Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5851) hejesírásó válasza csapos2 (#5850) üzenetére


hejesírásó
senior tag

én szeretem ha nem csak otthon mutatja meg h Ő nem nyuszi. ha csak otthon mutatná meg azzal elfojtaná a ribancot, és mint tudjuk az elfojtott dolgok visszaütnek vmi deviancia formájában. én kifejezetten imádom ahogy megpukkannak a nők és kiesik a pasiknak a szeme. :B

ha a másik oldalról nézem, nem látnám szivesen a lányomat ilyenben. :B

[ Szerkesztve ]

(#5852) Bubu79 válasza hejesírásó (#5844) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért ezt így tálalni cseppet túlzás...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5853) venember83 válasza csapos2 (#5841) üzenetére


venember83
nagyúr

A gaz és hataloméhes moderátorok már ki se nyitják. Vagy ha igen, akkor ritkán, amikor szegény júzerek fejében meg se fordul, hogy talán nyitva van. :U

(#5854) Mawyx


Mawyx
senior tag

Ez a nap is pont olyan s*ar, mint a többi :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5855) NoLF válasza Mawyx (#5854) üzenetére


NoLF
addikt

dehogyis, hisz péntek van :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5856) csapos2 válasza hejesírásó (#5851) üzenetére


csapos2
addikt

A lányodat nem, de a feleségedet igen? Mindkét esetben ugyanolyan gondolatok merülnek fel a kiéhezett hímekben. Így nem értem, hogy tehetsz különbséget. De elfogadom, hogy különbözőek vagyunk, így dolgokról vélekedhetünk másként.

Tatter: Pedig tegnap ráakadtam egy igen érdekes kérdésre, amit itt merészség lenne megvitatni. De, ha nem marad más, akkor biza ide fogom beírni. ;-]

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5857) tope válasza NoLF (#5855) üzenetére


tope
addikt

Úgyis van, nem a munkahelyen hanem otthon kell robotolni :D

Szépet a népnek.

(#5858) kételkedem válasza csapos2 (#5856) üzenetére


kételkedem
addikt

Virágnyelven biztosan idefér ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5859) Bubu79 válasza kételkedem (#5858) üzenetére


Bubu79
addikt

Szabad-é vajon a nádszál királylány bimbózó rózsaszálát, mi kikandikál a szűzies szépséget szimbolizáló, hófehér szirmok közül, mik testét borítják azon szép alkalom előtt, melyen kacsóját legénykéje kezébe helyezvén boldogító igent sóhajtván visel - szóval szabad-é eme bimbózó szépségre más kandúrnak egyáltalán szemet vetnie, kívánó tekintetével ostromolnia amaz szirmokat, hogy mutassanak még többet az eltakart bibékből, avagy nyakonvágás terhe mellett lehetséges-é csak ily merész tettre vetemedni ily nyitottság láttán?

;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5860) tope válasza Bubu79 (#5859) üzenetére


tope
addikt

Meg hát :P

(#5861) Bubu79 válasza tope (#5860) üzenetére


Bubu79
addikt

Vazze' milyen költői vagy ma... :U

Csabee.: Az kezelhető? Gyógybogyó van rá, vagy szuri? :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5862) Csabee.


Csabee.
nagyúr

De szar idő van...

Ti twittereztek?

Üdv: Csabee.

(#5863) NoLF válasza Csabee. (#5862) üzenetére


NoLF
addikt

egész jó idő van az időszakhoz képest.

én nem twitterezek, de a sört nem vetem meg :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5864) hejesírásó válasza Csabee. (#5862) üzenetére


hejesírásó
senior tag

mi? hol? 6,5 ágra süt a meleg korong odafönn.

twitter, nem.

[ Szerkesztve ]

(#5865) Móci válasza Bubu79 (#5859) üzenetére


Móci
addikt

Naná. ;]
Itt is süt a nap, bár most kicsit visszahúzódott a felhők mögé. De attól még szép idő van.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5866) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

a vidanet egyen sünpetét gyorsítóval.

