Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22851) tiv61us válasza Racecam (#22849) üzenetére


tiv61us
őstag

na az a titanium vagy mi
az volt az enyembe is
nem majd lobalom a karom
meg takaritgatom

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#22852) Kazimír


Kazimír
őstag

Egyszer és általában Merry Karácsonyt mindenkinek!
És vigyáztam: Nem a szeretet ünnepe! Akkor sem, ha ti, ott a fa körül - remélem - szeretitek egymást..

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#22853) Bubu79


Bubu79
addikt

Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek :)

----------------------------------------------------------------------------------------------

Bevallom, rájöttem, hogy álomvilágban éltem... Rá kellett döbbennem, hogy ama meggyőződésem, miszerint az iskolában nem csak olvasni tanítják meg az embert, hanem szöveget értelmezni is, nem volt több, mint naiv reménykedés :(

Az, hogy mostanra a helyesírás eljutott abba a stádiumba, hogy cikinek minősül, ha legalább egy "sya", vagy "vok" nem keveredik a rendben sorakozó szavak közé, már világossá vált, de hogy teljesen felesleges kerek mondatokban megfogalmazni a mondanivalót, mert akinek szánja az ember, az úgyis csak azt olvassa ki belőle, ami neki a legjobban tetszik, az meglepett...

Bevallom, álomvilágban éltem - de tetszett... Úgy tűnik mint sokminden másról, a normális emberi beszédről is le kell mondanom, mert nincsen rá igény... :U

Siránkozó perceinket hallották, további kellemes szórakozást.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22854) sasa134


sasa134
addikt

lehet hogy hülye vagyok, vagy megvakultam a bejglitől, de HOL VAN A JÁTÉKOK FÓRUM? Egyszerűen nem látom... :Y

Avanti Roma

(#22855) Zewa válasza tiv83us (#22809) üzenetére


Zewa
senior tag

Alap. Sok kokca éjjel is gépezik. Bár rájöttem aki sokat van PH!-n azoknak a 90% munkahelyen is a neten lóg. :U
Esik a hó! -Fehér karácsony! :C :C :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#22856) 7 válasza sasa134 (#22854) üzenetére


7
addikt

Felváltotta az Állásbörze.

http://logout.hu/temak/jatek/listaz.php

(#22857) sasa134 válasza 7 (#22856) üzenetére


sasa134
addikt

köszi! :R

Avanti Roma

(#22858) Kazimír válasza Bubu79 (#22853) üzenetére


Kazimír
őstag

Azt mondják: Nyelvében él a nemzet. Szóval bíztató jövő..

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#22859) Nimrod


Nimrod
addikt

Egy nagyon jó angolos kéretik aki tudja értelmezni az amerikai nyelvjárást.
Ez most negatív vagy pozitív kritika? :F
http://www.massively.com/2007/12/22/cinemassively-virtual-tribute-band-depeche-mode/1#c9462459

[ Szerkesztve ]

(#22860) EQMontoya válasza Nimrod (#22859) üzenetére


EQMontoya
veterán

háttő, pozitivnak semmiképp nem mondanám, inkább vegyes, de majd az amerikába szakadt hazánk fiai alkotnak vele valamit.

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Same rules apply!

(#22861) ádyz válasza Nimrod (#22859) üzenetére


ádyz
addikt

Ahogy EQMontoya is írta, ez inkább vegyes kritika. :)

(#22862) Bubu79 válasza Kazimír (#22858) üzenetére


Bubu79
addikt

Még nem adtam fel - nincsen rajta elég bélyeg ;)

Tényleg elszomorító - adott egy nyelv, melytől ízesebbet, kifejezőbbet nem ismerek, rengeteg szóval, rengeteg lehetőséggel, hogy kifejezhesd Magad és gondolataidat - és legyakják ( hogy mondjak én is valami szépet :U ).

Biztosan az lehet a kulcs a szövegértelmezésnél, hogy a többség könyvet csak addig tart a kezében, amíg felteszi a polcra ( de ezt is csak jó esetben )...

Én is utáltam a kötelező olvasmányokat - de nem utáltam olvasni. Olvastam mást - színesebbet, olyat, ami érdekelt.
De úgy tűnik ez is egy olyan dolog, ami szépen lassan kihal a jelenkorban...

Azt hiszem Vénember foglamazta meg pár napja, hogy jók a pdf-es könyvek, de az igazi az, ha az ember kézbe veheti az olvasmányát - ledől az ágyra, vagy elhelyezkedik kedvenc karosszékében és úgy olvas.

Mert jó lapozgatni.
Jó érezni a papír illatát, miközben egy élménnyel leszel gazdagabb, melyet másnak köszönhetsz - nem is másnak, hanem másoknak, hiszen dolgozott rajta az író, a tördelő, a nyomdász - és még rajtuk kívül sok-sok olyan ember, aki azért fáradozott, hogy valami olyat kaphass a kezedbe, ami örömet okoz...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22863) venember83 válasza Bubu79 (#22853) üzenetére


venember83
nagyúr

Miva'? :F

22862: Kulonben igen, en voltam, nem tul izesen vagy szepen, de ezt mondtam. Lasd itt.

