Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28151) Tim82


Tim82
nagyúr

Az előbb elvesztettem a "még nem láttam libafoszöld-színű IPhone-t"-szüzességemet. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28152) kételkedem válasza bolondember (#28148) üzenetére


kételkedem
addikt

A polgármester alatti sor jobb széle

(#28149) neduddki há azé nem dicsávájper, me a gazdi nem bodzaszedésbű gazdagszik, hanem ingatlanbefektetésbű. :)

(#28151) Tim82: UHH! Akarsz róla beszélni? :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28153) Tim82 válasza kételkedem (#28152) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem. :(

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28154) venember83 válasza Tim82 (#28153) üzenetére


venember83
nagyúr

Fájt, mi? ;]

(#28155) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na ezt ki tudja kiguglizni: Trifon 200/1 telefonkészülék(alközpont) memória programozásának lépései
:)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#28156) fokukac válasza kételkedem (#28152) üzenetére


fokukac
nagyúr

én tegnap kimentem az irodából, és egy Maserati állt itt a sarkon... le is fotóztam, mingyá' megpróbálom betenni, bár lehet, beugat a rios, hogy túl nagy...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28157) NoLF válasza fokukac (#28138) üzenetére


NoLF
addikt

én eddig sem voltam, ezután sem leszek soundon és más fesztiválon sem önszántamból.
nem vagyok oda a soundért meg másért se, kicsit túlhájpolják... igaz elektrik tuctuc rajongó szerűség vagyok.

én nem várok semmit :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#28158) tildy


tildy
nagyúr

Ijj azt az arcot, amikor mondtam, hogy talan megis jobb lenne nekem windows, ujujuj :Y

Pedig ha a userek 98%a azt hasznal, akkor jobb , ha en is azon fejlesztek es porobalom ki amit csinalok.

Nolf: megvan pedig az ilyen fesztivaloknaka maga filingje... Szegyen gyalazat, de mi ozorara megyunk haza:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28159) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Bejártam fél Óbudát és nem találtam sehol D-Sub - DVI átalakítót :(((

(#28160) Bubu79 válasza ToBeY (#28159) üzenetére


Bubu79
addikt

Mert a másik felében rejtették el... ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28161) tbs válasza tildy (#28158) üzenetére


tbs
addikt

Virtualizáció. Virtualizáció. Mondd utánam: vir-tu-a-li-zá-ci-ó.

(#28162) neduddki válasza ToBeY (#28159) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bele kell tuni a megfelelo fijokba es elokerul:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#28163) Dylen válasza fokukac (#28156) üzenetére


Dylen
aktív tag

Én meg nyáron olyan helyen laktam, ahol mindennap egy Maserati állt az udvaron... Egyik este összespanoltunk a tulajdonosával. Elmesélte, hogy egyszer ellopták... de olyan fenyegetést kaptak tőle, hogy inkább már másnap ingyen visszaadták :)

Bécsben meg egy Aston Martinnal fényképezkedtem.

Januárban meg egy Hummer állt az irodától nem messze:)

Otthon meg... na azt jobb ha nem is mondom!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#28164) Bubu79 válasza Dylen (#28163) üzenetére


Bubu79
addikt

Otthon?

[link] [link] [link]

Titok nem maradhat titok, mindent kijegyzetelünk, archiválunk és szükség esetén felhasználjuk :K ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28165) venember83 válasza Dylen (#28150) üzenetére


venember83
nagyúr

Bedugult szaglószervű makka?

