Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23501) venember83 válasza fokukac (#23500) üzenetére


venember83
nagyúr

Baj, ha szőke nős is? :U

(#23502) Dylen válasza fokukac (#23499) üzenetére


Dylen
aktív tag

De az nem most lesz, hanem jövőhéten.

És igen, rendőrállam van, és én vagyok a rendőr :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#23503) neduddki válasza fokukac (#23500) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

van am nekem szep egeynruhan
buszke vagyok szamit ram hazam
gondolod emg hogy miket teszel
vigyazoik rad en viszlek el
rendornek nevelt a jo anmayam

udv

neduddki

p.s. segicseg nelkul kinek megy??? /oreg punkoknak nem er!!!/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23504) Tim82 válasza neduddki (#23503) üzenetére


Tim82
nagyúr

Felteszem, Aurora, ha öreg punkokat emlegetsz. Esetleg CPG.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23505) Killing válasza fokukac (#23500) üzenetére


Killing
addikt

Igen, ráadásul kamionos is van benne.

Egy kamionsofőr megy este az országúton, lát az út szélén egy sárga kabátos embert. Megáll mellette a kamionjával:
- Helló, én vagyok a sárga kabátos köcsög, és nagyon szomjas vagyok, nem segítenél?
A jószívű kamionsofőr megszánja az embert, ad neki egy üveg ásványvizet, majd továbbhajt.
Pár kilométer múlva megint lát egy alakot az országút mellett, piros kabátban. Megáll mellette is:
- Helló, én vagyok a piros kabátos köcsög, és nagyon éhes vagyok.
A sofőr nekiadja egy szendvicsét, majd továbbhajt.
Pár percre rá egy kék kabátos férfit lát az út mellett. Megáll, és már előre megszólítja:
- Neked meg mi kell, te kék kabátos köcsög?
- Jogosítvány, forgalmi.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23506) neduddki válasza Tim82 (#23504) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

BabucuBabucu messze az a messze, hat millen gyerek vota TE???:-)))

udv

neduddki

mod: de ha mar ihajtod:
mi szeretunk teged hat bucsuzzubnk szepen ivan akielmegy az legyen vidam

erro gyun eszmbe: bof

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23507) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ajánljatok nekem jó filemeket,a Bourne Trilogy-nak tegnap a végére értem - jó volt.

(#23508) pohár válasza ToBeY (#23507) üzenetére


pohár
félisten

Derült égből fasirt => garantált szarrá röhögés :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23509) Mawyx válasza ToBeY (#23507) üzenetére


Mawyx
senior tag

Catch me if you can
As good as it gets
Big daddy
Freedom writers
Goal 1, 2 (3 az szar)
Just friends
The proposal
Old school
Rumor has it
Surviving christmas
The international
The terminal

Nálam ezek az abszolút kedvencek. Nem is tudom melyiket válasszam most :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#23510) PH-User válasza pohár (#23508) üzenetére


PH-User
addikt

Az olyan animációs film igaz?

(Jó estét mindenkinek! Itt szakad az eső, sz@arnak áztam...)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#23511) pohár válasza PH-User (#23510) üzenetére


pohár
félisten

Az bizony, és nagyon tuti :K :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23512) Mawyx válasza PH-User (#23510) üzenetére


Mawyx
senior tag

Du épp sétálni hívtam vkit, aki aztán írta, hogy esik az eső :( Így bent gubbasztottunk :(((

Megint fáj a fejem, hogy rohadna meg, aki kitalálta a fejfájást :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#23513) PH-User válasza pohár (#23511) üzenetére


PH-User
addikt

Kőccsönzőbe van már dévédén? :)

Mawyx - Az enyém is fáj kegyetlenül. :W

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#23514) pohár válasza PH-User (#23513) üzenetére


pohár
félisten

Hogyne lenne, én fullhd-ben néztem itthon :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23515) PH-User válasza pohár (#23514) üzenetére


PH-User
addikt

Remek, szerintem mi is megnézzük holnap barátnőmmel.
A halálos kitérő egy nagy ökörség volt... :(

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#23516) tibi666


tibi666
senior tag

szerencsésen összebalhéztam egy barátommal.
a ... anyád után letettem a telefont inkább, vérig sértett.

ideje inni. van még jó házi barack és szilvapálinkám.

(#23517) aesir válasza tibi666 (#23516) üzenetére


aesir
veterán

Ideje lenne inkább ilyen helyzetekben NEM inni, nem gondolod?

Van saját életem...

