Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5651) kételkedem válasza tibi666 (#5646) üzenetére


kételkedem
addikt

Kell egy bizonyos irányúltság hozzá az biztos! Milyet vetél? Mennyit vettél?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5652) hejesírásó válasza Verus (#5644) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ISO 9001-hez vagy körtéhez?

(#5653) Janoska26 válasza Verus (#5644) üzenetére


Janoska26
addikt

szia Hugi, te még élsz? :)) rég láttalak, mostanában nem jársz templomba :U

(#5654) Pisztillus válasza Verus (#5638) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha korábban nem voltál oltva a szezonális influenza ellen, és az nem rettenetes módon jött ki rajtad, amikor influenzás voltál, akkor nem. Ha azonban beletartozol valamelyik rizikócsoportba (immunelnyomó kezelés, súlyos krónikus légúti, keringési és szívbetegség), akkor igen. De ha a terhesség első három hónapjában vagy, akkor nem!

Móci: Ne szívd már mellre, csak poénkodtunk! Tudjuk jól, hogy férfi vagy (Szabolcs), és azért lett ez az avatarod, mert ez tetszett! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#5655) old gray válasza Verus (#5644) üzenetére


old gray
addikt

"1000 meg egy éve nem találkoztunk?!"

Itt lenne az ideje. :)

Mi is nagyüzemben pályázunk (3-ból 3-at megnyertünk), de értelmes dolgokra... :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5656) tibi666 válasza kételkedem (#5651) üzenetére


tibi666
senior tag

a corában van sajtpult, ott vettem egy kb 15-20 dekás szeletet.
az árát meg nem mondom már, kidobtam sajna a számlát, nagybevásárláson voltam, csak megláttam és gondoltam megkóstolom. mondjuk magát a sajtot is kukáztam. nem szoktam kaját kidobni, de ez számomra ehetetlen.

többet ilyet soha. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5657) Tim82 válasza Pisztillus (#5654) üzenetére


Tim82
nagyúr

... és azért lett ez az avatarod, mert ez tetszett!

Na igen, ez már érdekes kérdéseket vet fel a szexuális identitásával, orientációjával kapcsolatban.

ÉKE! :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5658) Verus válasza old gray (#5655) üzenetére


Verus
senior tag

Most ezzel azt akarod mondani, hogy az ISO nem az?:D

Jársz-e erre?:) De jövőhéten szerintem megyek a dokihoz, majd felugrok hozzád, mit szólsz?:)

hejesírásó: :K 9001:2000, de jövőre már nem fog élni, szabványváltás lesz, megszívtuk.

Jancsihuszár: Eehehe:D Te sem jársz azé nem látsz:D

tope: Szia!

Pisztillus: Akkor nem oltatok. Csak ez a nagy mizéria ami ekörül van már kabaré.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#5659) kételkedem válasza tibi666 (#5656) üzenetére


kételkedem
addikt

Most mér? Kicsit csípősen büdösen romlott étel íze van, de legalább látványnak érdekes a belső kékes penészes rész. :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5660) Janoska26 válasza Verus (#5658) üzenetére


Janoska26
addikt

hát ja, mer' előtte bemegyek a kocsmába, oszt mire kijövök vége a misének :U

(#5661) Móci válasza Tim82 (#5657) üzenetére


Móci
addikt

Hát jó, bevallom: férfi vagyok, és a nőket szeretem! Tudom, manapság ez már nagy hátrány, de vállalom! Fel azért nem vonulok, nem kell félni... :DDD
Pisztillus: dehogy sértődök meg! ;) Élőben viszont szar, ha az emberrel haverkodnak, s a végén: "Na, menj dolgozni, szervusz Zsolti". Reflexből anyád lenne a válasz, de nem lehet.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5662) venember83 válasza Tim82 (#5633) üzenetére


venember83
nagyúr

Elég bajom van férfiként, nem kellenek még holmi női bajok is. Se a férfi bajok mellé, se azok helyett. Köszönöm. Ha szerettek így, jó, ha nem, úgy is, valahogy túlélem.

