Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 24 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2551) tildy válasza Loretto (#2550) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen tudom. De mirét nem lehet már most is sokkal mélyebbre visszamenőleg beírni? Én pl.a dédszüleimet esetleg ükszüleimet még be tudnám. Annak , hogy a nagyit beírom.. Hát az elég kevés...
Nem hinném , hogy nagy gond kicsivel több rublikát, esetleg kicsivel nagyobb adatbázist csinálni...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2552) a_tesz válasza rii (#2545) üzenetére


a_tesz
Korrektor


Bővebben: link

sásféle, melynek az a tulajdonsága, hogy sima a szára, nincs rajta se levéltő, se semmi. olyan mint egy simára csiszolt rúd.
disz iz káka:)

[kép]

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#2553) rii válasza Sipi (#2549) üzenetére


rii
nagyúr

Én már éreztem egy-két figyelmeztetés lehetősgégét, de még olyan figyelmeztetést sem kaptam, hogy figyelmeztetve leszek legközelebb. Volt amikor a tolerancia felém nagy volt, pl a a tesóm gépéről kellett leszedni egy SPY-t warezolás miatt, és új topicot nyitottam neki. Ott aztán osztottam az észt mindenkinek, de a MODok elnézték nekem. Az egy necces helyzet volt.

Úgyhogy én nem hőbörgök, hogyha valakit jobban a keblükre ölelnek, esetleg annak hasznos volta miatt. szerk.: persze nem magamra gondoltam .....

Twollah volt a másik nagy kedvenc, aki alatt folyton rezgett a léc, és él és virul. Pedig hányszor hangzott el felé a felhívás: ''....Gondolkozhatsz a következő NICK-eden.....''

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2554) Rez_Grof válasza divot (#2540) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ugye milyen jó dolog a klónozás?:DDD:DDD

Erőssen vigyázz divotné-ra. :)

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2555) rii válasza a_tesz (#2552) üzenetére


rii
nagyúr

bakker ... :) ... ezen a képen egy csomó káka van ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2556) a_tesz válasza rii (#2555) üzenetére


a_tesz
Korrektor

akkor még keresned sem kell :DDD

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#2557) kymco válasza rii (#2555) üzenetére


kymco
veterán

Keressünk egy csomót rajta :)

www.refujvaros.hu

(#2558) Rez_Grof válasza kymco (#2557) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ha nincs rajta akkor majd kötünk rá egyet. Javaslom nyissuk meg a Nagy Káka topicot.:D:D

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2559) Fred23


Fred23
nagyúr

Új MOD ? :Y :) Szalma mondjuk jó lenne minden szempontból.

(#2560) steve@prhw válasza Rez_Grof (#2558) üzenetére


steve@prhw
őstag

Ha már egyszer a rajzfilm-topicok (bár azt a szamurájost nem ismerem, a szivacsürgét is csak hallomásból) is ilyen tempóban nyílnak... Tavasz van?

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#2561) rii válasza kymco (#2557) üzenetére


rii
nagyúr

valami tipp??? :D

halkan súgd meg ....
én veszek egy range rover defender 90-et, kimegyek a moicsárhoz, összeszedem a kákákat, meg a kákákokat, aztán bevisszül őket a nagyfaluba, és jól eladjuk, oszt jól meggazdagszunk, és elmondhatjuk, hogy csomót kerestünk a kákán ..... :D

Rez_Grof ne, mert I_am azonnal zárná ..... :)

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2562) ngabor2 válasza rii (#2555) üzenetére


ngabor2
nagyúr

És minden kákán ott a (virágzat)csomó is :D

(#2563) ngabor2 válasza Fred23 (#2559) üzenetére


ngabor2
nagyúr

(és akkor zárójelben, offban küldené ki az embereket?)

Szalma: bocs a plagizálásért.

