Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38951) Pulsar válasza FehérHolló (#38950) üzenetére


Pulsar
veterán

pf.. és hány és hány ember keres sokkal kevesebbet ennél, és ők meg megélnek... azért ha nagyon meghúzom magam napi 700 forintból megvan a kaja egész napra.
nevetséges!

(#38952) tildy válasza FehérHolló (#38950) üzenetére


tildy
nagyúr

Valamit nagyon elront, mert ha napi 3000-et keres fedel nelkullel, plusz 60 a nyugdija , vagy mi, akkor a bevetele 120 .Ha ossze tud valakivel koltozni, akkor kb 40-bol kijon neki az alberlet. Vsak ugy hozzavetolegesen: esm is kb ennyit kereset anno, meg regebben en is, es tudtam albit fizetni belole . Igaz nem egyedul laktam alberletben, de ha egyedul laktam volna, akkor is 70 ment volna el albira, a maradek kajara... Igaz masra nem jutott volna, de ekkor egyedul lettem volna egy albiban.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38953) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Láttam ma a eurosport-on kő-papír-olló világbajnokságot.Azt hittem hogy vicc,de nem, 50k dolcsit nyert az első.

(#38954) Tothgera30 válasza ToBeY (#38953) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...érdekes, ha az oviban továbbfejlesztem önmagam, még én is indulhatnék ;] .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38955) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

bekapcsolom a gépet, nyitom a levelezőt, hiba. Nyitom a FF-t, nem tölt be a kezdőlap. mondom miaf...
nyitom az explorert, nem tölt be.
hibaelhárítás, oszt aszondja valami winsock bizbasz baja van. kijavítás, restart, oszt onnantól meg jó. De efféle baja 2005 óta nem volt, és azóta ugyanaz a rendszer fut..döcörög.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#38956) McKane


McKane
senior tag

No comment.. :))

[link]

(#38957) venember83 válasza BlacKSouL (#38955) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtam én, hogy per... szereted a különleges élményeket, de ennyire... :U

(#38958) ToBeY válasza McKane (#38956) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Baromi jó benne volt a híradóba is.Istenem nekik is kell a szórakozás :D

(#38959) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Uh, hogy most mit találtam :DD . A volt motorom (bár 50-es volt) és a mostani egy-egy korabeli tesztje :)) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38960) bolondember válasza FehérHolló (#38950) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csak egy kérdés:

kiadnád a szobádat/lakásodat egy hajlékonynak? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38961) venember83 válasza bolondember (#38960) üzenetére


venember83
nagyúr

Hogy te milyen gonosz vagy. Menj el politikusnak. :P

(#38962) tildy válasza bolondember (#38960) üzenetére


tildy
nagyúr

Te is kiadtad :D Egy ideiglenes hajlékonynak, 1 hétre :U :P

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38963) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

eeeeh, mekkora meccs lett.. végre még egy jó meccs a vb-n. azért még a végére egy gólt összehozhattak volna..

és csakazértsemnemteszem offba

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#38964) bolondember válasza BlacKSouL (#38963) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tegyem én?

én az uruknak drukkoltam, de nem sírok a hollandok miatt.

Érdekesség:
Bayern München 9 játékost ad a 92-ből (4 nemzet válogatottja); a Bundesligában 28 játékos játszik. Több, mint egy komplett válogatott.
Tuti gyenge bajnokság? :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38965) venember83 válasza bolondember (#38964) üzenetére


venember83
nagyúr

Mikor is nyert valami nemzetközi kupát német klubcsapat?

(#38966) BlacKSouL válasza bolondember (#38964) üzenetére


BlacKSouL
addikt

én csak egy jó meccset akartam. már rég nincs favoritom, innentől nekem tökmindegy

a m1 híradósa viszont hujjuj

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#38967) venember83 válasza BlacKSouL (#38966) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi van vele? :F

(#38968) Tim82 válasza venember83 (#38967) üzenetére


Tim82
nagyúr

Gondolom, p*na. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38969) kételkedem válasza BlacKSouL (#38963) üzenetére


kételkedem
addikt

Ezt a meccset kivetítőn néztem a nyíregyházi Opel szalonban egy céges buli keretében.Nem az én cégem rendezte a bulit. Meccs előtt totó volt és tippelni is lehetett a félidő eredményére és a végeredményre is. A helyesen válaszolók és a helyesen tippelők ajándék csomagot nyertek. Korlátlan étel és italfogyasztás volt. Sült hal, sült kacsa, desszertnek meggyes rétes. Naményi alma pálinkát és csapolt sört ittam, ami remekül passzolt a kacsasülthöz. :) Összességében jó volt a tegnap este!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38970) bolondember válasza venember83 (#38965) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

2002-ben ezüst, 2010-ben is, 2001-ben meg arany a BL-ben.

viszont az utóbbi pár év győztesei közül hány nemzet van a top 4-ben?;) Ja, h se angol, se olasz? :P
(mondjuk ahol kimegy az inter NULLA olasszal a pályára... :U )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38971) Dylen


Dylen
aktív tag

hm, ilyen hamar se keltem még magamtól
nemtudtam aludni :(

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38972) venember83 válasza bolondember (#38970) üzenetére


venember83
nagyúr

Bajnokságról volt szó, kedves. :P Olaszokkal meg ne tessék visszavágni, sintert meg hagyjuk, az nem is tudom, milyen csapat, valami korcsosított Reál Margitra tippelek...

