Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39951) Tim82 válasza ngabor2 (#39948) üzenetére


Tim82
nagyúr

A "vegyész" akkor nyilván "zavaros eszût" jelent. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39952) venember83 válasza Dylen (#39950) üzenetére


venember83
nagyúr

[link] ;]

Tim82: Ejj, te se mész a szomszédba egy kis gonoszságért. ;]

(#39953) fokukac válasza Tim82 (#39951) üzenetére


fokukac
nagyúr

na nézd már, a bankárfiú milyen csipkelődős kedvében van ma. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39954) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Egy jó angolos ezt lefordítaná nekem?

A terméket megkaptam, kíváncsiságból szétszedtem és sajnos azt látom hogy az alkatrészek fele hiányzik, így nem merem használni mert életveszélyes (ha kihúzom a konnektorból és megérintem a csatlakozóit akkor nagy az esély az áramütésre)
Rossz termékeket kaptam vagy mindegyik ilyen hiányos?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#39955) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na mikor megyek (mennék) vitorlázni a Balatonra?

[link]

Szombaton.

Fura hogy hosszú évek óta nem voltam úgy a Balatonon, hogy ne lett volna szar idő. Ja, de, tavaly 2 napig. De a szar időt úgy kell érteni, hogy pl. június végén 13 fok, vagy július közepén 12 fok. Esetleg az év hidegfrontja mint most szombaton pl.... Záporok, zivatarok, felhőszakadás. Vajon ha 3 hónapig ott lennék, akkor egész nyáron minden nap szar idő lenne?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39956) Dylen válasza BlacKSouL (#39955) üzenetére


Dylen
aktív tag

én május 15én voltam vitorlázni a balatonra
akkor kezdődött az a hidegfront és viharsorozat, ami után naponta dörgött villámlott és vihar volt. aznap majdnem szétfagytunk

szombaton és vasárnap szintén a balatonra készülök... hogy milyen lesz az idő? lesz*rom:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#39957) venember83 válasza Winner_hun (#39954) üzenetére


venember83
nagyúr

Product well received. Out of curiousity I dismantled the product and I unhappily saw that half of the internal components were missing and in its current state I cannot use the product as it is potentially dangerous to life (if I touch its connectors after disconnecting the unit from the electrical outlet there is a good chance of I being electrocuted). Did I receive a faulty product or all products are incomplete?

Az életveszélyesre nem bánnám, ha valaki javasolna jobbat... Meg tán az incomplete se a legjobb választás.

Amúgy meg: [link] ;]

BS: Rég nem *tál egy jót, vagy minek tudható be most megint ez a panaszkodás? :) Az idő olyan, amilyen, tessék elfogadni és jól érezni magad. Én a hegyekbe mennék szombaton és vasárnap bringázni, de valószínűleg eső lesz. Nem örülök, de ott egye meg a fene, egyszer élünk?

[ Szerkesztve ]

(#39958) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Sziasztok!

Eljött hozzánk egy régi ismerős, és kisebb vita lett belőle, hogy állítólag volt egy olyan magyar író, aki beadott régebben egy olyan verset, elbírálásra amelyeket ékezetek nélkül írt. És visszaküldték, hogy javítson ezen, és ő erre azt cselekedte, hogy alulra csinált, egy "lábjegyzet szerűséget", ahova az ékezeteket felsorolta, hogy magyarán a cenzorok pótolják ki a verséből amit kell.

Kérdés, melyik író volt ez?

Bocsánat, hogy ide írok, de itt többen "látják" feltettem már többször is a kérdést, de senki sem tudta, személyes bejegyzést meg nem akartam azért létrehozni. :B

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#39959) tildy válasza venember83 (#39957) üzenetére


tildy
nagyúr

az életveszély az nem risk of death?Illetve Esm azt mondja life threathening....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39960) fokukac válasza venember83 (#39957) üzenetére


fokukac
nagyúr

unhappily?

