Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19751) Tim82 válasza Xpod (#19750) üzenetére


Tim82
nagyúr

majd a nap végén, amikor túlleszek a korlátlan eszemiszomos céges banzájon. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19752) bolondember válasza Xpod (#19750) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Pedig OPERÁLNI is kell néhanapján... :DDD :DD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19753) Bubu79 válasza bolondember (#19748) üzenetére


Bubu79
addikt

Helyes kölyök - kis aranyos nyuszómuszó :K

Nem értem a problémádat... Tekintve, hogy a felvilágosítandó célszemély úgy tűnik két külön faj gyermeke ( sőt, ha a csacsit ízekre szedjük [nem szó szerint :U ], akkor három, hiszen az öszvér a szamár és a ló közös gyermeke, bár ezzel felveti azt a kérdést, hogy biztosan, a csacsié-e nyuszi, hiszen az öszvér, mint olyan, nemzésképtelen :U ), akkor miért ne adódhatna úgy genetikailag, hogy a csacsinak nyuszi fia szülessen?

Szóval... Van még kérdésed? :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19754) EQMontoya


EQMontoya
veterán

palinkas jóestét. itt ménincshó?! :(

Same rules apply!

(#19755) bolondember válasza Bubu79 (#19753) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

van.

HE?! :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19756) venember83 válasza EQMontoya (#19754) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezt kerdem en is, itt sosincs ho :O Legalabb is vagy 4-5 eve nem lattam okelmet erre, marmint normalis mennyisegben es hosszabb ideig.

19755: Semmi he?!, hanem olvasd el meg egyszer, okosan beszel Bubukácska.

[ Szerkesztve ]

(#19757) Bubu79 válasza EQMontoya (#19754) üzenetére


Bubu79
addikt

Vazz... Ha ezt előbb tudom arrébbfújom a hófelhőket Felétek - itt a világon semmi szükség nem lett volna rájuk.. :W .

Jelentem ismét remekel a városgazdálkodási rt, ami felelős a havas utak letakarításáért - úgy tűnik idén is meglepetésszerűen köszöntött be a tél, mert még mindig járhatatlanok a város útjai jobbára.
Természetesen a tömegközlekedés is akadozik, hiszen a háromcentis hó már hóakadálynak tűnik...

Holle anyó monnyon le - vagy cserélje le végre az ótvar ágyneműjét valami olyanra, ami nem hullik... :U

Véncsont: Bubukácska alighanem megpróbál lassítani, mert ha a mostani tempójával áll neki éjszaka levegőt bontani, lehet, hogy túlteljesíti az ötéves tervet és megkövezik a kollégái - valamint elszipákolja a gyárral az összes levegőt a városka békés polgárai elől... :K :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19758) EQMontoya válasza Bubu79 (#19757) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát itt miskolcon meg egy szem nem esett, jöttem Pestről, végig szép havas táj tárult elém az ic-ről, itt meg lóf.. nincs.

venember83: itt is vagy 4 éve volt utóljára rendes ró.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#19759) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A bal oldali választós izében mióta van ott a karrier? Most ráböktem, nézem mi a franc jött be, azt hittem valami új design féleséget kapunk, de szerencsére nem.
Bár ezzel kapcsolatban mintha valamikor írtam már volna valahova:F
No meg is van, nem is olyan rég kérdeztem:B

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19760) Bubu79 válasza bolondember (#19755) üzenetére


Bubu79
addikt

Megpróbálom mégegyszer, lassabban... :B

Tehát: Vedd szemügyre Csacsit.

Láthatod, hogy legalább két különböző teremtményre ( szándékosan nem írtam állatot, nem szeretném megsérteni ;) ) hasonlít kapásból: szamárra, mivel patákat visel és esetlenül ücsörög, pont mint Füles a Micimackóból; és nyuszira, mivel hosszú fülekkel rendelkezik :) (valamint ha megnézzük a pizsamáját, ami csíkos, felmerülhet még Tigris képe is elménkben, de ez már nagyon meredek, ebbe a rokonságba inkább nem mennék bele :B ). Tehát Csacsi és Nyuszi ősöktől származik ( valamint elmeditáltam az Öszvéren is, de az kiesik, ha komolyan gondoljuk, hogy a képen látható gyermek az Övé, mivel ugye az Öszvér, mint olyan nemzőképtelen, tehát hiába jött volna össze a nyúllal, nem lett volna csacsi belőle ).