(#23518) tibi666 válasza aesir (#23517) üzenetére


tibi666
senior tag

ha választhatok, hogy csendben eldurcáskodok magamban, vagy iszok néhány pohárkával, feljebb tekerem az erősítőt és tojok a világra, akkor inkább utóbbira szavazok.

(#23519) fokukac válasza aesir (#23517) üzenetére


fokukac
nagyúr

á, hagyd, úgyse hallja....
Amúgy szia, Aesir. :B Hogy-hogy erre?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23520) aesir válasza fokukac (#23519) üzenetére


aesir
veterán

Szia:)
Néha benézek, beszólok, aztán lelépek:)

Van saját életem...

(#23521) fokukac válasza aesir (#23520) üzenetére


fokukac
nagyúr

látom, a nőügyekben is oktatsz rendesen... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23522) Tim82 válasza fokukac (#23521) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem mintha nem férne rá az okítás Stalker-2572 fórumtársunkra. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23523) fokukac válasza Tim82 (#23522) üzenetére


fokukac
nagyúr

;]

amúgy tök jó, képzeld, úgy néz ki, hogy majdnem teljesen el van adva a régi gépem.
Az egésznek a legpiacképesebb része a Plextor Premium volt, 2 órán belül elvitték... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23524) Tim82 válasza fokukac (#23523) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, ja, az még az "igazi" Plextor. :)

Én meg gondolkodom egy notiváltáson. Ha eladom a T41p-t és a Portege R100-at, akkor tudok venni egy X61s-et, ami nagyjából teljesen kiváltja mindkét notit.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23525) neduddki válasza fokukac (#23523) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hogy rakjon beled tojast az bordas krokogyil az meg engem iserdeketl volna, MARHAAAAAAAAAAA:-(((( ammikor ottanjarta me nem ugattal hogy elado???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23526) fokukac válasza neduddki (#23525) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát b+, tudtam én, hogy Neked mik a vágyaid? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23527) Lauda válasza tibi666 (#23516) üzenetére


Lauda
félisten

Ha ilyen szavakra kerult sor, talan sosem volt a baratod. :N

Amugy ilyenkor jo a hazi, mondjuk elobb lehuztam kettot en is belole, a jo kis 50-es kortebol, de inkabb visszaallok a jagerre, nem szeretnek belepni a matrixba. :DDD

(#23528) neduddki válasza fokukac (#23526) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

egy plexprem2-t nem ad el az ember annyora ...../kihuztam/ nem lehet, fel se teteleztem hogy el akarod adnnyi, ugatnyi meg nem ugattalk ehhh:-(((
most mar csak az kell, hogy SzokeBaba fu alatt agya el a 855-ost, de akkor en fopgk beel tojjat rakni nem a bordas kropkogyiullll:-(((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23529) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nem jó inni. Nem old meg semmit. Pláne nem old meg semmit. Átmenetileg elhomályosíthatja a kínt ami miatt inna az ember ha inna, de aztán úgyis visszatér a rideg szürke valóság.

Az a baj, hogy sok olyan ital van, ami jó, mondhatni itatja magát, finom, csak éppenséggel pont alkoholos. Mértéket tartva elmegy hogy az ember kényezteti magát azzal ami finom. És sajnos a Pina Colada finom.

Tehát inni maximum önmagáért, az ízek élvezetéért érdemes. A tudatállapot direkt módosításáért nem.

Úgyhogy a 4. Pina Coladat már nem keverem meg.. :U Eddig élveztem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23530) Lauda válasza BlacKSouL (#23529) üzenetére


Lauda
félisten

Neha muszaj elhomalyositani a kulvilagot, kikapcsolni mindent, kulonben megorulne az ember. Szerintem sokan vagyunk igy ezzel. ;]

(#23531) Tim82 válasza neduddki (#23528) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ígérem, ha eladó lesz, elővételi jogod lesz rá. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23532) neduddki válasza Tim82 (#23531) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szerencsed hopgy oreganyadnalk szolitootal:-)))

kkoszi

udv

neduddki

mod: lattad a e6400-es fogyit? brutalis:-)))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23533) tibi666 válasza Lauda (#23527) üzenetére


tibi666
senior tag

kisgyerekkorunk óta ismerjük egymást, fél szavakból, vagy egy tekintetből megértjük, mit gondol a másik. nehéz időszakon ment át mostanában, de én meg öt éve vagyok nehéz időszakban.

biztos fogjuk tudni rendezni a dolgot, ha lehiggadt. én iszok egy szilvát még az egészségére, jó lett az idei termés. :)

