Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23751) Pisztillus válasza Tim82 (#23750) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor hadd menjen, ami a csövön kifér... :)

Tiv-nek egy újabb érdekes megnevezés: a csiperke leánykori neve a champion gomba. A champion franciáról fordítva gombát jelent... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23752) fokukac


fokukac
nagyúr

azért hihetetlen, milyen komoly emberek vannak :D most kaptam: "A hirdetésben szereplő pioneer dvd
irót megvenném. 2000 forint van
nálam ma , vagy holnap 2500 ért (ma
kapok még pénzt)"

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23753) Móci válasza fokukac (#23752) üzenetére


Móci
addikt

Ejha, az aztán komoly ajánlat! :C Miért az az érzésem, hogy bőven 14 éven alul van a delikvens, s a csokipénzből akar dévédéírót venni? :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23754) bolondember válasza Tim82 (#23750) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ugye NEM úpécé?????

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23755) Pisztillus válasza bolondember (#23754) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Pedig de.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23756) BlacKSouL válasza bolondember (#23754) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mé'? Nekem upécével a korábbi néhány kimaradáson meg megszakadáson kívül sosem volt sebességi/sávszél problémám. Mindig megvolt a névleges max.sávszél 95-98%-a. Tehát a 30/3-as netem általában 28,5 / 2,95.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23757) NoLF


NoLF
addikt

fhhhhrrrrgggghhhpppprrr....

vaéahogy így érzem magam

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23758) kételkedem válasza fokukac (#23752) üzenetére


kételkedem
addikt

Cicát elfogadsz cserébe?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23759) Bubu79 válasza kételkedem (#23758) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezért mit fogsz kapni... :DDD

De jópofa :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23760) Móci válasza NoLF (#23757) üzenetére


Móci
addikt

ööööááéáőőűűőáééööeeeöeöeööeöööeee

Én valahogy így, de már jobb. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23761) tibi666 válasza NoLF (#23757) üzenetére


tibi666
senior tag

még mindig fáj a torkom. már szerda óta. de fura módon csak bal oldalt.
ha a héten nem múlik el, akkor utána elmegyek dokihoz. addig még próbálkozom a természetes fertőtlenítéssel.

egyébként rossz idő van, és erre csak rátesz egy lapáttal, hogy hullafáradt vagyok. és még kb 12 órát ébren leszek. gyönyörű nap vár rám...

(#23762) Bubu79 válasza tibi666 (#23761) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23763) bolondember válasza BlacKSouL (#23756) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, nekem nem.

és akkor nem is beszéltem a torrent igen durva korlátozásáról.. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23764) Móci válasza Bubu79 (#23762) üzenetére


Móci
addikt

Pedig ettől lehetne igazán sírni... :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23765) Bubu79 válasza Móci (#23764) üzenetére


Bubu79
addikt

Eh - Te semminek nem tudsz örülni :P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23766) tibi666 válasza Bubu79 (#23762) üzenetére


tibi666
senior tag

(#23767) Bubu79 válasza tibi666 (#23766) üzenetére


Bubu79
addikt

Ja, nem tudtam hogy szerelmi bánatból kifolyólag pityeregsz - ezer bocs! ( Meg egy anyamedve :DDD )

Kozsó hangja büntet! :DDD

Móci: Nem is szomorkásacsajmérírjákhogyszedi? :U A gitártépés már sokkal jobb, mint az előző két gyöngyszem :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23768) Móci válasza Bubu79 (#23765) üzenetére


Móci
addikt

Dehogyisnem!
Ennek, meg ennek például nagyon is! :DDD

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23769) tibi666 válasza Bubu79 (#23767) üzenetére


tibi666
senior tag

most nincs szerelmi bánatom. ritka napok egyike. :DDD
csak hirtelen ez jutott eszembe a ne sírjról. :)

(#23770) NoLF válasza Móci (#23760) üzenetére


NoLF
addikt

ja, ez testi bajnak tűnik, kezelhető

enyém még nemtom

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23771) Móci válasza NoLF (#23770) üzenetére


Móci
addikt

Ha nem segít rajta a sör, akkor már nagy probléma. Vészmegoldásként házi pálinka.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23772) pohár válasza NoLF (#23770) üzenetére


pohár
félisten

Igyál egyet, és fogd rá valakire :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23773) BlacKSouL válasza Móci (#23771) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hú, de jó is hogy előjött, még ákcijós a kókuszlikőr, vennem kell pár üveggel tartalékba. Nagyon fogy. Mondhatnám rohadtul itatja magát, és még nem is olyan erős. Mármint Pina Coladaként.
Ugye hogy ügyesen becsempésztem már megint? ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23774) pohár válasza BlacKSouL (#23773) üzenetére


pohár
félisten

Hát nagyon ügyes vagy :DD
De én inkább kókuszlikőr helyett kókuszsziruppal csinálnám, finomabb úgy :K
Igaz, drágább mint a likőr :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23775) kételkedem válasza BlacKSouL (#23773) üzenetére


kételkedem
addikt

Ügyes körítéssel csak sikerült ide csempészni a négybetűst!
Mármint Pina Coladaként

:DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23776) BlacKSouL válasza pohár (#23774) üzenetére


BlacKSouL
addikt

persze, meg frissen facsart ananászlével, meg svájci gleccser vizéből nyert jégkockából, ólomkristály highballban, hát hogynepersze ;]

válság van, az ócsóságból kell kihozni a maximumot

kételkedem: hát én is pontosan ezt mondtam :K

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23777) Sipi16


Sipi16
senior tag

Napot mindenkinek!