(#28166) Pisztillus válasza Bubu79 (#28164) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Itt a melóhelyen meg időnként feltűnik egy Bentley Continental. Na azt a hengjáról messziről megismerem... :)

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#28167) Dylen válasza Bubu79 (#28164) üzenetére


Dylen
aktív tag

már vártam :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#28168) tildy válasza tbs (#28161) üzenetére


tildy
nagyúr

Paul is ezt mondta, es nagyon csunyan nezett ram :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28169) Bubu79 válasza Dylen (#28167) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem illik megvárakoztatni egy Sziszát :D

Pisztillus: Két napja az egyik körforgóban egy kukásmellény-rikító-narancssárga trabi jött szembe velünk az úton, orrán ugyanolyan vesékkel, mint amilyen Joe-n van - nem sok kellett hozzá, hogy a kormányra borulva a röhögéstől felússzak a körforgó szigetére :DDD Igazi bulijárgány a gép, nem győztem csápolni a srácoknak :D

De van a környéken egy banánzöld Tramp is - gyaníthatóan nem gyári technikával, mert hiányzik mögüle a rinnng-dinggg-diringg-ding-ding-ding-csörömp-teremp... :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28170) Dylen válasza venember83 (#28165) üzenetére


Dylen
aktív tag

nem is kicsit!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#28171) ToBeY válasza neduddki (#28162) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Volt nekem hasonló a vga-hoz de nem találom,vagy oda adtam valakinek most meg szívok rendesen.... Itt 24" monitor és ki sem tudom próbálni :W

(#28172) bolondember válasza ToBeY (#28159) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

rossz felét, mert nekem pölö van egy a táskámban... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28173) Tim82 válasza ToBeY (#28171) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kölcsön tudok adni egyet. Vagy szvsz pcbonto.hu-n is találsz, igaz, az nem Óbuda.

Hopp, ha 24" monitort emlegetsz, akkor az TFT 90+ %-os valószínűséggel. Nekem meg DVI to D-Sub adapterem van, tehát nem lesz valszeg jó...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28174) venember83 válasza Pisztillus (#28166) üzenetére


venember83
nagyúr

De szép helyen dolgozol, micsoda kilátás! :Y

(#28175) bolondember válasza venember83 (#28174) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

amikor utoljára ott voltam nála...

na akkor nem így nézett ki.
bár, most így jobban belegondolva, lehet, h a hátsó ablak néz arra... azt nem láttam. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28177) ToBeY válasza bolondember (#28172) üzenetére


ToBeY
nagyúr

És csupán mint jó fórmutárs-munkásember nem akarod nekem adni? ;]

(#28178) tope válasza venember83 (#28174) üzenetére


tope
addikt

A profi fotós tud jó képet csinálni (avagy szarból is kártyavár effektus), de az amatörök csak ilyet tudnak

Szép napot mindenkinek

(#28179) Pisztillus válasza bolondember (#28175) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A hátsó ablak néz arra a garázslehajtóra, ahol egy ilyen szépség szokott le- ill. feljárni. :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#28180) zolynet


zolynet
addikt

értsd má meg b+ fekete nincsen :))

Life is too short to stay stock!

(#28181) bolondember válasza ToBeY (#28177) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

dsub ->dvi átalakító?

ide tudsz jönni érte?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28182) fokukac válasza Bubu79 (#28169) üzenetére


fokukac
nagyúr

ha birsz várni estig, akkor küldök Neked bmw-sített dacia-t is... :DDD :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28183) Bubu79 válasza fokukac (#28182) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem tudom mire gondolsz :D

Dacia Nova ;]

És egy 1310 kupé :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28184) ToBeY válasza bolondember (#28181) üzenetére


ToBeY
nagyúr

d'sub-dvi kéne ami mind2 oldala "tüskés"
Sajna nem tudok értemenni azért thx :R Elvileg csütörtök-péntek-re hoznak ide a számtech-boltba,talán...

(#28185) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#28155) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Így van, én se jutottam tovább..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#28186) kételkedem válasza Bubu79 (#28183) üzenetére


kételkedem
addikt

:Y

Szép installáció mind a kettő! :DDD

(#28185) BlacKSouL kb 5 percet áldoztam rá, de sehova sem jutottam, így felhagytam a kutatással :U

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28187) tildy


tildy
nagyúr

oh moj god ... Windows is an evil. :D
Lol.
Nem ertem miert, oke a winxpt en sem csipaztam, de awin7 annyira bejott, hogy meg is veszem. Addig meg ketorankent restart..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28188) Bubu79 válasza kételkedem (#28186) üzenetére


