Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29351) BlacKSouL válasza FehérHolló (#29341) üzenetére


BlacKSouL
addikt

GDF is ilyen mikor infóst keresnek.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29352) REDeath válasza neduddki (#29346) üzenetére


REDeath
őstag

füles tanár? vagy oda jár?

kérek egy neduddki szótárt :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#29353) Bash válasza Racecam (#29335) üzenetére


Bash
őstag

Nem is olyan régen próbálkoztam átirányítani a befolyásolt fórumtagokat, sikertelenül. Mivel másnap sem tágítottak, ezért a topic-ot is átneveztem, mintegy figyelmeztetésként az észnél lévők számára. :(

http://bashtravel.com/

(#29354) 7


7
addikt

További italos szövegek a Mikulástól (bár már megvan a kívánt):
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#29355) FehérHolló válasza BlacKSouL (#29351) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pécsi Pollack is, meg még van másik ilyen is, csak nem akartam sorolgatni az általam ismerteket.

Skynet is real. It's called Google.

(#29356) neduddki válasza REDeath (#29352) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jo leszel a gdf-re mennye oda battran!!!:- )))

udv

neduddki

p.s. :- (((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29357) Thrawn válasza venember83 (#29350) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó játékot, én kidőlök lassan :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29358) neduddki válasza FehérHolló (#29355) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Miert a elmult par evben alapiottt fosikolak /tisztelt a kiveltenk/ szerited mije vannak???:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29359) sekli


sekli
addikt

nincs valaki aki dvi formatumbol valami emberi formatumba tudna alakitani egy file-t...? nagyon fontos lenne..., nem talalok semmi programot...!

(#29360) REDeath válasza neduddki (#29356) üzenetére


REDeath
őstag

arról sok rosszat hallottam :U
amúgy létezik hogy ilyen neves intézmények mint pl ELTE, tényleg ratyi infó képzést ad? :F bgf-es 50%-ot még mindig nemértem, lehet csak énvok túl fáradt

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#29361) escie válasza Winner_hun (#29342) üzenetére


escie
őstag

#29320?

I'm back, baby!

(#29362) tildy válasza FehérHolló (#29341) üzenetére


tildy
nagyúr

Eddig csak talan cerebellumtol vagy bambanotol hallottam ilyesmit, itt a ph-n. Soha ilyet nem tapasztaltam. Soha ilyet nem lattam.
Latatlanban meg nem kene zagyvasogat osszehordani (foleg hogy az emlitett szoveg kb. 2000 kornyeki is nem kando, hanem gdf, igaz olzat se lattam.)
Amig szemembe nemmondjak interjun, vagy nem latom igy hirdetve, addig nme hiszem el.

Egyebkent mocsok nehez mindketto. Mar ha az ember dolgozik is mellette.
En mar csak tudom, dualban nyomom.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29363) neduddki válasza sekli (#29359) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

muszaj atalkitani??? ha igen pl: guggol: dvi2pdf

udv

neduddki

p.s. vagy amit akarsz

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29364) 7 válasza REDeath (#29360) üzenetére


7
addikt

Létezhet.

(#29365) sekli válasza neduddki (#29363) üzenetére


sekli
addikt

neztem en is, de nem sikerult semmi..., nem muszaj atalakitani, csak el akarom olvasni...!

minden google talalat hasznalhatatlan... :(((

[ Szerkesztve ]

(#29366) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

YouTube-os videót be tudok illeszteni valahogy egy Logout-os írásba?

(#29367) neduddki válasza 7 (#29364) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

HAt az eltes emeroseim igencsak magasan kavalfikatak az sajat agukban, de monyuk arrol nem egy oktatasi intemeny tehet hanem O maguk:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29368) FehérHolló válasza tildy (#29362) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mondom, hogy a valódi nehézségéről/értékéről nem tudok mit mondani, mert nincs forrásom. Csak egy pécsi álláshírdetésben olvastam, ennyi. (Mellette szerepelt még a Pollack is.)

No offense, nem rólad van szó természetesen.