(#38973) bolondember válasza venember83 (#38972) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egyik pillanatban nemzetközi kupa, másikban bajnokság?

na most döntsd el kérlek KisKócos, melyik!!!!4

zinterrel miért ne? :F Angolok voltak valahol? :U MIntha kiestek volna a legjobb 16 között - számításaim szerint tizenhatodikak lettek a vébén - OK, a zolaszok ~25.-ik helyéhez képest nudli.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38974) Tim82


Tim82
nagyúr

Én vagyok az egyetlen, aki be meri itt vallani, hogy nem érdekli a foci?! :U :F

Lázadjatoooooooooook!!!!!!4négy :DD

Egyébként a Váci út túloldalán van egy versenytárs irodaépülete, pont belátunk az ötödik emeletre, a burzsujok a vébére felszereltettek egy bazinagy elcédétívít a falra... :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38975) bolondember válasza Tim82 (#38974) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de...

de ugye azért még a nőket szereted, UGYE?! :U :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38976) zolynet válasza kételkedem (#38969) üzenetére


zolynet
addikt

Jól van, Téged is pofoz az élet! :DDD
Gúdmornin'!

Life is too short to stay stock!

(#38977) kételkedem válasza zolynet (#38976) üzenetére


kételkedem
addikt

A vicc az, hogy az utóbbi 30 napban tényleg sok pofont kaptam, de azért vannak szép pillanatok! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38978) tope


tope
addikt

Szép napot, olyan a kedvem mint az időjárás, szomorkás :(

(#38979) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Tihanyban lőttük két hete:

[link]; [link]

Komoly szerkezet :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#38980) venember83 válasza bolondember (#38973) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy bajnokságot a klubjai által nemzetközi szinten elért eredmények jellemeznek. Azt pedig nem mondtam, hogy az olasz bajnokság olyan magas szintű lenne, ez csak visszavágás volt részedről ismerve az én italomániámat. Szvsz. a némettel vagy egy szinten az olasz, de ezt a két bajnokságot simán megelőzi az angol és a spanyol.

[ Szerkesztve ]

(#38981) Tim82 válasza bolondember (#38975) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én simán lehetek focit nem szerető heteró. Ahogy te is lehetsz fociszerető meleg. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38982) kételkedem válasza BlacKSouL (#38979) üzenetére


kételkedem
addikt

Olyan mint a robogóm. 2 kereke van. :)
Ez a 2300 ccm-es változat volt?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38983) bolondember válasza venember83 (#38980) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem visszavágás - csak megjegyeztem.. :B

A jelekből ítélve két lehetőség van:
a: megvesznek mindenkit a világon az adott bajnokságban, viszont akkor nincsen utánpótlás - megnyernek nemzetközi kupákat, de a válogatott leég
b: korlátozott számú idegenlégiós, erős utánpótlás - ritkán nyernek kupákat, de a válogatott az élvonalban (ugye 2002 óta a németek elég sokszor ott voltak a legjobb 4 között (2002: ezüst, 2004: csoportkör :S, 2006: bronz, 2008: ezüst, 2010: ?)

Melyik a fontosabb a nemzet szempontjából? Nem zrikálás, de tényleg? Egy BL? Ami a klubbé és sok országé? Vagy a VB trófea, mely négy évig az országé? :F

@Tim: szeretnéd, h meleg legyek? Ennyire bejövök? Sajnos nincs esélyed, továbbra is a csajok jönnek be, maradok náluk! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38984) Tim82 válasza bolondember (#38983) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, cukifiú, továbbra is a dudák érdekelnek. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38985) venember83 válasza bolondember (#38983) üzenetére


venember83
nagyúr

Az érdekes az, hogyha megnézed, nem vesznek olyan sok játékost Olaszországban pl., na jó, kivéve az említett milánói csapat. Egyszerűen csak ennyi nyerhető ki az illető kontextusból, nem elég többre a jelenlegi elrendezés, és nincsenek bevethető fiatalok, vagy az edzők nem bíznak a fiatalokban, fene tudja.

Ezt a nemzetes dolgot furcsállom, szvsz egyre inkább háttérbe szorul a válogatott és az ország érdeke, hisz ugye a bajnokságokban is egyre több az európai légiós vagy adott ország útlevelével rendelkező, de amúgy az adott országhoz sokban nem kapcsolódó játékos.

