Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34851) tbs válasza ladybug (#34846) üzenetére


tbs
addikt

Köszi. Bár szűk az infó. ;)

(#34852) Janoska26 válasza BlacKSouL (#34850) üzenetére


Janoska26
addikt

ÉN tegnap vaddisznópörköltet reggeliztem 3 szelet kenyérrel, meg savanyuuborkával :DD a bajnokok reggelije :)) most meg zöldségesrizset zabálok, rántotthússal :DDD

(#34853) nemcso válasza Thrawn (#34843) üzenetére


nemcso
senior tag

nőjön be az orra luka (by Süsü a sárkány)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#34854) nemcso válasza Janoska26 (#34852) üzenetére


nemcso
senior tag

csak le ne cikkantsd ;]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#34855) Janoska26 válasza Ramius (#34845) üzenetére


Janoska26
addikt

az OTP meg majom úgy ahogy van, az asszonynak minden felszólítás miegymás nélkül úgy megszüntették a bankszámlahitelét, hogy amikor venni akart fel zsét, aszonta hogy szorri, jól meg is szüntettük a francba :DD
és ez benne van a szerződésbe, ott az alján, jó apró betűkkel, hogy amikor gondolják megszüntethetik minden indoklás nélkül, najó húzzanak a pics@ba :))

[ Szerkesztve ]

(#34856) Ramius válasza Janoska26 (#34855) üzenetére


Ramius
őstag

Énse állítottam, hogy OTP a legjobb.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#34857) Janoska26 válasza nemcso (#34854) üzenetére


Janoska26
addikt

miccsinálok??? :U :DD

(#34858) venember83 válasza BlacKSouL (#34850) üzenetére


venember83
nagyúr

brusz lí? Kemény vagy ;]

(#34859) nemcso válasza Janoska26 (#34857) üzenetére


nemcso
senior tag

másképpen fogalmazva : félre ne nyelj :D

[ Szerkesztve ]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#34860) Janoska26 válasza nemcso (#34859) üzenetére


Janoska26
addikt

a jelek szerint nem sikerült, hiszen itt vagyok :DD legnagyobb örömére mindenkinek :U :))

(#34861) nemcso válasza Janoska26 (#34860) üzenetére


nemcso
senior tag

no comment...

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#34862) venember83 válasza Janoska26 (#34860) üzenetére


venember83
nagyúr

Láttál itt bárkit is aki örülne? :F

;]

(#34863) Ramius válasza venember83 (#34862) üzenetére


Ramius
őstag

Én örülök a jó időnek :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#34864) ádyz válasza venember83 (#34862) üzenetére


ádyz
addikt

:C ;] :C

(#34865) venember83


venember83
nagyúr

Viszlát OT lelkes és lelketlen népe, majd jövök. Valamikor.

[ Szerkesztve ]

(#34866) Janoska26 válasza venember83 (#34862) üzenetére


Janoska26
addikt

csitt :DDD

(#34867) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

megint süt.. ki érti ezt..
"..ki érti ezt, én nem. Az a baj hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták. Vagy ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem.."

de rég hallottam, meg kell szereznem.. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34868) Zewa válasza BlacKSouL (#34867) üzenetére


Zewa
senior tag

Eredeti v Alvin feldolgozásban?
Basszus. Marha éhes vagyok de nem tudok enni egy falatot sem. :O
(Pedig még 2-3lángos sem szokott gondott okozni)

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#34869) BlacKSouL válasza Zewa (#34868) üzenetére


BlacKSouL
addikt

eredetiben...már meg is van :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34870) Lortech


Lortech
addikt

Óh., magasságos Neptun rendszer, légy kegyes hozzám!

Thank you to god for making me an atheist

(#34871) CactuS válasza Zewa (#34868) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Örülj neki, én kikaptam a hűőből nővérem diétás kajáját, amit rendelt (a túrógombócos gyümölcsleves mindig faja volt), de 2 falat után vissza is tettem. Azt hiszem most pár óráig csak öblögetek, hogy eltűnjön az íz a pofámból. Hihetetlen, hogy miket nem képesek megenni (vagy megtenni?) egy pár minusz kilóért...

