Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38701) Tothgera30 válasza kételkedem (#38620) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hoppá, mit fedezek én fel ilyen későn. Ez tök érdekes mert két méterre az állomás épületétől (a kedves elvtársak és az épület között) van egy aluljáró, ahol át tudnának menni. Mondjuk ez Kisvárda környékén gyakori látvány hogy ilyen "alja nép" próbál a kis szociális segély (családi pótlék) után egy kevés kincset összebogarászni. Ma például ott veszekedett a vonaton két roma származású fiatal, hogy kié legyen a frissen szerzett telefon, miközben felszálltam a kép helyszintül szolgáló "kis állomáson", pardon Hármasút megállóhelyen, a 12: 25-kor érkező vonatra.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38702) kételkedem válasza Tothgera30 (#38701) üzenetére


kételkedem
addikt

Életemben egyszer sem mentem át azon az aluljárón! Egyszer benéztem, derékig állt benne a víz, a víz tetején szemét úszott. Ennyi nekem elég volt, azóta eszembe sem jutott lemenni oda.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38703) Tothgera30 válasza kételkedem (#38702) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Egyszer próbáld ki, oda a hajléktalanok is félve mennek be, bár én szeretem a kissé rémisztő dolgokat, tehát feláldoztam önmagam és átmentem :D . De a lényeg hogy kedves épen látható fiatalurak is megtehették volna ezt a csekély fáradalmat, és máris biztonságosan közlekednek, ha már annyira sietős volt nekik, hogy a sorompót és a fényjelzést is figyelmen kívül hagyták :W . Áh, de mit beszélek, hát nem is ismerik a KRESZ-t, amelyiknek jogsija van, az is csak a gázt tudja nyomni, meg telematricázni a roncs verdáját :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38704) fokukac válasza venember83 (#38697) üzenetére


fokukac
nagyúr

hajrá ghána.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38705) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ehh... a hétvége olyan, mint a fenol-formaldehid gyanta: ha az ember nem figyel oda, egy pillanat alatt besűrűsödik, aztán már nem tud mozdulni.

(#38706) fokukac válasza fokukac (#38704) üzenetére


fokukac
nagyúr

bár a holland-brazil utén ez inkább olyan nb1-es, de azért nem olyan rossz. ez a forlán tisztára egy illés béla, aki, mint tudjuk, a legnagyobb király... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38707) fokukac válasza fokukac (#38704) üzenetére


fokukac
nagyúr

és góóóól...! visszavonom az nb1-es jelzőt... :C

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38708) venember83 válasza fokukac (#38707) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért? Az nb1-ben is vannak gólok és kapusbakik. :U

Amúgy meg nyilvánvaló, hogy tippelek, és rögtön úgy tűnik, hogy nem annak megfelelően alakulnak a dolgok. Szerencsére nem szoktam fogadni. :)

(#38709) kételkedem válasza Tothgera30 (#38703) üzenetére


kételkedem
addikt

Biztosan máshol is ez megy, de Tuzséron sportot űznek belőle! :D
Szigetelő szalag, alufólia, króm színű műanyagszegély, lángocskák, stb. Egyik másik Suzuki, vagy Opel gyakorlatilag egy guruló roncs, de minden kacat rá van aggatva, ragasztva! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38710) Tothgera30 válasza kételkedem (#38709) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez sajnos így megy :U . Bár Tuzséron nem úgy működik, itt elmennek beszerző körútra, és vannak emberek akik megveszik tőluk a fémhulladékot, majd viszik Ajakra, Homokinak :D . Itt az Opel Vectra a menő, Suzukival csak én járok :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38711) PH-User


PH-User
addikt

Estét!

Csodálkozott egy számítógép felhasználó, hogy mindig hibázik valamit a számítógépe.
A gépben volt egy közel 10 éves alaplap, a 30db kondenzátorból 10db púpos volt. :DDD

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#38712) fokukac


fokukac
nagyúr

bazzeg, a ghánaiak hogy estek ki... hihetetlen, erre nincsenek szavak...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38713) tildy


tildy
nagyúr

Kár hogy nem lehet politizálni itt, pedig index egyik cikkén eldobtam az agyam... Pedig arra nekem nagy szükségem van!!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38714) R válasza tildy (#38713) üzenetére


R
aktív tag

legyen egység, eddig az volt a baj, h ketté volt osztva az ország

(#38715) tildy válasza R (#38714) üzenetére


tildy
nagyúr

Oké, de ne kötelezően már!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38716) zolynet válasza NoLF (#38685) üzenetére


zolynet
addikt

hónap eleje és már megint nincs pézed .... nem is nőttél fel :N
bár akkor meg mi a túróból (lóf@szt akartam írni csak mufurcan néztél volna ezért nem írtam) veszel lakást :U

~7óra múlva költözök, asszem ledőlök :)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#38717) fordfairlane válasza R (#38714) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez valójában az alkotmányozó folyamat kezdőlépése. Szerintem.

x gon' give it to ya

(#38718) frame>24 válasza ngabor2 (#38705) üzenetére


frame>24
addikt

Befigyelt megint vegyészet.