(#23534) fokukac válasza neduddki (#23528) üzenetére


fokukac
nagyúr

izé, én kérek elnézést... Egyébként gondolkoztam, hogy megtartom, de mivel nincs IDE-port az alaplapomon (amit ugye Te javasoltál...:U), meg belegondoltam, hogy mikor írtam utoljára CD-t vele, (talán két éve), egyszer csak jött a szikra, hogy á, eladom a francba.
Amúgy pedig nem volt az fű alatt, itt hirdettem meg a hardveraprón...
ahhoz képest, hogy 2004-ben vettem 15k-ért, egész jól tartotta az árát. :- )

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23535) Lauda válasza tibi666 (#23533) üzenetére


Lauda
félisten

Igyal par szilvat, jot fog tenni, de aztan rendezzetek a dolgot egymassal, kar lenne egy mely baratsagot elvesziteni. :)

Nekem altalaban van itthon par lityko 50 fokos cucc, ha az ember kiakad nagyon jot tud tenni. :R

[ Szerkesztve ]

(#23536) #56474624 válasza tibi666 (#23518) üzenetére


#56474624
törölt tag

A zene feljebb tekerésével egyetértek, piálni meg max társaságban jó, egyedül a szamár iszik. :DDD Bár én már társaságban is erősen fékezem magam, félő később nem tesz jót a vérnyomásomnak. :D

(#23537) neduddki válasza fokukac (#23534) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat igy legyen rendes vkihez az ember:-(((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23538) fokukac válasza neduddki (#23537) üzenetére


fokukac
nagyúr

Jajjmár, hát hogy tudnám jóvá tenni? :)
Komolyan nem tudtam, na. Amikor nálad voltam, és bütykölted a gépet, feltehetted volna a logikus kérdést, hogy "figyi már, mit fogsz ezzel kezdeni, ha nincs ide-portod?", de nem tetted...
EGy kis jóféle családi háziszilva megengesztel?

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23539) fokukac válasza BlacKSouL (#23529) üzenetére


fokukac
nagyúr

Azért látom, ma is eljutottál a Pináig, de hogy egy este alatt hármat is a magadévá tégy... irígykedem... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23540) Tim82 válasza fokukac (#23538) üzenetére


Tim82
nagyúr

Térdelj le és szeresd. ;]

(ÉKE. :DDD )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23541) pohár válasza BlacKSouL (#23529) üzenetére


pohár
félisten

Nekem ugyanolyan finom a Mai Tai is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23542) fokukac válasza Tim82 (#23540) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te keversz engem valakivel... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23543) neduddki válasza fokukac (#23538) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en benyulok a polra ers kiveszek egy ide kartyat oszt lesz ide port, ez ojjan mitha vki egy yamaha f1-et akrna eladni, vagy pl en a pana tokos -ram drive-omat karnam eladni...

udv

neduddki

mod: se tbbt, se himym??? mi apek van???

mod: Hat Kukuc kar harcolni ellen latod SzokeBaba vagyik Rad, csak Rolad almodik:-)))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23544) BlacKSouL válasza #56474624 (#23536) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ökör.
mármint az iszik magában

********

[ Módosította: Racecam ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23545) pohár válasza BlacKSouL (#23544) üzenetére


pohár
félisten

Esik a hó, jujdejóóóó :C
Tényleg, az időkép azt mondja esik itt is, szupeeer :DD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23546) #56474624 válasza BlacKSouL (#23544) üzenetére


#56474624
törölt tag

Jah persze. :DDD De már hallottam úgy is, hogy szamár. :P

(#23545) pohár:
Tényleg, az időkép azt mondja esik itt is, szupeeer :DD

Na ez a kockaság. ;] Gondolom ablak nincs is... :D

[ Szerkesztve ]

(#23547) pohár válasza #56474624 (#23546) üzenetére


pohár
félisten

Hát van itt ablak, de szerinted mit látok rajta ha kinézek? Egy rakás sötétséget :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23548) #56474624 válasza pohár (#23547) üzenetére


#56474624
törölt tag

Jól van, mifelénk nem az van. :))

(#23549) pohár válasza #56474624 (#23548) üzenetére


pohár
félisten

Itt egy kicsit hiányos a közvilágítás is, úgyhogy nincs nagy fényesség errefelé :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23550) fokukac válasza #56474624 (#23546) üzenetére


fokukac
nagyúr

bazzeg, nem mondod, hogy megint esik? most olvadt el 2 hónap után, majdnem.... nem akarom! tavaszt akarok. :W

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.