Bubu79
addikt

No? Egy szép kihívás a Fóka mellé? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28189) tbs válasza tildy (#28187) üzenetére


tbs
addikt

Igen win7 jóság. Az első win, amire azt mondom, hogy elfogadható... Nagy jóságok vannak a belében, akár szervernek is jó lehet már... ;]

(#28190) BlacKSouL válasza kételkedem (#28186) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én kb 12-t, de ez már túl van a lélektani határon, gondoltam hátha más okosabban csinálja. De akkor a hiba nem bennünk van, ez jó hír :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#28191) fokukac válasza tbs (#28189) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát nemtom, szerintem meg ocsmány, oké, hogy újat akartak, meg támogat meg felismer mindent, de közben elkúrtak egy csomó réges rég jól működő és logikus dolgot (start menü, quick launch, fájlkezelő, rendes betűk), és behoztak egy csomó idegesítő f.szságot, úgy mint pin to taskbar, meg automatic full screen ha hozzáér az ablak a széléhez... na és a betűk...! még mindig nincs benne normális dpi növelés, pedig már 1440 pixel egy 14 colos noti is, és ez a clear type betű, ami nekem olyan, mintha elmosódott lenne, ahelyett, h. clear, botrány. ja, és nemtom állítani a samsung monitorom fényerejét, mert nem jó hozzá a driver... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28192) Bubu79 válasza fokukac (#28191) üzenetére


Bubu79
addikt

A gombokkal, ott a monitor oldalán - próbáltad? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28194) tbs válasza fokukac (#28191) üzenetére


tbs
addikt

Egyrészt Kalandornak igaza van, másrészt én nem a fancyface miatt üdvözlöm a szerencsétlent, hanem mondjuk a normális, nem 18 éve fejlesztett és úgy is maradt ip stack miatt, a végre normális jogosultsági rendszer miatt, a rendes driver homokozói miatt stb... Szóval a bele miatt, nem a látványa miatt. Érted-e, te "nem a ruhat eszi az embert"?!? :DDD

(#28195) ngabor2 válasza tbs (#28194) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem egyszer volt dolgom a w7-tel. egy netbookon kellett volna megzabolázni, vagy lecserélni xp-re. egyik se ment. általában 1'30"-en belül észre is vette, hogy kattintottam valamire, de ha épp nagyon gyors volt (2 5-perces vinyótekergetés közben) akkor ez az idő 30"-re rövidült.

(#28196) tope


tope
addikt

Én már több mint 1 éve használom a Se7en-t, és azt mondhatom Vista-t nem akarok látni, XP-t is csak azért mert az is jó amire kell.

(#28197) tbs válasza ngabor2 (#28195) üzenetére


tbs
addikt

Mondom: win7 kiszolgálószempontból érdekel. Amit nem lehet vi-al megoldalni, az a probléma számomra álprobléma, azaz nem igazán érdekelnek a grafikus felületek, meg netbookok, meg mittomén. Amúgy párom, aki 110%-ban felhasználó csak, tökéletesen elboldogul karakteres konzolon w3m-mel (netbookon, eee901), ha képeket keres, vagy rajzol, vagy mesét/filmet néz akkor meg startx... Semmi ördöngösség nincs ebben, sajnálom azokat, akik a képeket nézegetik a feladatok megoldása helyett...

Ezek az eszközök is kalapácsok: akkor fogja csak meg az ember, amikor szüksége van rá...

szerk.: Igazából nem sajnálom ám őket, hanem irigykedem a rengeteg idejükre. :B

[ Szerkesztve ]

(#28198) bolondember válasza ngabor2 (#28195) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

volt vagy benne 256 MB RAM? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28199) ngabor2 válasza bolondember (#28198) üzenetére


ngabor2
nagyúr

1GB és atom proci.

tbs: nekem is csak azért van graf felület, hogy egymás mellett lássam a karakteres terminálokat :D

[ Szerkesztve ]

(#28200) tbs válasza ngabor2 (#28199) üzenetére


tbs
addikt

Mellett..? ion2 ablakozót használsz..? Nálam "screen" van mindenhol... :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.