Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28851) fokukac válasza zoltanz (#28850) üzenetére


fokukac
nagyúr

Az IQ hiányát nem pótolja egyik sem. bocs :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28852) csaba54 válasza zoltanz (#28850) üzenetére


csaba54
tag

és találsz is?

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#28853) zoltanz válasza fokukac (#28851) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szerinted a csajokat érdekli az IQ -d esetleg az érzelmi beállítotságod, a szex, dugás szavak mondanak neked valamit. :P

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#28854) venember83


venember83
nagyúr

Milyen adatokat kell közölni a banki telefonos ügyfélszolgálattal egy bankkártya letiltásához?

(#28855) PH-User


PH-User
addikt

Jó étvágyat az ebédhez!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#28856) csaba54 válasza venember83 (#28854) üzenetére


csaba54
tag

ha felhívod megmondják

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#28857) bolondember válasza venember83 (#28854) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

elvileg neved, születési hely, ilyenek.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28858) fokukac válasza zoltanz (#28853) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem, de engem sajnos érdekel, ha már olvasgatnom kell a hozzászólásaidat. áhh, mindegy, hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28859) venember83 válasza csaba54 (#28856) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, nyilván, hölgyismerős vesztette el, de nem akarja felhívni őket, pedig hitelkártyákról van szó. Kösz, neked is BE.

[ Szerkesztve ]

(#28860) Dylen


Dylen
aktív tag

Nincs itthon semmi kaja! :(
Egyébként sziasztok, hogy vagytok? Már alig várom a következő hétvégét, megyek majd haza... sose volt még honvágyam, most van.:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#28861) kételkedem válasza venember83 (#28859) üzenetére


kételkedem
addikt

Itt ki tudod választani bankonként. Gondolom nem magyarországi banknál volt a kártya, de hátha segít.

ps: ez nem sokat fog segíteni, azt ugyanis nem részletezi, hogy milyen adatokat kérnek.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28862) fokukac


fokukac
nagyúr

Most raktam fel az új Google Earth-öt a gépemre...

Képzeljétek, lemodellezték 3D-ben Budapest épületeit is, szenzációs! :)
még a panelházunk is rajta van (igaz, hogy az egyik szárnya hiányzik, de akkor is... :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28863) Killing válasza PH-User (#28855) üzenetére


Killing
addikt

Pont most fejeztem be. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#28864) BlacKSouL válasza fokukac (#28862) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem meg szar. Fent volt még a régi 3.x a kezdetektől, az jó volt. És aztán mindig frissült, és a legújabbakban már nem úgy működnek a gombok, villódzik a kurzor és eltűnik, uninstall reinstall után semmi változás.
Szóval amúgy jó lenne, ha működne.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#28865) fokukac válasza BlacKSouL (#28864) üzenetére


fokukac
nagyúr

Egy registry tisztítás segítene rajta, szerintem.

----------------

Teljesen el vagyok hűlve, gyakorlatilag a Belvárosban majdnem az összes épületet lemodellezték. :R

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28866) kételkedem válasza nike_ (#28849) üzenetére


kételkedem
addikt

A Szekszárdról délre eső autópálya legmutatósabb része – természetesen – a geresdi dombság. A szelíd lankákat átfúró alagutak és a viaduktok egyfajta ritmusváltást adnak a haladásnak, s a hidakról szép a panoráma, igaz, a magas korlát miatt inkább csak a buszon utazók élvezhetik ezt maradéktalanul.

Na ettől válik igazán komollyá!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28867) fokukac válasza kételkedem (#28866) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ebből már 2007-ben, 2008-ban is botrány volt, kicsit késve jutott el hozzád az info. :) Persze ez még nem változtat a dolog bicskanyitogató mivoltán...

Tudod, ez az ország elvesztette az összes hegyét, így hát nekünk az alföldön kell viaduktokat és alagutakat építeni, ez van. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28868) bolondember válasza venember83 (#28859) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pedig muszáj lenne hamar bejelenteni - mert így simán költhetnek (ált. pinkódmentes a vásárlás az ilyenekkel)...
És ha már bejelentetted, onnantól fogva költhetnek nyugodtan - azt már a bank állja (legalábbis EU-ban ez az érvényes, kétlem, h nálatok más lenne új uniós tagként..)!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28869) BlacKSouL válasza fokukac (#28867) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ja, és anno is összevetették pl Horvátországgal, hogy ott azért kissé kuszább a domborzat Bosiljevo és Rijeka között, mégis vannak igen meredek és igen kis ívű kanyarok is, és mégis pálya. Csak ott tényleg indokolt 1-1 alagút meg viadukt. Ráadásul 3-4 év alatt a sziklákba is végigvágták a második pályasávot, sőt, már Isztriában is kész lassan szerintem a teljes szakasz Puláig.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#28870) tope válasza kételkedem (#28839) üzenetére


tope
addikt

Magyarország rulezzzzzzz (azt ne mondják nekem, hogy nem lett volna olcsóbb kiásni egy völgyet, mint fúrogatni)

Szép napot mindenkinek

(#28871) fokukac válasza BlacKSouL (#28869) üzenetére


fokukac
nagyúr

viszont kevés a le- és felhajtó, illetve van 20 métered, hogy felgyorsulj 130-ra... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28872) Dylen válasza fokukac (#28838) üzenetére