(#2564) kymco válasza rii (#2561) üzenetére


kymco
veterán

Benne vagyok... :)

www.refujvaros.hu

(#2565) rii válasza Rez_Grof (#2558) üzenetére


rii
nagyúr

ez egész PH-n körberohangásznék egy csomós kákával .... :) nem hagynám ki a jogos moderálás, és a ring topicokt sem .... :D

Biztos durván kell kevergetni a kákát főzés közben, hogy csomós legyen .....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2567) Fred23 válasza ngabor2 (#2563) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem sokkal jobban esne ? :D

Egyébként a korábbi témára visszatérve,én nem szeretnék egy MOD nevű usert,akinek a nevében hajtanák aztán végre a kivégzéseket mások.Látni akarom a bitó arcát !

(#2568) rii válasza ngabor2 (#2562) üzenetére


rii
nagyúr

Akkor Te megtaláltad! Szóval ''.......Te még a kákán is csomót kerestél .... ???........''
Ezt most már le sem tudod magadról vakarni .... :D

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2569) kymco válasza Kalandor (#2566) üzenetére


kymco
veterán

Fő a kényelem.... :)
A régi lakásunk előtt 30 méterrel állt meg a menetrendszerinti busz... gyakran lekéstem, mert mivel közel volt a megálló úgy gondoltam ráérek még lemenni, van idő... :)
Most meg, mivel nagy a távolság a megállótól jóval korábban kell elinduni, így az egy-két percnyi csúszás behozható (kb 20 perc a megállóig)... de ma is kocsival jöttem :).

www.refujvaros.hu

(#2570) Rez_Grof válasza rii (#2565) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Hát majd káronkodok kevergetés közben, az elég durva.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2571) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Sipi: #2524: Szívemből szóltál. Mindíg jól esik olvasni az ilyen hsz.-t. :)

Daffy: #2534: Igen ez is egy lehetőség de szerintem nem illik ide. Ez a forum mindíg is kilógott a többi közül. Talán a szubjektivitásával is. Ez egy kicsit más. Emberközelibb. Itt a mod.ok olyan userek akik a vezetőség döntése alapján többlet jogokkal vannak felruházva. Nem tartom jó ötletnek, hogy bot-ok modjára folyon a moderáció.
Az pedig, hogy vannak olyan userek akikkel mondjuk úgy kivételezünk az azért lehet mert olyan értékes tagjai régóta a forumnak, hogy megérdemlik azt, hogy egy picit másképp bánjunk velük. Ezt megérteni intelligencia kérdése. (Ez hangsúlyozottan nem neked szól.) Ők tudják hol a határ, és ha néha feszegetik is azt általában jószándékkal teszik. Egyébként pedig, ők is megkapják a magukét csak esetleg nem itt a forumon hanem más vonalon. (Ugy Vangelis?:) )

rii: #2543: Személy szerint abból a ''balhéból'' kimaradtam. Akkor egy kicsit kevesebb időm jutott a forumra és ezért nem akartam belefolyni a dologba. Egyébként pedig az a véleményem, hogy igazad is volt és nem is. Ugyanez igaz szerintem mindkét félre. Te is egy kicsit túllőttél a célon és a kollégák is. De remélem azt, hogy idővel ez a szálka elveszti számodra a jelentőségét. (Msn-en beszélhetnénk még erről! :) )

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#2572) Sipi válasza Grafiqs (#2571) üzenetére


Sipi
addikt

Ó, de jó, benyaltam? :D
Akkor a szombat, izé, vasárnap hajnal feledve? Vagy még írnom kell pár ilyet? :DD

(Iróniamenteseknek: ez irónia volt. Vagy vicc, ha úgy tetszik.)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#2573) ngabor2 válasza rii (#2568) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nem az az ügyes, aki keres, hanem aki talál! És látod, mióta megtaláltam, senkibe nem kötöttem bele :D Vegyél rólam példát! Vagy ne te vegyél? Akkor valaki más vegyen rólam példát. Ja, és akinek nem inge, az ne vegye magára. Ha viszont magára ismer, akkor öltözzön fel gyorsan.

