Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4051) Bubu79 válasza venember83 (#4050) üzenetére


Bubu79
addikt

Was it good?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4052) venember83 válasza Bubu79 (#4051) üzenetére


venember83
nagyúr

Sex is like pizza: when it's good it's real good, when it's bad it's still pretty good!

(#4053) Bubu79 válasza venember83 (#4052) üzenetére


Bubu79
addikt

“Women are like a hurricane, at first warm wet and wild and in the end they take your house and your car and leave you with nothing.”

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4054) venember83 válasza Bubu79 (#4053) üzenetére


venember83
nagyúr

Kóla, puska, sült krumpli.

(#4055) Pisztillus válasza venember83 (#4038) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hirtelen azt olvastam, hogy: A VIP-ek meglengethetik maguknak. :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#4056) Bubu79 válasza venember83 (#4054) üzenetére


Bubu79
addikt

Marleen - Native American Proverb quotes

Ez azért nem gyenge:

“A foolish man tells a woman to stop talking, but a wise man tells her that her mouth is extremely beautiful when her lips are closed” :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4057) pohár


pohár
félisten

Szevasztok emberek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4058) venember83 válasza Pisztillus (#4055) üzenetére


venember83
nagyúr

Akár. :U

(#4059) kételkedem


kételkedem
addikt

Bubu; venember: [link]

Szia Pisztillus! Végül is lengethetik :U :D

Most értünk haza Ukrajnából. A vámos is arra volt kíváncsi, hogy mennyiért vettem a Staroprament és a mélységi vámkommandósok is csak ez iránt érdeklődtek. Illetve megnyugtattak, hogy jó a vodka amit hoztam.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4060) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Top gear-ben dolgoztak a fordítók rendesen "alákormányzás" "fölékormányzás"

(#4061) Bubu79 válasza kételkedem (#4059) üzenetére


Bubu79
addikt

Legalább ne olyantól linkelted volna, aki maga sem tartja tiszteletben [link] ;] :DDD

ToBeY: De most miért? Valahol a pékből lett tolmácsoknak is teret kell engedni ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4062) ABE válasza ToBeY (#4060) üzenetére


ABE
őstag

:W

(#4063) venember83 válasza ToBeY (#4060) üzenetére


venember83
nagyúr

Tessék eredetiben nézni.

kételkedem: Understood, sir!

(#4064) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4065) ToBeY válasza venember83 (#4063) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem olyan jó az angolom hogy megértsem eredeti nyelven.
Egyébként 13évadot úgy néztem illetve felírattal,már amelyikhez volt.

(#4066) zolynet válasza BlacKSouL (#4064) üzenetére


zolynet
addikt

[link] :U

Life is too short to stay stock!

(#4067) Bubu79 válasza zolynet (#4066) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4068) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Kérnék szépen egy kis segítséget olyan fórumtársaktól, akik gyakorlottak, de legalábbis szoktak járni és parkolni Bécsben. Szeretnénk december első hétvégéjét ott eltölteni, a szállás körvonalazódik, viszont gőzöm sincsen hova rakom az autót. 10. kerületben leszünk, azaz nem belváros, de ennek ellenére nem tudom mit hogyan, hiszen azért mégiscsak külföld. Ajánlgatták a parkolóházakat, de vagy én látok rosszul, vagy tényleg drágább, mint kettőnk szállása együtt... Bármilyen segítséget, tanácsot szívesen fogadunk.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4069) neduddki válasza Agostino (#4068) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem tom merre a 10. ker de en becsben mindig a marijasegics elejen parkolok a mert ott nincs meg parkoloora es eddi gnem baszogattak a kocsit nagyon korrekt hejnek tunik

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4070) dragonfx


dragonfx
veterán

spin me round... ;] ;]
simánnnnnnnnn

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4071) Agostino válasza neduddki (#4069) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Köszi! Ezzel az a gáz csak, hogy kicsit messze van. Viszont ha már messzebb meg minden, találtam egy olyan opciót is, hogy [Park and Ride]. Város szélén kocsi lerak és betömegközeleked. Itt végülis 6 eur lenne az egész kaland, elvileg figyelik is a kocsikat, szóval nagy gáz nem hiszem, hogy érni itt. Ilyenekről tapasztalat neked, esetleg másnak?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4072) pohár


pohár
félisten

Éssssss iggggen, 1000 napos lettem :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4073) tibi666 válasza Agostino (#4071) üzenetére


tibi666
senior tag

p+r jó ötlet lehet, adventkor bécs kegyetlen.

(#4074) fokukac válasza pohár (#4072) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kiscsíra.... :P

Hadd idézzem a jó öreg Boncz Géza klasszikusát :

"addig jár a korsó a kútra, míg köcsög nem lesz belőle..."

:P :DD

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4075) Agostino válasza tibi666 (#4073) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hát, elhiszem, halál szára kívánom, hogy még ott a városban lavírozzak. Egyre jobban bejön ez a P+R megoldás. Gyorsan utánanéztem, mindenki dicséri, szóval szerintem jó lesz ez nekünk. Hotelt a héten lefoglaljuk - Hotel Cyrus, ha esetleg erről tapasztalat valaki - aztán irány csavarogni, kolbászt enni meg egyebek. : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4076) pohár válasza fokukac (#4074) üzenetére


pohár
félisten

"Oszt' most kemény vagy mert 2284 napos vagy?"

