Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27651) Dylen válasza bolondember (#27649) üzenetére


Dylen
aktív tag

hát ez van, unalmas velem az élet
nem vagyok jó parti :(

:D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27652) BlacKSouL válasza Dylen (#27651) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Azért ahogy figyelgetem jó sokan szeretnék ezt gyakorlati tapasztalatokkal cáfolni ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27653) bolondember válasza BlacKSouL (#27650) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

igen.

egy olyan emberrel akit őszintén szeretsz... :U

@Szissza: és copizás? ha az se, akkor tényleg rossz parti vagy! :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27654) BlacKSouL válasza bolondember (#27653) üzenetére


BlacKSouL
addikt

mer' nem olvasol figyelmesen...hát most mondja hogy nem jók a térdei ;]

kukac #27640: ó hát sejtheted, hogy ha csak ennyi lenne az akadálya, rajtam ugyan biztos nem múlna ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27655) bolondember válasza BlacKSouL (#27654) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szépen le lehet ültetni az ágy szélére és felkínálni magad neki.
nem csak térdelve lehet...

pff, fiatalok, semmi fantáziájuk nem van! :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27656) kételkedem


kételkedem
addikt

Elnézést, hogy nem a témában írok, de abban mi a jó, ha a kocsi orra bőrözve van? Most állt be elénk egy Laguna, aminek a motorháztetején ott virít a nap által repedtre érlelt fekete műbőr. A bőrön levő két hengeres kinövést végképp nem értem :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27657) Dylen válasza bolondember (#27653) üzenetére


Dylen
aktív tag

na álljon meg a gyászmenet, ez nem a keksz topik!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27658) bolondember válasza kételkedem (#27656) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

állítólag (ismétlem ÁLLÍTÓLAG) megakadályozza a kavicsfelverődést a szélvédőre.

mert olyan turbulenciát okoz, stb.

szerintem hülyeség, de ez én vagyok. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27659) venember83 válasza Dylen (#27657) üzenetére


venember83
nagyúr

(#27660) kételkedem válasza bolondember (#27658) üzenetére


kételkedem
addikt

Ja, hogy turbulenciát okoz! Az más. Akkor kell nekem is.
Az, hogy ótvar ronda, alámegy a kosz és a víz, hogy alatta eltérő színű lesz a fényezés az a háttérbe szorul, ha cserébe turbulenciát okoz! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27661) NoLF válasza bolondember (#27658) üzenetére


NoLF
addikt

ahol bőr van, ott nyilván nem fog hozzáérni a kavics, mögötte meg _ELVILEG_ olyan turbulenciát okoz, hogy se a motorház, jobb esetben a szélvédő sem kap kavicsot.

viszont hogy alatta nem mattul a festék, levételkor így elég durán néz ki a csíkban nem mattult motorház, ammá senkit nem érdekel.

down with bőrbugyi!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27662) Dylen válasza venember83 (#27659) üzenetére


Dylen
aktív tag

ne kukacoskoggyá'! :P

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27663) bolondember válasza NoLF (#27661) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ráadásul szép autókra is felteszik - tuti amúgy, h bőr? mert én masszívan műbőrnek nézem a legtöbbet...
és milyen randa, hihetetlen... :( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27664) NoLF válasza bolondember (#27663) üzenetére


NoLF
addikt

nyilván itthon szinte csak műbőr van, az eredeti tuningirányzat amihez kitalálták, bőrt használt elsőssorban.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27665) kételkedem válasza bolondember (#27663) üzenetére


kételkedem
addikt

Tuti, hogy műbűr!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27666) fokukac


fokukac
nagyúr

ezt az orálisan fikszált bandát... hogy nem sül le az műbűr az képetekrül? :D ......... ..... ...... ........ ......... ......... ......... ........ ........ ........ ......... ......... ui. Főnök, mi az a sül?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27667) tildy válasza fokukac (#27666) üzenetére


tildy
nagyúr


:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27668) 7 válasza tildy (#27667) üzenetére


7
addikt

Ekkora sületlenséget... :P

(#27669) kételkedem válasza tildy (#27667) üzenetére


kételkedem
addikt

megasül :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27670) pohár


pohár
félisten

Szép napot pípöl! :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27671) tbs


tbs
addikt

Dylen, Kukac tétova, ezér' nem megy sehová. Fehérgalléros hacker, ügyesen kitört az intranetjéből a hálóra - jajj nekünk... Eddig munkaidejében nem fárasztott minket.

Térd: térdvédő alap - és nem fáj utána. Sprotfotó.

Mióta széjjelműtötték a sportkórházban a tédeim ~1.5 éve, azóta semmi panaszom rájuk: jól veszik az időjárásváltozást, és a futást is. Most, hogy nem fájdogálnak, azóta érzem a bokáimat...

