Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23951) kételkedem válasza Dylen (#23945) üzenetére


kételkedem
addikt

Ahhoz valamilyen pdf editorra van szükség. Itt van egy online lehetőség. Ha a pdf védett, akkor nem biztos, hogy boldogulsz vele. Igazán profi megoldás a Adobe Acrobat 9 Pro lenne de az fizetős és egy kicsit ágyúval verébre megoldás lenne.

BE: az index filmtárában nincs, de az MTV-nél megtaláltam.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23952) Sipi16 válasza Sipi16 (#23940) üzenetére


Sipi16
senior tag

Na ezek sem terhelik le magukat. Akkor ma megyek már suliba. :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#23953) Dylen válasza bolondember (#23947) üzenetére


Dylen
aktív tag

Neked nem hiszem el :P
Tökéletes lesz, köszi :K

kételkedem: én most nem bonyolultkodok ilyenekkel, a print screen megoldás jó lesz, de köszi:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#23954) kételkedem válasza Dylen (#23953) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha csak egy képről van szó, akkor az a legegyszerűbb, amit BE javasolt.

Ma is tanultam egy új kifejezést: bonyolultkodok :R :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23955) tbs válasza bolondember (#23947) üzenetére


tbs
addikt

Nemértelek... ;]

Miből gondolod, hogy gépet fogok összerakni mostanság..? AMD-set (vmi X3). Ismerősnek. Csak túráztatom magam, hogy ne érjenek meglepetések... :)

(#23956) NoLF válasza Mawyx (#23890) üzenetére


NoLF
addikt

ne haragudj, számomra egyértelmű volt, hogy szinte mindenki tudja.

töröljük, vagy bármi, vagy akármi... nem akartam kellemetlenséget okozni. :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23957) venember83 válasza NoLF (#23956) üzenetére


venember83
nagyúr

Má' mindegy. Beszéljétek meg egy pár sör mellett. :))

(#23958) NoLF válasza fokukac (#23921) üzenetére


NoLF
addikt

azt remélem vágod, hogy ez kamu :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23959) ngabor2


ngabor2
nagyúr

pecás emberkék, nézzetek be az aláírásomban levő topikba, hadd gyűljünk.

(#23960) zoltanz válasza tbs (#23955) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem tudom hol lennénk ma ha nem lenne AMD64. Stabilításról is más fogalmaim vannak nem az Intel ugrik be elsőre, bár általános célra jók.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23961) Bubu79 válasza NoLF (#23956) üzenetére


Bubu79
addikt

Itt bukott le - férfiember önszántából ilyesmit nem hallgat :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23962) bolondember válasza Tim82 (#23949) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

milyen jó, h 2k-ért elhoztam a First Decade-et, hiába van rajta az ingyenes Tiberium Sun, ha még 6 másik fizetös játék van a korongon... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23963) bolondember válasza NoLF (#23958) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

honnan vágná?

olvasd a dezsöméles kommenteket, még mindig legalább 20% nem vágja, h "pojén" az egész... :U
Az a gond, h a Földön állandó az inteligencia, csak egyre többen vagyunk rá.. :( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23964) venember83 válasza zoltanz (#23960) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyanitt és nagy valószínűséggel ugyanígy. Ne gondold már, hogy ez a felhasználók elé dobott alaptermék annyira megváltoztatta a világunkat.

(#23965) kételkedem válasza NoLF (#23956) üzenetére


kételkedem
addikt

Engesztelésül el kell kísérned Barcelonába :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23966) Bubu79


Bubu79
addikt

:D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23967) zoltanz válasza venember83 (#23964) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Aszem akkor még arról sincs fogalmad milyen teljesítmény szükséges ma egy átlag szervernek, innen felesleges folytatni... Helybetopi lenne. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23968) Bubu79 válasza zoltanz (#23967) üzenetére


Bubu79
addikt

Mert hardver expert rencergazdi is vagy :K :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23969) zoltanz válasza Bubu79 (#23968) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem akarsz kötözött medve sonka lenni ugye, stop. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23970) Bubu79 válasza zoltanz (#23969) üzenetére


Bubu79
addikt

Mikor jössz? Lemegyek eléd :K :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23971) NoLF válasza kételkedem (#23965) üzenetére


NoLF
addikt

na azt szívesen megteszem, hisz szép város, kellemes emberekkel, s biztos vagyok benne, hogy hosszabb utánajárás után normális söröket is lehet találni, nem azt a savanyú híg löttyöt amit árulnak...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23972) venember83 válasza zoltanz (#23967) üzenetére


venember83
nagyúr

Mennyire igazad van. S mindezt az előtte nem látott sebességet, amely nagyságrendekkel túlszárnyalt mindent, ÉS ezt a stabilitást (természetesen ez is újdonság volt szerverfronton) meghozta az AMD64. Alleluja!

