Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 24 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3151) jeges válasza ladybug (#3148) üzenetére


jeges
senior tag

asszonypajtás azt mondja, ő szeretné, ha idei lenne. :)
persze benne van a pakliba', h jövőre leszünk csak hárman. :U
szerk: és köcce gratulát :)
---> és persze kymco kartársnak is :)

jut eszembe:
mindenki: nem tudtok bp-en olyan noti-szervízt/boltot, ahol minipci wlan kártyát árulnak? lehetőleg b/g-st. :U



[Szerkesztve]

(#3152) Sianis válasza ngabor2 (#3149) üzenetére


Sianis
addikt

Előszeretettel szoktak ilyen incidesek történni.... :)

És még nálunk annyira nem is durva, de két kolesszal odébb valóságos háborúk mennek hangtechnikailag, hajnaltájt néha összeindul két szoba, és megy a verseny kinek szól hangosabban.

Alvásügyileg meg nem is beszélek arról, hogy most van 150 méternyire Rocktóberfest (Kispál, Hooligans...) és a nyálam csorog, de nem tudok menni mert doga doga hátán...

(#3153) kymco válasza jeges (#3147) üzenetére


kymco
veterán

Szép karácsonyi ajándék! Gratula! :)

www.refujvaros.hu

(#3154) ngabor2 válasza kymco (#3142) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Én rádiókapcsolás után kb. 5-10(-15) perccel. Azért a Kossuthra kelek, mert ott legalább hallom a híreket. Jól fehúzom magamat rajtuk, és már fel is keltem. Ettől függetlenül a buszon tudok aludni rendesen, ha belső ülésen ülök.

(#3155) kymco válasza ngabor2 (#3154) üzenetére


kymco
veterán

Én meg a kocsiban alszom :)

www.refujvaros.hu

(#3156) Sianis válasza ngabor2 (#3154) üzenetére


Sianis
addikt

Külsőn a király, kanyarban :) Velem megesett, hogy körforgalomban elkezdett hatni a centrifurális erő, de én erősebb voltam, és gyorsabb :D

(#3157) kymco válasza ngabor2 (#3154) üzenetére


kymco
veterán

Nálam a HÉV-en volt többször, hogy elaludtam hazafelé jövet, és rendszeresen arra ébredtem, hogy megérkezik a megfelelő állomásra. Volt, mikor kapkodnom kellett, hogy le tudjak szállni, de egyszer sem mentem tovább :).

www.refujvaros.hu

(#3158) ngabor2 válasza kymco (#3155) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Addig jó, amíg nem te vezetsz :D
Direkt azért szoktam belső ülésbe ülni, mert ott nem fenyeget a leesés veszélye. Elég hülyén bír néhány sofőr vezetni :(

(#3159) bobsys válasza jeges (#3151) üzenetére


bobsys
addikt

hívd fel őket Bővebben: link

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3160) bobsys válasza kymco (#3157) üzenetére


bobsys
addikt

Én már viszont mentem tovább a HÉV-vel, egy jó kis átmulatott éjszaka után. Békásmegyer és Szentendre között 3 kört mentem:DDD.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3161) kymco válasza bobsys (#3160) üzenetére


kymco
veterán

:D

www.refujvaros.hu

(#3162) kymco válasza ngabor2 (#3158) üzenetére


kymco
veterán

De én vezetek :)

www.refujvaros.hu

(#3163) jeges válasza bobsys (#3159) üzenetére


jeges
senior tag

köcce, megpróbálom ''emberi'' időben :DDD

(#3164) ladybug válasza jeges (#3151) üzenetére


ladybug
őstag

Bővebben: link
Mi itt voltunk. Nagyon szimpatikus volt a bolt is, meg az ott dolgozók is. És ami nagyon kellemes meglepetésként ért, nagyon segítőkészek is voltak.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3165) pussy_cat


pussy_cat
tag

Mosolygós szép reggelt mindenkinek!