A méregkeverötöl kérdezném, hogy 8tasak coldrex ital után mi tud segíteni a gyógyulásban? :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#23778) BlacKSouL válasza Sipi16 (#23777) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ugyan én nem keverem, max a sz..t :DDD de én javaslom a népi hagyományos sokkterápiát: fokhagyma evése kétpofára bármihez, reggelihez egy jó bő adag házipálinka és mézes kamillatea, estére jófajta töményre húzott forraltbor. Vacsora gyanánt pl valami mexikói vagy csilis bármi fogyasztása. És bármi ami megtaknyoztat-könnyeztet de úgy istenesen.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23779) Pisztillus válasza Sipi16 (#23777) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az sem rossz, amit Blackie írt... :) De ha ennyire makacs dologról van szó, ami kiröhög egy doboz Coldrex-et, akkor leginkább orvos, meg antibiotikum, mert valami jóféle baci is lehet ott a dologban. No meg persze réteges öltözködés, mert ha jól láttam, Tél tábornok onnan még nem vonult vissza. ;)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23780) Sipi16 válasza BlacKSouL (#23778) üzenetére


Sipi16
senior tag

Eddig a hagyma és chilliszósz + eröspaprika ment, de mostantól emelem a hagymaadagot. Sajnos csak Jäger van itthon. Holnap mindenképp mennem kell már suliba. :(

Pisztillus: Ja a legjobb az egészben, hogy lázam az semmi csak tele orr meg rossz közérzet van, de az nagyon. :(

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#23781) Pisztillus válasza Sipi16 (#23780) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ez akkor influenzára utal. Szóba jöhet valami combosabb orrcsepp is pár napig - hogy legalább levegőt kapj. (Otrivin, Novorin, Rhinospray Plus - nem tudom, ott milyenek vannak.) Plusz forró tea és C-vitamin.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23782) Bubu79


Bubu79
addikt

Mi van itt már megent kérem - mindig csak a Sex Drugs And Rock n Roll :U

Tejszínes-sajtos szűzpecsenye + mexikói zöldséges rizs elpusztítva - végre béke van a bélésem környékén :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23783) NoLF válasza Móci (#23771) üzenetére


NoLF
addikt

az régen rossz, ha ilyen jellegű problémákat alkohollal próbálna meg orvosolni az ember...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23784) Tim82 válasza Pisztillus (#23751) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megy is, bizony. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23785) Sipi16 válasza Pisztillus (#23781) üzenetére


Sipi16
senior tag

Megpróbálom betartani a tanácsokat. A vicces az egészben az az, hogy magyarországon tudtam elkapni ezt az izét... :W

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#23786) Dylen válasza Pisztillus (#23781) üzenetére


Dylen
aktív tag

Nemtudok rólad semmit, és lehet hogy lemaradtam egy körrel, de te orvos-e vagy? esetleg gyógyszerész?

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#23787) bolondember válasza Sipi16 (#23777) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

gyilkos galóca-pörkölt. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23788) Bubu79 válasza Sipi16 (#23785) üzenetére


Bubu79
addikt

Nincs is jobb egy hazai kórságnál :DDD

ÉKE! :B :D

Jobbulást! ;)

Dylen: PH!atikus ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23789) Tim82 válasza Dylen (#23786) üzenetére


Tim82
nagyúr

Második opció. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23790) Pisztillus válasza Dylen (#23786) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ahogy Tim is írta: gyógyszerész.

Sipi: Ebben a félig tél, félig tavasz időben nem volt nehéz, most ismét erőre kapnak a vírusok.

Venember: Anno az egyetemen csak "okleveles népirtó"-nak hívtuk... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23791) venember83 válasza Dylen (#23786) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, Pisztillus patikus. Mennyivel jobban hangzik. :))

(#23792) kételkedem válasza venember83 (#23791) üzenetére


kételkedem
addikt

Szimpatikus!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23793) Bubu79 válasza kételkedem (#23792) üzenetére


Bubu79
addikt

Akárhogy is, csak apatikus ne legyen :DDD

..megaZisten - tényleg nem lesz pirossal jelölve, hogy privátot kapott az ember fia? Legalább ezt, ha mást már nem is... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23794) Pisztillus válasza Bubu79 (#23793) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Vagy esetleg ellengyógyszerész... (antipatikus) :DDD

Ha jól tudom, Parci-ék még rágódnak rajta...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23795) Sipi16 válasza Pisztillus (#23790) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen, meg 5 percet el is töltöttem egy orvosi rendelöbe. Lehet, hogy ott találtunk egymásra.

BE: A kedvesség sugárzik belöled. ;]

Bubu: Azon vagyok. ;)

Pisztillus: Nincs min rágódni az a piros az kell!

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#23796) Bubu79 válasza Pisztillus (#23794) üzenetére


Bubu79
addikt

Az olyan, mint az ellentengernagy? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23797) Pisztillus válasza Bubu79 (#23796) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó is lenne... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23798) kételkedem válasza Bubu79 (#23796) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha valami nagy jelentőséggel bír, akkor az fontos. Ha nem olyan érdekes akkor az miért nem fontatlan?

A piros az kell a linkekhez, a privikhez! OFF hsz-ban a szürke háttéren kevésbé szürke betűk nagyon fárasztóak! Részemről ennyi...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23799) tildy


tildy
nagyúr

Nem tudom ki mondta, hogy az angolok kaveja nem jo , de amiota a munkahelyemen vagyok csak jo es EROS kavet ittam ... :U Es a tobbiek is ugyanezt isszak...>D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23800) ToBeY válasza tildy (#23799) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Lehet nem angol ember főzte :))

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.