ígérik, h jönnek kilencre, elöttem felreménylik a home office, s minden azzal járó kellemes gondolat; ha márúgyis jönnek, otthon maradok. késnek köbö negyed órát, fejcsóválnak, majd közlik, h nem tudják bekötni most. majd valamikor máskor.
Mert csak egy ér jön le a póznáról - kérdem én, nincsen valami papírjuk, NEADJISTEN rendszerük, AKÁR számítógépes, h az ilyet kivonulás elött meglessék?!

és emellé még folyamatosan bunkóznak.

ehh.

úgyhogy, itt vagyok a hön szeretett irodánkban, ahelyett, h otthon kergettük volna egymást a macskákkal... :(

amúgy jóreggelt.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5867) tope válasza Bubu79 (#5861) üzenetére


tope
addikt

Itt van már a hétvége
agyam is már szétégve
:B

(#5868) kételkedem válasza Csabee. (#5862) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem.
Dolgozom.

A két szóból egy rövid tőmondatot is össze lehet állítani és még a valóságot is fedi :U

Bubu: elvesztem a szirmok között! Most az a kérdés, hogy a menyasszonyt meg lehet-e csinálni az esküvő napján? :F :D
Régebben láttam egy videót, ahol az ügyes mozgóképes megörökítette, amint a menyasszony menyasszonyi ruhában huncutkodott a ház falánál, aminek csak a vőlegény felbukkanása vetett véget. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5869) hejesírásó válasza csapos2 (#5856) üzenetére


hejesírásó
senior tag

1szerü: kettős mérce. a bnőmet nézze meg mindenki, a lányomat, az én kis pici lányomat SENKI!

igaz még nincs lányom.

(#5870) csapos2 válasza Bubu79 (#5859) üzenetére


csapos2
addikt

Ennél kicsit szókimondóbb az eset leírása, és a téma is erősen más, de úgy érzem, ide fog kerülni. Legfeljebb kozmetikázom kicsit, nem szó szerint idézem.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5871) Csabee. válasza NoLF (#5863) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Budapesten esik az eső 22. 11. 2.kerületben !

Üdv: Csabee.

(#5872) venember83 válasza kételkedem (#5868) üzenetére


venember83
nagyúr

De romantikus, kár volt beleköpnie a vőlegénynek.

(#5873) pohár


pohár
félisten

Én is talpon már...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5874) Csabee. válasza pohár (#5873) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én már haza is értem suliból sőt még el is fáradtam :D

Üdv: Csabee.

(#5875) csapos2 válasza pohár (#5873) üzenetére


csapos2
addikt

Szóval te talpas pohár vagy...

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5876) bolondember válasza venember83 (#5872) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ezek ilyenek, hallod.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5877) csapos2


csapos2
addikt

Kedves Télapó!

Az idén igen jó gyerek voltam, mondhatni kiemelkedően alulmúltam önmagam, szóval arra kérlek, amennyiben lehetséges, kicsivel több csokit hozz az eddig bevált mennyiségnél.

Köszönöm kedvességed, és remélem a guminő - amit tavaly küldtem - még bírja a strapát.

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5878) Csabee. válasza csapos2 (#5877) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Üdv: Csabee.

(#5879) NoLF válasza csapos2 (#5877) üzenetére


NoLF
addikt

b+ és meg kellett néznem a naptárat, hogy mi a mai dátum, becsaptál... :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5880) csapos2 válasza NoLF (#5879) üzenetére


csapos2
addikt

A betegség elvette a maradék eszed is. Csak előre gondolkodok. ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5881) Bubu79 válasza csapos2 (#5870) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez puhatolódzás volt csupán részemről, hogy vajon virágnyelv címszóval valami ilyesmire gondolt-é Kételkedem, kinek válaszom nem, a kérdés az volt, hogy szabad -e kocsányon lógó szemekkel bámulni a menyasszony kibuggyanó kebleit, vagy esetleg aki így tesz, az számoljon valamiféle retorzióval? ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5882) NoLF válasza csapos2 (#5880) üzenetére


NoLF
addikt

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5883) Bubu79 válasza NoLF (#5882) üzenetére


Bubu79
addikt

A múltkori Super Mario fejű Jacko sem volt semmi, de ez a spídermann kifejezetten sokkolóan hatott így ebéd előtt :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5884) kételkedem válasza Bubu79 (#5881) üzenetére


kételkedem
addikt

Aki ilyen bimbótakaróban jelenik meg a saját esküvőjén, az konkrétan el is várja, hogy mindenki az ő halmait skubizza!

