Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 24 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3301) Xpod válasza QuarK (#3299) üzenetére


Xpod
addikt

ngabor2-nak van, vegyük el tőle. ;]

Miért ne bántsuk Shipowner-t? :)

Passz akkor nem tudom hogy kellene lennie. Már megkopott az angol tudásom, régen voltam egy tisztességes angol órán.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3302) QuarK válasza Xpod (#3301) üzenetére


QuarK
senior tag

Benne vok ;]

A fordításod viszont rossz... Halótulaj András? C-c-c-c-c. HIT HIT HIT! Try again ;]

(#3303) Bubu79 válasza ngabor2 (#3300) üzenetére


Bubu79
addikt

Jobb is hogy nem hergelsz minket a képekkel, még a végén azt hihetnéd, hogy utálunk amiért hagysz csöpögni minket:DDD:D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3304) ngabor2 válasza Xpod (#3301) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Gyertek-gyertek! Jó helyen kell lenni jó időben, és akkor pofátlanul olcsón lehet kapni.

Más: mivel az azonnali kérdések között nem jött rá válasz (elég spéci hardver-kellék), ezért itt is kérdezek: [l]
http://www.metabond.hu/metabonddb/termek_reszl.asp?ism=1&tkod=89[/l] Metabond Gold. Szerintetek használható ez a cucc 2T motorokhoz is, vagy csak kényszerolajozás esetén (4T, dízel)?

(#3305) parandroid válasza QuarK (#3299) üzenetére


parandroid
nagyúr

Rossz helyen ittál rossz sört. Vannak jó söreik is, de a nevekre nem emlékszem. A pontos mennyiségre sem nagyon... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3306) Bubu79 válasza parandroid (#3305) üzenetére


Bubu79
addikt

Na tessék... Egy alkesz moderátor ( ugye nem hoztad el a szolgálati bannolós kisbaltádat?:R:DDD )
A Guiness ugyan nem feltétlenül angol, de közel van hozzájuk, az egy nagyon fincsi sör!:)

Szerk.
Ngabor2 Ilyet ne kérdezz, ez itt nagyon OFF::DDD:DD

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3307) Xpod válasza Bubu79 (#3306) üzenetére


Xpod
addikt

Ha csak egy lenne alkesz.... ;] :D


Lassan betelik a topic.

Áhh jut eszembe, hétvégén szüreti fesztivál.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3308) parandroid válasza Bubu79 (#3306) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nem Guiness volt, valami férfinév volt a neve, de nem rémlik. Amúgy szolgálati út volt, muszájból ittam... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3309) Bubu79 válasza parandroid (#3308) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha egyszer nekem ilyen muszály jutna:O :D

Ez a topik gyorsan megtelik;]

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3310) QuarK válasza parandroid (#3305) üzenetére


QuarK
senior tag

Biztos így van, egyébként egy pozitívum, hogy mindenhol egyforma áron kínálták a söröket, alig tapasztaltam differenciát (nem úgy mint itthon)

Xpod: Talán Shipper Andrew.

[Szerkesztve]

(#3311) parandroid válasza QuarK (#3310) üzenetére


parandroid
nagyúr

Azért ez nem mondanám. Ittam kétszer annyiért is rosszabb sört is odakint. :D Amúgy itthon egy-egy rendezvényen drágább a sör, mint ott egy belvárosi bárban, ami észrevehetően drágább náluk, az az 'Inn', ahol vacsizni is lehet. Egy vacsi a hozzá való 2-3 pint sörrel tuti nem jön ki 15 font alatt... :(

Szerk: mondjuk a közhiedelemmel ellentétben jól főznek. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3312) QuarK válasza parandroid (#3311) üzenetére


QuarK
senior tag

No igen, ezt elfelejtettem hozzátenni, hogy kib*szott drága a pia odakinnt, a cigit nem is említem. Mily szerencse, hogy egyikkel se élek :D

mod: feltéve, ha főzésre adják a fejüket, technika, alapanyagok rendelkezésre állnak, ha utánakeresnek, egyébként átlagba be a mikróba, azt csá. Az éttermekben meg azért olyan finom a kaja, mert a szakács (séf) általában lengyel, magyar, de ritkán lusta angol...