Én ennyi voltam mára. Jó éjt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#29369) neduddki válasza sekli (#29365) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ebbol vmi: bof

udv

neduddki

mod: goshscript, vagy gsview sem jo? /de regszorakoztam mar latex-val:- (((/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29370) tildy válasza neduddki (#29346) üzenetére


tildy
nagyúr

Teljesen igaza van amugy.
De nem a suli a rossz.
Analizisbol pl. matek szintfelmerot irattak az elsosokkel.
Ev elejen, 0. heten.
Mivel anal vizsgan korabban hullott a fergese. Nos gimis matek 5os tanulok sok esetben olyan alap dolgokkal nem voltak tisztaban, ami altalanos iskolai anyag.

98 dolgozatbol 5 ment at a megfelelesi szinten.
A dolgozatokat elraktak. Majd anal vizsga utan, mikor a rektor befenyitett, hogy nem kene ennyit elkaszalni, elohuytak, hogy biya itt a diakokkal van baj.

Thx. to bologna:(

Bezzeg a mi idonkben: egy targy nem jott ossze? koszonjuk, menjen dolgozni, vagy menjen ki angliaba, es jojjon vissza jovore.
Rohadtul pikkeltem emiatt Broczkora, de utolag nagyon halas vagyok neki.

akkor elso felev vegen 300 fos evfolyambol rogton 150 lett.
Elso kaszalast megusztam.Masodikat is. 3. felevemet viszont visszatancoltattak.

Mellesleg mindent elmond az, hogy jelenlegi munkahelyemen bmesekkel dolgozva hozom az elvart szintet, mitobb sokaig azt hittek, en is bme-s vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29371) neduddki válasza tildy (#29370) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

meg annak a felhujje nezenek hogy mindekinek kell felsofoku vegzetseg, amivel asztan kitorolheti a segget, mert ojjan szintuek ezek az intemenyek:- (((

udv

neduddki

p.s. mosar meg olvasom hogyprobaljak a szakmak bocsulete visszallitani, hat nem csoda:- ((( /kollegam moist keszul infobol atprtolni asztalosak mert jo keze van hozza meg egy gepeszmernoki diplomaja BME-rol!!!! de gy tunik sokkal rentabilisabb es megbecsultebb egy jo asztalos mint egy infos/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29372) Alvin_ti4200 válasza tildy (#29370) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Broczkó szerintem nagyon rendes mint ember, igaz az Architektúrákat miatta egy örök életre megutáltam, de az tény, hogyha egyszer átmész nála, akkor egy ideig biztos megmarad a tudás az agyadban. Nekem pl. Archi II-ből nem sikerült az egyik vizsga (55% lett, 66%-tól 2-es), pedig nagyon sokat tanultam rá, bementem megnézni a dolgozatomat, aztán elbeszélgettünk az anyagrészekről teljesen kötetlenül, amiből leszűrte, hogy én tulajdonképpen tényleg "vágom" a dolgokat, ezért átengedett. Majd ősszel Sima és az Archi III, na az szopás lesz a köbön (Dual Core architektúra ésatöbbi):D

(#29373) tildy válasza REDeath (#29360) üzenetére


tildy
nagyúr

Elte nekem tul elmeleti volt. Foti meg a hulyesegei... Vaaa 10 eve volt, megis kiraz a hideg tole. Utaltam...Ja progterv-mat-on voltam.

Neddudki: mint irtam nem az intezmeny a hibas, ha faluszeli gimi 5os matekkal bekerul a gyerek.

Archira: hat igen... Aki azt megtanulta, nem felejtette egy ideig.
Broczko pedig tenyleg rendes volt. Allamvizsgan is.Ha lata , hogy izgul az ember, akkor terelte a beszelgetest.

