Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21501) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Montoya üzenete:
P*** D*** barátnője asszongya D***nak: "Láttam ma egy olyan durva filmet. Valami Rejkjavik egy álomért"
Alexandra üzenete:
ezt nem értem

kész, ennyit, itt én most lelövöm magam. átadom megmaradt területeinket a hülyéknek, vége, pont. :D

Same rules apply!

(#21502) venember83 válasza EQMontoya (#21501) üzenetére


venember83
nagyúr

Olyan valoszinutlen, hogy ennyien nem ismernek a rekviem szot? :U

(#21503) tbs válasza EQMontoya (#21501) üzenetére


tbs
addikt

:DD Az eszed fog sírbavinni, meglásd..! :DD

(#21504) tiv83us válasza venember83 (#21484) üzenetére


tiv83us
veterán

Milyen MB? Mennyi peze? Me nem Leoval?

ps: Olyanra ne hallgass aki Linuxot hasznal, sikeres ember nem lehet...:U /Egy 13"-as laptop miert lenne uzsonnas doboz?/

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21505) Bubu79


Bubu79
addikt

Jó éjt Gyerekek!
Búcsúzik a Bubu mára
Bújjatok ti is be
A jó puha meleg ágyba...

Ha inkorrekt lenne a szöveg, vagy rossz lenne a tagolás, nyugodtan lehet reklamálni, úgysem fog történni ez ügyben semmi, mert beszámíthatatlanságomra- és hajlott koromra való tekintettel nincs az a bíróság, aki elítélne a nyugalom megzavarása miatt...

Szóval Pupákok - álmodjatok képeket :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21506) EQMontoya válasza venember83 (#21502) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem olyan valószinütlen, hanem olyan gáz...

Same rules apply!

(#21507) venember83 válasza tiv83us (#21504) üzenetére


venember83
nagyúr

Legsimabb MB. Nem Leoval, mert Tigrissel aruljak. Ne kerdezd miert, nem tudom. Sok penzert, aranytalanul sokert, 1400 dolcsiert, mire idejut, ennyi. Kulonben pont a 13.3"-os kepernyoje miatt tetszett meg. Meg azert mert nem sima fekete, szinte szep... Csak minoseget nem tudom megitelni.

Kulonben ez a konfig:
# 2.0GHz Intel Core 2 Duo
# 1GB memoria
# 80GB hard disc
# Combo drive

#21505: Szep almokat neked is! Koszonjuk a verset!
#21508: Aluggya'!

[ Szerkesztve ]

(#21508) Bubu79 válasza EQMontoya (#21506) üzenetére


Bubu79
addikt

Az ugye nem jutott fejedbe, hogy esetleg a második csaj sosem hallott a filmről? ( Az első nem téma - ahhoz képest, hogy megnézte, eléggé felületesen figyelt csak oda rá.. )

#21507: Talán nem volt világos a forrás megjelölése nélkül, hogy mit is szerettem volna kicsit átköltve előadni - ez kölyökgólyakorom kedvenc meséjének főszereplője által, Füles Mackó által előadott esti dalocska volt - ne sajnáljátok, hogy csak írásban közöltem, teremürítő hangom van :U

Re: Jóvanna - most értem a söröm végére :O

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21509) Winner_hun


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21510) B-L-A-C-K válasza venember83 (#21507) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na lefutott a nod nem talált virust és mindig ilyen de most kiirta a hibát csak eltünt ennyit vettem ki belőle hogy directx balbla meg valami faq.Mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

(#21511) ngabor2 válasza tiv83us (#21504) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hogy is mondta a kócos berci bácsi? ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes...

amúgy meg összetévesztettem a másikkal, az az uzsonnásdoboz. de az árát akkor se éri meg, legalábbis én biztos, hogy nem adnék annyit érte.

winner: te meg mennyél alszani, jó motkánynak ilyenkor már ágyban a helye.

