Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23351) neduddki válasza PH-User (#23350) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

aze monsom hogy csinajj ve egy 25w-t es tolem megkapod szajnyitvamaradast, mert ez a mostni dolog engem tejjesn hidegen hagy amit irkasz

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23352) PH-User válasza neduddki (#23351) üzenetére


PH-User
addikt

A 3x teljesítmény többletből adódóan nehezen tudnék egyenrangú fogyasztást produkálni. :U
Mára viszont tényleg ennyi.

Üdv!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#23353) pohár válasza tibi666 (#23349) üzenetére


pohár
félisten

Neked bejött az élet :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23354) tibi666 válasza pohár (#23353) üzenetére


tibi666
senior tag

ain't got a care in the world but got plenty of beer

(#23355) neduddki válasza PH-User (#23352) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mehezt kepst 3x a teljesimenytobletet??? en nem beszletem egyetlen mas geprol sem, amihez 3x teljesementoibbletet megallapithanak...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23356) PH-User válasza neduddki (#23355) üzenetére


PH-User
addikt

Az Intel Dual-Core Celeron E3200-ról volt szó szerintem, vagyis azért gondoltam, hogy arról, mert azt hittem, hogy az fogyaszt 25W-ot. :F

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#23357) neduddki válasza PH-User (#23356) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

meg az sem elekezephetlen hogy osszehzohato, de en csak az alleejtos dolgodra valsozltam

udv

neduddki

mod: de qva jo dolgo, mert gondolom Te is Lindaval gw-zel. esetleg agens alapon szimulalsz???:-)))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23358) PH-User válasza neduddki (#23357) üzenetére


PH-User
addikt

Miért, szerinted nem jó dolog egy Q9300 processzortól amit leírtam?
Nem minden második ilyen feszszegény darab szerintem.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#23359) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

hagyjátok má ezt a szakmai szarakodást, mert mingyá kinyitok még egy üveg vodkát is... :(((

nekem meg 3.0 Prescott 531-em 3755-ön megy . Naoszt? 39 fokos. Terhelve meg 52. Fűtésszámla fele mint szokott, villany meg duplája. Osz akkor hun vagyunk?
He?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23360) tibi666 válasza BlacKSouL (#23359) üzenetére


tibi666
senior tag

én is erősen gondolkkozok még egy kis barackpáleszen...
holnapra úgyis csak autótakarítás van kitűzve, akkor meg adjunk az ívnek mester!!!

[ Szerkesztve ]

(#23361) PH-User válasza BlacKSouL (#23359) üzenetére


PH-User
addikt

Rendben, bye bye.

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#23362) pohár válasza BlacKSouL (#23359) üzenetére


pohár
félisten

Á ne tedd, nem éri meg :N :D

Csak azt nem értem hogy miért ide írkálja be mindig hogy mi hány fokos, miért nem a proci topicjába? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23363) neduddki válasza BlacKSouL (#23359) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

oke 2decit min52fokos hazi rettentetl legyszives altaltranszportalni a nagydombon orvosi celikra, honap gyussz?

udv

neduddki

mod: ja az en provijaim az ujtobbi idoben 18-25fo koztt mernek be /mehogy annyoi a szoba homerdekelete:-)))/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23364) BlacKSouL válasza neduddki (#23363) üzenetére


BlacKSouL
addikt

hova? hova? nemtom még mi van betáblázva. Melóba be akartam menni, de mi a program, miről maradtam le?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23365) PH-User válasza pohár (#23362) üzenetére


PH-User
addikt

Azt hittem, itt bármiről lehet beszélni, ha akad hozzá társa az embernek, de úgy látszik tévedtem. :(((

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#23366) neduddki válasza BlacKSouL (#23364) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

gyere altal nagyhegyen hozza orvosilag 2 deci pajinkat meghajtom* a 8gent kapsz egy kis nasit, osz thuszhacc haza:-)))

udv

neduddki

mod: *temeszetesn ecomodbyneduddki:-)

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23367) fokukac válasza pohár (#23362) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem aszongya a mozillám, hogy 4 fok van, és ködös.

Ennek örömére le is ugrom egy kis paracetamolért a benzinkútra...

Juteszembe, egyszer egy szép napon, mint a régi időkben rendesen, betértem hazafelé jövet az éjjel-nappaliba, és vettem kenyeret meg két sört. Miközben fizettem, betántorgott a kisboltba 3-4 hullarészeg aranyifjú (kb 20 év körül), de tényleg csontrészegen.
Az egyik, a főnök, amikor meglátta, hogy sört veszek, odajött hozzám, kedvesen hátbavágott, és a fülembe üvöltötte, úgy, ahogy csak a részegek tudnak, hogy "HIDD EL, AZ ALKOHOL NEM OLD MEG SEMMIT..!"