[Szerkesztve]

(#3313) Bubu79 válasza parandroid (#3311) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi van a pudingjukkal? Állítólag valahogy nem az igazi.

Ngabor2:Váááá..Úúútállaaaaak:((:DDD
Dögös duma:DDD

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3314) ngabor2 válasza Bubu79 (#3303) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Mint mindig, most is szemét leszek ;]
[kép]
De finoooom!:C kicsit sötét lett, de vakuval még rosszabb.

Ja, és ajánlom figyelmedbe az aláírásom utolsó sorát :D

[Szerkesztve]

(#3315) fokukac válasza jeges (#3147) üzenetére


fokukac
nagyúr

jaja, csak átmeneti volt. 2x 6 hetet voltam kint.
hazajöttem.

ami meg a moldova novelláját illeti : egy irodában csak a takaríónő munkájának hiánya tűnne fel... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3316) divot


divot
veterán

Ahogy hül az idő, egyre kevésbé kívánom a sört, és szép lassan átcsúszom a száraz vörösboros periódusba.

[Szerkesztve]

(#3317) tildy válasza bobsys (#3282) üzenetére


tildy
nagyúr

Na valami hasonló ez is. 23-24 óra tájt érek haza, mostnaában ez mindinkább az utóbbi.

divot: uhh el is felejtettem, ízlett a bor? Vagy tán még megvan? Remélem jót választottam:U:B

Xpod: egérpad : ahonnan nekem is:D Táborban osztogatták midnenféle emberkék:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3318) QuarK válasza Bubu79 (#3313) üzenetére


QuarK
senior tag

Nehéz igazi pudingport találni, leginkább custard mix van, ami elég híg; de ne keverjük be a black pudding-ot, ami igazából egyféle hurka.

(#3319) Xpod válasza ngabor2 (#3314) üzenetére


Xpod
addikt

Honnan van PH!-s egérpadod.

És szégyeld magad, rajtunk már csokielvonási tünetek vannak te meg mutogatod itt a csokidat.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3320) Bubu79 válasza QuarK (#3318) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig igazán érdekelne, hogy milyen is az az igazi angol puding:(

Szerk.:
Xpod:Hogy Te miket veszel észre, nekem fel sem tűnt:C Én a csokira koncentráltam:DDD

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3321) divot válasza tildy (#3317) üzenetére


divot
veterán

Természetesen ízleni fog: egy ilyen bort nem hétköznapon bontunk föl. :)

(#3322) parandroid válasza Bubu79 (#3313) üzenetére


parandroid
nagyúr

Megnéztem és nem mertem megkóstolni. Nem tűnt olyannak, aki békésen megvan a sörökkel, rendbontókra meg nincs szükségem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3323) fokukac válasza Bubu79 (#3320) üzenetére


fokukac
nagyúr

az angol puding, az kérlek bűnrossz.

ettem már pár tucatszor. cukros trutyi.

persze lehet, hgoy valakinek ez tetszik... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3324) Bubu79 válasza parandroid (#3322) üzenetére


Bubu79
addikt

Mint a klasszikus hülye viccben a székely káposzta, meg a vodkák:D
Márk Moderátor létedre kirekesztettek? Szégyelljék magukat:(((:P

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3325) MarKoo válasza tildy (#3317) üzenetére


MarKoo
őstag

Mindenféle emberkék? Azok a szemetek nekem nem adtak. ;]

(#3326) ngabor2 válasza Xpod (#3319) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ajándékba kaptam, ott, ahonnan a PH!-s pólóim is vannak :D Vagyunk így még vagy 25-en...
Megintcsak azt tudom mondani, hogy jó helyen kell lenni jó időben. És kirándulni kell, akkor talál ilyet a jó PH!-s.

Remélem eléggé ködösen írtam körül a tábort...

(#3327) Rez_Grof válasza QuarK (#3318) üzenetére


Rez_Grof
őstag

What kind of hurka?