Stb.

(#27672) bolondember válasza fokukac (#27666) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem.

mert jó.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27673) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Na, hazajöttem, látom most a sex és a sün a téma, ejnye-bejnye milyen rosszak vagytok!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#27674) fokukac válasza bolondember (#27672) üzenetére


fokukac
nagyúr

neked jó? jó neked... :DDD ... .... ..... .... .... ......... ........ ........ ........ ....... tbs: én lenni nem té tova... hanem inkább mennék innen tova, el, messzire. azzal, h. a céges gépről irtam, kockázatot vállaltam, nálunk ezért (is) hullanak mostanság a 'zemberek. amúgy pedig boldogítok én munkaidőben is, de csak 3 sorban max., mert a 'zopera mini és a text input box nem olyan nagy barátok... na megyek, generálok egy kis veszteséget, pá :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27675) BlacKSouL válasza Dylen (#27657) üzenetére


BlacKSouL
addikt

de

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27676) BlacKSouL válasza Tothgera30 (#27673) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Igazad van

Mindenki fejezze be a sünözést!! :Y

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27677) ngabor2 válasza BlacKSouL (#27676) üzenetére


ngabor2
nagyúr

basszus, először sörözést olvastam.

(#27678) BlacKSouL válasza ngabor2 (#27677) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Isten ments, rémeket látsz.

Jaj de jó, ha hazaértem és hangkártyával rendelkező gép közelébe érek, meg is hallgatok egy pár Prosectura számot. A tavasz közeledtével olyan jó leporolni őket. Rólad meg mindig eszembejut :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27679) zolynet válasza ngabor2 (#27677) üzenetére


zolynet
addikt

neee és pont pénteken, hisz országos beba nap van, nem?! :U

ebéd is letudva, már csak durván 1óra meló

Life is too short to stay stock!

(#27680) NoLF válasza tbs (#27671) üzenetére


NoLF
addikt

mesélsz nekem erről a sportkórházról kicsit? a bokámat nem ártana újragyártani.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27681) kételkedem válasza NoLF (#27680) üzenetére


kételkedem
addikt

Ahogy olvasom, neki is!

Az első napsütéses, tavaszi napok mindig motoros életeket követelnek. Debrecenben és Pesten is meghalt ma egy motoros. A motorosok régen ültek motoron, még nem rázódtak vissza, az autósoknak pedig ismét meg kell szokni, hogy nem egyedül vannak az utakon. Előkerülnek a bicajok, robogók, motorok.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27682) NoLF válasza kételkedem (#27681) üzenetére


NoLF
addikt

bár imádok motorozni, ilyenkor mégis azt gondolom, hadd hulljon a férgese. akinek annyi esze van, hogy nem pályán próbálgatja a saját és a gépe határait, hanem közúton, ezzel veszélyeztetve a közlekedés többi résztvevőjét, az meg is érdemli, ha beledöglik. csak ugye ilyenkor sok összetevő van, s igen nagy galibát tudnak okozni...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27683) kételkedem válasza NoLF (#27682) üzenetére


kételkedem
addikt

A szervdonornak való önjelölt versenyzők, akik kamikaze módjára közlekednek valóban sok galibát okoznak, de sajnos gyakran előfordul, hogy az autós kanyarodik ki a motoros elé. Persze mindig a motoros szívja meg, hiszen ő nincs becsomagolva egy bádog dobozba.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27684) NoLF válasza kételkedem (#27683) üzenetére


NoLF
addikt

ez sajnos így van, a figyelmetlenség és a vezetési morál, a nemtörődömség és a nem megfelelő felkészítés bizony sokszor ezt eredményezi.

ugyanakkor egy 50-el becsapódó motoros nem biztos hogy meghal, valamint lehet, hogy észre is veszik, nem úgy, mint egy 120al érkező egyént. :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27685) kételkedem válasza NoLF (#27684) üzenetére


kételkedem
addikt

A túlzott sebességet sem értem, főként városban de amitől kihull a hajam, az mégis az amikor gurul a forgalommal a motoros és közben letiltásig pörgeti a motort, hogy zeng tőle a város!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27686) NoLF válasza kételkedem (#27685) üzenetére


NoLF
addikt

pénisznövelő hatással bír, ha az emberre odafigyelnek kicsit :D

azt mondjuk nem fogják fel, hogy mivel bőrruha, bukó, meg egyenmotor, az égvilágon senki nem fogja soha megtudni, ki volt az a vagány, aki 14ezerig húzta a pirosnál... :))

bezzeg én, a 79es évjáratú kis 80 ccmes honda endurommal csak a földutakon csapattam a határban, senkit nem zavartam, senkit nem veszélyeztettem.

a városban pedig betartottam a szabályokat és körültekintően vezettem.

jaj, de jó lenne egy kis enduro most is :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27687) tbs válasza NoLF (#27682) üzenetére


tbs
addikt

B+, ma pont ment előtten egy csaj vmi ÚJ sportmotoron: pirosnál alig ért le a lába, és úgy billegett, hogy azt hittem elesik... Egyenesben meg jól odahúzta neki... Gondoltam rá erősen, hogy egyben élje túl ezt az évet, mert csini arca van...