Vinnyogtunk a röhögéstől a boltossal együtt :DDD

Ui. tényleg, ezt az "élj a mának!" szlogent az alkoholisták számának növedekését elnézve át lehetne írni erre, hogy "az alkohol nem old meg semmit...!" :))

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23368) tibi666 válasza BlacKSouL (#23364) üzenetére


tibi666
senior tag

mester, én töltök. fáj a torkom, muszáj fertőtleníteni

(#23369) BlacKSouL válasza neduddki (#23366) üzenetére


BlacKSouL
addikt

jól hangzik...reggel megkérdem havert tud-e szállást biztosítani úgy hogy vasárnap reggel 8-kor indul céges sítáborba egy hétre ;]

pájinka úgy van, hogy nagyanyámék félretettek a lagzimra némi házit, kb mintegy 25 litert, amit csak a lakodalmamra szabad felhasználni "igyonmá egy fé'decit" módszerrel.
Na abból tudok kiszakajtani szigorúan orvosi célzattal egy fél litert kb.
nyócgent meghajtani meglehet, de naffaluba nem van túl sok jó hely ahol szegény maradandó lelki károsodás nélkül kibírja az eco módozatot :)

ja, juteszembe: pájinka az '81-es évjárat :K majdnem velem egyidős

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23370) neduddki válasza BlacKSouL (#23369) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hajaj az nakar lenne az en torokmra:(((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23371) fokukac válasza BlacKSouL (#23369) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te figyelj, és mikor lesz a lagzi? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23372) pohár válasza PH-User (#23365) üzenetére


pohár
félisten

Persze, hogyne lehetne már, de ezelőtt senki nem reagált rá, te meg csak írtak hogy hány volt meg hány fok :U
1-2x simán belefér, na de ilyen gyakran :F

@... azigen, terjesztik az igét látom :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23373) neduddki válasza fokukac (#23371) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ma megvolt CSAK a nasszulei nem igy kepztek...

udv

neduddki

mod: a rohatt elet nem atalkult a kettospot vonas nyoitozarojele ocsman abrava grrrrrrr:- ((((

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23374) BlacKSouL válasza fokukac (#23371) üzenetére


BlacKSouL
addikt

lagzi má vót...ja vagy hogy az enyimé? ;] az majd ha meglesz hozzá a menyasszonynakvaló. mondjuk az is van, csak...ehh..szóval ha lesz rendes. Á, úgyis mindenki tudna róla. :)

miért kell esés helyett szakadnia az esőnek? hogy szomoríjjon és nehezíjje a dolgomat? :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23375) PH-User válasza pohár (#23372) üzenetére


PH-User
addikt

Legtöbbször nem reagál senki, így muszáj vagyok kezdeményezni.
Vagyis dehogy muszáj, semmi sem muszáj, mondta egy volt tanárom.
Holnap délelőtt Simson blokk összerakás, délután meg udvarlás.

Jó éjt mindenkinek!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#23376) neduddki válasza BlacKSouL (#23374) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mond me szerecc Te mast es en csak Teged
mijet masnak orulsz ugy ahogy en Nked...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23377) BlacKSouL válasza neduddki (#23376) üzenetére


BlacKSouL
addikt

pontosan így valahogy :K

ajjaj, asszem lassan kimerülnek energiaadó telepeim. már erősen vonz a vízszintes

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23378) fokukac


fokukac
nagyúr

véletlenül ráklikkeltem a mátrix.1080p nevű fájlra, és úgy maradtam. kurvajól néz ki, még ha csak 1280 pixel széles a monitorom, akkor is. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23379) pohár válasza fokukac (#23378) üzenetére


pohár
félisten

Én meg a Viv Thomas - Inside Peaches.avi fájlra, hát mit ne mondjak, lekötött :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23380) pohár válasza pohár (#23379) üzenetére


pohár
félisten

Hát ezen szakadok :D :D
Hogy lehet ilyen pihent ezeknek a kitalálójuk :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23381) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Elég cudar idő van odakinn, most jöttem meg Dokk-ból, hát elég sok nemzetiségi volt :(

Üdv: Csabee.

(#23382) ngabor2 válasza Csabee. (#23381) üzenetére


ngabor2
nagyúr

itt is elég vacak, pedig menni akarok horgászni.

(#23383) Racecam válasza fokukac (#23378) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

De azért nehogy már full HD-s monitort vegyél, vagy ne adj isten TV-t, ahol a kedvenc sorozataidat is így tudod megnézmi, mert minek. ;] :U

Gábor: Ezt most kénytelen leszel kihagyni, vagy tudod: sapka, sál. :) (Meg esőkabát.)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#23384) ladybug válasza fokukac (#23378) üzenetére


ladybug
őstag

Amióta megvan a full hd-s tv-nk, azóta én sem tudok elmozdulni előle. A kábel tv meg egy *ar. Éljen a médialejátszó. Végre szép nagyban tudom nézni a sorozataimat. :)

Egyébként kellemes reggelt mindenkinek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#23385) Bubu79 válasza Csabee. (#23381) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig köztudott, hogy a kikötők környékén rengeteg náció képviselteti magát ;]

Pálinkás gyóreggeltet ezen a ködmentes, de nem párátlan korai szombat reggelen! :)

A fagy vereséget szenvedett az ébredő természettel szemben én pedig majdhogynem vereséget szenvedtem az álmossággal szemben :U

A kakas monnyon le - hejjdejó szombaton is dolgozni sejj! :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23386) venember83 válasza ladybug (#23384) üzenetére


venember83
nagyúr

Szép üzenet, és minden valószínűség szerint igaz is. Jó reggelt.

