Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39051) Jhonny06 válasza Winner_hun (#39049) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem pörög -> a kutya nem néz rá -> nincs válasz

Nem kell hozzá nagy fantázia..

(#39052) venember83 válasza Tim82 (#39047) üzenetére


venember83
nagyúr

Valamiből fent kell tartani az egyre nagyobb személyzetet az egyre kevesebb állami támogatás ellenére. De ez ugye nem az a topik.

bolondemberrel mi van vajon? Nagy a csönd a részéről...

(#39053) Tim82 válasza venember83 (#39052) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valószínűleg Orsi valahogy mégis rávette a gyerekcsinálásra. Hiszen a csinálás-rész a legélvezetesebb. :DDD

# 39054: mint látod, ezen fogyatékosságom ellenére is boldog és teljes értékű életet élek. Embertársaim többsége tolerálja hiányaimat.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39054) venember83 válasza Tim82 (#39053) üzenetére


venember83
nagyúr

Bánatában b@szik az egészre? Meglehet... Ti. kiesett az általa oly kedvelt és nagyra tartott német válogatott a világbajnokságról, vagyis csak nem jutott be a döntőbe. Te ezt nem tudhatod, mivel ugye téged nem érdekel a foci. Bár hogyan tudsz így élni, azt látod nem tudom. :)

(#39055) pohár válasza venember83 (#39054) üzenetére


pohár
félisten

szerintem még ő se tudja :D
még az is meglehet hogy szereti, csak itt különcködni akar ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39056) Killing


Killing
addikt

Szép napot! :)
+1 :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39057) kételkedem


kételkedem
addikt

A lakótelepnél az egyik útkereszteződésben lévő aknafedő meg van süllyedve. Tegnap este még ki volt tűzve rá egy tábla, hogy a közlekedők ne hajtsanak rá. Ma reggelre eltűnt a tábla! Na nem amiatt, mert megcsinálták az aknát! Lehet, hogy valaki jó poénnak gondolta, hogy elviszi onnan a táblát? :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39058) Bubu79 válasza venember83 (#39054) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig fél szeme alighanem a PH-n van, engem is keresett SMS-ben, hogy mizu :D

Pálinkás gyóreggeltet! :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39059) zolynet válasza Killing (#39056) üzenetére


zolynet
addikt

azt
+2 (bár nem tudom mire megy a voks)

Life is too short to stay stock!

(#39060) kételkedem válasza Bubu79 (#39058) üzenetére


kételkedem
addikt

És mit írtál neki? :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39061) Bubu79 válasza kételkedem (#39060) üzenetére


Bubu79
addikt

Mit írtam volna - visszakérdeztem, hogy "vidéki vagy?" ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39062) Dylen válasza kételkedem (#39046) üzenetére


Dylen
aktív tag

mostanában nem :)
de megfertőzött

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#39063) zolynet válasza venember83 (#39052) üzenetére


zolynet
addikt

mondjuk ez már a vég, ha ~1napig nem posztol egy 'sokadumáló' akkor már baj lehet vagy mi van :N

Life is too short to stay stock!

(#39064) venember83 válasza Dylen (#39062) üzenetére


venember83
nagyúr

Gyógyítható humánus módszerekkel?

(#39065) kételkedem válasza venember83 (#39064) üzenetére


kételkedem
addikt

A gyógyíthatóság is fontos kérdés, de az eltörpül amellett, hogy BE fertőző! :Y

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39066) Tim82 válasza Bubu79 (#39058) üzenetére


Tim82
nagyúr

És mit írtál neki válaszul?

Beléd is, mármint páleszt. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39067) Bubu79 válasza Tim82 (#39066) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] ;]

Hogy baj nincsen, viszont túl vagyunk a nászúton és éppen kipihenjük a pihenés fáradalmait :))

Amúgy pediglen Olaszország csudaszép ( legalábbis azon szeglete, amit bejártunk, az biztosan :K )... :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39068) kételkedem válasza Bubu79 (#39067) üzenetére


kételkedem
addikt

Aztán az információra éhes nagyérdemű megtudhatja-e, hogy Itália mely szegletét járta be az ifjú pár?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39069) Bubu79 válasza kételkedem (#39068) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát lássuk csak:

Velence, Róma, Vatikán, Sorrento, Capri, Pompei, Vezúv, Amalfi, Ravello, Nápoly - minderre volt 10 napunk, tehát nem volt lassú a tempó, de ki bánja? :))

Képek feldolgozás alatt, mert egy kis japán turistának is becsületére vált volna, olyan szorgalmasan kattintgattam ( cirka 1500 képet kell átnézni, a fene a mancsomat :U ) :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39070) venember83 válasza kételkedem (#39068) üzenetére


venember83
nagyúr

A nagyérdemű ne legyen már olyan kíváncsi, ne akarjon szegény Bubu fórumtársból is celebet varázsolni. :U

(#39071) Bubu79 válasza Bubu79 (#39069) üzenetére


Bubu79
addikt

Orvieto és Pisa kimaradt a felsorolásból, bár azok aztán tényleg csak villámlátogatások voltak :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39072) venember83 válasza Bubu79 (#39069) üzenetére


venember83
nagyúr

A Dolomitokat télen IS érdemes megízlelni. :K

(#39073) kételkedem válasza Bubu79 (#39069) üzenetére


kételkedem
addikt

Aztán az információra éhes nagyérdemű megtudhatja-e, hogy Itália mely szegletét nem járta be az ifjú pár? :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39074) Bubu79 válasza venember83 (#39072) üzenetére