Lortech: mármint ETR,nem? Attól jót sose várj...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34872) ádyz válasza CactuS (#34871) üzenetére


ádyz
addikt

És sokszor semmi hatása.. :U

(#34873) Ramius


Ramius
őstag

Na, a megújult Rali club Vmax magazin elmehet a picsába. :(
Eddig 3-4 oldalas cikkeket írtak a Rally Vb-ről, mostmeg egy két oldalas fotó 4(!) sorral. Régebben volt benne DTM, WTCC, Forma 1, most meg semi. Csak tuning autók. Ez így szar. Számomra nem ér 600 forintot. Ja és még a hozzáállás az előfizetőkhöz is 1-es. 2002 vége óta előfizetője vagyok, 2006-ban kaptam egy levelet, hogy hosszabb szünet következik megújulás miatt.Tavaly egy darab újságot nem kaptam, holott megjelent, és nem először játszották el, hogy "jajjelnézést elkeveredett a postán". Pénteken kaptam meg az elmaradt 4 példányt hosszas telefonálgatások után.

Javasoljatok nekem egy másik újságot, ami az autósportokról beszámol, mert ezt hanyagolom, ha lejár az előfizu.

[ Szerkesztve ]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#34874) CactuS válasza ádyz (#34872) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jah, és igazából legtöbb nőnek jól áll, ha van egy pici pocija (értse mindenki normálisan :D). Nem értem miért akarja mindegyik leadni az utolsó gramm felesleget is magáról...

Majd jön Tildy és jól megmondja nekünk (vagy nem :D)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34875) 7 válasza CactuS (#34874) üzenetére


7
addikt

tildy kivetel... ;]

(#34876) Lortech válasza CactuS (#34871) üzenetére


Lortech
addikt

Lortech: mármint ETR,nem? Attól jót sose várj...

Mármint nem.

Thank you to god for making me an atheist

(#34877) RexpecT válasza 7 (#34875) üzenetére


RexpecT
addikt

Ezért mit fogsz kapni

(#34878) tildy válasza CactuS (#34874) üzenetére


tildy
nagyúr

MEgjöttem :D
Nekem nem áll jóla pici poci, főleg , hogy valóságban nem is annyira pici.
Msot gondolj bele, nehezebb vagyok mint sok férfi a magam 180cm/90 kgjával:U
Hát ez szörnyű.Egy nőnek 65 kiló alatt illik lennie:U

eagl3: Hát csak részben. Sajnos túl vagyok a súlyhatáron, így viszont nincs a kis3.14ám víve motoron:U Bosszantó :( :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34879) Eagl3 válasza tildy (#34878) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha jólérzed magad a bőrödben szvsz teljesen mindegy. :)

(#34880) ádyz válasza CactuS (#34874) üzenetére


ádyz
addikt

Egyetértek. :R

(#34881) 7 válasza RexpecT (#34877) üzenetére


7
addikt

Semmit nem fogok kapni. Mas no megverne erte, de tildy kivetel. Ez aranyszabaly. ;]
Ugye, Tildy nenem? :D

(#34882) tildy válasza 7 (#34881) üzenetére


tildy
nagyúr

Én nem verlek meg , csak szemöldökcsipesszel szedem ki egyenként a talpadból a szőrt :DDD
Vicceltem:D
Jánosbácsi : neked meg szexi a hangod. Kár hogy már miót anem hallottam:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34883) Janoska26 válasza tildy (#34882) üzenetére


Janoska26
addikt

jóhogyittvagy. baró a honlapod ;] ;] ;] :DD

(#34884) 7 válasza tildy (#34882) üzenetére


7
addikt

Az nem faj. Szedtek mar ki itt-ott a szoromet csipesszel. De most miert akarod bantani a vedjegyem, tildy anyo? :P

@szerk: Jahogyvicc. Igy mar ertem. Pedig azt hittem, megint elsuthetem a "Nem erdekelnek a perverzioid. Az enyemek sem. Azt hiszem..." dumamat. Eh, francbeled :D

[ Szerkesztve ]

(#34885) CactuS válasza tildy (#34878) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Aham egy nőnek, aki 160 centis, nem 180! Egyébként, ezek az ideális súlyok, hát nemtom. Engem akkor már születésem előtt elrontottak: ( Doki kérdezte anyumat, hogy ikrek lesznek? - Áh, neeeem, csak egy kisfiú...) 5 kilóval születtem... Na bumm. És akkor ott van még a túl kicsi a mellem, túl nagy a lában, túl nagy a fenekem dolog..

yetike: Anyo??? Nah azt hiszem lassan nyersz egy teljes test-epilálást :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34886) 7 válasza CactuS (#34885) üzenetére


7
addikt

Nagyon meg akarsz veretni, Tuskeboki urasag... Szerintem az anyo megszolitas igenis kedves dolog, ld. Holle anyo. :P

(#34887) tildy válasza CactuS (#34885) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát ja, meglepődtem én is, mivel gyereket még nem akarok:U Főleg nem szőrőstalpút :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34888) Janoska26 válasza tildy (#34887) üzenetére


Janoska26
addikt

És nemcsak a hangom :B :DD ;)