[ Szerkesztve ]

(#21512) tiv83us válasza venember83 (#21507) üzenetére


tiv83us
veterán

$1400-ert meg annyira nem is veszes, az enyem kicsit tobb mint egy eve $1600 korul volt, akkor ugyanez a konfig volt a "kozepso", csak en 2GB RAM-mal rendeltem.
Szoval itt sem sokkal kevesebbert usznad meg.
Ha akarsz egy megbizhato, konnyeden hordozhato laptopot amin nem akarsz jatszani, illetve profi grafikus munkat vegezni es az OS X is tetszik, akkor tetszeni fog.
En a mai napig nem bantam meg, hogy nem egy fakken nagy 15"-os MBP-t vettem masfel v. ketszer ennyiert.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21513) tildy válasza Bubu79 (#21505) üzenetére


tildy
nagyúr

Pupák:Y Ezt a nevet , itt... Csak halkan.
-------
Nem jött senki... :O :O Olyan egyedül vagyok :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21514) venember83 válasza tiv83us (#21512) üzenetére


venember83
nagyúr

En is hajlok a 2 gigara, az OSX-et nem ismerem, kivancsi vagyok, de nem kamikaze modjara. 13.3"-osok kozt nem tul nagy a valasztek hp, lenovo, dell vonalon, max toshiba u300 johet szoba, de a Satellite sorozatnak sincs hu de milyen jo hire...

Egy ev alatt az akksi mennyit gyengult? Kulonben meddig birja az akksis uzemet?

ngabor2: nyitott vagyok mas megoldasra is, hogy mit szeretnek, azt mar leirtam.
tildy: Pislogj sarmosan a Kexarvasra, biztos megvigasztal. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21515) Bubu79 válasza tildy (#21513) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi a baj vele :F A volt főnököm szavajárása volt, szigorúan kedveskedő jelzőként használta - lemaradtam valamiről? :B

Mod: nézd a jó oldalát - ha én is ott lennék Veled, már tömegben érezhetnéd Magad - Te és én így hatan... :DDD

Vénember: már alszom, csak félálomban nem bírok az ujjaimmal :B

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21516) tiv83us válasza venember83 (#21514) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat 2GB-vel nagyon jo /minnel tobb, annal jobb ugye.../, de egyel is szepen elszalad.
Hat az elmult ev alatt kb 5-6%-ot gyengult, eleg intenziv akksis hasznalat mellett. 3 orat atlagban siman elmegy.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21517) tildy válasza Bubu79 (#21515) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát pár évet lemaradtál... Valakiről.

Igen , hasonlatos, bár ő nem akart semmit sem házilag reparálni:D:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21518) B-L-A-C-K válasza venember83 (#21514) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

#21510 :F

(#21519) venember83 válasza B-L-A-C-K (#21518) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor nem virus volt ezek szerint, dx-ben nem vagyok jaratos, sajnos.

Bubu79: rgb-rol lenne szo? :DDD

#21520: bele se merek gondolni mit akarsz leverni rajtam. Foleg igy, hogy agyban vagy s kezeid a takaro alatt... Felek, hogy ettol a sokktol rosszat fogok almodni...

[ Szerkesztve ]

(#21520) Bubu79 válasza tildy (#21517) üzenetére


Bubu79
addikt

Tevékenysége hasonlatos volt a szintén csendben, halkan emlegetendő hárombetűs kollégához ?

Vénség: látod milyen vagy? Most kimondtad :U Ha visszajön, leverjük Rajtad ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21521) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

No jóéjt mindenkinek ! És eltűztem pihizni .. :R

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#21522) Bubu79 válasza venember83 (#21519) üzenetére


Bubu79
addikt

Rossz az, aki rosszra gondol :U Ilyen gondolatok mellett nem is csodálom, hogy égnek áll minden szál hajad - lassan az enyém is kezd hasonlítani egy jómunkásember villanyszerelőére, aki fázisceruza helyett megnyálazott ujjával nézi meg, hogy van-e delej a konnektorban :U

