdugasz gyerek, nagy napszemüveg... majdnem elröhögtem magam hangosan. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5588) hejesírásó válasza Móci (#5582) üzenetére


hejesírásó
senior tag

a trendimenő sapi, az ilyen hímzett-csillámporos és lila meg arany meg fehér meg fekete van benne, nincs megtörve (egyenes) a napellenzője, és kicsit eltolva van rajta, de csak annyira h le ne essen a fejéről ha fúúú a szééé?

(#5589) Bubu79 válasza Móci (#5587) üzenetére


Bubu79
addikt

A kis seggdugasz emberekkel nagyon kell vigyázni - aprócska termetükből adódóan tele vannak kisebbségi komplexussal, a tőlük nagyobb termetű embereket zsigerből gyűlölik, mert fixa ideájuk, hogy lenézik, csak mert apró termetű - a kisebbeket pedig azért zrikálják, mert élvezik, hogy nagyobbak náluk.

Emberi számítás szerint maradnának azok, kik egy magasságban leledzenek velük, de mivel ők a konkurenciát képviselik, így a "csak egy maradhat!" filózófia értelmében pusztulniuk kell nekik is ;]

Nem hiszel nekem? Nézd csak meg mi lett Napóleonból is ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5590) Móci válasza hejesírásó (#5588) üzenetére


Móci
addikt

Hát, valami hasonló volt kemény rapper nézéssel imitálva. Néha azért jó itt lenni! :D

Bubu: ez még fiatal ahhoz... majd 3-4 év múlva! Hajjajj...

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5591) Killing válasza Bubu79 (#5573) üzenetére


Killing
addikt

A sorrend majdnem jó. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5592) Bubu79 válasza Killing (#5591) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5593) Killing válasza Bubu79 (#5592) üzenetére


Killing
addikt

Ez esetben erre is vonatkozik.[link] :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5594) Bubu79 válasza Killing (#5593) üzenetére


Bubu79
addikt

Pusztán jelezni kívántam, hogy nem igazán jött át mondandód lényege :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5595) Killing válasza Bubu79 (#5594) üzenetére


Killing
addikt

Gondolom most már átment. ;)
Hallod Tim? Átvitt értelem. ;] ÉKE!

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5596) Tim82 válasza Killing (#5595) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mint írtam, értelemmel sem vádollak, nemhogy annak átvitt fajtájával. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5597) Pisztillus válasza Killing (#5595) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na jó, de kiét vitted? :DDD

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#5598) neduddki válasza Tim82 (#5596) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

TE SzokeBaba hogy Te mijjen ritka randa pletjkas venasszony vala:- )))

udv

neduddki

mod: Bubu: Megerossitm HUJJJJJJJJJJEEEEEE MEDVEEEEEEE!!!!:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5599) Bubu79 válasza Killing (#5595) üzenetére


Bubu79
addikt

:N

Ehhez én kevés vagyok - Micimackós avatart kellett volna kérnem, az passzol egy csekély értelmű medvebocshoz :(

Üdv Locusta :)

Mediddlo: Ne hergeld a macit, mert vérmedve lesz belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5600) Killing válasza Tim82 (#5596) üzenetére


Killing
addikt

Ártatlant miért kellene vádolni? :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.