Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38101) kételkedem válasza venember83 (#38100) üzenetére


kételkedem
addikt

Majd teszek be róla fotókat! ;]
Tudod, mint NoLF :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38102) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó éccakát, megyek alukálni :R .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38103) venember83 válasza kételkedem (#38101) üzenetére


venember83
nagyúr

De rendkívüli módon örülök én ennek, kedves kételkedem fórumtárs. :U

(#38104) pohár válasza kételkedem (#38101) üzenetére


pohár
félisten

nekem is jöhetne valami jóféle pörkűtt :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38105) neduddki válasza Tim82 (#37997) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

egy csak egy legeny:- )))
Kukuc az annyira unmuvelt hogy az faj, gyerekkorab desznyoolban tarottak az biszztos:- )))
bekotott fules evfojjamok, es Zorad osszes BEKOTVE!!!
ezer halamat szeretnem kifelyezni VerebiX prof-nak, /vki emlexik BucoSzettiTacsira???/
csak idoleges idozik nalam, mig megfelleo hejet talaok nekije

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38106) Tim82 válasza neduddki (#38105) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mi a "megfelelő hely"? Melyik gyűjtő polca? :)

Naná, hogy emlékszem BucóSzettiTacsira, de persze Micit lehagytad, te hímsoviniszta foltosmacska! :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38107) pohár


pohár
félisten

na akkor a compilert beindítom... :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38108) neduddki válasza Tim82 (#38106) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

akkor ki O es hol kezult a kep?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38109) Tim82 válasza neduddki (#38108) üzenetére


Tim82
nagyúr

A "hol"-t nyilván nem fogom tudni megválaszolni, de legközelebb nevezd át a képet, mielőtt felrakod és találós kérdést akarsz bedobni. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38110) Tomics válasza neduddki (#38105) üzenetére


Tomics
addikt

omfg :W
dragonfx hoool vagy? még ő is szebben ír :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38111) Tim82 válasza Tomics (#38110) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak nem rémálmaidban kísért a vele való vizsga? :))

Ami az írásmódot illeti, neduddki tud helyesen írni, csak jobban szeret irodalmiasan (ld. Rejtő Jenő Török Szultán névre hallgató szereplője), dragonfx-et pedig még nem láttam helyesen írni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38112) Tomics válasza Tim82 (#38111) üzenetére


Tomics
addikt

deh. :D

PH! addikt since 2004

(#38113) neduddki válasza Tim82 (#38109) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szerinted me igy raktam be??? r212 elarulom a hejj , amugy soha nem vizsgaztam Nala, de hihetlen jo fazom naguyon birom: - )

udv

neduddki

mod: jamos tlatom hogy lematatt a zarojele sorozata a kip elul

ugy latom a heti jelolt is megvan akeveseb mektisztelo cimre:- )

SzoekBaba: ha etnevenem a budo setlbe se tanalod ki:- )))

ha jokisfijju lezel egkozlebb elviszelk arra es bemutatlak Nekije: - )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38114) Tim82 válasza neduddki (#38113) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem azért, mert benézted. :P

Az egy dolog, de akkor is benézted. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38115) neduddki válasza Tim82 (#38111) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

torolteted aszt a szanam ams baromsagot!!!:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38116) Sipi16


Sipi16
senior tag

Sikerült lezárnom egy olyan kapcsolatot ami elvileg nem is volt kapcsolat. Jól is esett rá a barna leffe. Most nyugi van legalább...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#38117) kételkedem


kételkedem
addikt

Esik az eső.
Akkor is bográcsban fogom főzni a pörköltöt, legfeljebb a garázsban kell felállítani a bográcsállványt. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38118) Tothgera30 válasza kételkedem (#38117) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Itt is :W . Én inkább a szobában maradok :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38119) kételkedem válasza Tothgera30 (#38118) üzenetére


kételkedem
addikt

A mai kisvárdai fürdőfiesztának biztosan rekord számú látogatója lesz! Sztárvendég Szandi!

Páratartalom: 94 % Szélerõsség: 14 km/h
Légnyomás: 100.90 kPa Szélirány: ÉNY
Látótávolság: 6 km Érzett hõmérséklet: 16°C
Harmatpont: 15°C Esik az eső

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38120) tbs válasza NoLF (#38095) üzenetére


tbs
addikt

Ma este indul a Kasteel B. teszt. :DDD

(#38121) venember83 válasza kételkedem (#38119) üzenetére


venember83
nagyúr

Szandi? Ilyen időben? Inkább egy zárt bőrcipő, sárra való tekintettel esetleg bakancs. :U

(#38122) kételkedem válasza venember83 (#38121) üzenetére


kételkedem
addikt

EHHEHEHE! :D

Fellép még a méltán híres Tik-Tak zenekar és MC DC a pörgő nyelvű rapper! :)
Miután felléptek a színpadra, gondolom le is jönnek majd. :U

A vizespóló versenyhez nem kell majd kancsóval öntözni a lányokra a vizet!

Részletek itt.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38123) Tothgera30 válasza kételkedem (#38119) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...rögtön az jutott eszembe, ami itt látható: #38121 venember83 :B

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38124) ngabor2 válasza kételkedem (#38117) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az időkép szerint itt hamarosan kiderül. valahogy nem bírok neki őszintén hinni, pedig jó volna.

nem baj, a jövő héten legalább visszatér a kánikula :P természetesen csak akkor, amikor a melóhelyen leszek (majdnem azt írtam, hogy mikor dolgozok... :Y)

(#38125) kételkedem válasza ngabor2 (#38124) üzenetére


kételkedem
addikt

Szombaton reggel északon-északkeleten fordulhat elő gyenge eső, záporeső, másutt változóan felhős égboltra tekinthetünk majd fel. Már csak a Kisalföld térségében lehetnek élénk széllökések, máshol legyengül a légmozgás. A legalacsonyabb hőmérsékletek 10-15°C között várhatóak. Napközben az ország nagyobb részén erősen felhős, borult égboltra készülhetünk, nyugaton azonban néhány órás napsütés valószínű. Többfelé várható eső, zápor, az északkeleti megyékben akár nagyobb mennyiségű csapadék is hullhat, egy-egy zivatar is kialakulhat. A maximumok keleten 18-21, nyugaton 21-24 fok körül alakulnak majd.