Bash: szerinted ki forumozik itt ma ittasan? Mert en tuti nem... Es szerintem a tobbiek se igazan.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29374) neduddki válasza Alvin_ti4200 (#29372) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Az is jo kerdes, hogy amit a BME Kozlekn szelelatokoru mernokkepzesben ment az valoban korszeru* es hasznalhato volt:- (((
remelm az oszi msc akreditaciban mar tenyegl belekerultek ertelems dogok is

udv

neduddki

mod: *koszeru: hat az autos hatlapfejuk szeritn a motortervezes elveio valoban koszeru volt az 50es evekban:- (((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29375) sekli válasza neduddki (#29369) üzenetére


sekli
addikt

bakker sehol nem talaltam egy exe-t, mindeig csak valami linuxos genyosag, vagy C forraskod..., vegre talaltam egyet, elvileg megnyitja, de semmit nem mutat belole... :O :O nemigaz mar...

(#29376) neduddki válasza sekli (#29375) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29377) sekli válasza neduddki (#29376) üzenetére


sekli
addikt

koszi..., valoszinuleg mert baromi ideges vagyok mar, de nem latom, hogy hol lehetne innen barmit is letolteni...:U

(#29378) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

na lemenjek havat seperni, vagy inkább keljek reggel korán? nehéz kérdés, főleg hogy nem szoktam korán kelni :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29379) REDeath válasza BlacKSouL (#29378) üzenetére


REDeath
őstag

neseperj havat és kelj későn :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#29380) venember83 válasza BlacKSouL (#29378) üzenetére


venember83
nagyúr

Keljel keson :P Mig megteheted. Vagy ne. Esetleg talan. Inkabb kerdezd meg a Mikulast, o okos tanacsokat szokott adni es mindenkit szeret!

Szep almokat!

(#29381) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ismét én, ismét pendrive...

Szóval. Sz.tem USB 1.1 sebességű pendrive-om van. A sebességétől nem vagyok hasraesve, de előfordul, h. sok kisméretű fájl másolása esetén a sebesség mindössze 20 kB/s körül alakul... :( Miért lehet ez, és lehet-e ezen gyorsítani? :F

Most meg 2-3 megabájt per másodperc a sebesség. Igaz, ezek nagyméretű videófájlok... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#29382) BlacKSouL válasza REDeath (#29379) üzenetére


BlacKSouL
addikt

hiszed vagy sem, ez lesz.. ;]
mostanában faszán kidolgoztam magam, a közterülestesek meg is dicsérték állítólag a házat emiatt, holnap megint biztos nem jönnek, úgyhogy holnap fogok lapátolni, csak az a baj, hogy ha éjjel odafagy, és a koránkelők rátapossák, akkor csákányozni kell. De hogy reggel fél 10 előtt én le nem megyek az tuti. amilyen rohadék szemétláda az időjárás, úgyis fél 1 órával a takarításom után fog elkezdeni szakadni valami, mint az elmúlt 4 napban mindig...ha nem nyúltam hozzá, akkor cseszett esni bármi...

Viktor: azért lehet mert lassú, és úgy lehet gyorsítani hogy veszel egy gyorsat :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29383) REDeath válasza BlacKSouL (#29382) üzenetére


REDeath
őstag

az időjárás fura. szombaton mentünk meccsre (nem nézni, jácani), de páncélautóval. jégpáncél volt rajta. kb 1 centi vastag. egy kis táblát sikerült lepattintani az első szélvédőről hogy a sofőr kilásson. máshol szép művészi fényjátékot láttál csak

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#29384) neduddki válasza sekli (#29377) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

miktex download bof
es ebben benve van a yas.exe

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29385) Lord Zero válasza Gambit (#28464) üzenetére


Lord Zero
addikt

ajh, de rossz csapás ez...