(#23387) kételkedem válasza ladybug (#23384) üzenetére


kételkedem
addikt

Szia Katica!

Ezel az üzenettel most el leszek egy darabig.
"Ahol legkevésbé várod, onnan bújik elő a csoda..."

Az előbújik kifejezést én a gilisztára használom, mikor kijön a földből. Tehát a giliszta a csoda. A gilisztának a legjobb tulajdonsága, hogy lehet vele horgászni. Íme elérkeztünk Gáborhoz, aki horgászni akar menni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23388) venember83 válasza kételkedem (#23387) üzenetére


venember83
nagyúr

Ebben a kontextusban valószínűleg inkább a meglepetés, a váratlanság érzékeltetése okán került a mondatba az "előbújik". Szerintem. kukaccal meg nem lehet horgászni, több okból se. :N

Hopp, kicsit összekevertem a kukacot meg a gilisztát, de már így hagyom, az illető úgyis meg fog haragudni... ;]

[ Szerkesztve ]

(#23389) ngabor2 válasza kételkedem (#23387) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én speciel csontival jobban szeretek horgászni, mint gilisztával.

viszont most csinálok magamnak valami mérsékelten diétás reggelit.

(#23390) zoltanz válasza ladybug (#23384) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nálunk a kedvesem a színesnyomtatóra volt rákattanva, nem győztük venni a patronokat/papírt bele. :DD :DD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23391) kételkedem válasza venember83 (#23388) üzenetére


kételkedem
addikt

Ezel az üzenettel most el leszek egy darabig. ugye-ugye!

Kaptam egy levelet. Nem email, rendes papír alapú. Arra kérnek benne, hogy tegyek négyezer Forintot egy borítékba mellé az összes személyes adatomat és adjam fel egy máltai címre. Cserébe 7 millió Ft, vagy Sony HD tv vagy zafír medál a jutalmam. Sajnos ma délig dolgozok, így ma már nem tudom feladni a válaszlevelet :U :D

(#23389) ngabor2 a csonti kitartóbb, színesebb cserébe kisebb. Csalinak én is jobban szeretem.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23392) Bubu79 válasza kételkedem (#23391) üzenetére


Bubu79
addikt

Kkihagyhatatlan ajánlat pedig - én a helyedben legalább háromszor küldtem volna el a választ, az esélyeim javítása céljából.

Ha ezt kihagyod tényleg lúzer Vagy :( :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23393) Racecam válasza Bubu79 (#23392) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én elküldtem kb. 1 hónapja, de még nem jött válasz. :U
Szerinted reménykedhetek még? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#23394) kételkedem válasza Bubu79 (#23392) üzenetére


kételkedem
addikt

Érdekes, ők is ezt írják! Azt mondják, ha nem küldöm vissza az adatlapot, végképp lemondhatok a 7 millióról :U

A városközpont lezárva gázömlés miatt. Tűzoltó, rendőr, mentő a helyszínen, most várják a gázosokat. Remélem csak a gázosoknak lesz munkájuk.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23395) ngabor2 válasza Racecam (#23393) üzenetére


ngabor2
nagyúr

reménykedni lehet.

úgy néz ki, a mai peca az eső miatt elmarad (a sáros úton csúszik a kocsi). remélem holnapra javul valamit az idő.

csak azt tudnám, hogy miért romlik el következetesen mindig hétvégére az idő :O

(#23396) Racecam válasza ngabor2 (#23395) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tudom és az hal meg utoljára. De előtte még beolvasok neki, ahogy Danton Roberspierre-nek: nemsokára követsz engem. :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#23397) zolynet


zolynet
addikt

jóreggelt, jóhétvégét, dúrván szaladgálós lesz

Life is too short to stay stock!

(#23398) Bubu79 válasza Racecam (#23393) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem - de csak azért, mert tavaly karácsonykor elfelejtetted elhozni az ajándékomat :U

Lezsíroztam velük, hogy Téged ne vegyenek komolyan :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23399) kételkedem válasza zolynet (#23397) üzenetére


kételkedem
addikt

És dúrván csapadékos!

A városban a járdákon nem lehet csak gumicsizmában járkálni, mert alig van olyan járda, amelyikről lefolyik a csapadék. Sok helyen a járda szintje alacsonyabb, mint az úttesté, tehát az útról is a járdára folyik a víz. Legjobban mégis azt kedvelem, mikor az eső csatorna kb 2m magasan a járda fölé van kivezetve és onnan ömlik a járdára a víz!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23400) Racecam válasza Bubu79 (#23398) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt elég sok helyen lezsíroztad, úgy látom... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.