#3324: Majdnem sikerült! ;] Még jó hogy az ajándék X800-at nem fényképezed le! :DDD:DDD



[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3328) Xpod válasza ngabor2 (#3326) üzenetére


Xpod
addikt

Ha lesz lehetőségem megyek is és kifosztom a PH!-t. Olyan leszek mint a bank, mindent viszek. :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3329) ngabor2 válasza MarKoo (#3325) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Pedig meglehetősen együtt voltál a házigazdival, mikor osztogatta :D

Rezi: az el van téve, mert a gépem AGP-s, a kari meg PCIe :DDD

Xpod: időben vedd észre a következő tábor szervezését. Már időpont is van ajánlva, jó korán ladybug szerint. Inkább korábban, mint később tudjon róla minden érintett. Tedd szabaddá akkor magad, hónapokkal előtte tudja mindenki, hogy akkor te nem érsz rá, mert a valódi családoddal vagy :D

[Szerkesztve]

(#3330) MarKoo válasza ngabor2 (#3329) üzenetére


MarKoo
őstag

Mégse adott. :) (ott)

Olyan semmilyen nap ez a mai.

(#3331) ngabor2 válasza Xpod (#3328) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hozzál bográcsot és tüzifát is, az sose árt.:C

(#3332) Xpod


Xpod
addikt

Mondjuk az egérpadot csak otthon cserélném le, mert itt van saját kétkezi munkámmal készített világítós padom, de egy pólóra nagyon fáj a fogam. :D

A sátor van 2 db 4 személyes, bogrács van 4, 15, 50 literes, tüzifát gyűjtünk, a kaja, pia csoki ellátás a problémás pont. :D

MárK: az időpontot tényleg nem láttam.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3333) Bubu79 válasza ngabor2 (#3331) üzenetére


Bubu79
addikt

Meg csokit kiló számra:DDD

A sör is jól jön mindíg:DD

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3334) Rez_Grof válasza Bubu79 (#3333) üzenetére


Rez_Grof
őstag

A sör jobban fogyott mint a csoki. A csoki mindig lemaradt a bevásárló listáról. :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3335) ngabor2 válasza MarKoo (#3330) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hja, akinek már volt... neked meg nem elég egy?
Nem is semmi nap, láttam vidáman a főnökömet. nem sokkal rosszabb, mint mikor dühöng.:F Az ilyenre szokták mondani. nincs vele gond, csak kiskorában rászokott a levegőre.

mod: sörről és egyéb kívánalmakról mindenki magának gondoskodott, kivéve a kaját. Nomeg a vándor-Vilmost, meg az Absinth-ot (:R Rezi). Node ''erről van egy topik'' :D Szép emlékek, a hátterem most is a kissé átalakított (avataros) csoportkép.

[Szerkesztve]

(#3336) MarKoo válasza ngabor2 (#3335) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem használom azt az egyet se. Nincs szívem befogni. :B

(#3337) tildy


tildy
nagyúr

Hoopp mit talátlam az egyik topicban:
Bővebben: link
Főleg az első linka jó;] Ajánlott minden kisgyermekes szülőnek:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3338) ngabor2 válasza MarKoo (#3336) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Az olyan, mint a platói szerelem. Minek van, ha nem használod? Én a pólókat is használni fogom, és nem csak 1x.

Úgy látom, más városokban is szerveződik helyi találkozó.
Mivel ez nem a Moderátort keresek, ezért csak egy enyhe utalást teszek rá, hogy ha a fáradt gőzbe valaki áttenné a Rezi aláírásában található topikot, akkor könnyebben megtalálnák az érintettek... és lehet uppolni is

Tildy: Naggyon pihentek a japánok is. A tésztahűtő is igen értelmes találmány :D
az aláírásod nálad belefér 3 sorba? Nálam 4-be van tördelve, de lehet, hogy erősen böngészőfüggő.

