Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27351) fokukac válasza pohár (#27350) üzenetére


fokukac
nagyúr

Topickillerfrog! .P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27352) tildy válasza Integra (#27310) üzenetére


tildy
nagyúr

Jó hát én szeretek utazni,a repülőt is szeretem, de az másabb. Csak malév jöhet szóba?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27353) tiv83us válasza tildy (#27308) üzenetére


tiv83us
veterán

30 orat 40 idegennel vegigzotykolodni = "Kaland" :Y

Hat vegulis, kinek mi a perverzioja :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27354) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó reggelt, ma kicsit hideg van.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#27355) bolondember válasza tiv83us (#27353) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mindezt kalodában, ezt se feledd.. :U

'reggelt.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27356) Bubu79


Bubu79
addikt

Gyóreggeltet!

Talán a kávé segít...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27357) zoltanz válasza venember83 (#27344) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"sehol nem volt a Chelsea"

Én örűlnék ha a magyar foci csak ilyen színvonaltalan lenne azért...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27358) bolondember válasza Bubu79 (#27356) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem nem. :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27359) Bubu79 válasza bolondember (#27358) üzenetére


Bubu79
addikt

Te tudsz valamit - tényleg nem szokott :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27360) kételkedem válasza Bubu79 (#27359) üzenetére


kételkedem
addikt

Akkor kár beléd a kávé? :F

Tavasz van! Bár fehér ruhás szüzek még nem kergetőznek a réten, de a hó elolvadt (többnyire) és a madarak is csivitelnek. :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27361) Bubu79 válasza kételkedem (#27360) üzenetére


Bubu79
addikt

Egyesek szerint a szusz is - de szerencsére nem ők döntik el, hogy szuszog-e a mackó vagy sem :D

Tavasz? Hó errefelé nem volt már tegnap és tegnapelőtt sem - viszont tegnap esett azért cseppet az eső és ma is szürke az ég alja...

A tavaszt onnan ismerni meg, hogy lágyan süt ránk a Napnak sugára, pattognak a rügyek a röghöz kötött élőlények ágain, valamint kigombolódnak a kabátok, felfedve az alattuk rejlő szépségeket ( nem, nem a szatír ballonkabátjára gondoltam :U ) .

És bár rügyet már láttam néhányat, szerintem mégsincs tavasz egyelőre :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27362) bolondember válasza kételkedem (#27360) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

felétek nem? :F

hát hol élsz Te?! :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27363) tope


tope
addikt

Szép reggelt, napot mindenkinek, PLC tanfolyás letudva :DD

(#27364) kételkedem válasza bolondember (#27362) üzenetére


kételkedem
addikt

Itt a Rétközben sajnos még nem :N Felétek már igen?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27365) venember83


venember83
nagyúr

Hümm, fagyos úton érdekes bringázni. :)) De gyönyörű napunk van. :K

(#27366) zolynet válasza Integra (#27303) üzenetére


zolynet
addikt

mi is szerettünk volna 15-20k-ért kimenni Zürich-be, de ha hónapokat várunk akkor sem lett volna jobb az ár, Swiss-nél 36k/fő volt, Malévnél ha jól emlékszem vissza 50k körül volt ... visszafelé történt egy kis többlet jegykiadás, felajánlották h 250euro fejében menjünk Bécsbe és onnan Bp, csak az volt a baj h másnap dolgozás, ill még volt program és nem akartunk kedden teljesen szétcsúszva megjelenni ... meg persze 14helyett 19körül szállt volna le a gép

'reggelt

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#27367) bolondember válasza kételkedem (#27364) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jaja... ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27368) Bubu79 válasza bolondember (#27367) üzenetére


Bubu79
addikt

Képeket! :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27369) bolondember válasza Bubu79 (#27368) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tessék egy

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27370) Bubu79 válasza bolondember (#27369) üzenetére


Bubu79
addikt

:O

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27371) bolondember válasza Bubu79 (#27370) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

képeket kértél... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27372) kételkedem válasza Bubu79 (#27370) üzenetére


kételkedem
addikt

Ne sírj, itt egy fehér ruhás!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27373) 7


7
addikt

Valakinek van valami ötlete most szabad ég alatti hétvégi programra Pesten?