[ Szerkesztve ]

(#22864) bandus


bandus
veterán

Nagyon boldog Karácsonyt kívánok minden kedves fórumtagnak! A nem kedveseknek is :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22865) Bubu79 válasza venember83 (#22863) üzenetére


Bubu79
addikt

Pár napja írtad a Galaxis Útikalauz Stopposoknak apropóján, hogy megvan ugyan a trilógia elektronikus formátumban, de az igazi könyv alakban lenne ;)

Vagy nem Te lettél volna? :U :B

#22866: :W megyek és iszok egy kávét :U :DDD

Egyébként nincsen semmi - egy másik topikban jártam, ahol rájöttem, hogy kár megfogalmazni a dolgokat rendesen, úgyis azt mazsoláznak ki belőle, amit akarnak :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22866) venember83 válasza Bubu79 (#22865) üzenetére


venember83
nagyúr

Az masik hsz-re volt valasz, eggyel korabbira ;)

(#22867) marsu válasza Bubu79 (#22865) üzenetére


marsu
addikt

Szia Bubu!

Nekem megvan a Galaxis utikalauz stopposoknak könyv alakban ....

;) :K

Érdekel?

Press any key to continue ...

(#22868) Kazimír válasza Bubu79 (#22862) üzenetére


Kazimír
őstag

Teljes mértékben egyetértek. Nem egy családtagom kap könyvet ajándékba. :)
Én eddig egy pdf-es "könyvet" olvastam végig (ha jól emlékszem, a Zabhegyezőt), de azt hittem kifolyik a szemem, mire a végére érek. Soha többet! :(
Sokat gondolkodtam már egyébként, hogy ki tehető felelőssé eme sajnálatos tendenciáért, de végül nem tudtam elkülöníteni egyetlen okot.

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#22869) Bubu79 válasza marsu (#22867) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia :)

Nekem is megvan ;) A könyv konkrét említése csak egy eszköz volt, mert rémlett, hogy Vénember is kimondta már egyszer azt, amit én is kifejtettem az előző hozzászólásokban :)

Kazimír: Nem csodálom, hogy nem találtál egyetlen okot a dologra - mert nem tehető egyvalami felelőssé a miértért:)

Kénylemesebb e gép előtt tespedni egész nap, mert nem egyőnket ide köt a munka is a számítógép elé.

A fiatalok is szívesen lebzselnek előtte, mert társadalmi életük egy részét az interneten élik le ( abba most nem mennék bele, hogy ez jó-e, vagy rossz - döntse el ki-ki maga, hogy mit gondol a dologról ), része az életüknek.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22870) Zebra


Zebra
csendes tag

Olvastam valamikor régen, kb.6-8 évvel ezelőtt a Galaxis utikalauz-t, nagyon tetszett. Aztán nemrég hozzájutottam a többi 3 kötethez is, de azok már nem voltak az igaziak.
Szerintem olvasivalóm az csakis könyv vagy újság lehet, a monitortól megfájdulnak a szemeim, nameg jó, hogy visszalapozhatok. :)

Viszlát. Nincs mit megköszönnöm, de azért további kellemes fórumozást......

(#22871) venember83


venember83
nagyúr

Erdekes, ha a hsz-ek vegen vagy, avagy a friss oldalt nezed, akkor nem eltunnek az elore/legrissebb oldalra vezeto nyilacskak, hanem inaktivak... Latom tenyleg implementalodnak ujitasok az uj motorba, szep :K

(#22872) Winner_hun


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22873) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Most raktam fel sikeresen az égősort, majd teszek fel képet, amint kész a díszítés :)

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok !

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#22874) Bash


Bash
őstag

Tegnap este szűk 4 fős társaságban megtörtént az ajándékozás egyik fele:

Christmas 2007 Christmas 2007

Tudom, ciki, sajnos mifelénk erre futja csak. Ma este második felvonás.

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#22875) t1 válasza Bash (#22874) üzenetére


t1
addikt

ezen milenne a ciki? :)

(#22876) Bash válasza t1 (#22875) üzenetére


Bash
őstag

A műfa ciki, de nagyon.

http://bashtravel.com/

(#22877) bandus válasza Bash (#22874) üzenetére


bandus
veterán

a való életben mi a különbség a present és a gift szó használatában?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22878) t1 válasza Bash (#22876) üzenetére


t1
addikt

dehogy ciki pl én kisem szúrtam :) illetve van egy csomó ismerősöm akiknek műfenyújük van

(#22879) Bash válasza bandus (#22877) üzenetére


Bash
őstag

Kb. semmi. :) Talán a present szó egy kicsit informálisabb, de erre sem vennék mérget.

http://bashtravel.com/

(#22880) CactuS válasza Bash (#22879) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Viszont szépek a masnik az ajándékokon :D Egyébként ez szerintem ez nem a ciki-fajta műfenyő, pofásan néz ki.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22881) bambano válasza Bubu79 (#22853) üzenetére


bambano
titán

már hosszabb ideje emlegetem a funkcionális analfabétizmust... a blogomban is...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22882) lorcsi válasza Bash (#22874) üzenetére


lorcsi
veterán

nem ciki, nálunk is ez van :)
a teszkóból is sokan vitték ;)

gyárilag van úgy lefújva mintha havas lenne?

