Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22501) 7 válasza bolondember (#22500) üzenetére


7
addikt

Csak holnap van ajándékozás, ti kis mohók :U

(#22502) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22503) philoxenia válasza philoxenia (#22502) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tehát gyk a közigazgatásban mindenki ász alapból. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22504) bolondember válasza 7 (#22501) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

holnap, Szenteste... :P
Tudod Apám, tudod... :DDD

De ez most a szülinapos ajándékozás volt.. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22505) venember83 válasza bolondember (#22504) üzenetére


venember83
nagyúr

Van mit bepotolni, mi? :)

(#22506) 7 válasza bolondember (#22504) üzenetére


7
addikt

No fiam, jól van, elnézem. Te türelmetlen, te.
De holnap sok dolgod lesz, tudod, ugye? :)

(#22507) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ennyire van karácsonyi hangulatom.. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22508) neduddki válasza Racecam (#22479) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Randa Degeneral VAGY szegyeld NAGD!!!! !!
"8 jel, ami arra utal, hogy a Télapó és a húsvéti nyúl rokonok:
1. Mindkettő nagyon szőrös.
2. Egyik sem bír felszállni a 7-os buszra.
3. Mindketten rejtélyes módon jutnak be lakásba, de szerencsére nem visznek el semmit, csak hoznak.
4. Egyikről sem lehet tudni, hogy mit csinál a maradék 364 napon.
5. Mindketten szimbiózisban élnek más állatokkal. Lásd "Télapó-rénszarvas", "Húsvéti nyúl-húsvéti tojás".
6. Alapvetően mindketten csokiból vannak.
7. A szaporodásukról nem tudunk semmit, bár valószínű, hogy a húsvéti nyúl a Télapó apja, mivel 9 hónappal előbb érkezik.
8. Négy fröccs után mindkettőnek piros a szeme."

udv

neduddki

p.s.:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22509) venember83 válasza BlacKSouL (#22507) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez az ember is hany eves mar... 48... Ejnye, oregszik mindenki, legalabb ebben egyenloek vagyunk :K Ha mar mas semmiben sem.

Vicces, 69ben csak 10 eves volt. Hamar kezdte.

nedugdki: 7-os busz, ez valami uj...

[ Szerkesztve ]

(#22510) bolondember válasza BlacKSouL (#22507) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Feki - Te rácsatlakoztál a gépünkre, vagy mi?

Egész nap Asszonka Blájen Edemsze szól, erre belinkeled ezt... ;]

Nekem is karajcsonti hangulatom van, kinn hordja a szél a havat, meg minden - és a reklámkészítőknek küldeném ezt: a DALT. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22511) tiv83us válasza Racecam (#22473) üzenetére


tiv83us
veterán

A 20.-ra megyunk. Szep dolog a csalad meg minden, de 24 evesen egy 27 ;] eves female-el szvsz mar illik egy kulon feszek. :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#22512) FehérHolló válasza tiv83us (#22511) üzenetére


FehérHolló
veterán

A female-nek és a male-nek is külön?

Skynet is real. It's called Google.

(#22513) ngabor2


ngabor2
nagyúr

uff, tele vagyok. ilyen jót rég főztem magamnak. sajnos másnak még mindig nem főzök, pedig ideje lenne már...

mindjárt indulok a nagybevásárlásra, ami nem lesz túl nagy, mert majdnem minden van.

karácsonykor (is) sütök palacsintát. ki kér? meg szilveszterre is, különösen, ha megyek a nyíregyi összeröffre... bár a dolgok ottani állása szerint nem sokminden lesz, hacsak csoda nem történik.

tiv: majd hozzáöregszel... jelenleg 11%-kal élt többet (nem írom, hogy öregebb, mert még a távolból rontást küld rám :U), de 73 év múlva ez már csak 3% lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#22514) BlacKSouL válasza bolondember (#22510) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Leugrottam telefonkarticskut venni, és közben ez szólt a fülembe, és ez a zene mindig felpörget. Láttam is magam előtt ahogy a kocsiban Horvátországba menet üvöltöm magam elé, a többiek meg hülyén néznek rám. :)) Közben meg süvített a fülem mellett a minusz 8 fok.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22515) Bubu79 válasza venember83 (#22486) üzenetére