Tekintve, hogy egyszerű szegény kispénzű nyugdíjasjelölt vagyok ( alig 30 év és pihenhetek végre ;] ), nem telik olyasfajta jóságokra, mint notebook, wireless LAN, vagy akárcsak vezetékmentes billentyűzet rágcsálóval meg 300cm-es plazmaTV-vel, hogy még az ágyból is nyugodtan tudjak fórumozgatni - itt ülök a főnöki bőrfotelemben és csak nyalogatom a szemöldökömet, miközben hülyeségeket írkálok Neked :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21523) venember83 válasza Bubu79 (#21522) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyalogatod a szemoldokod!? Szep teljesitmeny. Egyre morbidabb kep alakul ki rolad bennem, ilyen hosszu nyelve max kameleonnak van... Na mindegy, eleg volt mara a vizualis memoriam bevetesebol,

jo ejt mindenkinek, holnap is nap van, dolgozni kell.

mod: doglok szomjan...

tildy: igaz milyen jo oregnek s tapasztaltnak lenni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21524) tildy válasza Bubu79 (#21520) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát ezek a mai fiatalok:U Azt se tudják , ki volt Pupák :U :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21525) (Kolombusz) válasza EQMontoya (#21501) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mikor én beszélgetek vele, nem szokott ilyeneket mondani.
Szerintem te hozod ki belőle a hülyét.

(#21526) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ne lefényképeztem nagy nehezen a hibát akinek van valami ötlete irjon...
[link]

(#21527) Bubu79 válasza venember83 (#21523) üzenetére


Bubu79
addikt

Vágányzár utólagos engedelmével: Itt még azért nem tartok... :U Mondanám, hogy rakok fel képet magamról a könnyebb vizualizáció kedvéért, de félek lefagynának a képtároló szerverek arcmásomtól.

Iwiw-en van egy nem túl távoli kép rólam - ha valaki nem akarna aludni az éjjel szemhunyásnyit sem :U

Tildy: 2003-ban még a környékén sem voltam a PH!-nak - nem tudhattam róla ;) Abban nem vagyok egészen biztos, hogy most olyan jó a PH!-nak, hogy vagyok, de ez van ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21528) EQMontoya válasza (Kolombusz) (#21525) üzenetére


EQMontoya
veterán

legjobb beszólása az volt, amikor poénkodtam, hogy az István szobor alá oda van irva, hogy 975-1038, csak azt felejtették el, hogy 20as, 30as, vagy 70es... erre visszakérdezett, hogy: komolyan?! nah ekkor kb fél óráig röhögtem a gép előtt.

Same rules apply!

(#21529) venember83 válasza EQMontoya (#21528) üzenetére


venember83
nagyúr

:DDD

Bubu79: mar lattalak a BMW-s topikban... ;)

VoDa: egeszsegedre. Kulonben grapefruit - szologyumolcs.

Jo ejt! Ismet...

[ Szerkesztve ]

(#21530) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

pusztítom magam a kemény 5,5% -os graphefruit-os ginnel amit kaptam egyik kedves barátomtól :) finom =)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#21531) EQMontoya válasza VoDaFoNe (#21530) üzenetére


EQMontoya
veterán

be ne rúgjá, mert Te is hülyeségeket fogsz nekem visszakérdezni msn-en :D

21352: mit mivan?! :D

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#21532) VoDaFoNe válasza EQMontoya (#21531) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

nah azért ennyire puhánynak ne nézzé légyszíves :DDD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#21533) Bubu79 válasza B-L-A-C-K (#21526) üzenetére


Bubu79
addikt

Frissíts videokártya drivert - ha a legfrissebb van fent ,akkor próbálj meg régebbit feltenni és egy elérhető újabb játékról tedd újra a directX-et is. A dirextX FAQ-ot ajánlgatja,, azt mondja, hogy egy visszaállíthatatlan hibát vétett a directX.