Don't worry, be happy. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39961) BlacKSouL válasza venember83 (#39957) üzenetére


BlacKSouL
addikt

rég

nem az a baj, hogy 5x megyek le, és abból mondjuk 2x 3x szar - mer' ARRA azt mondom olyan az idő amilyen - hanem hogy 10x megyek le és abból 9,5x szar

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39962) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na a 3btus utan megkezdem a negybotus szomszed var vegleges elfoglalast is, me gyutt az esemes:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#39963) fokukac válasza neduddki (#39962) üzenetére


fokukac
nagyúr

az én szomszédomat is elfoglalhatná már végre valaki.
vagy legalább bezárhatná valami várba...

(ui, és ez helyfüggetlen. az elmúlt másfél hétben 3 helyen laktam, de ezek az idióták mindenhova követnek engem... múlt hétvégén még lakodalom is volt a születésnapomra virradóra, reggel 5-ig nem aludtam, imádom.
ahova én megyek, jönnek velem a daruk, a markológépek és a hülyeszomszédok, és ez így van, mióta világ a világ. :D

de egyszer nyerek a lottón, és veszek egy tanyát az erdő közepén... :- )
Ember, küzdve küzdj, és bízva bízzál....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39964) fokukac válasza BlacKSouL (#39961) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem értem mi a bajod, vaze. mindig sírsz, hogy meleg van. aztán jön egy kis lehűlés, akkor meg az a bajod.

Ui. én évek óta mindig hidegfrontot kérek szülinapomra, és tavaly is és idén is bejött. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39965) neduddki válasza fokukac (#39963) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat draga jujucom igazan kereshetnye me egy jo cihologust aki hejjrarakna, hogy rendesen akukaja.....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#39966) venember83 válasza fokukac (#39960) üzenetére


venember83
nagyúr

Az "unfortunately saw..." úgy is érthető, hogy sajnos láttam. De tulajdonképpen az is lehet.

tildy: "Life threatening" jutott nekem is eszembe, de olyan furán hangzott a mondatban. Persze attól még lehet, hogy jobb lenne az oda... Tulajdonképpen meg mindegy, lényeg, hogy megértse, aki megkapja a levelet.

(#39967) NoLF válasza Dylen (#39956) üzenetére


NoLF
addikt

nahát, te vagy a negyedik az ismerősi körből, aki szintén a balcsin lesz mikor én is, tök véletlen.

ti merre?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#39968) BlacKSouL válasza fokukac (#39964) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nem, nekem az volt a bajom, hogy novembertől júniusig kicseszett tél, meg felhő, meg eső, meg hó volt. nyarat akartam.

és most nyár van.. minden egyes kib.szott nap mikor a munkahelyemen kell 9 órát bent rohadni és a kopaszodó japán főnököm f.szfeje mögött az ablakon át bámulni hogy odakint nyár van..... de amint kiteszem a lábam, vagy eltervezem hogy megpróbálom kihasználni ha már egyszer nyár van, meleg, napsütés, na akkor jön a születésnapod.. 15 fok minusz, eső, felhők...de legalább már tudom kit szidjak :P

azt csak meg szoktam jegyezni, hogy 32 fok van éjszaka a szobámban, de bánná a f...om ha tudnám hogy amikor van időm és lehetőségem is ezt - illetve a nyarat, aminek ez a kellemetlen mellékhatása - kiélvezni, akkor ki tudom...de most is pulóvert meg széldzsekit pakolok a táskába a 32 fokban, mert tudom, hogy amint lejár a munkaidőm, és megkezdődik a hétvége, megjön az év hidegfrontja, vagy hogy is írták...

Bármikor máskor jöhetne ez is, de PONT MOST kell neki jönnie. Nem előbb, nem később, pont amikor tervezve van valami.
Na EZ a bajom

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39969) fokukac válasza venember83 (#39966) üzenetére


fokukac
nagyúr

You must be a fortunate son :)

Zöld űrlény: nyugodjál le, én is irodában rohadok napi 10-12 órát, már sok-sok éve, ismerem az érzést. viszont nem szeretem az ilyen b.szott meleget, akármit mondasz, ez már a balaton-parton sem jó. Kinek jó az, ha 45 fok van a napon, árnyékban meg 36? Miért jó az, ha belemész a vízbe, ami 30 fokos, és még csak le sem hűt?