Bubu79
addikt

Azt biza készséggel elhiszem :K

Az utolsó olaszországi pihenőnél, az Osztrák határ előtt volt kis időm nézelődni, fényképezgetni - hihetetlen látvány, ahogyan a felhők átbuknak a szirteken, csodaszép kis hegyi patakocskák szelik át a vidéket :) [link]

A képek olyanok, amilyenek, rutin és tehetség nélkül készültek, helyenként a buszból fényképezve :P :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39075) venember83 válasza kételkedem (#39073) üzenetére


venember83
nagyúr

Szicíliában nem voltak. :)

(#39076) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

allitolag szar a gep mazzagos es mazzagnelkuli lanja tokol mar vele egy ideje de ennek nincs semmi baja\;- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#39077) venember83 válasza neduddki (#39076) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát akkor legyen. :U

(#39078) Tomics


Tomics
addikt

ATM-ből mennyi pénzt lehet kivenni maximum? (egy használattal)

PH! addikt since 2004

(#39079) pohár válasza Tomics (#39078) üzenetére


pohár
félisten

Amikor megnyitottad a számládat akkor lett megbeszélve, hát attól függ hogy valami diákszámla vagy felnőtt? Mert ha diák akkor olyan 30k körül vehetsz ki egy nap, ha felnőtt akkor szerintem a 300k is belefér :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39080) Tomics válasza pohár (#39079) üzenetére


Tomics
addikt

cibezz diák. majd megnézem a szerződésbe, de sztem mászhatok be a bankba. persze azért levonnak vagy 500 ftot hogy bankból veszem ki :C

PH! addikt since 2004

(#39081) qestion válasza Tomics (#39078) üzenetére


qestion
aktív tag

250e? 200e-et olvasok (20*10e)

[ Szerkesztve ]

a pálya

(#39082) tope válasza Tomics (#39080) üzenetére


tope
addikt

Alapból a sima számlán 100.000 Ft a limit napi szinten

(#39083) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Itt vagyok szabadon a fővárosban és fogalmam sincs, hogy merre menjek. Ifjabb koromban sokat lógtam Budapesten, idősebb fejjel már nem érzek ellenállhatatlan késztetést a város bejárására. Azonban kell a napi mozgás.
Nincs kedve valakinek kora este találkoznia velem? Évek óta fórumozok és még soha senkit se láttam élőben a Ph!-ről.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39084) NoLF válasza tope (#39082) üzenetére


NoLF
addikt

mindenki magának kell, hogy beállítsa a limitet. nekem 50

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#39085) Dylen válasza venember83 (#39064) üzenetére


Dylen
aktív tag

nemtudom, még nem derült ki, hogy gyógyítható-e :F

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#39086) Dylen


Dylen
aktív tag

"Aki megházasodik, az megtudja mi a boldogság. De akkor már késő." :DDD

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#39087) Tim82 válasza Tomics (#39078) üzenetére


Tim82
nagyúr

Attól függ, tíz- vagy húszezresekkel van töltve az ATM. Elvileg 200.000 vagy 400.000 egyébként, egy kártyás készpénzfelvétellel. Na persze, a bankkártyádra beállított limittől is függ.

Algieba: én szívesen találkoznék, mert szeretem az írásaidat és kíváncsi is vannak, de sajnos teendőim vannak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39088) Algieba válasza Tim82 (#39087) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

24-ig Budapesten vagyok. Addig összefuthatok az összes fővárosi Ph!-sel. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39089) Tim82 válasza Algieba (#39088) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jövő héten?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39090) Algieba válasza Tim82 (#39089) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tökéletes. Nekem teljesen szabad a programom, hiszen ismét szellemi szabadúszó vagyok. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39091) Dylen válasza Algieba (#39088) üzenetére


Dylen
aktív tag

hm, én is azt hittem a mai napra gondolsz csak.
Akkor csináljunk egy talit! csak ne keddre, légyszi!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#39092) Bubu79 válasza Dylen (#39086) üzenetére


Bubu79
addikt

Túrót :P :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39093) Tim82 válasza Bubu79 (#39092) üzenetére


Tim82
nagyúr

Neked már előtte is lőttek. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39094) venember83 válasza Bubu79 (#39092) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi van a túróval? Az egy g*cijó gyümölcs. Vagy az más? Fene tudja, utálom ezt az öregkori sterilitást.

(#39095) Bubu79 válasza venember83 (#39094) üzenetére


Bubu79
addikt

Az nem a répa volt? Kérdezd Kenny-t! :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39096) Dylen válasza venember83 (#39094) üzenetére


Dylen
aktív tag

sterilitás? :F

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#39097) Bubu79 válasza Dylen (#39096) üzenetére


Bubu79
addikt

"-Kisonokám, hogy is hívják azt a németet, aki mindig eldugja a gyógyszeremet?
-Alzheimer, nagypapa, Alzheimer..."
;]

:DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39098) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

west endbol a taj bufebol hagymas csirket hoztunk, hat nem tom, hogy mennyire vot autentikus de hogy qva jo volt az bsiztos kostojjatok+
vagotszemubnek tun a szkacs gyerek meg az elado is elege:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#39099) pohár válasza neduddki (#39098) üzenetére


pohár
félisten

na a héten úgyis a WestEndbe megyek ha minden igaz, lehet megkóstolom :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39100) tope válasza neduddki (#39098) üzenetére


tope
addikt

Messze van, küldjenek fénypost

Szép estét

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.