Bepötyögöd a futtatásba, hogy dxdiag és az utolsó lapon van hibaelhárítási lehetőség ( a WHQL tesztet érdemes mellőzni, mert megfoghatja a gépet egy cseppet, mire magára talál a gép )

Véncsont: Szívós vagy, mint a hajópatkány, túlélted :C :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21534) TexT-BoY válasza VoDaFoNe (#21530) üzenetére


TexT-BoY
addikt

az okés, na de ilyen későn?:DD

Jah tapasztalat: ne akarjatok este 8kor 400as vinyót particionálni mert sose végeztek:( még mindig tekeri azt a szart és ugy érzem egy örökké vealóság lesz. Teljesitményre kivi vagyok:
GB P35-D3SL
C2D E6750
2x1Gb Geil 800mhz Ultra Kit
Asus 8600GT Silent (lévén nem volt jo áron más ezt meg majd tavasszal becsere)
Samsung 400Gb sata
már csak az a bajom vele hogy nem saját:(

dirr a montoya:D élőbe legyél ilyen kemény azt becsomagollak winrarba azt hazaküldelek gmailon apádéknak:D. Mi a baj vele amugy?:D majd sajátnak nem azt veszek:D

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#21535) EQMontoya válasza TexT-BoY (#21534) üzenetére


EQMontoya
veterán

samsung vinya?! hüjje vagy fijjam? durr egy saller. üljé' be a sarokba, és gondókozzá' el gyorsan.

csak az a baj vele, hogy 10ből 7 döglik egy éven belül, mert excenteresek, mint a malomkő.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#21536) Thrawn válasza TexT-BoY (#21534) üzenetére


Thrawn
félisten

Valamit gáz van ha ennyi ideje csinálja :F
Új vinyó vagy már volt rajta valami?

EQMontoya: loool
élőbe legyél ilyen kemény azt becsomagollak winrarba azt hazaküldelek gmailon apádéknak:D. Mi a baj vele amugy?:D
venember83: loool
élőbe legyél ilyen kemény azt becsomagollak winrarba azt hazaküldelek gmailon apádéknak:D. Mi a baj vele amugy?:D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21537) venember83 válasza TexT-BoY (#21534) üzenetére


venember83
nagyúr

Talan nem winxp-vel kene particionalni. Erre az egyre tenyleg jobb a partition magic. De csak szuz vinyo eseten. Kulonben a tigrisnek igaza van, rossz valasztas volt; igaz milyen jo, hogy elmondtad nekunk s a maradek kedvedet is elvettuk? :DDD

Blackie: Kerdes, hogy milyen liftezesek varnak ezutan rad... Hatha beleintegralnak a liftbe valami extra szolgaltatast...

[ Szerkesztve ]

(#21538) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Hogy utálok másfél órát várni egy kettéba... vert pannon(igen, csupa kisbetű) sopppban, míg sorrajutok, és az ügyem 4 azaz négy perc alatt elintéződik(francot intéződik el). Konkrétan nincs cserekészülékük. Szerdára igérték. Ma még nincs. Talán holnap. De nem biztos. Erre vártam másfél órát. Utálom hogy az egyik pultnál ült egy csávó, aki már akkor biztos ott ült egy ideje a 46-os sorszámával, mikor én bementem és 106-ost húztam, és a táblákon akkor 85 körül tartottak, és mikor kijöttem másfél órával később, akkor még mindig ott ült, és közben 3 különböző eladó, illetve értékesítő is ott rohangált, mert hol az egyik, hol a másik basztatta a gépet, de mintha igen kínlódtak volna, a csávó meg csak ült ott, de az ziher hogy órabérben van fizetve valahol hogy itt üljön, szerintem ennyi idő alatt államközi megállapodásokat szoktak kötni, meg nemzetközi szerződéseket, de a csávónak valamit nagyon nem tudtak elintézni, meg telefonálgattak összevissza, szóval elbasztam másfél órát a semmire.
De legalább a liftünket is most javítják, mert nyáron, meg melegbe, meg karácsonyi cipekedés idején természetesen nem lehet, szóval ma csak 8x másztam föl meg le a 7.-re.
De legalább hideg is van, meg köd is, meg hideg is van meg köd is még...
Annyi mindent írnék még, de fölösleges...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#21539) VoDaFoNe válasza TexT-BoY (#21534) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

yeepp :DD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#21540) Thrawn válasza BlacKSouL (#21538) üzenetére


Thrawn
félisten

Minek írni, ha fütyülni is lehet.