[ Szerkesztve ]

(#22883) ladybug


ladybug
őstag

Bash: Szép a fa és az ajándékok is.

Más: Haavazik nálunk. :C

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#22884) Sipi16 válasza bolondember (#22046) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ez a himnusz megvolt mp3-ban Csipázom az ilyen "zenét" is...

Miért ciki a műfenyő?? A kutyánk nem bírja az igazit... :(

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22885) bambano válasza Bubu79 (#22862) üzenetére


bambano
titán

Én szeretek mindent megvenni papíron, ami engem érdekel, de nagyon sok könyv már nem érhető el így. Pl. a régi sci-fik, meg egy halom doksi. Mire kinyomtatnak valami szakmait, addig régen elavul. Úgyhogy nekem az ideális ha papíron és pdf-ben is megvan. Meg jó lenne egy normális méretű e-book reader is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22886) Bubu79 válasza bambano (#22881) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen, már találkoztam a kifejezéssel - olvastam a kapcsolódó Logout blogot is :)

Régóta piszkált már a dolog és bár tudom, attól, hogy kiadtam magamból nem lesz jobb, nem fog változni semmi, mégis kiírtam magamból :B :)

*************************************************************************************

Én most elcsúszkálok melózni - mindenkinek Boldog Karácsonyt mégegyszer :R

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22887) bambano válasza Kazimír (#22858) üzenetére


bambano
titán

biztató legyen inkább...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22888) csapos2 válasza ladybug (#22883) üzenetére


csapos2
addikt

Ööö...egy képet nem kaphatnánk?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#22889) Bash válasza lorcsi (#22882) üzenetére


Bash
őstag

A műhó az nem gyári állapot.

Sipi16!
Ezért ciki.

http://bashtravel.com/

(#22890) Racecam válasza Sipi16 (#22884) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nálatok mindig havazik... :O

u.i.: Óó.. basszus, Katicának akartam válaszolni. :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#22891) t1 válasza Bash (#22889) üzenetére


t1
addikt

mert Tildy azt mondta? :)

(#22892) bandus válasza Bash (#22879) üzenetére


bandus
veterán

köszi :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22893) venember83 válasza csapos2 (#22888) üzenetére


venember83
nagyúr

Katica-zabalok nem reszesulnek ilyesmiben... Itt sem havazott. Nem, most sem. Nem, nem is fog.

Latom Race is tehetetlen a hoval szemben, szomoru.

t1: a keseru ironia az egeszben csak az, hogy aztan tildy akaratan kivul azt kenyszerult venni... Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#22894) Sipi16 válasza Racecam (#22890) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem, jó leesett. :D A miénk sima zöld. Most csak természetes díszek vannak rajta. kiszárított narancs/citrom karikák fahéj és mézeskalácsok. A kutya már rájött, hogy a fa nem de a díszek ehetők. Ezért magasabbra kellett tenni a fát. Az igazi fenyőnek megette a leveleit és feldagadt az arca (pofája) azért van műfenyőnk.

Ez van aki szeretne igazi fenyőt ne vegyen mopszot!

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22895) Bash válasza Sipi16 (#22894) üzenetére


Bash
őstag

Ciki :K

http://bashtravel.com/

(#22896) t1 válasza venember83 (#22893) üzenetére


t1
addikt

na ez a ciki :D

(#22897) venember83 válasza Sipi16 (#22894) üzenetére


venember83
nagyúr

A kutya mit keres a hazban? :U Az udvarra valo, ha nincs, akkor kell neki venni egyet Karacsonyra :DDD

(#22898) Sipi16 válasza venember83 (#22897) üzenetére


Sipi16
senior tag

Van udvar de ott van egy roti is. A mopsz meg tüzel... és a roti meg kan. Szerinted? Roti-mopszból mi lenne? Roti apa mopsz anya belegondolni is rossz. Nah ezért. Meg a mopsz nem való kertbe csak jelzőkutya.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22899) venember83 válasza Sipi16 (#22898) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel az ivartalanitast nem tartom tul humanusnak, mas megoldas nincs, igy ertheto, ertem.

[ Szerkesztve ]

(#22900) Sipi16


Sipi16
senior tag

22900.
Fedeztetni most nem tudjuk mert albérletbe vagyunk. Ivartalanítani mi se szeretnénk. Amígy nincs kész a házunk addig marad ez a szitu. Ha kész akkor meg a kis mopsznak saját kertje lesz de szerintem az éjszakákat a falakon belül fogja tölteni.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.