Móci: Ez a hiszti most elég nőies volt. :DDD

Dylen: Dehogy. Azért is szeretünk pl, mert tudsz sört inni. :K

(#5663) Tim82 válasza venember83 (#5662) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem kell a nemlétező melledre szívni. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5664) venember83 válasza Tim82 (#5663) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem szívtam. Még. Csak tényeket közöltem. Röviden. Ezért szerettek, nem? :DDD

(#5665) frame>24 válasza elmoraan (r) (#5629) üzenetére


frame>24
addikt

NA, én annyit tudok, hogy 1 valaki már meghalt, 3 másik sebesült van, köztük a gyakvezető tanár, akit ismerek is.

Lezárták az egész POTE területét, a mi épületünket már éppen nem.
Az elkövető egy gyógyszerészhallgató, akit már elkaptak.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5666) Pisztillus válasza Móci (#5661) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mondjuk az elég érdekes, hogy nem lehet a neveket megjegyezni. Nem mondom, hogy velem ilyen nem fordult még elő (mert igen), de ha nem voltam biztos valakinek a nevében, akkor inkább nem mondtam semmit - találgatni nem akartam. Következő alkalomra viszont utánanéztem.
És igen: Légy férfi és szeresd a nőket! Magam is így teszek! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#5667) Pisztillus válasza Verus (#5658) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hát a H1N1 médiakezelését azt jól elszúrták, az már egyszer biztos! Az oltás körüli huzavonáról, mizériáról már nem is beszélve. Sőt, időnként az oltások is olyanok, mint a mesében: Hol volt, hol nem volt... De nincs min csodálkozni: ez is Magyarország...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#5668) Móci válasza Pisztillus (#5666) üzenetére


Móci
addikt

Én is így vagyok vele, de ugye mások nem. Nekem ez élőben úgy hat, mintha az illető szinte semmibe se venne, vagy magasról tenne rám.
Általában nem szoktam annyiba hagyni, s meg is van az eredménye... :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5669) Tim82 válasza frame>24 (#5665) üzenetére


Tim82
nagyúr

:(

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5670) hejesírásó válasza Verus (#5658) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Lol miért szívtad volna meg? alap h az ilyen sosem örök életü, folyamatosan változtatják és 2-5 évente az ilyesmit updételik, újra kell verifikálnod a céget, stb.

(#5671) kételkedem válasza Pisztillus (#5667) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez perpill nem magyar sajátosság, a világ számos országában kabaré ahogyan kezelik a H1N1-et és az oltást.

A modkerben 2009-11-25 20:18:24-tól nincsenek rendezve a kérések. Egy nagy titkos örsi gyűlésen van az összes mod?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5672) venember83 válasza Pisztillus (#5666) üzenetére


venember83
nagyúr

Nőket? Eh, sokan eggyel is megelégednének, de ezek szerint nekik azért nem jut, mert egyesek többet is szeretnek egyszerre. :U

[ Szerkesztve ]

(#5673) Móci válasza venember83 (#5672) üzenetére


Móci
addikt

A hárem ellen én sem tiltakoznék, de valóban, egy is elég lenne jelenleg... :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5674) Pisztillus válasza kételkedem (#5671) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Itt most a Fluval P terjesztésére gondoltam elsősorban. Legegyszerűbb lett volna a nagykereken át teríteni, de nem...

A modik meg lehet, hogy beszavazóshow-t rendeznek? Esetleg ott is Csillag születik? :D

Venember: Én itt most elsősorban a szeretetre gondoltam, abba pedig minden nő belefér. A szerelem az viszont csak egynek van fenntartva. :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#5675) Tim82 válasza Pisztillus (#5667) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én beoltattam magam, de annyi volt az összes motiváció, hogy én lehetőleg ne fertőzzek meg másokat, ha esetleg elkapnám.