21540: szűz vinyón kb 2 perc 3 partíciót csinálni :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21541) TexT-BoY válasza Thrawn (#21536) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Teljesen szüz a drága, de már a telepitő fileokat másol:D

Amugy nem vettétek el a kedvem, azzal kezdödött az egész hogy 1 napja csak valami DOSos genyót kapok mert ugy gondolta az alaplap hogy nem jó az XP cd és bedobott valami ilyen érdekes helyre, olyan kiirást láttam amit még soha: A:/ meg ilyesmi?!:D namondom:D

montoya: what is nlite?:D valami gyalult fos, már egy ideje ezt használom kigyomál 1-2 dolgot meg ilyesmi, szeressem, inteligens a drága és legalább telepités vége fele elbeszélget velem. Szeretnék-e automata cd inditást meg lomtárt meg ilyesmi, jólesik a törödése:D. Amugy muszáj XP-zni mert nem az enyima gép:D (nekem van Vista meg 2 eredeti XP licensem is;) notebook rulz:D)

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#21542) EQMontoya válasza TexT-BoY (#21541) üzenetére


EQMontoya
veterán

xp? legalább nlite-al? :D

Same rules apply!

(#21543) Bubu79 válasza EQMontoya (#21535) üzenetére


Bubu79
addikt

Szűk kis környezetemben 6-7 ember gépébe raktam samsung vinyót ( sajátomban is az van ), ebből egyetlen egy ment gallyra, garanciális időn belül, az is elektronika hibával...
A saját 120-asom lassan negyedik éve megy gond nélkül - mondjuk nem a szokásos főzzük meg a kislemez felett, helyén, típusú elrendezésben van a házban, hanem a légáramba van szépen ültetve.

Volt pár szar szériájuk - a legutóbbi amiről tudok, az a160-as IDE volt, de egyébként nem hiszem, hogy több lenne a selejt köztük, mint a többi gyártó terméke között...

Ugyanaz, mint az LG optikai meghajtóinál - sok rosszról hallani, csak azt hagyják figyelmen kívül, hogy jóval több is talál gazdára, mint a többi gyártóéból...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21544) EQMontoya válasza Bubu79 (#21543) üzenetére


EQMontoya
veterán

van szervizes ismerősöm miskolcon elég sok, ők pl a boltban külön tárolták a samsungot és a vinyót... ez szerintem azért elmond valamit.

LG optikai meghajtókról annyit, hogy 2 éve pl az egyikhez egyszerüen nem lehetett firmware-t szerezni... ha régi az iród és újabb a dvd, akkor IJ-tál. support a köbön vazz :D

#21545: mert olcsóbb, mint egy wd vagy egy seagate, és elég gyors is, ezért vitték, mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#21545) Bubu79 válasza EQMontoya (#21544) üzenetére


Bubu79
addikt

Kicsit érdekesnek találom, hogy a rossz tapasztalatok ellenére mégis tartottak belőlük a polcon :P ;)

Re: Tehát eladták a szart is, mert vitték - mi kell még?
Tudod addig, amíg bárkit beállítanak a pult mögé aki telepített már Xp-t valaha gépre és meg tudja különböztetni a hangkártyát a modemtől, mert így tudnak spórolni a munkabéreken, addig maradjunk annyiban, hogy nem feltétlenül lehet mindent elhinni egy szerviznek. Régen jártam Liksoft topikjában, vinyó ügyben ha valakire, hát rá hallgatok - majd utánaböngészek, hogy Ő mit gondol a témáról...

Ha nem találsz firmware-t a gyártónál, szét kell nézni itt is ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21546) BlacKSouL válasza Thrawn (#21540) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De nekem megmondták annakidején, hogyaszondja: Nefütyülj!

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#21547) EQMontoya válasza Bubu79 (#21545) üzenetére


EQMontoya
veterán

ha a gyártónál nem találok, az már 1 nagy büdös minuszpont. amúgy szétgugliztam magam anno, nem találtam sehol. ezért magamnak már eszembe nem jutott LG-t venni.

Same rules apply!

(#21548) Thrawn válasza BlacKSouL (#21546) üzenetére


Thrawn
félisten

Az már rég volt :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21549) Thrawn


Thrawn
félisten

UP!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21550) EQMontoya válasza Thrawn (#21549) üzenetére


EQMontoya
veterán

down...

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.