Tegnap egy csodás napot töltöttem el, ma viszont még a reggel is fájt, ráadásul otthon hagytam a kajámat is és a tápot is a gépemhez... :(
Köszönhető ez annak, hogy a szomszédba költözött egy idős bácsi, vittem hát az új szomszédnak egy kis sütikét és ottragadtam pálinkázni. Nem ittam sokat, egy nő ne legyen spicces sem, de úgy tűnik ennyit sem kellett volna :)

Csók mindenkinek, legyen szép napotok!

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#3166) bobsys válasza jeges (#3163) üzenetére


bobsys
addikt

Nincs mit. Kérd Dobó Gyulát és mondd meg neki hogy Bobsys küldött a PH-ról.
Ja a Gyula PH-s ninckje AlBundy ha esetleg ismerős:)

pussy_cat: ha nem akarsz spicces maradni akkor többett kell inni:DDD

[Szerkesztve]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3167) Rez_Grof válasza bobsys (#3160) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Én a 78É-n körversenyeztem általában. :D A rekord 4 kör. :DDD

Pussy_cat: a másnaposság legjobb ellenszere: maradj részeg. ;]

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3168) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

hehe...én csak most keltem:DD ill. már le is zuhanyoztam
lassan indulhatok egyetemre:(((

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3169) Rez_Grof válasza MyKonzerv (#3168) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Álomszuszék! :D
Jó reggelt. :)

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3170) QuarK


QuarK
senior tag

Ma Kalkulus ZH :O:O:O Megyek is tanulni :(

(#3171) kymco válasza QuarK (#3170) üzenetére


kymco
veterán

Kéz és lábtörést... :)

www.refujvaros.hu

(#3172) jeges válasza bobsys (#3166) üzenetére


jeges
senior tag

AlBundi nem annyira, de a piacon már kérdeztem ^bundi^ kollegát, ő azt mondta, nincsen ilyenjük... :U

(#3173) bobsys válasza jeges (#3172) üzenetére


bobsys
addikt

hát az ő nickje pedig AlBundy
AlBundy tud neked minipci wlan karit. Csak kicsit drága alkatrész választottál:
Asus WL-120b IEEE 802.11b (11MBit/s) MiniPCI kártya - antenna nélkül
nettó 13 500 Ft

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3174) NoLF


NoLF
addikt

jahajj... ez a mai nap fele annyira se jó mint a tegnapi volt, tegnap sör, buli, ma meg az álmosság és a fejfájás...

nem örülök.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3175) Rez_Grof válasza NoLF (#3174) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ilyenkor reggel egy gyógysör sokat tud segíteni. :)
Meg igyál sok folyadékot.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3176) ngabor2 válasza Rez_Grof (#3175) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Gyógysör... de jó is lenne, csak itt állítólag szoktak szondáztatni. Mondjuk én még nem találkoztam ilyen gonoszokkal.
Maradok a jó meleg zöldteánál. Aki meg sörözik, az igyon egyet az én egészségemre is.

(#3177) T. Almeida válasza NoLF (#3174) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Víz-víz-víz...minimum 2-3 liter 1-2 óra alatt. Ez nekem segít.
Állíólag azért (is) fáj az ember feje másnap, mert kiszárad. szerintetek?

[Szerkesztve]

(#3178) NoLF válasza T. Almeida (#3177) üzenetére


NoLF
addikt

ja, víz víz víz, szénsavmentes theodorát tolok.

rez_grof: sajna nem tudok gyógysört inni, melózom... pedig mindig az segít át a holtponton :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3179) Rez_Grof válasza ngabor2 (#3176) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Előttem is itt gőzölög igaz csak filteres tea, de akkor is jól esik. :D

T. Almeida: Bezony-bezony jól tudod, ha elmegyek sörözni akkor haza érve minimun 1-1,5 liter vizet megiszok elalvás előtt. Nincs is semmi bajom másnap.

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3180) T. Almeida válasza NoLF (#3178) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Kajakra meghalnék, ha ''másnap'' reggel egy sört kéne innom.

