Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27551) ngabor2 válasza venember83 (#27550) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mi lenne velünk nélküled...

(#27552) NoLF válasza ngabor2 (#27551) üzenetére


NoLF
addikt

nem nyíródna ki a topik 1,5 órákra...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27553) PH-User válasza NoLF (#27552) üzenetére


PH-User
addikt

Ja, kb.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#27554) zoltanz válasza NoLF (#27552) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem mindig lehet egyértelműen tovább gombolyítani a beszélgetés fonalát frapánsan.
De seninek a feje nem lesz leordítva ha elmond egy viccet vagy előhozakodik valami témval (mondjuk szex témakörben. :DDD )

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27555) Cicero


Cicero
őstag

Szerintetek Pesten hol kapok ballonkabátot? Hol nézzem meg? Van egy olyan érzésem hogy megint a fejembe vettem valamit, tudom mit keresek, de olyat tuti hogy nem fogok találni.. :(

(#27556) Dylen válasza Cicero (#27555) üzenetére


Dylen
aktív tag

mutogatósbácsinak állsz?

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27557) bnss


bnss
veterán

Szép késő délutánt, kora estét mindenkinek! (A szimpatikusabb megfogalmazás aláhúzandó.) :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#27558) zoltanz válasza Dylen (#27556) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Éhes "disznó" mivel álmodik.... :P

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27559) fokukac válasza Dylen (#27556) üzenetére


fokukac
nagyúr

á, dehogy, magánnyomozó-irodát nyit. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27560) Tothgera30 válasza fokukac (#27559) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az új Colombo :K .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#27561) zoltanz válasza Tothgera30 (#27560) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Vagy Derrick :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27562) Dylen válasza zoltanz (#27558) üzenetére


Dylen
aktív tag

fogalmam sincs. mivel? :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27563) zoltanz válasza Dylen (#27562) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az nem tudom én is macsek volnék. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27564) pohár


pohár
félisten

Na végre elmentünk egy rendes orvoshoz, végre kaptam antibiotikumot is... :U
Még meg is lepődött hogy nem adott a másik orvos... Ezt a hülyét, minek rendel az ilyen :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27565) ngabor2 válasza zoltanz (#27563) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az oké, de Dylen ipari kiscica :D legalábbis valaki valahol így nevezte el ezt az avatart.

(#27566) zoltanz válasza ngabor2 (#27565) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szeretem az ipari kiscicákat. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27567) NoLF


NoLF
addikt

angolában 60 ft egy liter benya

115 ft egy 2,5 literes ásványvíz (a legolcsóbb)

:U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27568) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Itt a tavasz. A madarak megmondják. De meg én is. Ugyanis a tavasszal együtt jár a lomtalanítás. Ami pedig a város különböző utcasarkain a konténerek körül megjelenő cigányhordák feltűnésével jár. Mondhatnék eszkimót is, vagy törököt, esetleg kínait, vagy svábot. De valahogy a lomtalanítás a cigányhordák gyűjtőhelye. Kb 3 percenként köröznek egyet a szakadt fehér vagy bordó ezerkettes utánfutós zsigulival, amiben szigorúan ablakon kikönyökölve pontosan 4 db "talpig úriember" ül. A konténereket pedig reggel 5 és este 10 között kb 10-15 fős hordák őrzik folyamatosan, nehogy a konkurrencia valamit elvigyen két zsigulikör között.
Amúgy ártalmatlannak tűnnek, biztos ezért láttam ma hazafelé két konténer körül is rendőrautókat, meg tumultust, meg csoportosulást. De ha visz valamit az ember, akkor "..főnökúr, há van-e még valami jófajta vasss is ahunnat eztet hozták?...Há ezeket a búturokat mink nem tudjuk eladni tuggyae? De valami jó vasss ha vóna az jóvóna főnökúr..jajj, hát a rongyokot meg ruhákot mink nem tuggyuk hasznányi.."
Egy hétig tart a csődület, a konténerben gyűlik a bútor ,meg a fa, és nem gyűlik a vasss, meg az alománejom se. Aztán egy hét után elviszik a konténert, és nem marad más, csak a szögek, a rozsdafoltok, a szétvert bútorforgács, meg némi olaj.