Mindegy, ne zavarjuk itt a légkört.

Más.

Itt-e van-e frame>24 kolléga? Kíváncsi lennék, minek nevezné magyarul az extracted enclosure nevű szellőztetett kisméretű doboz-szerűséget, amelyben különböző kis mennyiségű vegyszerekkel dolgoznak?

[ Szerkesztve ]

(#38986) tiv83us


tiv83us
veterán

Lottem nektek egy kepeslap kepet a bunkofonommal tegnap Chicagobol, udv :)

ps: Beleszerettunk a varosba, ugy nez ki koltozunk :D

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#38987) NoLF


NoLF
addikt

ismét itt

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38988) Killing válasza tiv83us (#38986) üzenetére


Killing
addikt

Szép város.
Él kint egy rokonunk Chicagoban, lehet egyszer eljutok oda is. :)
Szép napot mindenkinek! :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#38989) tope válasza tope (#38978) üzenetére


tope
addikt

És elkezdett esni vala az eső, a kedvem meg nem javult ettől 1 cseppet sem.

Chicago: Az én tériszonyszerűségemmel csak innen képeslapról nézném a tájat

(#38990) tiv83us válasza tope (#38989) üzenetére


tiv83us
veterán

Ezt a Rush koncerten lottuk, ez az egyik kedvenc kepem lett, Kidus csinalta :K

No, megyek az agyba, levezettem 300 merfoldet egy seggel :U

Bolondember: Ha Kidus engedelyezi, akkor beteszem azt a kepet, amin ezen all 103 emelet magasban :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#38991) bolondember válasza tiv83us (#38986) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

óbaszki. :Y

ez para. akinek két anyja van, az menjen fel önszántából!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38992) kételkedem válasza tope (#38989) üzenetére


kételkedem
addikt

Itt hajnal óta esik szakadatlan a szél pedig hol erősebben, hol gyengébben fúj hozzá. Farmer, bőrkabát a megfelelő viselet.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38993) tope válasza kételkedem (#38992) üzenetére


tope
addikt

Itt csak 1 órája kezdett el cseperegni, de robogóval jöttem (fel is öltöztem melegebb ruhába) és azzal is megyek

103. emelet, azt hiszem ha oda kimernék menni, utána nem félnék a magasságtól

[ Szerkesztve ]

(#38994) zolynet válasza tiv83us (#38990) üzenetére


zolynet
addikt

nekem az empire state building is elég para volt, de a látvány örök emlék :K

Life is too short to stay stock!

(#38995) kételkedem válasza tope (#38993) üzenetére


kételkedem
addikt

Én ma kocsival jöttem, nem volt hangulatom sem gyalog, sem robogón elázni.

Most nézem a levelesládám, az alábbi személyektől kaptam levelet:

Ming Yang <mingyang27@yahoo.com.hk>
Mrs.Carl Fernandez <julia@agnat.pl>
patrick chan <infohangseng339@yahoo.com.hk>
J. Zhang <helpdesk@webmaster.org>
Barr. Steve Dikens. <ppp.dziekanowlesny@neostrada.pl>
Mr. Peter Wong Tung Shun <johnhungsung@yahoo.com.hk>

Bár a leveleket nem nyitottam meg, sejtésem azért van, hogy milyen ügyben keresnek! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38996) tiv83us válasza zolynet (#38994) üzenetére


tiv83us
veterán

Ott utoljara 7-8 eve voltam, ott az volt a kiralysag, hogy ki lehetett menni a "szabadba", egy sima kerites volt csak - ha jol emlekszem - es nem ablakok, mint a Sears (Willis) Tower-ben.
Chicago sajnos qrva szeles es veszelyes lenne. Ha fuj a szel, a lift is lassabban megy es az egesz epuletnek masfel meteres kilengese van. Eleg erdekes erzes :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#38997) tope válasza kételkedem (#38995) üzenetére


tope
addikt

Opel-t akarnak eladni ? ;]

(#38998) zolynet válasza tiv83us (#38996) üzenetére


zolynet
addikt

na a nagy kilengést az Eiffel-toronyban éltem át, voltam vagy 12éves, becsoki volt teljes mértékben, nővérem azóta tériszonyos :DDD

Life is too short to stay stock!

(#38999) kételkedem válasza tope (#38997) üzenetére


kételkedem
addikt

Szerintem kihagyhatatlan üzleti ajánlattal keresnek. Vagy lehet, hogy meghalt valamelyik távoli rokonom, akitől örököltem egy kisebb vagyont. :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39000) NoLF válasza kételkedem (#38995) üzenetére


NoLF
addikt

ó, Patrik Chan úr engem is megkeres minden nap, ma éppen cirill betűkkel íródott levelet intézett hozzám, igazán kedves.

de én leszarom :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.