Amennyiben ez a feltételezés megállja a helyét, úgy előfordulhat, hogy dominánsabb az utódban a nyuszi gén, tehát lehet a Csacsi kölyke nyuszi ;)

Most már csak az lehet kérdés, hogy aki életet adott eme bájos nyuszinak, az ki volt

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19761) venember83 válasza Bubu79 (#19757) üzenetére


venember83
nagyúr

Levegot bontani? Trenszlét pliiz :B

(#19762) Bubu79 válasza venember83 (#19761) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy olyan cégnél dolgozom, ami folyékony nitrogént, oxigént és argont állít elő levegő és némi villanyáram felhasználásával ( a dolog hasonlít az olajfinomításhoz, csak itt erősen negatív előjelűek a hőfokok ). Megyek éjszakára melózni, én leszek az egyik ember a háromból, aki felügyeli a teljes folyamatot ;)

Tehát mi a levegőőő... bül vesszük ki a... aaaa... zoxigént :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19763) venember83 válasza Bubu79 (#19762) üzenetére


venember83
nagyúr

Levegobol villanyaram segitsegevel argont, nitrogent s oxigent nyertek... Erdekes... Roviden vazolnad a folyamatot? Johet privatban is, kosz szepen.

Dejo, egy Race, ritkan latott hazigizda :)) Rosszhir... :(

[ Szerkesztve ]

(#19764) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Kukk.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#19765) Thrawn


Thrawn
félisten

No, hazaértünk Intersparból. Akkora hó van, hogy ihajj! Csúszkáltunk is az L200-assal egy kicsit a parkolóban, persze nem voltunk egyedül. És ami a legfontosabb, találtam egy üveg dark Staropramen-t amit még sosem ittam. De majd most fogok :K
Valamit inni kell amíg kész nem lesz a forralbor :D

Szia Race! Köszi a havat! :)

Szerk2: Bubu79 én is lenni Svejk rajongó!

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#19766) EQMontoya válasza Racecam (#19764) üzenetére


EQMontoya
veterán

ka-kukk...

Same rules apply!

(#19767) venember83 válasza Thrawn (#19765) üzenetére


venember83
nagyúr

Bezzeg ide nem hozott havat. Iden se. Sok rossz ember lakhat erre, hogy ily regota buntet...

(#19768) Winner_hun válasza Racecam (#19764) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aludtál?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19769) Racecam válasza Winner_hun (#19768) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Csak próbáltam.
De nem ment.
Gondoltam bekukkantok.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#19770) Winner_hun válasza Racecam (#19769) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ok, akkor nem kopogtatok.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19771) Racecam válasza Winner_hun (#19770) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Bírd már ki holnapig. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#19772) Winner_hun válasza Racecam (#19771) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akár jövőhétvégéig is:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19773) Bubu79 válasza venember83 (#19763) üzenetére


Bubu79
addikt

A villanyáram a kompresszorok és a felügyelő elektronika működtetéséhez kell, nincs olyan konkrét köze a folyamathoz, mint a klasszikus hidrogén előállításhoz vízből ( amikor is ugye egyenáram segítségével a vizet alkotóira bontják ) - de befejezem, mielőtt meggyanusítanak, hogy egy hárombetűs kolléga újabb reinkarnációja vagyok :DDD

Privát egyébként ment :B

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19774) fokukac válasza Bubu79 (#19762) üzenetére


fokukac
nagyúr

szóval a vízbül veszed ki Te is a 'zokszigént? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19775) venember83 válasza Bubu79 (#19773) üzenetére


venember83
nagyúr

Koszi, keson lattam meg ezt a valaszt szoval stornozhatod az utolso privimet ugy kb teljes egeszeben, kiveve a koszono reszt.

fokukac: nem, hanem a levegobul. ;) De erdekesebb is ez, mint az elektrolizis.

[ Szerkesztve ]

(#19776) Bubu79 válasza fokukac (#19774) üzenetére


Bubu79
addikt

Vénember jól mondja, a levegőő... bül veszem ki ;) Jó sokat - óránként úgy 63000m3 levegőt szedünk ízekre :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19777) Kidus


Kidus
őstag

Ize :U
Nah, tobbet nem szorakozok. :)

Assuming Control

(#19778) EQMontoya válasza Kidus (#19777) üzenetére


EQMontoya
veterán

gonosz kis elf! hogy a füled nyúljon meg :D

Same rules apply!

(#19779) csapos2 válasza Bubu79 (#19760) üzenetére


csapos2
addikt

Ez itt lenni én: [link], éppen mulatozáshoz készülődök. Ők pedig a kis család többi tagja: [link]. Néha egy kicsit elfajulnak a partik. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#19780) netboy


netboy
senior tag

egy kérdésem lenne...

a Slágerrádiós Mártanéni mivel foglalkozott, foglalkozik... google-ban nem találtam.