Kinek ismerős még a jelenség és merrefelé?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27569) fokukac válasza zoltanz (#27566) üzenetére


fokukac
nagyúr

Csak egyszer az életben olvashatnék tőled egy értelmes hozzászólást... :U

---------------

@Nolf : Algériában 2005-ben, amikor ott jártam, 32 Ft-nak megfelelő local kredit volt a benzin. És így is lopták egészen pofátlanul... az utolsó éjszaka, amikor ott voltam, ~ 30 000 liter tűnt el.

@Bleki : úgy vártam már a napi panaszkodásodat... :D és biztos voltam benne, hogy mivel hó nem esett ma, lesz helyette valami más... ;]

És most, hogy mindenkinek jól beszóltam, elmegyek filmet nézni... :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27570) Dylen válasza ngabor2 (#27565) üzenetére


Dylen
aktív tag

ipari?! wtf? :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27571) tbs válasza fokukac (#27569) üzenetére


tbs
addikt

Most nemazér', de gyanús lettél az utolsó éjszaka miatt...

(#27572) tope válasza Dylen (#27570) üzenetére


tope
addikt

Akkor házi szisza ;)

Szép estét a népnek

(#27573) BlacKSouL válasza fokukac (#27569) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ez panaszkodás? Nem olvastál még Te tőlem panaszkodást. ;] Ez csak helyzetjelentés, meg élménybeszámoló volt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27574) kételkedem válasza BlacKSouL (#27568) üzenetére


kételkedem
addikt

Nálunk a lomtalanítás 1 napig tart, ami egybe esik a szokásos szemétszállítás napjával. Annyi a különbség, hogy ilyenkor ki lehet tenni a rossz hűtőt és a dikót is a kuka mellé, nem fogják ott hagyni a szemetesek. Ellenben a szokásos szemétszállítási napokon a társasházas területeken megjelennek a hulladék munkaszövetség aktivistái, akik a teljes konténer tartalmát átvizsgálják, hátha van valami hasznos a szemétben.

Évekkel ezelőtt elkövettük azt a ballépést, hogy néhány szatyor használt ruhát, használt, de még hordható cipőt odaadtunk egy asszonynak. Oly mértékben hálás volt, hogy ezt követően a leglehetetlenebb időpontokban csengetett be, hogy válogattunk-e már neki ruhákat? Mikor ezt egy vasárnap reggeli 7 órakor is elsütötte, akkor finoman, udvariasan elküldtem a kedves édes anyukájába, azóta nem jön :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27575) Cicero válasza BlacKSouL (#27568) üzenetére


Cicero
őstag

Nálunk is pont ma jelentek meg az iparág képviselői. Még tavaly ősszel kitettem egy 17"-os samsung meg egy szintén 17"-es apple studio displayt. A samsungot kibelezték, csak az "értéket" vitték, de az apple szőrén szálán kompletten eltűnt. Legalább tudják mi a jó :D

kételkedem: Vöröskereszttel jobban jársz ilyen ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#27576) fokukac válasza tbs (#27571) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én? Na most ezt fejtsd csak ki, mert n em tudom, mire gondolsz...
Bleki : nálunk múlt héten volt lomtalanítás, és panaszkodtam? :D
Amúgy sose felejtem el, még anyáméknál laktam, és pont házibulit tartottunk, és kb. éjjel 1 körül megkértem az egyik, jól megtermett barátom, hogy mielőtt elindulna haza, segítsen már kivinni a bojlert. Kivittük. Mondom, éjjel 1 volt - 1 percen belül elvitték, és még be is csöngetett a tezsvír, hogy "csókolom, nincsen még valami fémhulladék?" szerettük nagyon :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27577) Dylen válasza fokukac (#27576) üzenetére


Dylen
aktív tag

arra gondolt, hogy Te voltál az... :U

[link]

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27578) fokukac válasza Dylen (#27577) üzenetére


fokukac
nagyúr

az? én?
miről van szó? én nem olvasok vissza, tudhatnád...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27579) Dylen válasza fokukac (#27578) üzenetére


Dylen
aktív tag

az utolsó éjszaka, amikor ott voltam, ~ 30 000 liter tűnt el.