Bubu79
addikt

Ónosesőtől jegesedett, nem letakarított utakkal tarkított szépjónapot mindenkinek :)

" Kulonben azonos nemu macskaval lepnetek meg a jelenlegi cicust? Mert az helytelen. "

Jelentem két nőstény bársonytalpú leledzik a családban, közös fedél alatt és nem tapasztaltam, hogy gázos lenne őket együtt tartani :) A két macska között három év különbség van - ebből adódóan akadtak azért mókás helyzetek ;)
Amikor idekerült hozzánk a fiatalabbik jószág, az első két hétben az öreglány fújt rá, féltékenykedett és látszott rajta, hogy iszonyatosan megsértődött. Két hét után megtörtént a szaglásszuk körbe az új jövevényt című protokoll, majd szinte örökbefogadta a kis újoncot :)
Nem egyszer lehetett látni, amint a csöppség szopni próbál a pótmamától, simán hagyta a mafla sárkány neki - talán még a teje is megindult, azt nem tudhassam mert én nem csekkoltam le :DDD

Más: Szégyen és gyalázat, de ma inkább buszra ülök, nem megyek autóval melóba - nem szívesen zúznám le a verdát.
Tegnap este már szemetelt valami az égből hazafelé jövet, ma reggelre jégpályává változott kisvárosunk.

Ez úton szeretnék sok-sok csókot küldeni az illetékes úttakarító Zrt. főnökségének - bibircsókot a pöcse hegyére :U Tegnap este óta nem tudták rendberakni az utakat, pedig nem lakom metropoliszban... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22516) ladybug válasza tildy (#22489) üzenetére


ladybug
őstag

Nálunk már tegnap beizítottak az állatok és a kicsi lyány. El is keseredtem.

A nyúl faállítás után fél órával elrágta az egyik égősor vezetékét. Először nem tudtam, mi történt. Az összes égőt végignéztem, hogy miért nem ég, amikor az előbb még égett. Aztán véletlenül keveredett a tekintetem az aljzat felé, és akkor láttam, hogy a vezeték 2 részben ott lóg.

Aztán a macska tépte le kb 1 óra múlva a másik égősort, és egy kicsit félrebillentette a fát.

Este pedig Réka döntötte fel a fát. Szóval kalandosan indult a dolog. Ma nyugi volt. Macska bepróbálkozott, de aztán elhessegettük.

Bubu: Mi is korcsolyáztunk rendesen.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#22517) csapos2


csapos2
addikt

Megyek, megpatkolom a macskát.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#22518) ngabor2 válasza Bubu79 (#22515) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mifelénk asszem olyan megállapodás van a város és a belőle kiprivatizált városfenntartás között, hogy addig nem takarítják télen a havat, amíg arról konkrét szerződés nem születik. tehát nem úúúgy van az, hogy leesik a hav, erre a várost elárasztják a hómunkásemberek, és megtisztíccsák. nem. szépn meg kell várni, míg a pógármester, meg az aksd illetékese jóól megegyeznek, hogy márpedig a hót el kell takarítani. ja, hogy eseleg egyikük nem tud a másikhoz eljutni a hó miatt? egyéni cocpobréma. majd ha lesz szerződés, eltakarítják, és akkor el tud jutni :U

bár jelenleg hallgassak a debreceni utakról, mivel errefele nem volt hó. a hétvégén kecskeméten kicsit más volt a helyzet. vastag letaposott, síkos hó/jég, alig lehetett közlekedni. mondjuk a főbb utakról már leolvast, de a kevésbé főkön alaposan ott volt.

(#22519) 7 válasza csapos2 (#22517) üzenetére


7
addikt

Segítsek tortát hegeszteni?

(#22520) neduddki válasza FehérHolló (#22512) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A hosszu tartos es boldog kapcsolat alaja!!!:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22521) venember83 válasza ladybug (#22516) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezert jo a gyertya, nem ragja meg semmi, ha meg tul kozel megy hozza nyul/cica koma, akkor megjarja s neveles is elintezve :))

Nem snassz az egosor? Valahogy a gyartyanak van hangulata meg jo illata... Nekem gyertya nelkul nem is lenne Karacsony a Karacsony, fenye is egeszen mas, finom, meleg.

