Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19601) csapos2 válasza Bubu79 (#19599) üzenetére


csapos2
addikt

Ugyan, dehogy! Én nem élvezem az ilyesmit. ;]

Füves: Ügyes vagy te, már meg is találtad. Könnyekig hatódtam. :D

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#19602) Bubu79 válasza csapos2 (#19601) üzenetére


Bubu79
addikt

A Gyalog-Galopp óta tudom, hogy a nyuszik különösen kegyetlen és perverz állatkák ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19603) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Esik a hóóóó! :))

Mikor felkeltem még nem esett, aztán mikor a konyhában voltam már szemerkélt, aztán mostmeg már szakad kinnt a hó :) olyan szép :) szép nagyon Gödöllő mikor havas.. remélem megmarad mert hétfőn akkor elmegyek fotózni =)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#19604) bolondember válasza VoDaFoNe (#19603) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

itt is esik valami - és nem csak az életszínvonalam... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19605) dragonfx


dragonfx
veterán

sos kérdés

europarkba mennyi parkolás ingyenes?és mennyibe fáj/ora?

ja és itt lasan szakad a hó....13

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#19606) Bubu79 válasza bolondember (#19604) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogy a Devla vigye el - itt is szemetel valami (Dunaújváros) :U

Úgy tűnik az öregasszony ( Holle anyó ) idén is a foszladozó dunyháival vág neki a télnek, hiába reklamáltam tavaly is, hogy ideje lenne Billerbeck-re cserélnie az ágyneműt... :U

dragonfx: lassan rádromlik az az Altec hangcucc - ennyire nem kíváncsi rá senki :F

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19607) djtoomi válasza VoDaFoNe (#19603) üzenetére


djtoomi
addikt

Itt már csak esett,az előbb egész szépen havazott az tény,de most csak épphogy valami. :(

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#19608) bolondember válasza Bubu79 (#19606) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, inkább legyen hó, mint farkasvacogtató hideg.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19609) ngabor2


ngabor2
nagyúr

vaszkez üzeni, hogy... inkább nem írom le, hogy mit kíván tenni azokkal, akik örülnek a havazásnak. épp a 4-es előtt áll, mert valaki úgy döntött, hogy nem feleslegesen fizeti a biztosítást, és különben is, a tűzoltók csak játszani vannak ott. most valami miatt morcos...

(#19610) bolondember válasza ngabor2 (#19609) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem értem mi a baja... :U :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19611) Bubu79 válasza bolondember (#19608) üzenetére


Bubu79
addikt

Legyen állandó 18 fok egész évben - lanyha szellővel és napsütéssel ;)

Egye kukac - legyen 20 fok, de ez az utolsó szavam :U

A hóval semmi bajom azon kívül, hogy locspocs marad utána... Valahogy nem dob fel a gondolat, hogy lehet megint latyakot dagasztani :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19612) bolondember válasza Bubu79 (#19611) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pedig sokszor nincs is jobb sokszor, mint hóban futkorászni, egymást havgolyóval dobálni... :DDD :U

De igaz, h hosszútávon a tavasz a rulez.. :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19613) Bubu79 válasza bolondember (#19612) üzenetére


Bubu79
addikt

Gyönyörű a havas táj - én is szívesen nézegetem ;) Hógolyózás? Szánkózás :K

Tulajdonképpen sokkal jobban viselem a hideget, mint a gatyarohasztó hőséget; 25 fok fölött már-már agresszív vagyok, annyira nem bírom...

A hideg jobb, mert felöltözni egyszerűbb, mint nyáron elviselni a forróságot - az ember a bőréből nem tud kibújni és sajna nem lehet mindig a víz mellett, fűszoknyás lányok társaságában múlatni az időt ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19614) sekli


sekli
addikt

most mar a rios5 nek hala orokke ez a topic lesz...? jobb lett volna 42-nel atallni, megiscsak szebb szam... :)

(#19615) djtoomi válasza sekli (#19614) üzenetére


djtoomi
addikt

Dehogy is,csak 50k hsz.-ig lessz ez,az 10 normális topik,amúgy most jönne kb a 47. OT,ha normál 5k-s határ lenne. :K ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#19616) bolondember válasza sekli (#19614) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

persze, h szebb - sőt, nemhogy szebb, hanem "A" tökéletes szám... :K :U

Amúgy, ha belegondolsz - pont, h az volt az utolsó "rövid" totyik... Ha érted mire célzok.. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19617) Xpod válasza djtoomi (#19615) üzenetére