[ Módosította: Racecam ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5885) pohár válasza csapos2 (#5875) üzenetére


pohár
félisten

De még milyen talpas... 46-47 :D :D

Na elindulok Debrecenbe, aztán majd kiderül hogy a a TISZK-ben vagy máshol kötök ki :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5886) Bubu79 válasza kételkedem (#5884) üzenetére


Bubu79
addikt

Lyaly! ( ;] :DDD )

Értem én, értem, hogy villanymotor, de mi hajcsa? ;]

Persze spórolni így is lehet az alkalmon - míg bámul, addig sem iszik a férfinép ;] Kérdés, hogy mit szólnak a dologhoz az őket kísérő fehérnépek :DDD

Bakker - lehet, hogy ebédelnem kéne? Mintha megint előtört volna belőlem a kötözködő ÉN! :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5887) kételkedem válasza Bubu79 (#5886) üzenetére


kételkedem
addikt

Elég sok bajom van a j és ly betűkkel, mint az látszik! :W :B Így visszapillantva elképzelésem sincs, miért így írtam :U

A párommal elmentünk bulizni. Én fehér inget, ő sminket vett fel.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5888) hejesírásó válasza csapos2 (#5870) üzenetére


hejesírásó
senior tag

már vigyorogva várom, h hogyan kozmetikázod ki a mondandódat ;]

kac kac

(#5889) Bubu79 válasza kételkedem (#5887) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha most megsértődsz, harakirit követek el magamon ( nem ér szurkolni!! ) - nem azért írtam ;)

És nem ér javíttatni holmi nagybetűssel, mert hüjét kapok! :DDD

Bájos amazon - ez a gyári színe? :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5890) kételkedem válasza Bubu79 (#5889) üzenetére


kételkedem
addikt

Természetesen eszemben sincs megsértődni :N
Inkább felnyomtam magam a modkerben :D

A bájos hölgy a finom, természetes sminket kedveli!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5891) Bubu79 válasza kételkedem (#5890) üzenetére


Bubu79
addikt

Van ugyanez tejeskávé árnyalatban is? :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5892) NoLF


NoLF
addikt

benn az ebéd, de mintha valami hiányzott volna...
egy jó palacsintára lehet beneveznék még.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5893) bolondember válasza kételkedem (#5887) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

baszki, úgy megilyedtem, h gyíkká változtam.

tudod milyen nehéz így gépelni?!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5894) 7


7
addikt

(#5895) Bubu79 válasza 7 (#5894) üzenetére


Bubu79
addikt

:DDD

BE: De már elmúlt? :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5896) bolondember válasza Bubu79 (#5895) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

még nem.

de remélem, mire odaérek az oltásra, elmúlik.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5897) NoLF válasza bolondember (#5893) üzenetére


NoLF
addikt

hhö... gyíkgyuri!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5898) csapos2


csapos2
addikt

Látom, figyel az öreg. Nagyon helyes. :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5899) Bubu79 válasza bolondember (#5896) üzenetére


Bubu79
addikt

Desznyókór elleni? Múlt héten hétfőn nekem is megvolt - jövő héten hétfőn pedig jön az átlag influenza elleni is - céges juttatás ;]

Ne sz@rj be - én is csak azt vettem észre, hogy nyúlnak a füleim és lekonyulnak, valamint időnként röfögve kacarászom azóta ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5900) csapos2 válasza hejesírásó (#5888) üzenetére


csapos2
addikt

Nem az én mondandóm, csak találtam egy esetleírást, és gondoltam, bedobom ide. De majd csak este, amikor minden figyelő itt van.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.