Te vitted el!!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27580) 7


7
addikt

Ez aztán a becsülendő ember :U

(#27581) kételkedem válasza 7 (#27580) üzenetére


kételkedem
addikt

Az a szomorú, hogy aki NEM lopja és adja el a társai holmiját, a felszereléseket, az pancser lúzer! :(((

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27582) kételkedem


kételkedem
addikt

A 12 éves fiamnak 24-én lesz a névnapja. mostanában ismét felfedezték a LEGO-t. A bátyjával egész jól el építgetnek mostanában. Gondoltam névnapjára kap egy doboz LEGO-t.

Nem kellett sokat keresgélnem, hogy megtaláljam EZT! A gyerek majd kap valamit, de nekem kell egy ilyen! :O

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27583) venember83 válasza ngabor2 (#27551) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi lenne? Nem lenne ki topikgyilkoljon? Különben semmi különös nem lenne, valószínűleg ugyanúgy zajlana az életetek.

(#27584) bnss válasza 7 (#27580) üzenetére


bnss
veterán

Legalább ne ilyen büszkeséggel írná le...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#27585) pohár válasza kételkedem (#27582) üzenetére


pohár
félisten

Figyelj, csak 85k, hamar összespórolod :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27586) 7 válasza bnss (#27584) üzenetére


7
addikt

Mentek is rá a reakciók, ne fél :D

(#27587) tope válasza kételkedem (#27582) üzenetére


tope
addikt

Te és kölcsönadod majd nekem is ?
De szerettem régen legózni, gyerekkoromban Karácsonyra mindig azt kaptam, az volt az esti program, hogy összeraktam faterommal, de ilyen kütyükkel akár még most is

(#27588) Dylen válasza tope (#27587) üzenetére


Dylen
aktív tag

Én is sokat legóztam régen, imádtam. Építettünk ifát, műhelyautót meg kombájnt. Aztán learattuk a szőnyeget.
Hm, régi szép idők :B

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27589) bnss válasza 7 (#27586) üzenetére


bnss
veterán

Olvastam, egyet is értek a hozzászólásoddal. :K

---

Én egy Full HD TV-t viselnék el a média lejátszó mellé... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#27590) kételkedem válasza tope (#27587) üzenetére


kételkedem
addikt

Éppen ez az! Még akár most is leülök a szőnyegre valamit összerakosgatni, de ez nagy királyság lehet!
32 bites processzor, mátrix kijelző, 4 bemeneti és 3 kimeneti port, valamint Bluetooth és USB kommunikációs kapcsolatot is tud létesíteni. Négy érzékelő és három szervo motor, ráadásul programozható!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27591) tbs válasza Dylen (#27579) üzenetére


tbs
addikt

:K Miss Watson, Kukuc nem Holmész, ugye..? :DDD

(#27592) tope válasza Dylen (#27588) üzenetére


tope
addikt

Foci, legó, kész főnyeremény lennél, mázlista lesz bárki is :K

(#27593) Dylen válasza tope (#27592) üzenetére


Dylen
aktív tag

Jaja, majd együtt fogunk legózni :D

tbs: nem értem, hova megy a Kukac?:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27594) tope válasza Dylen (#27593) üzenetére


tope
addikt

Hát legyen, legózni is fogunk :B ;]

(#27595) Cicero


Cicero
őstag

Estét újra! Szavazzatok má' ha érdekel még valakit ez.

(#27596) Dylen válasza tope (#27594) üzenetére


Dylen
aktív tag

[link]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27597) tope válasza Dylen (#27596) üzenetére


tope
addikt

A választ szerintem tudod ;)

(#27598) venember83 válasza Dylen (#27596) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon rááll már az ujjad a linkelgetésre, tán még könyvjelzőbe is betetted ezt a hivatkozást? :U

Megvagytok ti nélkülem is, szerencsére. :K

(#27599) BlacKSouL válasza venember83 (#27598) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ők..na de én? :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27600) pohár


pohár
félisten

Tud a Honda :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.