Xpod
addikt

Jaja, de mennyi jó kis topic alcímet lehetett volna kitalálni. :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#19618) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

jóreggelt ! :) A reggelit ki is hagytam, egyből ebéddel indítottam a napot ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#19619) Bash válasza tildy (#19590) üzenetére


Bash
őstag

5:40-kor keltem, és kellett volna dolgoznom ma is, de annyi dolgom van, hogy egyszerűen nem tudok rá időt szakítani.

http://bashtravel.com/

(#19620) tildy válasza Bubu79 (#19611) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne legyen.
Imádom a havat:)
Én is megcsúsztam kicsit (de direkt:) ) , mikor értem haza a tescóból , és az utcánkban még gyalog is lehetett tanyálni szépeket.
Szóval: whaskes nem tudom mit akar csinálni velem
Szeretem a havat. :)
Állandó meleg ne legyen.
Az állandó 18 fok meg unalmas:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19621) csapos2 válasza tildy (#19620) üzenetére


csapos2
addikt

"Szóval: whaskes nem tudom mit akar csinálni velem"
De kíváncsi lennél rá, valld be. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#19622) Bubu79 válasza tildy (#19620) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet, hogy unalmas, de nekem pont tökéletes lenne - paszol hozzám, én is unalmas vagyok ;)

Az már csak a hab a tortán, hogy ilyenkor lehet frankón takarítani az autót is, mert tiszta hó a teteje, jegesek az üvegek helyenként :U Tudom, önző vagyok, de ez van - a tél monnyon le :P

Bash: túlzásokba ne essünk, a 33 már több, mint elég - nem kell kivégezni a kazánfűtőket a napon - elég lesz 20 is :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19623) Bash válasza tildy (#19620) üzenetére


Bash
őstag

Hó nem kell, csak a baj van vele. Lapátolás, utána sár, latyak...
Legyen egész évben 33+°C, éjszakára elég a 28°C is, és akkor minden szép és jó.

http://bashtravel.com/

(#19624) bolondember válasza Bash (#19623) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hádehogy bírnád azt a nagy meleget?! :Y

vagy birkanyírás van ilyenkor?! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19625) Bash válasza bolondember (#19624) üzenetére


Bash
őstag

Hogy bírom? Akkor érzem jól magam. Egyébként kérdezd meg Kidus-t és tiv83us-t, ők real-time szemtanúk voltak.

http://bashtravel.com/

(#19626) csapos2 válasza Bash (#19623) üzenetére


csapos2
addikt

Legyen neked, ott, ahol élsz. :P

Ide nyáron max. 25°C kell, télen -5 és -10°C néha 0 körüli hőmérséklettel, hogy a hó is esni tudjon, aztán meg megmaradjon.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#19627) Bubu79 válasza Bash (#19625) üzenetére


Bubu79
addikt

Rémlik egy kép, amin Tiv83us-sel együtt feszítetek valami vízparton - szemmel láthatólag Ő nem bírta olyan jól a hőséget, mint Te ;)

A száraz meleg még elmegy, valahogy elviselem, de a párás meleg, ami mondjuk egy mini nyári zápor után folytogatja az embert mifelénk - na az gáz, attól kész vagyok teljesen... :U

Egyébként is Tildy, ne tagadd, hogy Te sem vagy oda a melegért, épp elégszer olvashattuk már, hogy milyen jól elvagy spagettipántos top-ban, amikor mások már meg akartak fagyni... ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19628) bolondember válasza Bash (#19625) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én 25ben érzem magam jól - fokban, Celsiusban...

mondjuk én feldolgozott gyapjút hordok, nem oridzsit... :U :DDD

ui.: akkora kedvem van ma, most dolgozni, h...
Hákkurvára nem..

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19629) Bubu79 válasza bolondember (#19628) üzenetére


Bubu79
addikt

Vigasztaljalak? Én éjszakára megyek majd be, helyettesíteni - egyébként szabin lennék... Ez sem felemelőbb - hidd el ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19630) tildy válasza Bubu79 (#19627) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, akkor elvagyok a spagettipántos topban, mikor mások meg akarnak fagyni.
Úgy látom még nem ovlastad tőlem eleget, hogy a nyár mondjon le. Rühellem ha 25 foknál melegebb van :U (Kivéve ha nyaralás van....)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19631) Bubu79 válasza tildy (#19630) üzenetére


Bubu79
addikt

Jóvanna - nem kell mindjárt megenni ( nagyon zsíros lenne a szád széle tőlem ) :U :DDD

dilóman: Szépen vagyunk... Vérszagra gyűl az éji vad :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19632) bolondember válasza Bubu79 (#19631) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, viszek szalvétát - EZT meg kell néznem! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19633) 7