Vasárnap reggel a keleti határszélen élők ébredhetnek esős reggelre, nyugaton kevesebb, a Duna-Tisza közén több felhőre számíthatunk. A legalacsonyabb hőmérsékletek 12 és 16 fok között alakulnak majd, a szél északkeleten és a Kisalföldön élénkülhet majd meg.

A jövő hét első napjaiban szórványosan várható eső, zápor, zivatar. Mindemellett legalább néhány órás napsütésre is számíthatunk. Melegedésre van kilátás, az időszak végére helyenként a 30 °C-ot is elérheti a hőmérséklet.

ebben a hónapban én már semmiféle nyárias időjárást nem várok! :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38126) venember83


venember83
nagyúr

NoLF Quixote, mi lett a sörcsapokkal való harc végkifejlete? :)

kételkedem: Ja, át kellene nyergelni vízibiciklire.

(#38127) kételkedem válasza venember83 (#38126) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem ismerem a forgalmi adatokat, de biztosan fellendült a gumicsizma, halásznadrág, esernyő és esőkabát biznisz!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38128) Dylen válasza G80 (#38087) üzenetére


Dylen
aktív tag

bizony, tényleg... de nem itt hanem amerikában :)

más: nemtudom ki írta, hogy zavarja hogy reggel dolgoznak a lépcsőházban és zajonganak... nos én kifejezetten ürölük, hogy ma erre ébredhettem így 3 hét eltelte után melegvíz nélkül...

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#38129) dragonfx


dragonfx
veterán

Udvozlet Paralia Beach.rol :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#38130) Tim82 válasza Dylen (#38128) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valószínűleg főkukac. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38131) venember83 válasza Tim82 (#38130) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, FeketELéleK csak az eső/hó miatt szokott.

(#38132) Tim82 válasza venember83 (#38131) üzenetére


Tim82
nagyúr

A p*nahiányt kihagytad.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38133) venember83 válasza Tim82 (#38132) üzenetére


venember83
nagyúr

Szándékosan. Egyes meg nem nevezett és meg nem erősített források szerint abban nincs akkora hiány mostanság a kollégánál.

(#38134) kételkedem válasza Tim82 (#38132) üzenetére


kételkedem
addikt

Az már elmúlt!
Vagy legalábbis mintha olvastam volna ilyesmit :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38135) Tim82


Tim82
nagyúr

Na de ezek miatt szokott. A p*nahiány hiánya pedig meglehetősen friss állapot nála. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38136) kételkedem válasza Tim82 (#38135) üzenetére


kételkedem
addikt

De szép a magyar nyelv!
A p*nahiány hiánya :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38137) venember83 válasza Tim82 (#38135) üzenetére


venember83
nagyúr

Kérdés, mit nevezünk frissnek, mert ugye egy dolog a friss kenyér, más dolog a friss diplomás, megint más a friss műszaki, és akkor még földtani vagy galaktikus szintű értelmezésről még nem is ejtettünk szót. Vagy inkább menjek az általad "hiány-os" szókapcsolatban emlegetett testrészbe, akár, és ne kötekedjek már annyit. :U

(#38138) Tim82 válasza venember83 (#38137) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem feküdj vissza aludni. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38139) venember83 válasza Tim82 (#38138) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyedül ahhoz sincs kedvem, meg már rendet is csináltam a hálószobában, inkább folytatom a takarítást, ezzel is megóvva a fórumos közösséget a nemkívánatos hozzászólásaimtól. :)

(#38140) Tim82 válasza venember83 (#38139) üzenetére


Tim82
nagyúr

Senki sem mondta, hogy nem kívánatos (én sem). :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38141) Killing válasza kételkedem (#38136) üzenetére


Killing
addikt

Az bizony.[link] :D
Szép napot! :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#38142) Nimrod


Nimrod
addikt

Még egyszer OKJ-s tanfolyamra adom a fejem valaki kérem csapjon le, köszi.
Üdv,
Csacsi :D

(#38143) pohár válasza Nimrod (#38142) üzenetére


pohár
félisten

fts-fts

megvolt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38144) Tothgera30 válasza Nimrod (#38142) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...nyugi, Szeptembertől én is beülök az iskolapadba :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#38145) Psychonaut


Psychonaut
addikt

17

(#38146) Tim82 válasza Psychonaut (#38145) üzenetére


Tim82
nagyúr

Boldogat!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38147) ozsi1014


ozsi1014
csendes tag

Ákos - Keresem az utam
Ich + Ich - Einer von Zweien

De uram, ez majdnem ugyan az a ló!

Der Himmel soll warten.

(#38148) PH-User


PH-User
addikt

Miért van az, hogy ha valakinek segítek PÜ-be, akkor nem ír minimum annyit vissza, hogy köszi?

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#38149) ToBeY válasza PH-User (#38148) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mert paraszt:D Én álltalában vissza szoktam írni hogy köszi a segítséget.

(#38150) Killing válasza PH-User (#38148) üzenetére


Killing
addikt

Van ilyen is, de vannak olyan rendes emberek is, akik láttán a már pár napja megválaszolatlanul álló kérdésemet, megkerestek privátban és segítettek. Egy köszönömöt és egy ':R' szmájlit megérdemelt. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.