Dylen
aktív tag

A nap tanácsa
Anita ?
-
Verd meg a szomszédot, mert az ő hibája!
-
:D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#28873) csaba54 válasza fokukac (#28867) üzenetére


csaba54
tag

drága volt a telek
bebújtak alá

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#28874) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

gat nem mondom , hogy van ojjan izom a testemben ami nem izomlazas mint az alalt es nocns szetroncsolva: - )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#28875) fokukac válasza neduddki (#28874) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na mivan, megizzasztott a 'zasszony? ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28876) neduddki válasza fokukac (#28875) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat hogyne mondgyam ... nem
ellenebn vidaman veszem tudomasul hogy a bandadabn sem taritizma legfinomabb kezoekkoze /tegnapi utolso parom ,egy betonkemenysegu masszor, aszonta hogy ojjan isozmalza van hogy allig el/:- )))
meg azt is hoy jaszva birtam vegi a amsfel napot, meg sem kottyant, tegyuk hozza hogy ebben kooj resze volt annak hogy asztalon dogolhattam

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#28877) pohár


pohár
félisten

Jó volt a töltött káposzta, nyamm :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28878) venember83 válasza bolondember (#28868) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, én mondtam is a hölgynek, de kétlem, hogy bármi haszna lett volna, az ő dolga. Éjszaka lopták el tőle a két kártyát, ha velem történik, én már éjszaka bejelentettem volna, de szerencsére nem velem történt az eset, így nem enyém a döntés.

Ja, meg a pin kódok is az ellopott pénztárcában voltak. :U

[ Szerkesztve ]

(#28879) pohár válasza venember83 (#28878) üzenetére


pohár
félisten

Én meg elfelejtettem a MKB bankos kártyám PIN-jét, próbáltam belépni a NetBankárba, nem tudom hányszor nem sikerült belépnem, blokkolták az accot :D :D

Szerdán asszem a bankban kezdem a napot :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28880) Tim82 válasza venember83 (#28878) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, meg a pin kódok is az ellopott pénztárcában voltak. :U

Lúzer, nagy L-lel.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28881) Dylen válasza venember83 (#28878) üzenetére


Dylen
aktív tag

"oh man, oh god" :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#28882) Ramius válasza Dylen (#28881) üzenetére


Ramius
őstag

oh cat

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#28883) pohár


pohár
félisten

Budapest TV buli :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28884) Dylen válasza Ramius (#28882) üzenetére


Dylen
aktív tag

:DDD

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#28885) fokukac válasza Tim82 (#28880) üzenetére


fokukac
nagyúr

miért, én is ott tartom mellette, megtévesztésnek...
(persze, már rég megváltoztattam :D)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28886) csaba54 válasza pohár (#28877) üzenetére


csaba54
tag

meghoztad az étvágyam
megyek uzsizni

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#28887) bolondember válasza venember83 (#28878) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez így elég erős volt hirtelenjében... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28888) csaba54 válasza bolondember (#28887) üzenetére


csaba54
tag

mindenki maga dönti el...

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#28889) Tim82 válasza bolondember (#28887) üzenetére


Tim82
nagyúr

Remélhetőleg annyi ész azért volt, hogy kérjen kártyahasználatról sms-szolgáltatást... Legalább így megy értesítés, amikor próbálja a tolvaj használni a hitelkártyát. Feltéve, ha a mobiltelefonja még megvan...

Egyébként meg sokszor érthető oka van annak, ha az ügyfél nem akarja letiltatni a kártyát: gyakran tiltás+kártyapótlás együtt járnak, és azért néha ennek komoly költsége van, a hitelkártya típusától függően.

Alternatív megoldás betelefonálni és levetetni ideiglenesen 1-1 local credit-re a készpénzfelvételi és vásárlási limitet, illetve akár állandó jelleggel is kérni ezt a beállítást.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28890) csaba54 válasza Tim82 (#28889) üzenetére


csaba54
tag

én is az ideiglenes letiltást választanám,mert már többször is visszaküldték,akik megtalálták,miután a tolvaj bedobta egy kukába

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#28891) bolondember válasza Tim82 (#28889) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

inkább letiltás 2-5k-ért, mint szabad lerablás.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28892) ngabor2 válasza bolondember (#28891) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jaja. én is letiltattam, mikor elhagytam. mondjuk nekem nem volt vele a pin kódom, azt csak én, meg a bank tudjuk.

bár... én minden bankkártya pinkódját tudom, csak nem tudom, melyik kód melyik kártyához tartozik...

(#28893) Tim82 válasza bolondember (#28891) üzenetére


Tim82
nagyúr

És az utolsó bekezdése annak, amit írtam? Vagy az ment olvasatlanba? :P :)

Egyébként sokszor nem 2-5k, hanem 12-20k... banktól/hitelkártyatípustól függ.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28894) bolondember válasza Tim82 (#28893) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem.

elolvastam. :K

amex gold vagy mi a 12-20k-s?! :Y

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28895) Tim82 válasza bolondember (#28894) üzenetére


Tim82
nagyúr

MC Gold 20k. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28896) tbs válasza venember83 (#28878) üzenetére


tbs
addikt

Ezt a pinkódost mondta a hölgy, vagy meglepődve vetted észre..? ;]

(#28897) bolondember válasza tbs (#28896) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mindegy.

félelmetes mindkettő... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28898) venember83 válasza Tim82 (#28889) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem hiszem, aki a hitelkártyái mellett tartja a kódokat, az nem fog sms-értesítést/megerősítést kérni. Szerintem.

BE: Ja, erős, de nem kívántam megsérteni a hölgyet.

tbs: Sajnos nehezebb munkával keresem a kenyerem, mint a tolvajlás. A hölgy mondta.

(#28899) bolondember válasza venember83 (#28898) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

további kellemes topikgyilkolást.

én betoltam egy műzlistálnyi répakrémlevest, s most elteszem magam aluszni...
jó pihenést 2 every1. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28900) ngabor2 válasza bolondember (#28899) üzenetére


ngabor2
nagyúr

répakrémleves... óhe.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.