Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19251) ngabor2


ngabor2
nagyúr

asszem jobban ki kell magam képezni szektákból... most kellett megtudnom, hogy az őrtorony nem a hitgyüliseké, hanem a jehováké. azért mosolygott annyira, mikor a hitgyülis lerázószöveggel próbálkoztam :D de esküszöm, ezeket direkt képzik gondolkodás ellen. ha egy visszakérdésre nem tudnak válaszolni, akkor mosolyogva megköszönik az ember őszinteségét. sajnálom, hogy erre nem vágtam rá, hogy "és a nadrágja is olyan..."

mondjuk utólag elgondolkodva a dolgon lehet, hogy tudtam volna olyat kérdezni tőle, ami kizökkenti.

(#19252) Whaskes válasza ngabor2 (#19251) üzenetére


Whaskes
senior tag

"őrtorony" ezt nemtudtad? :DDD

mod: van itt az asztalomon egy jófajta szilvapálinka. 45%-os. készült: szilvapálinka és víz.... a rohadékok még vizezik is...:( :DDD

tudnál/akarnál-e képezni valami szééép mézes dolgot ebből?

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19253) bolondember válasza Thrawn (#19246) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, reggeli műszak után legurult kollégákkal 2-2 sörnek nevezhető dréher... :U :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19254) Whaskes válasza bolondember (#19253) üzenetére


Whaskes
senior tag

fúúúj, alkesz! sört iszik... pfff,,,, megfogsz dögleni az alkoholtól, de előtte biztos meghülyülsz.... nem igaz hogy "magyarországon" csak ivással lehet tölteni az időt.

Na kiez? na kiez? kimondogat hasonló dolgokat? :DD

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19255) 7 válasza Whaskes (#19254) üzenetére


7
addikt

Nem tudom, de hogy neked már a megdöglés fázisában kéne lenned ilyen hülyén az elmélet alapján, az hótziher :D

(#19256) ngabor2 válasza Whaskes (#19252) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én csak jó minőségű cuccokkal foglalkozok. pl. a most kapott eperpálinka ebbe a körbe tartozik.

abból a hígított jáccásból képezz te mézes akármit. igen egyszerű: teszel bele egy kanálnyi mézet, ha feloldódott, megkóstolod, hogy elég mézes-e.

(#19257) 7 válasza ngabor2 (#19256) üzenetére


7
addikt

És amennyiben a kanál is feloldódik? :DDD

(#19258) Whaskes válasza ngabor2 (#19256) üzenetére


Whaskes
senior tag

miért nem jóminőségű ez a cucc?:F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19259) Whaskes válasza 7 (#19255) üzenetére


Whaskes
senior tag

nana, ezt honnan veszed?:F nem is iszok alcoholt. :))

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19260) Whaskes válasza (Kolombusz) (#19212) üzenetére


Whaskes
senior tag

me félreszokták rakni a kagylót, hogy ne hívogassák őket munkaidőben. :K

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19261) bolondember válasza Whaskes (#19259) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, ahogy a torkodban az eltűnik, azt tényleg nem ivásnak nevezném.. :U :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19262) Whaskes válasza bolondember (#19261) üzenetére


Whaskes
senior tag

kapdbe, jó? csak mert a vedelés egy hatékonyabb ivásforma, még nem kell szivatni :))

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19263) PazsitZ válasza 7 (#19257) üzenetére


PazsitZ
addikt

Abban az esetben gyorsan meg kell inni biztos, ami biztos alapon, mielőtt az üveget is feloldaná. :K

- http://pazsitz.hu -

(#19264) 7 válasza PazsitZ (#19263) üzenetére


7
addikt

Én kicsit máshogy gondolkodtma: Abban az esetben gyorsan meg kell itatni Whiskasszal, biztos, ami biztos, hátha nem működik a hülyeséges-alkoholos elmélete :D

(#19265) Whaskes válasza 7 (#19264) üzenetére


Whaskes
senior tag

megmondalak anyunak, hogy mindig alkesznaktartasz. :O :K

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19266) bolondember válasza Whaskes (#19262) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

senki sem szivat, minden tiszteletem a tiéd ilyen szempontból... :U

Hatékonyság, ez a lényeg, nem? :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19267) fokukac válasza bolondember (#19261) üzenetére


fokukac
nagyúr

már megint csak a deepthroat...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19268) ngabor2 válasza Whaskes (#19258) üzenetére


ngabor2
nagyúr

amin nyomtatott címkén van, hogy "készült:", annak nem hiszek.