Állatkert ott van vésztervnek, de ha van valami kirakodós rendezvény vagy érdekes szabadtéri esemény, akkor arról jó lenne infó :)

(#27374) bolondember válasza 7 (#27373) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

itt esetleg?

Állatkert jónak hangzik. lányos lennne? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27376) Bubu79 válasza Kalandor (#27375) üzenetére


Bubu79
addikt

ÍJB :P

;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27377) 7 válasza bolondember (#27374) üzenetére


7
addikt

Az est.hu-n nézelődtem, de gondoltam, hátha van valakinek egyéb ötlete :)

(#27378) tildy válasza tiv83us (#27353) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen kaland, átmész több orzságon is, az eurolines buszok meg nagyon kényelmesek, céghez is sokszor az vitt ki.
félre ne értsd, imádom a repülést , hisz jómagam is vezettem már vitorlát, de az műs. Az olyan gyors, igazándiból ott ott vagy két órát a gépen, ami sehol nem száll le közben, az országokat sem látod, más na.
Én l. Bécsbe is imádtam vonatozni, mert jó :)Meg úgy egyébként kirándulni is, kocsival, busszal, vagy vonattal, bár a kocsiban az a probléma, hogy szűk a lábtér, főleg a volvo s60ban. Na az kényelmetlen volt.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27379) Tim82 válasza 7 (#27373) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kirakodsz pár kacatot a Margitszigeten oszt a szabad ég alatt cigánykereket hánysz. :D

Komolyra fordítva: igaz, hogy nem szabadtéri, de a Néprajzi Múzeumban kifejezetten érdekes kiállítás van most.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27380) NoLF


NoLF
addikt

nha végre egy értelmes kép a ribiről :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27381) Bubu79 válasza NoLF (#27380) üzenetére


Bubu79
addikt

Valahol, a nyomda udvarán túl, hol még a kurtafarkú kismalac sem túr, elbújt egy Joe is a háttérben - s lesben áll, indításra várva

Szép a jószágod - és jól áll majd neki a toldat ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27382) Dylen válasza NoLF (#27380) üzenetére


Dylen
aktív tag

ez állat! :K

csak az a szecska szuzuki ne rontaná a képet ott hátul :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27383) Integra válasza tildy (#27352) üzenetére


Integra
titán

igen, az én esetemben alapvetően csak ez tud szóba jönni.
lufthansa még van, de az egy fertő és átszállásos.
nincsen baj a malévval, ha a legelején tud jegyet fogni az ember, mert kb fapados áron adják, de a malév pontos tiszta kapok meleg teát, kávét, narancslevet, nápolyit etc.. semmi bajom vele, szívesen repülök malévval. de ha nem tudsz időben tervezni, akkor durva.. átlag 29-35e közötti jegyem most 82e volt...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27384) Integra válasza zolynet (#27366) üzenetére


Integra
titán

tesóm is mesélt valami ilyet, haverjának 800 eurot ajánlottak fel mert szintén kicsit több jegyet adtak el, mint ami a gépen hely volt.. várt 3 órát és ment a következővel. jó kör volt neki:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27385) Integra válasza NoLF (#27380) üzenetére


Integra
titán

nálam a te kupéd az etalon az 5gen kupék között :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27386) kételkedem válasza Bubu79 (#27381) üzenetére


kételkedem
addikt

Az előtérben levő sportpályán extrém sportokkal lehet foglalkozni? Ponyvába tekerés, törmelékhalom ugrás :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27387) Bubu79 válasza kételkedem (#27386) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez biza jó kérdés - egy nyomda van szemben, ahhoz tartozik a placc is - változatos a kínálat, ősszel pl. inkább hasonlított egy építőipari lerakatra, annyi volt az építési alapanyag rajta...