te első körben nem leköcsögözted őt, hanem hamar (nem gyorsan, hamar) bedobtál egy blikkdiagnózist (amúgy komolyan hangzott, hihető volt, h tényleg így sztereotipizálsz : )) - a későbbi köcsögözéssel viszont ravaszul élét vetted ennek, h jah, hát ez ilyen), amire várható volt (nyilván tudtad), h lesz ugrabugra
A köcsögöket leköcsögözik. Ez egy ilyen világ - igenis, értettem, jól hangzik, teljesen egyetértek. de már le lett köcsögözve. egyszer. meg kétszer. meg még négyszázszor. szóval valahogy.. hm, hogyismondjamcsak.. nem hordoz információt.. (és jelzem: oly finom e megfogalmazás, mint szerető júliai lehelet egy rómeói ajakon.. )
baj, h szerintem nem akkora poén, h kartellbe és falkába verődünk egy szerencsétlen körül, és nyomjuk (újra, vigyázva, h rímeljen az ezelőtt már iksz alkalommal nyomottakkal) a vá, szerintem buzi, aha, tényleg , biztos transzvesztita is, juj, ez jó, szerintem meg a csőbe veri ki, amit a stirling motorból szerelt ki, tényleg, talán még a macskáját is kúrogatja, hihi vihogás?
nem azért nem poén, mert nem szellemes (nyilván az, hisz mi más is lehetne szellemmel teltebb, mint ugyanazon jelenségre kitalálni egy ötvenharmadik szinonimát, a lényeg, h plasztikus legyen és emészthető, mindenki számára), hanem mert ezzel kvázi te éred el az ő célját.
meg hát ugye.. hatalmas csellendzs..

ps.
elnézést, h csak most reagáltam, de azóta nem szájnoltam befele ide, na, hát, hiba az mindig akad :DDD

nem, mindegy

(#29386) sekli válasza neduddki (#29384) üzenetére


sekli
addikt

76 mega...:F koszi..., megnezem...

(#29387) Lord Zero válasza neduddki (#28473) üzenetére


Lord Zero
addikt

tudhatnád, h semmit sem hiszek, amit mondasz, csak amit teszel : ))
és ma nem tetted, pedig mondtad
na akkor most mit higgyek???
(ez most logikai bukfenc vagy sem, vagy csak ittam?)

nem, mindegy

(#29388) Racecam válasza Lord Zero (#29387) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ittál.
Mikor nem?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29389) sekli válasza neduddki (#29384) üzenetére


sekli
addikt

koszi szepen..., sikerult...:R, de nem erte meg... :(((

(#29390) Lord Zero válasza Racecam (#29388) üzenetére


Lord Zero
addikt

ez nem ilyen egyszerű
ma pl határozottan rémlik vmi, mikor nem

nem, mindegy

(#29391) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

á, délelőtt még HW-tréninget tartok az újaknak (new hire), miközben 7ig itt oszlódok...

de sebaj, az ember mit meg nem tesz egy sörért, mi? :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29392) Racecam válasza Lord Zero (#29390) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nincs abban semmi, én is iszom.
Vagy iszok?
Most ikes és nem használjuk, vagy ezen már túl vagyunk?
Csak iszunk...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29393) BlacKSouL válasza Racecam (#29392) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ha a b.szok ikes, akkor az iszok is, vagy tévednék? :U

persze a b.szom a rezet már megint nem jó, olyankor jó az iszom is ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29394) bolondember válasza Racecam (#29392) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem iszok, ha szoktam, és iszom, ha valami meghatározottat...

szvsz, persze...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29395) Racecam válasza BlacKSouL (#29393) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Haha, mindig az erősebb kutya.

Gyengék vagyunk ecsém, gyengék vagyunk!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29396) bolondember válasza Racecam (#29395) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és még zöld is! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29397) BlacKSouL válasza Racecam (#29395) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jaja, gyúrok is vazze ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29398) Lord Zero válasza BlacKSouL (#29393) üzenetére


Lord Zero
addikt

a rezet azért baszom, mert határozott tárgya van, de ha csak úgy baszok, határozatlanul, tárgytalanul (hm... azok a tizenhuszonévek, hejhaj.. ), akkor baszok

nem, mindegy

(#29399) Racecam válasza BlacKSouL (#29397) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én is.
Házikolbászt az arcomba bele.

De gyúrhatunk amennyit csak akarunk, visszafelé nem érvényes: Szalonnából nem lesz erősebb kutya... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29400) 7


7
addikt

Szerettek? :O

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.