(#19269) Whaskes válasza bolondember (#19266) üzenetére


Whaskes
senior tag

énmárkiégtem.... :DDD öregvagyok, márcsak immel,lámmal hatékonykodok :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19270) fokukac válasza ngabor2 (#19268) üzenetére


fokukac
nagyúr

jobb, ha kézzel írják? :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19271) ngabor2 válasza fokukac (#19270) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha egy pálinkára ráírják, hogy "készült:", akkor az már pancs, nem pálinka.

a pálinka számomra tiszta gyümölcspárlat. meg van az ágyaspálinka, meg a mézespálinka. meg az ágyas-mézes. na az az igazán finom. de az nem csak simán pálinka. pláne nem egyszerűen gyümölcspálinka.

én az enyémre kézzel írtam rá, hogy 2007. 09. 23. ez pont elég infó.

[ Szerkesztve ]

(#19272) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

van itt minden :DDD A végén a csávó kissé nehezen veszi az akadályokat ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#19273) CactuS válasza ngabor2 (#19271) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A "jobb" borokra is ráírják,hogy minőségét megörni+ használat előtt felrázandó,nem?:D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19274) bolondember válasza RoyalFlush (#19272) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mert a srác elbakta - nem átesni kell rajta ->összegyűjteni... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19275) RoyalFlush válasza bolondember (#19274) üzenetére


RoyalFlush
őstag

De a tigrisbukfenc már egész jól ment a végére :DDD lehet a talajtornát kéne inkább erőltetni ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#19276) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Ha már linkelgetés: [link] Régi, de még mindig üt :D

- http://pazsitz.hu -

(#19277) fokukac válasza ngabor2 (#19271) üzenetére


fokukac
nagyúr

tényleg, van 100 liter szilvám eladó, nem kell?
a nagyapám saját pálinkája. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19278) Whaskes válasza fokukac (#19277) üzenetére


Whaskes
senior tag

gondolom szeszfőzdében legálisan lett főzve :DDD

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19279) fokukac válasza Whaskes (#19278) üzenetére


fokukac
nagyúr

ahogy mondod.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19280) tildy


tildy
nagyúr

Tudja valaki hogy van angolul a szűk keresztmetszet?
Mármint így számítástechnikában:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19281) parandroid válasza fokukac (#19277) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Zárjegyes, ugye? Ha nem, akkor a saját érdekedben moderálnom kell... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19282) parandroid válasza tildy (#19280) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bottleneck.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19283) fokukac válasza parandroid (#19281) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem kereskedelmi mennyiségről van szó, hanem arról az iksz literről, amit minden család főzhet magának évente. nem kell rá zárjegy.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19284) Whaskes válasza fokukac (#19283) üzenetére


Whaskes
senior tag

és amit eladtok belőle jópézé, már szaladtok is az apeh-hoz bevallani, nehogy adózatlan jövedelmre üsse kis kezecskéteket :DDD

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19285) ngabor2 válasza fokukac (#19277) üzenetére


ngabor2
nagyúr

már nem. a jövő évi teljes pálinkaigényem le van fedve. nem iszok én sokat ilyen szeszesitalt, és ami kell, azt a környékről be tudom szerezni. természetesen az is legálisan főzött, adózott, meg mindenféle fináncon átjutott dolog.

W: mond neked valamit a "nem kereskedelmi mennyiség" kifejezés? abasznabe, ha eladok akármit az aprón, az apeh arról is kérne mindenféle bevallást... a legálisan, saját részre főzetett pálinkával is ez a helyzet legjobb tudomásom szerint. amíg nem továbbértékesítésre (kocsmának) adja el, addig nem követ el semmit.

asszem évente fejenként 200 liter a felső határ, tehát a 100 liter az még bőven "saját cél" mennyiség. az más kérdés, hogy igen masszív az az alkoholista, aki egy éva alatt 100 liter igazi hp-t az arcába helyez...

[ Szerkesztve ]

(#19286) Bubu79 válasza fokukac (#19277) üzenetére


Bubu79
addikt

Szép estét mindenkinek :)

100 lityó? Azért már egészen szép kis summát kérhet a VPOP, ha van egy jóakarótok és nincsen rajta zárjegy - épp az esti híradóban mormogtak róla valamit :Y

Egy biztos - az igazi jó házipálinkának nincsen párja ;)

Az egyik ismerős dolgozott a Zwack-nál (gömbszörp kedvelők figyelem ;] ), Ő regélt érdekes dolgokat arról, hogy mi mindenből csinálják a sokak által kedvelt nedűket - hát nem semmi...