Extrémebbek kipróbálhatják a derékba törést is ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27388) BlacKSouL válasza tildy (#27378) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én 1994-ben lenyomtam busszal (régi kereklámpás Ikarus) ezt a távot. Hajnali 3-as indulással, másnap este 7-re értünk a barnstaple-i Tescohoz.

Nem sokkal később ezt a távot is lebuszoztuk 31 óra alatt. Nem mondom hogy rossz volt, de nem volt jó sem, és iszonyat unalmas. Az hogy országokon mész keresztül, de meg nem állsz, és szinte csak az autópályák környékét látod...nem olyan élvezetes. Kb a 8. órában unod meg nagyon a dolgot.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27389) fokukac válasza Dylen (#27382) üzenetére


fokukac
nagyúr

a jogsi nélküli kiscica jobban tenné, ha nem becsmérelne itten, E! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27390) bolondember válasza kételkedem (#27386) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem a ponyva alatt van az a János... :U :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27391) Bubu79 válasza fokukac (#27389) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak nem a Tiéd áll a háttérben? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27392) fokukac válasza Integra (#27383) üzenetére


fokukac
nagyúr

a nem fapad társaságoknál közvetlenül előtte símán lehet 150 is a jegy... de utaztam már londonba fapadossal is 168e ft -ért, céges úton... fél napi várakozással... ... ....... ...... ....... ........ ......... egy másik alkalommal pedig 3 napot dekkoltam londonban, mert sztrájk volt, és egy fillért sem kaptam kártérítésnek...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27393) Integra válasza fokukac (#27392) üzenetére


Integra
titán

igen, én is össze szoktam vetni az árakat és a fapadosok sem olcsóbbak sokszor semmivel sem. cserébe rettenetesen piszkosak és kiszámíthatatlanok:)
naja, ha business trip lenne, engem sem zavarna, ott ezek az árak teljesen megszokottak, de ezek privát útjaim hazalátogatni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27394) NoLF válasza Bubu79 (#27381) üzenetére


NoLF
addikt

tényleg jól elbújt :)

Dylen: köszönöm, hát sajnos nem tudtuk leradírozni onnan a mutyukit :)

integra: szintén kösz :) alakul, most épp kapott egy gyári buborékot a tetőablakra, még nem tudom, jó-e az ott :) sajnos fos kép, de tán látszik.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27395) Integra válasza NoLF (#27394) üzenetére


Integra
titán

nem jön be nálam a kép, de sejtem mire gondolsz. (én hanyagolnám, bár a légterelése miatt kétség kívül praktikus, gyanítom a zaj is kisebb)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27396) Bubu79 válasza NoLF (#27394) üzenetére


Bubu79
addikt

Tegnap este máshol már nem leltem parkolóhelyet - dúl a válság, ugye? :D

Ez cseppet közelebbi - tehetség hiányában olyan a kép, amilyen ;)

Lehetne már tényleg tavasz, vissza kerülhetnének a nyári pacskerek rá - ehhez képest most is szemetel a vén szipirtyó az ótvar párnáival, hogy fulladna már bele végre a dunyháiba... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27397) kételkedem válasza Bubu79 (#27396) üzenetére


kételkedem
addikt

Semmiféle szipirtyó, semmiféle szemetelés, verőfény van! :P

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27398) Bubu79 válasza kételkedem (#27397) üzenetére


Bubu79
addikt

Szitál ez a tetves hó, vagy mi - hogy az ördög bubozza meg Holle Anyót... :U

Fejlemény - alighanem Lucifer már dömicköli a némbert, mert elállt :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27399) bolondember válasza Bubu79 (#27396) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

enyém

tehetség itt se sok, de egy jó analóg gép és.. ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27400) Bubu79 válasza bolondember (#27399) üzenetére


Bubu79
addikt

Értem én, hogy berúgással indul, de merre van a verda? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.