Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34101) Lord Zero válasza BlacKSouL (#34098) üzenetére


Lord Zero
addikt

önmagában a fájdalom nem mindig elég..

nem, mindegy

(#34102) Mawyx válasza bolondember (#34100) üzenetére


Mawyx
senior tag

Csirkés törököt hoztam, kellemes volt a séta, jó idő van.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#34103) BlacKSouL válasza Lord Zero (#34101) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nekem van mellé még egy kis hiány is, erős elvonási tünetekkel.. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34104) bolondember válasza Mawyx (#34102) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csirkés török...

atttyavillág!!!

mi lesz a következő?!

csípős kínai? vagy csípő nélküli?! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34105) Janoska26


Janoska26
addikt

nyekuttyaaannnyeeee :DD csak benéztem :U :DD

(#34106) Mawyx válasza bolondember (#34104) üzenetére


Mawyx
senior tag

csípő nélküli :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#34107) venember83 válasza Janoska26 (#34105) üzenetére


venember83
nagyúr

S jó volt?

Mavyx: A gerincük miatt semmiképp sem kell aggódj, rugalmas egy népség :DDD

Blackie: Az elején is jelezhetne, mert lassan tényleg kifogy. :)

[ Szerkesztve ]

(#34108) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

basszus, 5 hónapja jelzi a nyomtatóm, hogy ki fog fogyni a fekete, már legalább egy hónapja azt is kiírta, hogy a fekete lehet hogy kifogyott, de még mindig rendületlenül nyomja a festéket... ez is olyan, mint amikor a 40 literes benzintanknál 10 liter van még benne, és jelez az autó, hogy lassan kifogy... :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34109) Janoska26 válasza BlacKSouL (#34108) üzenetére


Janoska26
addikt

neked is suzukid van? :DD

(#34110) fokukac válasza Janoska26 (#34109) üzenetére


fokukac
nagyúr

a suzuki nem jelez, csak lemegy a mutató negatívba, de olyankor még mindig elmegy 80-100 km-t...

nekem a kedvencem a trabant volt, ahol egy pöcökkel meg lehetett ilyenkor nyitni a tartalék tankot...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#34111) Bash válasza BlacKSouL (#34108) üzenetére


Bash
őstag

Havi 2 oldal nyomtatása mellett ne is csodálkozz, ha bírja még egy fél évig. :D

http://bashtravel.com/

(#34112) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Bár biztos van megfelelő topik, de azért felteszem itt első körben:

Megoldható az, hogy ne a saját szolgáltatóm DNS szerverét használjam, hanem egy másikét? Egyszerűen belefáradtam a telefonálgatásba (pl: legtöbbször elérhetetlen a menetrendek.hu, most pl az adobe honlapja, és még egy rakat külföldi oldal, de van, hogy egyáltalán nem megy a névfeloldás külföldi oldalaknál) Ha msnen megkérek valakit, hogy mondja meg a honlap IP címét, akkor meg működik...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34113) Bash válasza CactuS (#34112) üzenetére


Bash
őstag

OpenDNS

http://bashtravel.com/

(#34114) CactuS válasza Bash (#34113) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi megpróbálom. Egyébként azt hiszem a képen látszik, hogy mi a problémám. Az OpenDNSért egyébként nem orrolhat meg a szolgáltató, ugye? Gondolom maximum ha megint jönnek a hibakeresési okoskodással, akkor kell csak visszaváltanom az övékre :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34115) CactuS válasza Bash (#34113) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit lassabb lett az oldalak elérése ( Bár attól függ, ha beleszámítom az eddig nem működő oldalak IP címének elérését, akkor most sokkal gyorsabb :) ) Szóval működik. Köszönöm!

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34117) Bash válasza CactuS (#34115) üzenetére


Bash
őstag

Idővel javulni fog, ahogy a cache-ben tárolódnak a gyakrabban látogatott oldalaid.

http://bashtravel.com/

(#34118) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, hazaértem a hétvégi melóból. 7 óra alatt többet tudtam csinálni, mint rendes munkanapokon 2 nap alatt...

meglátom, lehet, hogy holnap is belibbenek pár órácskára, mert irtózatos kupit hagytam magam után. aztán lehet, hogy hétköznap a többi túlórából lecsúsztatom...