Én a 2%-os agaróz géllel (0,5x TBA pufferben) jártam meg néha, ha túlhűtöd, megdermed a tálcába való kiöntés előtt; (bocs, polimerizálódik, b+ :U ), hűteni meg elvileg azért kell, hogy a etídium-bromid (mint nukleinsav-interkaláló, vazze) ne bomoljon el, a túl magas hőfok miá'.

A fenol-formaledhid gyantáról fingom nincs, de ez vmi Kanadabalzsam-szerű lehet...

Ugye ne igyak több sört, köszi.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38719) pohár válasza frame>24 (#38718) üzenetére


pohár
félisten

ez az interkaláló szó még elég új nekem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38720) Lauda válasza pohár (#38719) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem Neki is. Csak tudnam melyik sorbol ivott. :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38721) frame>24 válasza Lauda (#38720) üzenetére


frame>24
addikt

Á, semmi probléma nincs, ez csak annyi, hogy az Et-Br, mint festékanyag bekötődik a DNS-be, így UV-megvilágítás alatt láthatóvá téve azt (~616nm hullámhosszon világítva = látható tartomány).

Szimpla Pécsi Sört ittam + Ouzo-t... :DDD

azért látom a dodzsem tetszett. ;)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38722) Lauda válasza frame>24 (#38721) üzenetére


Lauda
félisten

Igy mar tokeletesen erheto. ;]

Grat, eddig nem lett haverom egyik sem. :DDD

A dodgemes video nekem bejott, meglatjuk mit szolnak hozza a tobbiek. ;)

(#38723) Kidus válasza Lauda (#38722) üzenetére


Kidus
őstag

A nyirfas hasonlat kifejezetten tetszett :)
Amugy mintha kicsit eroltetett lenne meg beallitott. Az meg sose jo.

Assuming Control

(#38724) frame>24 válasza Lauda (#38722) üzenetére


frame>24
addikt

Mivel valószínűnek tartom, hogy hasonló posztjaim hatására az egészséges emberek agya az orrukon át kezd kifolyni, inkább megosztok valami kellemesebb témát:

nőügyekben emlegetett egyik szakdolgozó hölgy (ilyenekkel vagyok körbevéve, én szegény) kollégánk mai nap elárulta nekem, hogy mindig kifogástalan sminkjének titka az, hogy a szemöldökét TETOVÁLTATTA, ezáltal a szemkihúzó ceruzát állandóan helyettesítve. Azonkívül, hogy ez rohadt mód fájhatott, elképzeltem, hogy ezt a csajt mondjuk éjjel háromkor, kisírt szemekkel felkeltve is mindig "divatlap-készen" találod. Szerintem elképesztő. Mivel ő maximálisan hozzájárul az ilyen képek közléséhez, belinkelem, róla lenne szó.

Ő azért van a bögyömben, mert folyton nyomul, de közben tudom, hogy abszolút nem illünk össze.
(Mi a szart keres ő is egy virológia laborban, a kifutó helyett, nem tudom.)

(#38723) Kidus: ez bizony megrendezett és beállított, de ettől még a sziget-reklámarc csávó itt is odatesz :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38725) Lauda válasza Kidus (#38723) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem is. :)

Ez bennem is felmerult, ezert tobbszor is megneztem.

A video mindenkepp beallitott, vagy egy olyan ember velemenyet tukrozi, aki a velejeig megkeseredett. Teljesen mindegy, hogy mit gondol xy, azert ez eleg durva megfogalmazasa a dolgoknak.

Viccet felreteve, nyilvan a ferfi celja az, hogy a not agybavigye, a noe pedig, hogy ferfit elcsabitsa. De hogy a nok iranyitananak itt barmit is, azt nem hiszem. A no nem er semmit ferfi nelkul es ez forditva is igaz, a ferfi nem er semmit no nelkul. ;] :P

(#38726) tildy válasza frame>24 (#38724) üzenetére


tildy
nagyúr

Egész erdetinek tűnik a szemöldöke:D
De nlehe csak elege volt a macerából.. Én most egy ipl készülékkel szemezek, mert azzal annyiszor villantom magam, amennyiszer akarom:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38727) FehérHolló válasza tildy (#38726) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem. Igen. Nem.

Skynet is real. It's called Google.

(#38728) ngabor2 válasza frame>24 (#38718) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem egészen kanadabalzsam, inkább bakelit.

az agar géllel haver is állandóan szívott egy időben. az egy ilyen állatfajta (bocs, növény).

szerintem ne igyál kevesebb sört D

(#38729) kételkedem


kételkedem
addikt

Szakad az eső!
Az idei időjárás kissé szeszélyesre sikerült!