Na megyek inkább dolgozni, ha nem haragszol.

(#23973) tbs válasza NoLF (#23956) üzenetére


tbs
addikt

Nekem pl. hasznos volt az információ, jóval érthetőbb így. :K

(#23974) fokukac válasza bolondember (#23963) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát honnan gondolnám én, hogy nem komoly, hiszen én unintelligens vagyok... don't ever underestimate the power of the dark side, my son

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23975) zoltanz válasza venember83 (#23972) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mutass egy 2 magos (nem Itnel Atom)32 bites procit és megeszem a sapekomat, mert az alatt nem érdemes nekiállni gondolkozni sem. Persze voltak kétprocis lapok csak ritkák és drágán, ott lennénk ahol a part szakad, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23976) tbs válasza zoltanz (#23960) üzenetére


tbs
addikt

Stabilitás..? AMD..? Javaslom megtekintésre mondjuk aaaa Sun Xxxxx Opteronos sorozatát... Brrr... (Okéoké, ott is igazából alaplapgondok vannak, a procival nem jellemző.)

:DDD

Persze az intel se kutya, szar minden: sosem elég gyors, sosem elég jó. A napokban volt szerencsém egy "száguldó" 180M/s-es SAS raid-hez... Valami inteles brand gép (HP talán). Az otthoni szedettvedett (sata2) fájlszerverem 240M/s-et hoz R-ben és W-ben, dvd image-k másolásakor... ;]

#23975: Nekem még van otthon szinte 0km-es BP6-om, hozzá való 600-as Celeronokkal. NAGYON reszponzív kis gépek voltak Win2k alatt is akkoriban: kattintottál, történés volt, nem homokóra. Mára a programozók elérték azt, hogy 4 mag alatt könnyű homokórázni... Szerver OS alatt (tehát nem Win ;] ) némileg árnyaltabb a kép...

[ Szerkesztve ]

(#23977) neduddki válasza tbs (#23976) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jujj de jo leglabb annyir afelizgultam mit a multkori negymagoson:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23978) zoltanz válasza tbs (#23976) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Stabilításról is más fogalmaim vannak nem az Intel ugrik be elsőre, bár általános célra jók.

Hol látod ebben a mondatban az AMD szót, ja, hogy sehol. Most átlag szerverekről beszélek, persze vannak biztos problémák. (esetleg az Ájemdé és azintel en kívűl is van élet?)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23979) Bubu79 válasza neduddki (#23977) üzenetére


Bubu79
addikt

Csend, mert ágyelő lesz Belőled - belőlem meg téli eleség :P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23980) zoltanz válasza Bubu79 (#23979) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én úgy vettem észre csak te tudsz nagyon sokat. ;)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23981) tbs válasza zoltanz (#23978) üzenetére


tbs
addikt

Jahm! :K Ez igaz. Komolyabb egyéb ismerőseim gyakorlatilag kihaltak (Alpha, PPC), a sparc meg zseniális, de igen megfontolandó, hogy hová rakja be az ember... Nem is beszélve a solaris nyűgjeiről... Na, megyek csekkelek is pár solarisos sparc vasat, hogy funkcionálnak-e még a rázós éjszaka után... ;]

Ja, ha esetleg solarisban otthon vagy: nincs gnu tar ezeken az eszközökön, viszont nagyonnagyon kellene tarolnom, bizonyos könyvtárakat kihagyva. Valami épkézláb tipped nincs erre..? Pillanatnyilag find-al gyártok exclude listát... :(

[ Szerkesztve ]

(#23982) bolondember válasza tbs (#23976) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egy gép hogy a vérbe tud ilyen gyorsan menni?!