(#3181) Viktor0610 válasza T. Almeida (#3177) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ahhamm...
Tehát akkor azért volt legutóbbi részegségem után olyan a fejem, mint az aszalt szilva... ;]
Tényleg, mostmár emlékszem, ittam egy csomó folyadékot, és mintha visszatért volna a folyadék a fejembe... ;]
Azóta káposztalé helyett tea van a kobakomban... ;]

Bocs, abbafejeztem... :B

Xiaomi 13T

(#3182) ngabor2 válasza Rez_Grof (#3179) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ez is filteres, meg kóser :D De jobb lenne egy akó ser, ahogy a mondás tartja.
Almeida: Ne is 1 sört igyál, az semmi. Ha másfél lityit akarsz bevinni, az min. 3 darab.:C

[Szerkesztve]

(#3183) QuarK válasza kymco (#3171) üzenetére


QuarK
senior tag

Köszönöm :) Amennyit tudtam, gyakoroltam erre a rendőrelves bizbaszra, meglátjuk. Csak marha idegesítő, hogy rá kell jöjjek, milyen kifejezéshez konvergáljon mindkét oldal, hogy a középsőt is kitaláljam, árrghhh... Egy óra múlva kiderül...

(#3184) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Most nézem csak, senior tag lettem... :D
Dejóóóó!!! :B

Xiaomi 13T

(#3185) Loretto válasza MyKonzerv (#3114) üzenetére


Loretto
veterán

Köcce :) Ilyen is rég volt, 9 uán keltem, mert délutánra megyek melo.

Soirée...

(#3186) jeges válasza bobsys (#3173) üzenetére


jeges
senior tag

:Y

nézeldőtem kicsit, és láttam acompnál 10k alatt +fa, de egyelőre nem t'om, van-e (meg azt se, tényleg az-e) :U

ez komolyan ennyire drága? picimacis harmadennyi :F

(#3187) ngabor2 válasza jeges (#3186) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A picimaci elterjedtebb... a miniPCI meg elég ritka dolog egyelőre.

(#3188) Sanya válasza Viktor0610 (#3184) üzenetére


Sanya
nagyúr

181 nap miatt csak ;]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3189) WN31RD válasza jeges (#3151) üzenetére


WN31RD
addikt

MiniPCI WLAN: Vegyél pl. egy Gigabyte WPEAG PCI WLAN kártyát, az valójában egy átalakító, amiből kipattintható a MiniPCI... :)

Pl. itt kapható (elvileg): Bővebben: link

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#3190) Incognito


Incognito
senior tag

Tehetségkutatót keresek. Valamihez muszáj, hogy értsek…
:(

[Szerkesztve]

(#3191) Pacák


Pacák
senior tag

Most nyomtak a kezembe egy eredetit, amiből emblémát kéne gyártani..

Mondom magamban - Milyen ismerős ez.. vajon honnan?

Aztán leesett. Ez egy az egyben celtic avatarja, innen a fórumról. :DDD

Kicsi a világ. :)

Nuclear launch detected

(#3192) fokukac válasza Pacák (#3191) üzenetére


fokukac
nagyúr

és hogy van a KisPacák? ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3193) fokukac válasza Loretto (#3185) üzenetére


fokukac
nagyúr

én ma már hajnali fél 11-kor felkeltem, és olyan koki vagyok, hogy azt el sem lehet mondani...
igaz, 5-kor feküdtem le...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3194) erdey_a válasza WN31RD (#3189) üzenetére


erdey_a
őstag

Szia...

A béke galambja vezette kezemet, mikor az imént neked írt e-mailt bepötyögtem.
Szóval csek jor mélbox.

Vérboci

(#3195) Pacák válasza fokukac (#3192) üzenetére


Pacák
senior tag

Ma hajnalban borult az eddig bejáratott menetrend.