Egy Balázs-show jelenet az alapja, nem megsértődni :D :D

Ha burkoltan gratulálni akartál, elfogadom :P :D :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4077) tibi666 válasza Agostino (#4075) üzenetére


tibi666
senior tag

bécsre elég egy nap szerintem. legalábbis, ha nem vagytok múzeumozósok, kiállításokat nézők.... ha hajnalban indultok otthonról, estére érdemesebb lenne nyugatabbra menni, és salzburgban tölteni az éjszakát.

budapest sokkal szebb város, mint bécs. csak sajna le van lakva.

[ Szerkesztve ]

(#4078) Pisztillus válasza pohár (#4072) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gratula! De érj utol, ha tudsz! :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#4079) fokukac válasza Agostino (#4075) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én is úgy csináltam, hogy külvárosi metróvégállomásnál raktam le a kocsit.
A belvárosban nem is nagyon van ám hely, egyszer 1 órán át kerestünk, mire találtam. kb. 20 kilométert mentem lépésben egy helyért...

amúgy, ha máshova nem akartok menni (ausztriában), lehet, hogy megéri diszkont busszal menni (orange ways).

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4080) pohár válasza Pisztillus (#4078) üzenetére


pohár
félisten

Nehezen, de talán menni fog, de csak ha nagyon akarom :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4081) tibi666 válasza fokukac (#4079) üzenetére


tibi666
senior tag

csak egy rokkantkártya kell a belvárosi parkoláshoz. vagy egy kis helyismeret, és elég közel meg lehet állni a központhoz ingyen. utóbbi pár alkalommal én is inkább sétáltam, minthogy valódi mozgássérültektől vegyem el a helyet.

(#4082) Pisztillus válasza pohár (#4080) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Azt még megvárom... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#4083) pohár válasza Pisztillus (#4082) üzenetére


pohár
félisten

Igyekszem, igyekszem... :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4084) Agostino válasza tibi666 (#4077) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hát, programot még nem dolgoztunk ki, de szerintem mi elleszünk ott. Igazából az adventi vásár miatt megyünk ki, arra szerintem szombat du rámegy, vasárnap meg a közelben csavargunk, vagy átugrunk Pozsonyba, de pontosan nem találtuk még ki.

fokukac - belvárost én is kerülném, nagyon örülök, hogy ez a P+R megoldás szembejött most velem. Busz azért nem igazán játszik, mert indulunk Pécsről, alszunk egyet Szombathely mellett szüleimnél, és reggel 8 vagy 9 felé nekiindulunk Ausztriának, ott szállás csekk, aztán enni valamit majd mászkálás. Most azon diózok még, hogy sztrádát kikerüljem vagy fizessek, de ez már huszadrangú, ugyis lesz GPS a kocsiban.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4085) tibi666 válasza Agostino (#4084) üzenetére


tibi666
senior tag

jó is az, sok szart drágán. best buy. :DDD

érezzétek jól magatokat, hóesésben tényleg elvarázsoló hangulata van.

(#4086) Agostino válasza tibi666 (#4085) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Kac-kac. : )))) Köszi. : )) Nem mondtam, hogy minden pénzünket otthagyjuk, max pár apróságot veszünk csak szerintem, kis édesség meg effélék.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4087) neduddki válasza Agostino (#4084) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha sopronnal mesz ki es jobbra az utolso kuton veszed a matricat es meg aznap visszaviszed akkor visszavalcsak:- )))

udv

neduddki

p.s. nalunk a program ugy nez ki, hogy schionbrunnal kezdunk /aze parkolok ottan/ majd metroval be kozpontba /aszem 1.7juro/fo/ es ott is jarkal
ha tobb napra mentek es az tirgarten nyitva van akkor mennyetek be
koszeg-sopronbol otopajja kihagyasa nem az igazi, hegyeshalomtol meg tan oke

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4088) Sipi16


Sipi16
senior tag

Jó reggelt mindenkinek! Olyan szépen szakad... :(((

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4089) bolondember válasza Sipi16 (#4088) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a köd felfelé itt...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4090) Bubu79 válasza bolondember (#4089) üzenetére


Bubu79
addikt

Nagy-fene-köd van? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4091) NoLF válasza Bubu79 (#4090) üzenetére


NoLF
addikt

17ben orrig se látni :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#4092) bolondember válasza Bubu79 (#4090) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

most miért kell beszólni?! :O

semmi rosszat nem csináltam... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4093) 7 válasza bolondember (#4092) üzenetére


7
addikt

Ezek ilyenek, hallod. Én is fültanúja voltam, ahogy egy bácsi az utcáról beszólt a boltosnak, hogy "Hé, Maris, gyere ki és nézd meg, meeeeekkora nagy fene köd van!" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4094) venember83 válasza bolondember (#4092) üzenetére


venember83
nagyúr

Még. :U

(#4095) tope


tope
addikt

Itt süt a nap, nem úgy tegnap ilyenkor

Szépet a ONolóknak

(#4096) Dylen


Dylen
aktív tag

Hallotta valaki reggel 8kor a sláger rádiós dudálást? Nekem a könny is kijött a szememből.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#4097) 7 válasza Dylen (#4096) üzenetére


7
addikt

Nemigen, én olyankor már oskolában voltam.

Holnap szűnnek meg?

(#4098) Sipi16 válasza 7 (#4097) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ma éjféltől veszi át a sávszélességet az új adó.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4099) bolondember válasza Dylen (#4096) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

itt semmi nem volt.

hálistennek kicsit elhallgat az a szerencsétlen Bochkor egy kicsit. de tartok töle, h nem fogunk tudni megszabadulni ettöl az embertöl. SE.
mint Jáksótol se.
:(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4100) Sipi16 válasza bolondember (#4099) üzenetére


Sipi16
senior tag

Vagyis a te szívedbe sem lettek vésve e nevek...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.