Nem tudom leírni az élményt, amikor ma este 6-kor kijöttem az irodából, öltönyben, mit éreztem, ahogy kiléptem az ajtón...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39970) NoLF válasza fokukac (#39969) üzenetére


NoLF
addikt

én nem írom le, milyen érzés ilyen időben a lapostetős raktárban, ahol legalább a kinti hőmérséklet uralkodik, cserébe sem levegő, sem légmozgás nincs, s neked pakolnod kell folyamatosan a 25+ kilós cuccokat...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#39971) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

17 éves lettem ma.:)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#39972) bolondember válasza NoLF (#39967) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

5

Lelle-Fonyód-Fenyves

;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39973) pohár válasza VoDaFoNe (#39971) üzenetére


pohár
félisten

isten éltessen! :C :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39974) tbs válasza VoDaFoNe (#39971) üzenetére


tbs
addikt

:R :C :K Nagylány -> nő. :K :C :R

(#39975) bolondember válasza tbs (#39974) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem hát. :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39976) tiv83us válasza tildy (#39959) üzenetére


tiv83us
veterán

Igaza van.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#39977) BlacKSouL válasza fokukac (#39969) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én ezt úgy tudnám elképzelni, ami soha nem lesz, hogy bent ülök hétköznap, munkanap az irodában, reggel 8 óra körül elkezd esni a csendes eső, 23 fok van, majd fél 1 körül eláll, kisüt a nap, felszárad minden, délután 27-28 fokos a levegő, felhőtlen kék ég. Csütörtökön éjjel 11-kor elkezd esni, esik hajnali 4-ig, majd eláll, péntek reggel kisüt a nap, felszárad minden, reggel 8-kor már verőfényes napsütés, ami folytatódik szombaton és vasárnap. A levegő 28-30 fok, száraz meleg szellős idő van, a tó vize 24-25 fokos.
És hétvégén sosem! esik, és sosem! jön hidegfront záporokkal, zivatarokkal, jégesővel, orkán erejű széllökésekkel.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39978) lorcsi válasza BlacKSouL (#39977) üzenetére


lorcsi
veterán

ez így jó lenne
meg hozzátenném hogy minden nap félnap meló lenne és 2x ennyi fizetésért

(#39979) kételkedem válasza BlacKSouL (#39977) üzenetére


kételkedem
addikt

Kívánom, hogy életed során legalább egy hét pontosan ilyen legyen! ;)

A legmagasabb pontszám 462 volt, ennyivel juthattak be a hallgatók a Budapesti Corvinus Egyetem nemzetközi gazdálkodás szakára.
Hogyan lehet összevarázsolni ennyi pontot?
Kitűnő mindig minden tantárgyból, kitűnőre érettségizik emelt szakon, hibátlan felvételit ír. És még mi? Olimpikon, 3 felsőfokú nyelvvizsgája van, minden tárgyból országos versenyt nyert?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39980) tope válasza VoDaFoNe (#39971) üzenetére


tope
addikt

Boldog születésnapot

Szép napot midenkinek

(#39981) venember83 válasza kételkedem (#39979) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem árt ha gazdasági zseni is, és nem csak a befektetett tőkét, hanem a pontjait is meg tudja többszörözni.

(#39982) bolondember válasza kételkedem (#39979) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és ha belegondolok, az én időmben, annó a SZIF-re (asszem)106 ponttal mentem, a kukamérnökik közül a legmagasabb volt a felvételi pontszám: ~96...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39983) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Volt egy cikk egyszer Totalcaron mindenféle különleges autófényező anyagokról, valami gumiszerű bevonat is volt benne, de nem találom. Valaki emlékszik rá esetleg?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39984) NoLF válasza BlacKSouL (#39983) üzenetére


NoLF
addikt

plasti dipre gondolsz? folyékony gumi

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#39985) lorcsi


lorcsi
veterán

eddig csak a tini csajoknál láttam olyat, hogy utcán telót kihangosították és úgy császkáktak
most ezt megcsinálta a 30as kolléganő is...mindig azt hiszem nincs lentebb, és bebizonyítja hogy mégis van !