(#34889) RexpecT válasza Eagl3 (#34879) üzenetére


RexpecT
addikt

Amelyik nő rosszul érzi magát egy pár kiló felesleg miatt az meg is érdemli

(#34890) Bash válasza tbs (#34840) üzenetére


Bash
őstag

Szűk az infó, van többezer fajta kompakt fénycső, és a napfény-spektrum is elég tág, felhasználástól függően mást ajánlanék.
Nekem az összes beltéri izzóm a lakásban 5100K színhőmérsékletű, a legközelebbi, amit gyártanak még az a 6500K. Speciális fotós célra pedig 5000K-s izzót ajánlanék, de abból is az un. trumpet top izzókat az ideális fényszórás miatt.
A helyzet az, hogy az izzóknak a csomagolásán nem is mindig tüntetik fel a színhőmérsékletet, de ha igen, akkor is nagyon kevés az esélye, hogy boltban megtaláld a neked valót. Jópár hónapig kerestem az izzóimat, szinte mindet online rendeltem. Néhány speciális fajtához le kellett vadásznom a gyártót is, de mivel ők ugye csak nagykereskedésekkel, disztribútorokkal állnak kapcsolatban, ezért egy boltot is keresnem kellett, aki megrendelt nekem egy karton izzót és felrakta a weboldalára azért, hogy én vegyek belőle egyet. :)
Egyébként nálunk a Home Depot, Lowe's és az ACE Hardware rendelkezik a legszélesebb izzóválasztékkal, ennek megfelelően ajánlom Pratiker, Baumax és Keravill feltérképezését.

http://bashtravel.com/

(#34891) CactuS válasza 7 (#34886) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Neeem, csak valahogy nem illik össze az a dolog nálam :B
"Tildy anyó, aki Goa partyra megy." Kicsit zavaros, meg aztán kopasz yetit se láttam még ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34892) tildy válasza CactuS (#34891) üzenetére


tildy
nagyúr

miért is ? Szoktak anyukák is lenni goapartykon:U

Jaj ő milyen édes:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34893) CactuS válasza tildy (#34892) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Anyó az nálam valami ilyesmi :DDD.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34894) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Szám,tech óra.. nemsokára újra feljövök.. :D otthonról :D

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#34895) tildy válasza Bash (#34890) üzenetére


tildy
nagyúr

A napfény nem 2900K?

Tbs:
maxilight ® GX53 Flatlight energiatakarékos izzó! (8000h-élettartam)-2 év garancia!
4000K és 2700K- színhõmérséklettel, extra lapos kivitel!

maxilight ® Reflektor GU10 energiatakarékos izzók (8000h-élettartam)-2 év garancia!
2700K-meleg fehér fény és 4000K- hideg fehér

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34896) Bash válasza tildy (#34895) üzenetére


Bash
őstag

Nem, 2900K az kb. a hagyományos izzók színhőmérséklete, az a csúnya sárga, ami eléggé zavarja a szemet.
Egyébként még azt sem tudjuk milyen foglalatba kell, milyen méretben... te most a többezer fajtából kiválasztottál kettőt.

A 4000K hideg fehér kb. stimmel, de ha neked a hagyományos izzó színe meleg fehér, akkor nyugodtan hidd el, hogy a 2700K is meleg fehér. ;]

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#34897) tildy válasza Bash (#34896) üzenetére


tildy
nagyúr

Valószínűsítem, hogy normál foglalatba kell.

Igazad van:
"A napfény színhőmérséklete évszaktól, napszaktól függően folyamatosan változik. Derült időben, átlagos napsütés esetén ez kb. 5600K. Hajnalban vagy naplementekor a színhőmérséklet 2500K-re is csökkenhet,".

Mondjuk normál napfényre 5000K-t írnak.

Egyébként van erről egy jó kis táblázatom, pl. a fényerősség sem mindegy , nemcska a színhőmérséklet.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34899) dokar


dokar
addikt

Egy kis gondolkodni való, így ebéd után:

Tegyük fel, hogy a Földet körbetekerjük egy szalaggal az egyenlítő mentén.
Ha azt szeretnénk, hogy ez a szalag a felszín fölött egy méterre legyen körbe az egyenlítő mentén mindenhol, akkor hány méterrel kellene megtoldanunk a szalagot. :)

extra - SEXRay

(#34900) BlacKSouL válasza dokar (#34899) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Milyen Föld sugárral, és/vagy milyen Egyenlítőhosszal számolunk?

Ha 40 075,01 km az Egyenlítő hossz az egyenlítői sugár alapján, akkor 40 081,3 km lesz az új szalag.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.