7
addikt

Telet, telet! :D

(#19634) Bubu79 válasza 7 (#19633) üzenetére


Bubu79
addikt

Szavazzuk meg: Yetikére atomot - na? Hol van Pacák? igazán adhatna Neked valamit :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19635) Thrawn válasza bolondember (#19588) üzenetére


Thrawn
félisten

Rajtam nem kell firmwaret frissíteni, kínait meg nem ismerek :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#19636) bolondember válasza Thrawn (#19635) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom, lehet nem ártana - legrosszabb esetben eladunk alkat-race-nek... :U :B :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19637) fokukac


fokukac
nagyúr

ezt a hülye országot :D

http://quart.hu/cikk.php?id=2032

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19638) vágányzár


vágányzár
tag

ma van a születésnapom, a legnagyobbbb öröm miért, a kislányom záporozó csókjai, sejpítős apa bojdog szüjetésnapot természetesen mire ezen rövid mondatka elhangzott már rég belevetette magát ajándékaim leleplezésébe....a kis szaros :B anyutó kaptam sok belga söröcskét, csak még nyúlik a szám a tegnapi banzájlyj után ;] Ma még a szarvast is jobban kamelom, de lehet tévedek...... ;]

felsővezeték

(#19639) Bubu79 válasza vágányzár (#19638) üzenetére


Bubu79
addikt

Isten éltessen ;)

A szarvast hogyan komálod jobban - vörös borosan elkészítve, vagy roston sütve? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19640) t1 válasza fokukac (#19637) üzenetére


t1
addikt

lol :D

(#19641) vágányzár válasza Bubu79 (#19639) üzenetére


vágányzár
tag

Eszem a zuzád ecsém, köszönöm szépen! :) A szarvast söréttel átjárva seggggíben nyárson megtűzve tűzfölött forgatva, söröcskével locsolva........... ;]

#kukuc: én cereessem améérika, OTT A SZÁJENSZ

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

(#19642) bolondember válasza vágányzár (#19638) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Jaja, Boldog Születésnapot Kolléga!

:K

Mennyi az annyi?

KékSzarvas-gulyást ha főzöl.
Nekünk is, pls... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19643) Bubu79 válasza vágányzár (#19641) üzenetére


Bubu79
addikt

Vizuális típus vagyok - elképzeltem, ahogy Lumpi forog a nyárson... :U ( vajon földön fetrengős, sírva röhögős smile miért nincsen még az elérhető alap smile-k között? :DDD )

bolondember: egyre gyanúsabb vagy Te nekem - biztos, hogy csak azért van rajtad a báránybőr, hogy jó legyél a birkáknál - minden hátsó szándék nélkül? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19644) Thrawn válasza vágányzár (#19641) üzenetére


Thrawn
félisten

Boldog szülinapot!
Söröd érjen pofádig :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#19645) PazsitZ válasza vágányzár (#19638) üzenetére


PazsitZ
addikt

Boldog születésnapot!

Szegény szarvasunkkal úgyis mindig történik valami, meg kék is, aztán ti még meg is sütnétek :(
(#19643) Bubu79 :

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#19646) vágányzár válasza bolondember (#19642) üzenetére


vágányzár
tag

Eszem-baszom minden szavad drágaegyjó kolléga! ;] Köszi! :) ja a harmincötötrohasztom, ez mán fasza a harminchárom alatt végig fostam, tetteim bére simám felértvón öt egymásutáni megfeszítéssel........ :B

#robotyika, világtalanződ: Köszi :C
ementem sörér, a belga sörnyavajákat mán kiverejtékeltem........

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

(#19647) Xpod válasza PazsitZ (#19645) üzenetére


Xpod
addikt

A szarvas azért kék, mert fázik. Fel kell melegíteni, mondjuk a fentebb javasolt, nyárson tűzfölött, vagy esetleg borral lábasban megoldással.

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#19648) Bubu79 válasza PazsitZ (#19645) üzenetére


Bubu79
addikt

Thx. A másodikat akár implementálhatnánk is a PH! motorba - időnként jóljönne :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19649) fokukac válasza Xpod (#19647) üzenetére


fokukac
nagyúr

és az oroszlán sörénye miért kék?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19650) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Szép napot mindenkinek!

Nem tudom ti,hogy vagytok vele,de én máris ráuntam arra,hogy 30 percenként mehetek eltakarítani a havat,nehogy valamelyik életpályája végén járó szomszédasszonynak probléma legyen az, hohy kicsit gázolni kell a hóban...

fokukac @ Ilyen kérdést: camouflage,téliesített oroszlán, alkalmazkodik a környezethez :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.