(#19781) bolondember válasza csapos2 (#19779) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Nem is tudtam, h ha megnő a füves nyuszi, akkor Csacsi lesz belőle... :U

de nem az első vadkenderfalat volt, mert igen piros a szemed... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19782) Bubu79 válasza csapos2 (#19779) üzenetére


Bubu79
addikt

Te jó ég - mégsem Öszvér :D Tudtam, hogy Tigris mancsa ( finoman fogalmazva :U ) is benne van a családban - elég megnézni az utódokat :DDD

Miféle narkotikumot veszel magadhoz? Marihónaalját? :DDD

netboy: főállásban Geszti Péter édesanyja - hátha így nagyobb sikerrel jársz ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19783) Bash válasza tildy (#19711) üzenetére


Bash
őstag

Na ugye hogy nem jó az a tél semmire. Gondold el mennyire nem másabb lenne, ha nálatok is 32°C lenne, mint itt, és nem kellene fagyoskodnod a kisruhádban.

http://bashtravel.com/

(#19784) Lortech


Lortech
addikt

Mit találtam a Profi pörkölt sósmogyban? Egy fadarabot. :) Hogyaza.., még jó hogy nem tört ki a fogam, különben szemet szemért, fogat fogért.. ;]

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#19785) csapos2 válasza netboy (#19780) üzenetére


csapos2
addikt

Semmivel. Hivatásos munkanélküli. Geszt Peti, a fia, tartja el. Legalábbis, nemrég ezt nyilatkozta.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#19786) fokukac válasza Bash (#19783) üzenetére


fokukac
nagyúr

A moderátoroknak szabad ennyire provokálniuk?

Kedves Bash.
nekünk ez a hazánk. télen hideg van, de ez van.
nem tudunk elmenni floridába mind a tízmillióan.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19787) Winner_hun válasza Lortech (#19784) üzenetére


Winner_hun
félisten

Winner_hun edition:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19788) RoyalFlush válasza fokukac (#19786) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Itt is eshetne a hó (É-Mo) :U Az orkok vagy 3 szekér tüzifának valót vittek, felemésztik az egész erdőt, de majd megnézhetik amit az Entektől kapnak :DDD

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#19789) Racecam válasza csapos2 (#19779) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Csacsikám, csak mértekkel. Mértékkel!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#19790) csapos2 válasza Kidus (#19777) üzenetére


csapos2
addikt

Te Kida, mire kell neked ez a sok hús?

Télapó: Ide tudnál intézni egy kis havat?

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#19791) Racecam válasza csapos2 (#19790) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Megpróbálhatom, de mostanában nem vagyok valami jó passzban. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#19792) csapos2 válasza Racecam (#19791) üzenetére


csapos2
addikt

Örök hálára köteleznél, ha szép, fehér karácsonyunk lenne, ha szentestén is esne a hó, az meg egyenesen csodás volna.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#19793) fokukac


fokukac
nagyúr

Help!

nem lakik valaki egészen véletlenül olyan házban, ami legalább 50 éves?
Egyetemi házi feladat céljából fel kéne mérnem egy ilyen házat, illetve benne egy lakást, csak egyszerűen nincs olyan ismerősöm, aki ilyenben lakna.

Feladat : a ház szerkezetének leírása, hibák diagnosztizálása, plusz egy lakás műszaki alaprajzának elkészítése.

a határidő vészesen közeledik, ha valaki tud ilyen lakást, kérem, ne habozzon jelezni!

köszi.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19794) Racecam válasza csapos2 (#19792) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szeretem a fehér karácsonyt, szeretem ha Szenteste halkan, alig hallhatóan esik a hó és a gyerekekkel sétálunk a hóesésben, miközben várjuk, hogy otthon a Jézuska feldíszítse a karácsonyfát és elhozza az ajándékokat.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#19795) csapos2 válasza fokukac (#19793) üzenetére


csapos2
addikt

Nekünk a régi házunk, 80 körül van, igaz mára már melléképülett lett belőle, de jó kis tanulmányt lehetne róla írni. :D

Télapó: Szívemből beszélsz.

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#19796) Winner_hun válasza fokukac (#19793) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha kijössz Gödre egy kb 60-70 éves házat rendelkezésedre tudok bocsájtani. Igaz lett hozzáépítve, a hozzáépített rész kb 35 éves.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19797) fokukac válasza csapos2 (#19795) üzenetére


fokukac
nagyúr

izé, nem családi házra gondoltam, hanem társasházra.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19798) venember83 válasza Bash (#19783) üzenetére


venember83
nagyúr

Utalom a nyarat, nekem jo a tel ;)

fokukac: ha eljossz hozzank, akkor mutatok ;)

KidUS: verszomjas vagy, oke. De akkor minek a hus? Jo aron eladod, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#19799) Kidus válasza csapos2 (#19790) üzenetére


Kidus
őstag

Verszomjas vagyok, nem tehetek rola :B

Assuming Control

(#19800) Kidus válasza venember83 (#19798) üzenetére


Kidus
őstag

En ma pl. a kasas havon csuszkalva, jeges esoben sieltem el a reggeli kavemert ( csak mert semmi nem allithat meg azerse :D ), es mire hazaertem, borig ataztam, es megfagytam, viszont megerte! Egesz jol esett, tenyleg. Nekem sem kene az allando nyar. Neha jo ez is. Csak ne sokaig. De pl. palmafak kozt karacsonyozni, hat....

A hus meg raktarba kell telire, megsem ehezhetek....

Assuming Control

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.