[Szerkesztve]

(#3339) Bubu79 válasza tildy (#3337) üzenetére


Bubu79
addikt

Néhány éve láttam valahol a TV-ben rettenetesen hasznos találmányokat, pl.:napelemes zseblámpa ( akksi nélkül:D ), motoros villa spagetti evéshez, kb 15000-es fordulattal ( ezt a lelkes feltaláló be is mutatta egy fehér pólóban:D nincs az a gyerek, aki ettől jobban össze tudja magát kenni :DDD ). Ja, és a feltalálók többsége ott is Japo volt:C

Rez_Grof:
Szerk.:sajna nincs meg:(... Hiányzik a Déri fanyar humora. Igazi színfolt volt a magyar televíziózásban:(


[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3340) Rez_Grof válasza Bubu79 (#3339) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Évek óta keresen a pocsék áruk forumát Déri-vel valakinek nincs meg véletlenül?

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3341) tildy válasza ngabor2 (#3338) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem nem fér be. Ha zavar, rövidítek rajta. Márk oké vettem az adást.

Katavagyok: nem zavarja. Benne van az alapelvekben. Teljesen jogos Márk, és ngabor2 a felvetése. Le is csökkentettem.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3342) MarKoo válasza tildy (#3337) üzenetére


MarKoo
őstag

Kedves tildy!
Az aláírásod tényleg 4 soros. :( Lécci lécci lécci. :B

(#3343) katavagyok válasza MarKoo (#3342) üzenetére


katavagyok
tag

most komolyan zavar h 1 sorral hosszabb az aláírása? nem hiszem el :D

katavagyok...offolóskata...

(#3344) Xpod válasza katavagyok (#3343) üzenetére


Xpod
addikt

Vannak szabályok amik mindenkire vonatkoznak. Még Tildyre is. ;]
(Oó már megint kezdem a kötözködést. :D )

MárK: Csak a lehetőséged van rá. ;]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3345) MarKoo válasza katavagyok (#3343) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem, egyáltalán nem zavar. De nem tehetünk kivételeket. :U Tildy tudja, hogy a világ minden kincséért se kötnék bele. ;]

MOD: Amúgy meg egy szőröszívű szemét állat vagyok. Senkit se szeretek...

(#3346) Bubu79 válasza katavagyok (#3343) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia !
Sajna benne van az alapelvekben, hogy nem lehet több 3 sornál:(
Hoppá, lekéstem, míg szuttyogtam, Tildy is leírta

Márk: Ugye nem baj, ha nem vitatkozunk?;]

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3347) katavagyok


katavagyok
tag

és mire jó az a a szabály, hogy az aláírás csak 3 soros lehet, 4 nem? látom, hogy benne van, csak érteném miért :F olyan szigorú itt mindneki :(

[Szerkesztve]

katavagyok...offolóskata...

(#3348) parandroid válasza katavagyok (#3347) üzenetére


parandroid
nagyúr

Egy oly sokat emlegetett határ. 3 lehet max, hogy elkerüljük az aláírásokba foglalt kisregényeket. lehetne persze 4, hiszen az nem sokkal hosszabb, de akkor miért ne lehetne akár 5 is? vagy 6? Ha meg már 6, akkor a 7 csak egy sorral több. És akkor egy 8. fél sor már mit számít...

Szóval érted...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3349) tildy válasza MarKoo (#3345) üzenetére


tildy
nagyúr

Kiváncsi voltam egyébként hányan veszik észre:D És melyik mod:B

Xpod: dehogy kezded. Ami szabály az szabály. Egyébként mondani is akartam, ha hosszabb az aláírás , mint amennyi engedélyezett , akkor ezt dobja ki az oldal :
''Warning: pg_query(): Query failed: ERROR: value too long for type character varying(300) in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common_all.php on line 162
[# RI/OS R3] Nem tudtam adatbázisba tenni a tagot... Vissza!''

Lehet szólni kék parcinak, hogy valami mást írjon ki, pl. hogy az aláírásod max ennyi karakter lehet.. blabla


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jézusom mit okoztam már megint:B

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3350) Xpod válasza katavagyok (#3347) üzenetére


Xpod
addikt

Hogy egy egymondatos hozzászólásnál ne legyen 15 sor aláírás, nagyon megbontaná a PH! arculatát szerintem..

Az még hagyján hogy szigorú, de gonosz és igazságtalan. ;] :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 24 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.