(#27688) kételkedem válasza NoLF (#27686) üzenetére


kételkedem
addikt

Az én 50cm-es, négyütemű, gyárilag agyonfojtott Hondámnak hiába rángatom a gázkarját, sem a hangja, sem a gyorsulása nem számottevő! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27689) bolondember válasza kételkedem (#27688) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

gondolkodtál már azon, h be is indítsd??? :U ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27690) venember83 válasza bolondember (#27689) üzenetére


venember83
nagyúr

A robogókat tilos. Én kitiltanám őket a világból. :U

(#27691) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na akkor újra előszedem a tavalyi képeket, bár az még egy hónappal később volt.

[link]

Inkább nem írok hozzá semmit.

De mégis: aki ebben meghalt, az nem sokkal előtte jött helyre a medence, gerinc és sorozatos bordatörésből, amit fél évvel azelőtt egy gyorshajtás miatti motorbaleset során szerzett. Lett lóvé új motorra, másnap meg lettek ezek a képek. Ismerősöm rendőr, mondta a helyszínelő, hogy ha 200 alá sikerült volna lelassulnia, akkor pont elmegy a Toyota mögött, még ha el is esik. Nem sikerült...200 fölött szállt bele, a motor is szétment, meg ő is. A kocsi ajtótól feljebb lévő részének deformációját a motoros okozta a fejével és a felsőtestével.

NEM TANULT az elsőből. JOGOS volt a halálbüntetés. És még akkor is ha sokan szerették(állítólag) és sokan siratják. Egyet szeretnék mindig: az ilyen öngyilkosságoknak (mert ez az) sose legyen más áldozata. És mivel ön- és közveszélyes potenciális gyilkosok, ezért el kell tűnniük, legalább az ilyen természetes szelekcióval.

És félreértés ne legyen, sok normális motoros is van.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27692) Z0mbi válasza BlacKSouL (#27691) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Erre szoktak azt mondani hogy ket fajta motoros van:
akinek mar volt balesete meg akinek majd lesz... Egyebkent hulljon a fergese! Az a szomoru csak hogy ezek nem csak magukra veszelyesek. Erre ki kellene talalni valamit. Talan mindenkinek KRAZ all kellene jarni szemelyauto helyett... :D

(#27693) kételkedem válasza bolondember (#27689) üzenetére


kételkedem
addikt

Úgy többet fogyaszt! :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27694) tbs válasza BlacKSouL (#27691) üzenetére


tbs
addikt

:(

(#27695) tildy válasza tbs (#27687) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyik baratnom is motorozik. Oneki is alig er le a laba, igaz csak egy kek sv650je van, nem valami uj "sportmotora".
ketelkedem: A budapestirol van valami infod? hol olvastad?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27696) kételkedem válasza tildy (#27695) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem sok konkrétum van, az origon és az indexen is fent volt a hír.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27697) Dylen


Dylen
aktív tag

Kezd beszippantani a cég, úgy érzem. Az elmúlt két hétben szinte csak ebédszünetre járkáltam ki napközben, pedig ez nem jellemző rám. És már megint péntek. Még csak most volt múlthét és már következő hét péntek van. Azt hiszem sétálgatok ma délután egy kicsit a parton. :)

Ráadásul eltűnt a babzsák labdám, emiatt nagyon szomorú voltam egész héten. :(

Blacksoul: [link]

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27698) bolondember válasza Dylen (#27697) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

gyere sör.

igaz másnak nem szóltam, de más nem is panaszkodott. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27699) tibi666


tibi666
senior tag

utálom a számítógépeket.
soha, de soha nem mennek rendesen, mindig van velük valami baj. vagy szoftveres, vagy hardveres.

(#27700) kételkedem válasza tibi666 (#27699) üzenetére


kételkedem
addikt

Apámmal jól el lennétek!
Az öreg akkor tanult matematikát amikor a függvénytáblázat és a logarléc volt csupán. És mindent meg lehetett csinálni kockás papíron.
Kiborítják a leállt a rendszer, nincs a gépben, nem tudja a program kifejezések! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.