(#34119) BlacKSouL válasza Janoska26 (#34109) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nemnem, nekem ilyenem van.

Bash: Két garnitúra (azaz 24 A4 oldalnyi) naptárlapot kinyomtattam karácsonyra nagyszülőknek, előtte jelzett már hogy cseréljem ki, és már azóta is kiment rajta pár oldalnyi szöveg, és még mindig..

Egyébként voltam garázsban szöszmötölni, hát mocsadék hideg, ködös, nyirkos, csontbahatoló undorító idő van. :O A fákról csepeg a lecsapódott köd, a garzonházat ami 70 méterre van nem látom, áhh, trágyalé..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34120) szandisas


szandisas
senior tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni:

hogy lehet eljutni holnap Glasgowból Bp-re? haverom most hívott, hogy minél előbb jönne :R tud valaki segíteni nekem? nem értek ezekhez :( busz vagy repcsi mindegy :R

aláírás

(#34121) neduddki válasza szandisas (#34120) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34122) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Éhen halni már nem fogok:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34123) Thrawn válasza Winner_hun (#34122) üzenetére


Thrawn
félisten

AaAaAaAaAaAaAaA :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34124) szandisas válasza neduddki (#34121) üzenetére


szandisas
senior tag

THX! :R

aláírás

(#34125) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

megyek meghalok.

megölöm magam.

kis idő meg remélhetőlegegy sör múlva elmesélem, mert nem gyenge sztori... :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34126) tildy válasza bolondember (#34125) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne, ne!
Ki fog velem teázni ? No már megint önző vagyok , magamat sajnáltatnám, hogy jajj szegény tildy, jajj milyne rossz neki , nem tud a bolonddal teázni.
no jó, de akkoris. Ne csináld.
Szomorú lennék:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34127) ngabor2 válasza Winner_hun (#34122) üzenetére


ngabor2
nagyúr

kőttes :C:K
a csőrögét jobban szeretem, bár a fánk se rossz.

bolond: igyál komlóvirág-teát :D

[ Szerkesztve ]

(#34128) poffsoft válasza ngabor2 (#34127) üzenetére


poffsoft
addikt

citromfű+ csalán tea előtte :)
Azért a szalagos sem rossz.. kajszi jam-jam-mal nyam-nyam :)

[ Szerkesztve ]

(#34129) nike_ válasza poffsoft (#34128) üzenetére


nike_
addikt

Kajszibarack nyam-nyam.:D

(#34130) venember83 válasza Kalandor (#34116) üzenetére


venember83
nagyúr

Na? Mivel kapcsolatban?

Gaaabeeesz: Mi?

[ Szerkesztve ]

(#34131) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Jó ég mi megy itt :)

Üdv, Gabesz

(#34132) Ramius válasza ngabor2 (#34127) üzenetére


Ramius
őstag

nem fogod elhinni, de pont van itthon csöröge :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#34133) venember83


venember83
nagyúr

Megyek sütni egy kis vacsit, aztán meglátjuk, lehet éjszakázok egy jót ;]

(#34134) ngabor2 válasza Ramius (#34132) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az jó dolog. nekem nincs. viszont van más :D

(#34135) nike_ válasza venember83 (#34133) üzenetére


nike_
addikt

Éjszakázol ;]

(#34136) Thrawn válasza ngabor2 (#34134) üzenetére


Thrawn
félisten

Ennivalóra gondoltál, vagy valami másra? :D

Mawyx: Én ugyan hiába eszek 6 után :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34137) Mawyx válasza venember83 (#34133) üzenetére


Mawyx
senior tag

6 óra után már ne egyél, mert hízlal. ;]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#34138) Winner_hun válasza Mawyx (#34137) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm ha ez igaz lenne...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34139) Bash válasza Mawyx (#34137) üzenetére


Bash
őstag

Nincs olyan étel/ital, ami hízlal, fogyasztási idő is teljesen irreleváns.

http://bashtravel.com/

(#34140) ngabor2 válasza Thrawn (#34136) üzenetére


ngabor2
nagyúr

bezony...