Eddig este legkésőbb 22:00 körül elaludt, aztán reggel 6:00 -ig csend, néha előfordult egy 2:30-3:00 körüli opcionális ébresztő egy kis szopika miatt. :)

Tegnap ez megborult. Kezdődött ott, hogy a szokásos fürdetést előre kellett hozni, mert hamarabb ébredt. Este 19:00 körül kivételesen volt egy Starcraft meccs, közben még azt hittem, hogy megússzuk a korábbi fürdetést, de egyre hangosabb volt, aztán már nem tudtam arra figyelni, hogy mit is kéne pontosan tenni a pályán.. csináltam egy oltári baromságot - mégegyszer bocs titcartól - hosszú, majd leírom a Broodwar topicban, ha lesz időm..

Aztán fürdetés, szopika, altatás, kilenc körül el is aludt.. aztán hajnal 3:00 körül elkezdődött a pokol. Szopikát kér, elalszik, letesszük, erre felriad. Megint szopit kér, megint elaszik, letesszük, felriad. Ezt nyomtuk reggel 6:00 -ig félálomban. Hulla vagyok és fáradt. :)

Ha ehhez hozzávesszük, hogy délután gondoltam iszom egy pohárka bort, sajtot eszegetve hozzá. Aztán kiderült, hogy ez nem egészen a megszokott rosé, amit apum csinál, hanem valami kissé ütősebb dolog. Egy pohártól el kezdett fájni a fejem, beszűkült a látásom. Szóval megint nem fogok ránézni legalább egy hónapig a borra. :(

A picire egyébként nem lehet haragudni, mert annyira szépen néz azokkal az eleven nagy szemeivel ránk, hogy meg kell enni. :D Más kérdés, hogy állva, ülve fogunk elaludni ott, ahol vagyunk. :DDD Délelőtt persze aludt megint a pici, két órát egyfolytában. :)

Nuclear launch detected

(#3196) jeges válasza WN31RD (#3189) üzenetére


jeges
senior tag

ez vmi vicc vagy valós lehetőség?

(#3197) WN31RD válasza jeges (#3196) üzenetére


WN31RD
addikt

Nem vicc. Van ilyen kártyám, laptopban is kipróbáltam, és működik.

Szerk.: Egyébként egy Atheros 5212 van benne, Linux alatt AP-ként is használható.
Szerk. #2: A MiniPCI átalakító is teljes értékű, nem csak a hozzá adott kártyával működik (kipróbáltam).

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#3198) Szalma válasza Pacák (#3195) üzenetére


Szalma
őstag

(Szép időszak. :) Nálunk az jött be, hogy amíg picurok voltak, velünk aludtak. ~2 év körül költöztek saját ágyikóba... 100%-os napirendet pedig ~8-9 hónapos koruktól ''tartottak''...
Jó móka!)

Szeretettel:
Szalma

(#3199) jeges válasza WN31RD (#3197) üzenetére


jeges
senior tag

akkor kösz a tippet :)
a kártyán lévő ''házikót'' vagy ''dobozkát'' vagy mi a szöszt köll ''felnyitni'' gondolom... :U

(#3200) Pacák válasza Szalma (#3198) üzenetére


Pacák
senior tag

Kipróbáltuk. Ha mellettünk feküdt, ugyanúgy sírt. Ha nem, akkor fészkelődött, abban a halvány derengésben, ami az utcai lámpák fényéből átszűrődött, azt is láttam, hogy a szép nagy szemeivel próbál nézelődni homályban. :)

Fészkelődött, rácuppant az egyik kezére, aztán felsírt, kikövetelte a cicit, és evett megint, amig el nem bóbiskolt. Aztán felriadt, megint szopit kért. És így tovább, és így tovább. Minden lépést nem írok már le, de magammal vittem hat körül a konyhába, hogy kávét csináljak fél kézzel. Közben magyaráztam neki, hogy Apa hogyan csinál kávét, reggelit stb. Ez se volt jó sokáig, ekkor egyszerűen letettem, mert készülődnöm kellett. Aztán a párom megszoptatta mégegyszer, na akkor aludt el, amikor eljöttem munkába. :DDD

Nuclear launch detected

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 24 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.