De lehet bennem van a hiba. :B

Ho: vicces, hogy par centi hobol mekkora problemat csinalnak egyesek... :U

[ Szerkesztve ]

(#22522) tiv83us válasza FehérHolló (#22512) üzenetére


tiv83us
veterán

Male+female /en+kidi/=20.
Single male /tiv61/= unknown floor.
Clear? :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#22523) BlacKSouL válasza ladybug (#22516) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Még jó hogy a nyuszi nem áram alatt rágta el a madzagot, mert könnyen nyúlpecsenyével végződött volna a karácsonyi vacsora ;] Nem kis riadalmat tud kelteni mikor a nyúl saját bundájában megsül :U

vén borzas: az égő lakásnak is van hangulata :D
De jó választással ki lehet fogni a nem öngyulladó kínai égősort is. És a gyertyára nagyon kell figyelni, meg az nem éghet állandóan, míg a villanygyertya akár január 5-én is folyamatosan égethető. Azért egy gyertyát mi is meggyújtunk az asztalon, de a fának közelébe sem visszük, és borulás ellen is túlbiztosítjuk.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22524) ngabor2 válasza BlacKSouL (#22523) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és valszeg az illata se lett volna kellemes (töltött nyúl bundában :D)

(#22525) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Mindenkinek kellemes karácsonyi készülődést kívánok!

Ma már aranyvasárnap van, szóval már nincs sok hátra ...

Press any key to continue ...

(#22526) Bash válasza ladybug (#22516) üzenetére


Bash
őstag

Kb. három hete áll a fánk, a cica eddig nem bántotta. Néha éjszakánként leszedett 1-1 díszt gurigázni, de nem tört el semmi.

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#22527) ngabor2 válasza Bash (#22526) üzenetére


ngabor2
nagyúr

üveg, vagy műanyag dísz?

amúgy én nem állítok fát. lehet, hogy egy rozmaring-ágat behozok, van az udvaron, nem fagyott le. annak is jó az illata, az is zöld.

[ Szerkesztve ]

(#22528) t1 válasza marsu (#22525) üzenetére


t1
addikt

Neked is :)

(#22529) bolondember válasza venember83 (#22521) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, égővel nehezebb felgyújtani a lakást... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22530) BlacKSouL válasza ngabor2 (#22524) üzenetére


BlacKSouL
addikt

- Ti mit töltöttetek a nyúlba vacsorára?
- Darált húst, gombát, füszerezve. És ti mivel töltöttétek?
- Mi 220-al.. :U
:D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22531) ladybug válasza BlacKSouL (#22523) üzenetére


ladybug
őstag

Dehogynem áram alatt volt. Komolyabb baja nem lett. De gondolom, vmi kis áramütés mégis érhette, mert azóta jól viseli magát.

venember: Fára a gyerekek miatt nem teszek gyertyát. Majd ha nagyobbak lesznek, és nem kell ennyira figyelni minden lépésüket. Addig marad a mécses az asztalon és az adventi koszorú. Egyébként is nagyon szeretem a gyertyákat, ezért is van sok illatgyertyánk itthon.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#22532) t1 válasza ladybug (#22531) üzenetére


t1
addikt

füstölöket is szereted?

(#22533) tiv83us válasza Bash (#22526) üzenetére


tiv83us
veterán

Serintem meg az is kesz csoda, ha szaros egyaltalan elobujik karacsonykor a vackabol, nem meghogy a fat is bantsa :]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#22534) 7 válasza BlacKSouL (#22530) üzenetére


7
addikt

Szegény lerókázott csacsinyúl :(
Akkor ezért állnak égnek a fülei?

[ Szerkesztve ]

(#22535) ladybug válasza t1 (#22532) üzenetére


ladybug
őstag

Érdekes, hogy amikor főiskolás voltam, nagyon szerettem. Most már egyre ritkábban gyújtom meg.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#22536) EQMontoya válasza ladybug (#22531) üzenetére


EQMontoya
veterán

biztos megrázó élmény volt neki...