Amúgy drága volt, legalábbis az üzemorvosunk által beadott: 3500 local creditbe fájt nekem. (Maga az oltás nem volt vészes, eddig utóhatást sem észleltem, bár elvileg nincs is, rendszeres véradóként meg nem szoktam tűszúrástól és hasonlóktól ájuldozni.) Igaz, ez kombinált volt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5676) Janoska26 válasza kételkedem (#5671) üzenetére


Janoska26
addikt

néha nekik is meg kell pihenni, biztos másra összpontosítják az erőiket :K

(#5677) Pisztillus válasza Tim82 (#5675) üzenetére


Pisztillus
senior tag

És ebbe a 3500 Ft-ba mi volt benne konkrétan?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#5678) Janoska26 válasza Pisztillus (#5677) üzenetére


Janoska26
addikt

1 döfés osztjóvan, mit vártál tüzijátékot vagy mit? :D

(#5679) Tim82 válasza Pisztillus (#5677) üzenetére


Tim82
nagyúr

1500 Ft volt a beadás költsége, 2000 Ft a kombinált oltás maga.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5680) hejesírásó válasza Janoska26 (#5678) üzenetére


hejesírásó
senior tag

János, nem azért de nekünk ingyé van! miért fizettél érte?

vagy contractoroknak nem?

[ Szerkesztve ]

(#5681) venember83 válasza Tim82 (#5679) üzenetére


venember83
nagyúr

Esetleg lazító masszázs, kellemes baszélgetés a gyönyörű asszisztensnővel, semmi?

(#5682) Pisztillus válasza Tim82 (#5679) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor ez így rendben van.

Janoska26: Ha tűzijátékot nem is, de egy gömbszörpöt azért adhatnának mellé, nem?:D

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#5683) Tim82 válasza venember83 (#5681) üzenetére


Tim82
nagyúr

Gyönyörű asszisztensnő nincs, lazító masszázst pedig nem akarok a cirka 55 éves, bajszos üzemorvostól kapni. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5684) NoLF


NoLF
addikt

legyen egy kis vidámság is:

Két amerikai turista Walesben kirándulgat kocsival.
Megállnak ebédelni egy csodás, Llanfacwyrnirbwlantyslioggich nevű helysigében, és egyikük azt kéri a pincérlánytól:
- Mielőtt rendelünk, segítene eldönteni a vitánkat? Megtenné, hogy lassan, tagoltan kimondaná a hely nevét, ahol vagyunk?
A lány odahajol, és szótagolva elmondja:
- Bööör-ger-kiiiiing.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5685) BlacKSouL válasza Pisztillus (#5677) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Köptető hatásmechanizmusa pontosan milyen? Mondjuk ACC 200-é. Mennyi idő után kezd hatni? 24 óra alatt már kéne? Hatását akadályozhatja valami?
Arcüregben gyűlő és onnan lejönni istennek se akaró cucc(az orrom szelel mint az alagút, tehát orrcsepp hátul a torkomba folyna) ellen mi a legjobb támadás?

Amúgy itthon vagyok, ma már nem mentem be.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5686) Janoska26 válasza hejesírásó (#5680) üzenetére


Janoska26
addikt

nekünk nincs csak nektek, de én be sem adattam, kell a rossebnek, nem áll szándékomba elkapni :U
Pisztillus: Épp nem ártana az biztos, még szvsz hatékonyabb lenne tőle az oltás is :DD

(#5687) kételkedem válasza NoLF (#5684) üzenetére


kételkedem
addikt

(#5678) Janoska26 is

Itt ülök, meredek a képernyőre, a főnököm szidja a nyomtatót, hogy már megint üres a toner, én meg vihorászok! Még a végén munkahelyi konfliktusba keveredem :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5688) venember83 válasza BlacKSouL (#5685) üzenetére


venember83
nagyúr

Melegítsd fel a fejed, hátha megolvad s kijön. Mármint a cucc, nem a fejed. Vicc nélkül, nagynéném hajszárítóval melegítette az arcát a nem kívánatos dolgok eltávozása érdekében.