[ Szerkesztve ]

(#34141) Mawyx válasza Winner_hun (#34138) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én ha eszek este, reggel nagy a hasam, erre ráreggelizek, aztán ebéd stb, este későn megint eszek, másnap reggel megint nagy a hasam...olyan gyorsan nem birom emészteni és egyre nő. Ha nem eszek este, akkor reggel annyira nem nagy, mondhatni lapos felé tart, fel birja dolgozni a 3 órakor beledobált ebédet...
Persze van, aki annyit ehet, amennyit akar, mégis vékony, de az nem én vagyok. Meg persze van, aki sportol, de az megint nem én vagyok, így marad az, hogy nem zabálok már este és reggel se eszek felkeléskor, hanem amikor megéhezek, ami rendszeresen kb 10-10:30-kor következik be.

Szerk: Amikor felkerültem egyetemre, rendszersen este ettem, akkor volt időm és háromnegyed év alatt 10kilót szedtem fel, holott előtte sose volt súlyproblémám. Azóta se birom leadni, de úgy tudom legalább tartani a szintet, hogy nem eszek este. Nekem valahogy nem tesz jót, szélesít nagyon.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#34142) nike_ válasza Mawyx (#34141) üzenetére


nike_
addikt

Nekem meg épp az a baj, hoyg felszívódik és gyorsan megemésztem, aztán meg lefutom. Tehát nem ürítek meg semmit, egyszerűen felszívódik, de akkor se látszik meg, ha fekszek egész nap. :F

(#34143) venember83 válasza Mawyx (#34141) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyetem alatt csak fogytam. Lehet a pia, nem evés és kevés alvás tette? :U

(#34144) Tim82 válasza bolondember (#34104) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

a #176. post pont idevág... :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34145) Mawyx válasza nike_ (#34142) üzenetére


Mawyx
senior tag

Örülj neki :K Pl 17évesen nem értettem hogyan lehet hízni, úgy éreztem eszek amennyi belém fér és gyönyörű lapos pocim volt, sose hittem, hogy tud kifelé domborodni, nem csak befelé horpadni. 24-25évesen meg már is... Úszógumim is alig van, de így is megkapom a Kedvestől, hogy ez mi, haha, csap-csap. Amikor meg én is visszacsapkodok,hogy nini és az ott nálad micsoda, akkor egyből kuss van :W

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#34146) CactuS válasza ngabor2 (#34140) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ah, megvagy! :)

Inkább itt válaszolok, mint a moderátoros topikban. (Erről van szó). A problémám nekem ezzel annyi, mint az összes ilyen netes pénzkeresős dologgal, (ird be ezt a számot, de pontosan, és ne hagyd ki, mert csak ezzel működik, stb) hogy hülyének nézik a usert. Lehet ő ezt nem akarta, és persze, nem ennyire durva, csak túl sok ilyet láttam/kaptam már. Azonban ennek ellenére sem érzem magam kompetensnek, hogy megmondjam bárkinek is, hogy mit írjon be aláírásnak. Tudom hülye vagyok, de ezt már régóta tudom :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34147) CactuS válasza venember83 (#34143) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem hiszem, a nem evés talán, de a piától biztos nem, a rendszertelen alvástól is inkább hízol (mivel általában szorosan kapcsolodik hozzá a rendszertelen étkezés). Én amióta főiskolára járok (nem 3 év, kicsit kitoltam a lustaságom miatt) kb 90 kilóról híztam fel egyszer 130ra, most olyan 120 körül vagyok. Pedig velem ijesztgették az elsős gépészeket, hogy velem kell ekset inniuk, szóval pia, tánc, buli volt rendesen :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34148) I_Am


I_Am
veterán

OFF

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#34149) Mawyx válasza CactuS (#34147) üzenetére


Mawyx
senior tag

ekset? :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#34150) venember83 válasza I_Am (#34148) üzenetére


venember83
nagyúr

ON.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.