Szép napot mindenkinek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38730) venember83 válasza frame>24 (#38724) üzenetére


venember83
nagyúr

1. Milyen dodzsem?
2. Szerintem csak normál munkahelyet akart, túl rögös lett volna az út a kifutóra, valószínűleg túl sok emberrel kellett volna túl jóban lenni.

fokukac: Láttam a meccset, de esküszöm, hogy semmire nem emlékszek a kilencvenedik perctől arrafelé, fogalmam sincs, hogy mikor kapcsoltam ki a tévét, mi volt akkor éppen a pályán. Mondjuk most szerencsére utánaolvastam a dolgoknak, legalább tájékozott legyek. Az agyam kezd egyre inkább zoknisodni.

kételkedem: Ennek a nyárnak már mindegy, ott ette meg a fene az egészet, az erdőkben még mindig medencék vannak, soha nem fognak kiszáradni. :(

(#38731) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Süt a nap, csicseregnek a madárkák, és szép jó reggelt :R .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38732) kételkedem válasza venember83 (#38730) üzenetére


kételkedem
addikt

Szerintem nem csak a nyárnak. Ettől az évtől már nem várok semmit. Talán csak annyit, hogy július 12 és 19 között a Balaton környéklén süssön a nap!

Kisütött a nap, a páratartalom 98%-os, gőz van. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38733) venember83 válasza kételkedem (#38732) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez a nyár már ilyen, de szerintem a télen beszerzek egy szett kimondott sárgumit, aztán jöjjön tavasztól, aminek jönnie kell, nekem már elegem van az aszfaltozásból. Amúgy az idő tulajdonképpen annyira nem rossz, valószínűleg csak nagyon hozzászoktunk a jóhoz. :)

(#38734) tildy válasza Tothgera30 (#38731) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt is. Augusztusra meg megtendeltem otthonra is jo idot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38735) kételkedem válasza venember83 (#38733) üzenetére


kételkedem
addikt

Szeretnél így kinézni. Értem. :U :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38736) venember83 válasza kételkedem (#38735) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, szeretnék ilyen boldog és elégedett lenni.

(#38737) Dylen válasza frame>24 (#38724) üzenetére


Dylen
aktív tag

mi köze a tökéletes sminknek és a szemöldöknek egymáshoz? a szemöldök egy olyan dolog az arcon, amivel a legkevesebb macera van napi szinten.
ha ő tetováltatta, akkor vagy nem volt neki eredetileg, vagy van és azt most rendszeresen gyantáztatja, vagy ugyanúgy van neki, és azt ugyanúgy rendezni kell időnként.

divatlap-kész pedig senki nem lesz egy szemöldöktől, ugyanis ahhoz minimum kell egy alapozó illetve egy szemceruza (amivel a szemét teszi rendbe, kevésbé a szemöldökét)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38738) frame>24 válasza Dylen (#38737) üzenetére


frame>24
addikt

Elírtam tegnap, szemhéjat akartam mondani...(tehát ott a szempillák tövénél, na)

Amúgy értem mit írsz a továbbiakban, igen, kicsit túloztam, de a lényeg, hogy hatásos.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38739) Dylen válasza frame>24 (#38738) üzenetére


Dylen
aktív tag

a szemhéja tövénél van tetoválva??? :Y

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38740) frame>24 válasza Dylen (#38739) üzenetére


frame>24
addikt

na leesett akkor, erről beszélek. :K (a szemhéj a pillák tövénél körbe :DDD )

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38741) kételkedem válasza frame>24 (#38740) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha valaki tetováló tűvel közelítene a szemhéjam felé, azt is bevallanám, hogy én öltem meg Kennedyt! :Y

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38742) pohár válasza frame>24 (#38740) üzenetére


pohár
félisten

fúbazz, jól eshetett neki :D

szép napot, végre kialudtam magam

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38743) Dylen válasza frame>24 (#38740) üzenetére


Dylen
aktív tag

nem leesett, hanem tisztáztad!
azért ne keverjük itt össze a szezont más dolgokkal ;]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38744) Tothgera30 válasza tildy (#38734) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Augusztus elején én Egerszalókon leszek, szóval kérnék oda is egy kis jó időt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38745) skótocska


skótocska
csendes tag

nem tudjátok, hogy nem lehet-e véletlenül kapni ecetes chips-et valamelyik hipermarketben (Cora, Auchan, Tesco)?

A true lad fights. Not because what's in front of him, but because what's behind him!

(#38746) pohár válasza frame>24 (#38740) üzenetére


pohár
félisten

ezt neked küldöm, meg ngabornak, hátha érdekel titeket :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38747) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek! (Rég írtam az on topicba.)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#38749) tiv83us


tiv83us
veterán

Tudom, hogy lejart lemez, de ezzel nem tudok betelni, kesz vagyok :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#38750) venember83 válasza Dylen (#38743) üzenetére


venember83
nagyúr

Olyan dologgal nem is lehetne, mert neked olyan nincs is. :P

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.