Hirdetés
- ldave: New Game Blitz - 2026
- GoodSpeed: Daikin FTXF35E / RXF35F Sensira 3,3 kW Inverteres klíma - a Sztori
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- GoodSpeed: Windows 11 PRO FPP (Full Packaged Product) - Retail, Box, dobozos
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
Aktív témák
-
Eastman
addikt
válasz
burgatshow
#2494
üzenetére
THX!
-
Eastman
addikt
Ebben esetleg tudna valamelyikőtök gyorsan segíteni? [link]

-
-
Eastman
addikt
válasz
burgatshow
#2353
üzenetére
Hú, ez már költészet!

#2350-re: ...pl. engem foglalkoztat.
[Szerkesztve] -
Eastman
addikt
Élj úgy, hogy halálod után senki ne akarja lehugyozni a sírod! by Eastman

-
Eastman
addikt
Jóéjt felebarátaim! Befekszem a kádba, megiszom még a kis gyógypálinkámat én is és irány az ágyikó! Holnap fél egyig fel kell ébrednem mert nem lottóztam még a héten úgyhogy feladom.
Üdv: Eastman
szerk: vagyis hogy ma fél egyig... Jóéjt!
[Szerkesztve] -
Eastman
addikt
válasz
venember83
#2284
üzenetére
...hú akkor én fölveszek legalább egy boxert...

-
Eastman
addikt
válasz
FehérHolló
#2250
üzenetére
Neked is jóéjt Holló!
-
Eastman
addikt
válasz
(Kolombusz)
#2228
üzenetére
...hááát, tamponnal a kezemben én még nem csajoztam. ...az lett volna valami, ha bejön.
A számod nem írtad rá?

-
Eastman
addikt
válasz
(Kolombusz)
#2224
üzenetére
A lánnyal mentetek el a MekDumálszba? Száma megvan?

-
Eastman
addikt
''A hírTV legújabb Kommentár nélkül anyagában nézőink annak lehetnek tanúi, miként oldják meg rendőri vezetőink azt a kellemetlen szituációt, amikor túlterheltség miatt nem tud velük a lift elindulni.'' [link]

[Szerkesztve] -
Eastman
addikt
Ezt a mailt írtam a cégvezh.-nek legutóbb:
''Kedves X.Y.!
Kicsit abszurd az a helyzet, hogy így május közepén egy télikabátról levelezünk, de egyrészről a vizsgáim miatt most van öt percem, hogy írjak Önnek, másrészről nem tudom lenyelni ezt a 20 000 Ft-os békát, hiába is próbálom, nem megy le a torkomon. Továbbra is megkárosítva érzem magam és nem tudom elfogadni a Békéltető Testület 2007 március 13-án hozott javaslatát és az Önök 20%-os árcsökkentésről hozott döntését. A hugocskám ruházati eladóként és üzletvezetőként dolgozik több mint 10 éve - jelenleg egy nagy francia divatcég magyarországi képviseletében - és elég jó belelátása van a vásárlók reklamációiba. Ki is kértem a véleményét. Az ő üzletpolitikájuk nem engedi meg, hogy egyetlen egy elégedetlen vásárlójuk is legyen hiszen féltik a cégük jóhírét, és szívügyükként kezelnek minden egyes panaszt. Én ezek után persze simán mondhatnám azt is, hogy többet nem vásárolok a XXXXXXXXX-ban, de a nyilvánossághoz szeretnék fordulni a dologgal és remélem, hogy az egyre erősödő fogyasztóvédelmi törvények és a jogsegélyszolgálatok a segítségemre lesznek. Most hál' Istennek kapkodnak az ilyen kacifántos történetek után. Arra kérem Önt, hogy találkozzunk személyesen és beszélgessünk legalább egy fél órát mielőtt továbbviszem az ügyet, hátha meg tudjuk győzni és találunk közösen egy kompromisszumos megoldást.
Várom válaszát!
Üdvözlettel: Én''
Erre jött az ''Ismételten kivizsgáltuk panaszát... '' kezdetű levél.

-
Eastman
addikt
'06 dec. 12-én vettem egy 20k-s télikabátot ami egy hét alatt három helyen szétszakadt. Visszautasították minden kártérítési igényem. Végül nagy - nagy nehezen 3998 Ft-t ítéltek oda kárpótlásul. A különböző bevizsgálások miatt pont a legnagyobb hidegben nem volt télikabátom. Mindennek nekem kellett utánajárnom. Én hivogattam őket, semmiről nem tájékoztattak, de szép szóval, kultúráltan kiszedtem belőlük a 20k-t és most itt van a zsebemben! Győztem! Emelt fővel, büszkén, határozottan.
![[kép] [kép]](http://winnerhun.uw.hu/igggggeeeeeen.gif)
[Szerkesztve] -
Eastman
addikt
THX !!! Nagyon boldog vagyok! Lehet, hogy ha elmesélném azt mondanátok, hogy hülyeség, de nekem nagyon nagy önigazolás.
Hittel kell mindennek nekiindulni, és nem szabad eltantorodni még akkor se, ha egyszerre három kockafejű hivatalnok is akar arról meggyőzni, hogy hülye vagy!

[Szerkesztve] -
Eastman
addikt
GYŐŐŐŐŐŐZTEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yippiiiiiiiiii ! Yippiiiiiiiiiiiiiiii ! Yippiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!

Bocsi, de nagyon - nagyon - nagyon örülök !
Én egyedül a nagy büdös bürokrácia ellen.
Igen, igen, igen, igen, iiiigeeeen !!!!!!!!!!!!!
Eddig is hittem benne, hogy győz az igazság, de most már mégjobban biztos vagyok benne!
[Szerkesztve] -
Eastman
addikt
válasz
FehérHolló
#472
üzenetére
Szívesen elmondanám, csak előbb kiüvölteném. A káromkodós totyikban mégsem lehet. Bár, ha nem szerettek, megyek oda...
#473-ra: ...ez oda
[Szerkesztve] -
Eastman
addikt
válasz
FehérHolló
#469
üzenetére
Győztem, és ezt szeretném kiüvölteni. Lehet? ...hisz ez az OFF totyik...

-
Eastman
addikt
Üvölthetek kartársak? Kérek rá engedélyt!

Aktív témák
- Gamer Pc jó áron! RTX 4060/16GB Ram/1TB SSD/R5 5500
- Budget Gamer pc jó áron! 1660 Super/i5-9400F/16GB RAM
- Lenovo ThinkPad L590 FullHD 1080p IPS - i5-8265U, 8GB DDR4, 256GB NVMe SSD, Windows 11 Pro
- Aztech Webshop Modern és retro számítástechnika egy helyen Nyitás: Március 8. 12:00
- Aztech Webshop Modern és retro számítástechnika egy helyen Nyitás: Március 8. 12:00
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




![[kép] [kép]](http://farm1.static.flickr.com/25/52339241_5a90b12759.jpg)

![[kép] [kép]](http://www.evergreen.com.vu/mini_falls_girls.jpg)