(#39986) Dylen válasza NoLF (#39967) üzenetére


Dylen
aktív tag

mi siófok
most hallottam hogy ott a víz 28 fokos, viszont ezzel az idővel rácseszünk
valószínűleg olyan apartmanba megyünk ahol jacuzzi meg medence van, de ahhoz meg minek lemenni :F

ja és te vagy az egyetlen ismerősöm, aki nem írt vissza privátra :N

BS: mostmár engem is kezd aggasztani a hétvégi idő, viszont összességében főkukaccal értek egyet, ez a meleg nem normális

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#39987) NoLF válasza Dylen (#39986) üzenetére


NoLF
addikt

őőő...

melyik privátra?

mi zamárdi, és siófokon bulizunk majd szombat este.

jacuzzi, medence, de jól megy egyeseknek... én csak egy 18 fokos vízzel töltött pocsolyát tudtam odaszervezni a szállásunk mellé, mondjuk elég nagy.

remélem azért nem fog elfújni minket a szél

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#39988) Dylen válasza NoLF (#39987) üzenetére


Dylen
aktív tag

hát 30ért találtunk ilyet 1 éjszakára, és 5en leszünk rá
szerintem az még kibírható

mi is bulizást terveztünk, ha már fürdeni nem fogunk, majd felhívlak és megkérdezem hol fekszel :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#39989) venember83 válasza NoLF (#39984) üzenetére


venember83
nagyúr

Eszméletlen cucc. Tán még a szigetelőszalagnál is sokoldalúbb. Nem is lenne hülyeség ilyet használni, megvédené a bringavázat, autó alvázát a kőfelverődésektől meg amúgy a nukleáris támadáson kívül kb. mindentől.

(#39990) NoLF válasza venember83 (#39989) üzenetére


NoLF
addikt

bizony, s ha nem tetszik/megsérült, egyszerűen lehúzod és fújsz rá másikat/más színűt. durva, ki fogom próbálni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#39991) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Szép napot mindenkinek!

VoDaFoNe: Boldog születésnapot!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39992) kételkedem válasza venember83 (#39989) üzenetére


kételkedem
addikt

Mint mindent, ezt is nagy tételben érdemes venni. Van belőle 151,2 kg-os kiszerelés is! Veszel egy hordóval, beleöntöd a fürdőkádba, belelógatod a bringa vázat, már kész is az ellenálló bevonat! Bringán és kádon egyaránt! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39993) ngabor2 válasza venember83 (#39989) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem is hülyeség... asszem én is begyűjtök pár flakonnal, és matt feketére lefújon az egész bicajt ;]

(#39994) BlacKSouL válasza NoLF (#39984) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Alighanem ez az, csak én a cikket keresem, ahol ez csak az egyik volt a tesztelt anyagok közül. Meg volt ott mindenféle színváltós festék, meg gyöngyház, meg miegymás, és azok voltak összehasonlítva. Ezzel a gumissal is lefújtak pár alkatrészt, vagy ilyesmit.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39995) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ma délutánra filmezés van betervezve :K , nem lenne rossz ha semmi sem jönne közbe :N . Tényleg megváltoztam vagy csak jókedvem van :) !?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#39996) venember83 válasza Tothgera30 (#39995) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd elmúlik. ;]

(#39997) kételkedem válasza BlacKSouL (#39994) üzenetére


kételkedem
addikt

Én is emlékszem hasonló cikkre, de nem találom a TC-n. Valami zsugorodó festék rémlik, amit nagyon szidtak, mert nem lehet takarítani.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39998) BlacKSouL válasza kételkedem (#39997) üzenetére


BlacKSouL
addikt

jajaja, iigen, hogy könnyen beporosodik, és macerás mosni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39999) Tothgera30 válasza venember83 (#39996) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Biztosan :P .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#40000) bandus


bandus
veterán

sziasztok!

kéne egy gyors útvonal ötlet, hogy a fenében jutunk ki a palatinusra... vagyis hogya juthatunk el az árpád hídig metró nélkül, mert az roohadt meleg van. emlékszem, hogy megy arrafele a nyugatitól valamilyen busz, csak nem ugrik be melyik, tudja valaki? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.