(#5689) Bubu79 válasza Verus (#5626) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen - azóta már kiderült nekem is, hogy nem kamu volt a dolog :(

Szörnyűség - alig 10 perccel késtelek le - kellett nekem dolgozni jönnöm... :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5690) NoLF válasza BlacKSouL (#5685) üzenetére


NoLF
addikt

nekem tegnap a szauna jót tett, lehet, ma is elmegyek egy körre.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5691) kételkedem válasza BlacKSouL (#5685) üzenetére


kételkedem
addikt

Mint azt többen is írják, melegítsd! Infra lámpa, sütőben felmelegített só.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5692) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ok, köszi a válaszokat, kipróbálom. Van jó kis kétfunkciós kvarclámpám infra üzemmóddal. Előkaparom és beizzítom.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5693) Pisztillus válasza BlacKSouL (#5685) üzenetére


Pisztillus
senior tag

24 óra alatt már hatnia kellett volna. Hatásmechanizmusa: a sűrű, viszkózus váladékot elfolyósítja, ezáltal az könnyen felköhöghetővé válik. Hatását akadályozhatja egyrészt az, hogy nincs mit elfolyósítani, másrészt pedig a száraz köhögést csillapító szerek (kodein, Libexin, Radipon, Sinecod).
Az arcüreggyulladás egyik kezelési módja az, amit venember83, NoLF, kételkedem említett: a melegítés. Ez fokozza az arcüreg váladéktermelését, elősegítve az oda nem való anyagok eltávolítását. Ahhoz, hogy ez sikerüljön, szabaddá kell tenni az orrüregbe vezető csatorna száját - ehhez pedig orrcsepp kel, ami lenyomja az orrnyálkahártya duzzanatát, ami a kivezetőcső záródásáért felelős. (Attól, hogy az orr szelel, a nyálkahártya még lehet duzzadt!)
Súlyosabb esetben antibiotikum és/vagy az arcüreg felszúrás segítségével történő kitisztítása is sorra kerül - esetedben azért itt még nem tartunk (mármint a felszúrásnál).

Tim: Az elején venember volt, csak amikor beírtam oda a többieket, akkor valahogy eltűnt a v, és így enember83 lett belőle. (Kérdeztem is magamban: Milyen lehet a teember? ÉKE!) [No így jut is, marad is... :DDD ]

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#5694) Tim82 válasza Pisztillus (#5693) üzenetére


Tim82
nagyúr

enember83, ez tetszik. :))

Meg ne változtasd!

Bakker, azért is megváltoztatta. Ez ilyen! :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5695) venember83 válasza Tim82 (#5694) üzenetére


venember83
nagyúr

HE!? Tetszem neked, vagy mizu? :F

(#5696) tope válasza kételkedem (#5687) üzenetére


tope
addikt

Rázza meg a tonert, hátha.

Na lassan befejezem pályafutásomat mára idebent

(#5697) Bubu79 válasza venember83 (#5695) üzenetére


Bubu79
addikt

Trendy akar lenni a srác - valahol hallotta, hogy a jövő nője a férfi és azóta csak azt hajtja, hogy hogyan is tudná ezt megtapasztalni első kézből ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5698) Tim82 válasza venember83 (#5695) üzenetére


Tim82
nagyúr

Gyengébbek kedvéért az elírás tetszett.

A homocekcualizálást meghagyom a melegMedvének.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5699) kételkedem válasza tope (#5696) üzenetére


kételkedem
addikt

Egy ideig ez valóban megoldást jelent, de sajnos tényleg ki fog fogyni hamarosan :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5700) venember83 válasza Tim82 (#5698) üzenetére


venember83
nagyúr

Aha, szóval csak a v betű nélkül tetszek, azzal már nem. Akkor megnyugtatlak, és én is megnyugodhatok, mivel a v betű marad. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.