Same rules apply!

(#22537) Bash válasza tiv83us (#22533) üzenetére


Bash
őstag

Tőled nem is csoda, hogy elbújt.

http://bashtravel.com/

(#22538) t1 válasza ladybug (#22535) üzenetére


t1
addikt

szerintem nagyon kellemes hangulatot tud varázsolni, illetve még az ilyen illóolajok is párologtatóba.... láttam a boltba heroin illatut de h annak miköze a droghoz :F

(#22539) ladybug válasza t1 (#22538) üzenetére


ladybug
őstag

Illóolajakat is használok. Nagyon szeretem.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#22540) tiv83us válasza Bash (#22537) üzenetére


tiv83us
veterán

Hegyesfulutol is...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#22541) Tim82


Tim82
nagyúr

boldog karácsonyt mindenkinek!

én csak holnap rakom össze a fát - műfenyő lesz... :DDD ma még teszek egy kört, mint Office Depot meg üres adathordozók tömegeinek vásárlása... ;)

jut eszembe, ha tbs benéz ide, dobjon már rám privit, hogy mikorra kellenek neki a Chaplin-DVD-k... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22542) tildy válasza BlacKSouL (#22507) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt a számot én is nagyon kedvelem:U

Ladybug: albiban már fel is állítottam a fenyőt én is, itt mondjuk macskáktól nem kell félni. Viszont van aki nincs odáig érte :F
No most pedig lehet ellépek tescóba, elfogyott a szaloncukor:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22543) 7 válasza tildy (#22542) üzenetére


7
addikt

Mer' jó :)

(#22544) csapos2 válasza 7 (#22519) üzenetére


csapos2
addikt

Azt tegnap meghegesztettem, már csak egy kis buborék kell.
Olyan hetykén állnak a fácskánk ágai, kell vagy 5kg szaloncukor rá, hogy rendesen álljon. Ami meg még jobb, hogy alig érzem az illatát a dáthától, pedig édike azt mondja van.

NG: Fa pedig kell, legalább egy kicsike fácskát díszíts.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#22545) bambano válasza marsu (#22525) üzenetére


bambano
titán

lennénk már túl rajta...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22546) bambano válasza ngabor2 (#22518) üzenetére


bambano
titán

Gyerekkoromban egy Miskolc melletti településen éltünk a szüleimmel, akkoriban még voltak nagy havazások. Ha nagy hó volt, azt onnan tudták a suliban (Miskolcra jártam), hogy én értem be először:) Mivel a köztisztasági vállalatnak nagyon sok dolgozója lakott velem egy településen, ha esni kezdett a hó, az első takarító konvoj hozzánk jött, hogy a többi munkás be tudjon menni dolgozni és csak utána tudták elkezdeni a város takarítását...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22547) venember83


venember83
nagyúr

Ennek a Douglas Adams-es 42-es konyvnek nincs vege... Kiloptak vagy kisporoltak. Ki volt az? :(((

ngabor2: Fa kell, ez nem kerdes. Ne tegyed hetkoznapiva a Karacsonyod, szvsz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#22548) tildy válasza venember83 (#22547) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekünk tavaly nem volt. Igaz itthon sem voltunk, hanem szülőknél karácsonyoztunk, ott meg volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22549) bolondember válasza venember83 (#22547) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

miaz, h nincsen vége?!

Keresztre feszítelek, méghozzá 2 dolog miatt is:
1-van vége, gyönyörűen, bár nekem nem tetszően le lett zárva a sztori
2-MI AZ, h 42-es könyv?! :Y :Y :W

Az kérlek a "Galaxis Utikalauz Stopposoknak"-trilógia, a Pángalaktikus Gégepukkasztó utáni második legjobb dolog, és még hasznosabb is, mint a törölköző!

"Ne ess pánikba!"

:(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22550) bambano válasza bolondember (#22549) üzenetére


bambano
titán

Nem akarok senkit megbántani, de a galaxis útikalauz szerintem igen gyengére sikeredet... Egyedül a bbc-s tvfeldolgozásban tudom elviselni. A Dirk Gently hollisztikus nyomozóirodája meg kifejezetten hulladék szerintem...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.