180m/s az annyi mint...majdnem 650 km/h!!!!!!!!!

de baszki, h az otthini géped HÁTRAMENETBEN megy ilyen gyorsan!!!!! :Y :Y

@legfobbkukac: mondd kérlek, h NEM HITTED el.. nagyot csalódnék ha tényleg... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23983) neduddki válasza Bubu79 (#23979) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

majdnem irtma, hogy szerdan felhettol van meg eghy szabd idopontom, d ragyuttem szerdan 6tol hazugyileg kzosulunk:-)

udv

neduddki

mod: BE: enm tom mit csodalkzozm emelkeim szeint dugattyus motoroknal valahol ott van a sebesseghatar amit emg el tunnyak erni:-))) kieg: tehat tejjesn realis a dolog

tbs: hu zmar nedvesedik a budim ma csak ojajnakt tucc modnai amitol fojjamtosan felizgulok:-)))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23984) tbs válasza bolondember (#23982) üzenetére


tbs
addikt

Ugyeugye..! :K Azon a fájlszerveren valószínüleg egy virtualizált vindóz is gyorsabb, mint a te géped valaha is lesz... Mondjuk neked többre volna szükséged, mint 800x600 vesa... Öööö... Oké, Te nyertél! :DDD

M vs. m... Tudom, hogy fizikából nem voltál jó, de a google korában... :U ;]

Törög Szultán: :DDD Mázli, hogy elértél a budidig... :K

[ Szerkesztve ]

(#23985) kételkedem válasza zoltanz (#23978) üzenetére


kételkedem
addikt

Lassíts! Én még csak itt tartok: Nem tudom hol lennénk ma ha nem lenne AMD64.

Egyébként szervert csak akkor láttam közelről, mikor beengedtek egy hazai gyógyszer nagyker szerver szobájába.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23986) zoltanz válasza bolondember (#23982) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Biztos beépített egy mókust a merevlemezbe és az így felpörgette a tányért. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23987) pohár válasza bolondember (#23982) üzenetére


pohár
félisten

Hátra? Miért hátra? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23988) Dylen válasza bolondember (#23982) üzenetére


Dylen
aktív tag

most tényleg "beszólunk kukacnak" nap van? :U nem akarok kimaradni

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#23989) Racecam válasza Dylen (#23988) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Te semmiből sem szeretnél kimaradni, ha kukacról van szó? :) :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#23990) NoLF válasza Racecam (#23989) üzenetére


NoLF
addikt

vagy talán inkább ha beszólásról :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23991) tbs


tbs
addikt

Jólvanna, a tar-os kérdésre akárki válaszolhatna... A ~2 órás tar mellett megspórólnék ~45 percnyi find-ot... Tetszene. :K

(#23992) zoltanz válasza Dylen (#23988) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szeretsz kukacoskodni? :D

UI : Maci maradj mán. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23993) NoLF válasza tbs (#23991) üzenetére


NoLF
addikt

a tarhonya úgy készül, hogy leborotválják a szőrhonyát.

vagy nem ilyen tar kérdésre vártad a választ?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23994) Bubu79 válasza zoltanz (#23980) üzenetére


Bubu79
addikt

Ugyan már közel sem kerülhetek a te nagyságodhoz - ahogyan tanúbizonyságát teszed szakértelmednek az élet majd minden műszaki területét illetően :D

Autótechnika:

[link] [link] [link] [link]

Repülés:

[link] [link]

Számítástechnika:

[link] [link] [link]

Egészségügy:

[link]

Nyelvekben is otthon vagy:

[link] [link]

De a legjobban ez tetszett [link] [link]

Csajozás:

[link] [link]

És még fitt is vagy [link] ;]

Bocsika, ha sokáig tartott a válasz, ittam minden szavadat, miözben keresgéltem a passzoló hozzászólásaidat :R :DDD

Taníts még mester!!! :DD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23995) bolondember válasza tbs (#23984) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hmm, az nem Mbit? :U

idézek:
"Mb, or properly: Mbit, a measure of amount of information commonly used in the combination Mb/s (megabit per second) to express the rate data is transferred."

na, milyen fizika óra? :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23996) zoltanz válasza Bubu79 (#23994) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem minden hsz -ed "tetszik" abba ne hagyd. :) Az egészségügyet és a repülést gugliztam, nem szégyen. Vagy az? ;) (legalább felemeltem a "seggem")

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23997) tbs válasza bolondember (#23995) üzenetére


tbs
addikt

Szerintem is kabbe..! :K :D

NoLFi: THX, azt hiszem ez lesz a megoldás. Ezért SÖR jár ám! :K

(#23998) bolondember válasza tbs (#23997) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, ha hülyeséget beszélsz, ne csodálkozz ha az orrodra koppintanak... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23999) Bubu79 válasza zoltanz (#23996) üzenetére


Bubu79
addikt

Esetleg valami kínai bölcsesség mára? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24000) NoLF válasza tbs (#23997) üzenetére


NoLF
addikt

jövő héten akár be is hajthatom :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.