Kicsit olyan érzésem lett tőle, mint amikor pár éve egy kórházban össze voltam zárva egy jómunkásember böllérrel, aki megosztotta velem a szalámigyártás ipari módozatának apró kis trükkjeit.
Mielőtt a párizsi gyártásának végére ért volna, inkább leállítottam - sajna nem rendelkezem olyan kistermelő beszállítóval, aki pótolni tudta volna a betevő szalámi adagomat :D

Mod: vazzee, egyből mindenki hogy' rámoccant a zárjegyre :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19287) tildy válasza parandroid (#19282) üzenetére


tildy
nagyúr

Thx:)

mi volt veled pléhember?:U Nem láttalak utóbbi időben.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19288) Whaskes válasza Bubu79 (#19286) üzenetére


Whaskes
senior tag

milyen zárjegyről beszéltek? ott egy papírt nyomnak az ember kezébe, hogy ennyi litert ilyen fajtájú és fokú páleszt csináltatott, nem?:F hova rakják a zárjegyet? a devizson nyakára?:F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19289) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Motoros halál :DD Nagyon jó videó

Nemhal meg benne senki, semmi ilyesmiről nincsen benne szó.

(#19290) Whaskes válasza ngabor2 (#19285) üzenetére


Whaskes
senior tag

nem kereskedelmi mennyiségből is lehet jó summát csinálni:P

mivan, ha csak 100l-t főzet ki, de otthon még mellé 400-at? ;] ki fog utána járni, hogy ez az ember "csak" 100l-t főzetett ki, de már 300l-t eladott? :))

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19291) RoyalFlush válasza Hujikolp (#19289) üzenetére


RoyalFlush
őstag

a vége mekkora :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#19292) Bubu79 válasza Whaskes (#19288) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet, hogy csak a származást igazoló papírról regéltek - fél füllel hallgattam csupán ( a másikon feküdtem :P ) :B

Devizson, vagy demizson? Mindkét verziót hallottam már, de melyik az igazi? :B

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19293) Whaskes válasza Bubu79 (#19292) üzenetére


Whaskes
senior tag

a demizson az igazi.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19294) ngabor2 válasza Bubu79 (#19292) üzenetére


ngabor2
nagyúr

butykos :D

(#19295) Hujikolp válasza RoyalFlush (#19291) üzenetére


Hujikolp
őstag

Nekem az tetszik a legjobban, amikor egy csaj elesik, és a pali megáll, visszakar menni segíteni, de látja amotorost és meggondolja magát, és inkább fut :DD Meg az a hajléktalan se piskóta :C

(#19296) Whaskes


Whaskes
senior tag

kár, hogy a végére olyat nem tettek be, aki lerúgja a motorról :DDD tuti volt olyan ember, akibe szorult egy kis ész.:K

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19297) Bubu79 válasza Whaskes (#19293) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked, mint gyakorló ínyencnek elhiszem ;)

Mivel tudom, hogy odavagy a gömbölyű üvegben lelhető medicináért, megosztom Veled, hogy mit mesélt az illető a nedű keletkezéséről ;)

A fickó elmondása szerint a itóka receptjét nme egy ember őrzi, hanem jópár - az egyes rész-fázisoknál mindig az adott ember dirigálja a boszorkánykonyha szakácsait.

Zwack Péternél van a recept egy része (nem meglepő módon a gyógynövények egy részét Ő szerzi be, egy kis zsákban a megfelelő pillanatban átnyújtja az illetékes fakanalas embernek, aki a kotyulékba elegyíti a port) - talán Ő az egyetlen ember, aki egészében birtokában van a receptúrának, mert az egyes részek "tulajdonosainak" hivatalból tiltva vagyon mindennemű eszmecsere :)

Az meglepőbb volt, hogy majdnem bajba került a Zwack Rt az egyéb termékeivel, mivel ha viszagondolsz, akkor pl. a Hubertust jobbára éltes korú nagypapák szürcsölgették, a fiatal, szomjas réteg pedig jóformán nem is tudott róla - az új reklámok annak köszönhetőek, hogy a cégnél végre kitalálták, hogy ki is lenne a célközönség :) Állítólag az új reklámmódi megtette hatását és a vadászos, vízben csajozós reklám megtette hatását, kezd rászokni a fiatalabb közönség is a nedűre... :U

No de ennyit az esti meséről, most már leülök magamtól is ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19298) Whaskes válasza Bubu79 (#19297) üzenetére


Whaskes
senior tag

egész jó kis dolog. csak egy dolog a hibás. "Zwack Rt" Zwack zrt az kérem szépen:K :DDD

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19299) Bubu79 válasza Whaskes (#19298) üzenetére


Bubu79
addikt

Elnézést a bocsánatért :U Úgy tudtam, hogy valamivel megbukok - hiába, nem vagyok egy Andersen :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19300) Kephamos válasza Bubu79 (#19297) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem meg a Huberkolózist egyre többen utáljék meg.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.