(#2574) Daffy válasza Grafiqs (#2571) üzenetére


Daffy
őstag

Érthető..És csak egy észrevétel volt,köszönöm a reakciót.

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#2575) Kidus


Kidus
őstag

Mi van itt gyerekek, elmegyek 1 napra, és összedől a rendszer? :D
Egy óráig tartott a végére érni, pedig nem olvasok lassan :P

Assuming Control

(#2576) Xpod


Xpod
addikt

Üdv

Nehezen végére értem én is, bár egy részét (zártosztály jelleg) csak átugrottam. :D

kymco: akkor te meg hirdesd ki, hogy a beosztottaid addig nem mehetnek haza amíg te sem. :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2577) kymco


kymco
veterán

Nemrég kaptam a hírt, hogy az osztályvezetők nem mehetnek haza addig, amíg meg nem érkezik a nagyfőnök engedélye..... na most nem jó, hogy osztályvezető vagyok.....

www.refujvaros.hu

(#2578) jeges válasza kymco (#2577) üzenetére


jeges
senior tag

''Nemrég kaptam a hírt, hogy az osztályvezetők nem mehetnek haza addig, amíg meg nem érkezik a nagyfőnök engedélye.....''
...aki (szerk: mámint a főnök) elment 3 hétre nyarakni a falkland-szigetekre ;]

[Szerkesztve]

(#2579) kymco válasza jeges (#2578) üzenetére


kymco
veterán

Azt berendelik... A távolságból ítélve kapnak 1 órát.... :)

www.refujvaros.hu

(#2580) Henky


Henky
csendes tag

Hi!

Keresem a Prohardveren azt a topikot, amelyikbe az egyik fórumozó kamutörténeteket talált ki. Valami faluba volt, ahol a rokonság gépét kellett neki összeszerelni...

Melyik is volt az? :F

(#2581) Pacák válasza kymco (#2579) üzenetére


Pacák
senior tag

Minden nap? Vagy ez egyedi eset?

Nuclear launch detected

(#2582) Xpod válasza Henky (#2580) üzenetére


Xpod
addikt

Ez lesz az.
Bővebben: link

Vásárlói mentalitás...avagy feri bátyám egy konfigot.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2583) kymco válasza Pacák (#2581) üzenetére


kymco
veterán

Csak ma.... , de remélem nem lesz gond... még van egy negyed órám.... :)
De mivel ezt nekem nem mondták személyesen, csak a folyosón hallottam, lehet, hogy lelépek, max. visszarendelnek.....

www.refujvaros.hu

(#2584) Pacák válasza Henky (#2580) üzenetére


Pacák
senior tag

Asszem gozso volt a topicnyitó. A Vlad -féle PH -s keresővel meg tudnám találni, de vállalati tűzfal mögül nem megy az se. Úgyhogy használd te azt a keresőt. :)


Szer.: Xpod linkje a nyerő. Már ne keresd. :DDD

[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#2585) Xpod válasza Henky (#2580) üzenetére


Xpod
addikt

Ez is ugyan az csak folyamatosasn van írva, nincs benne minden fórumozó hozzászólása.

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2586) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Hali OFFolók!
Tudjátok, melyik városban van a legnagyobb rend Magyarországon? Ha nem, megmondom. Kiskunfélegyházán.
Hogy miért is? Szombaton voltam legjobb barátaim egyikének esküvöjén, és közvetlen a ceremonia után, szaladok az automhoz, át egy piroson. persze az adott iránybol egy fél auto sem jött, csak egy egy rendörauto várt pár méterrel odébb. amikor ö el tudott indulni (villogo duda, meg minden) odaállt elém, és helyszini birságként kiszabott 10.000.- Forintot, azaz tízezer HUF -ot.
Ráadásul még a dudálos menetröl is lemaradtam...

...mint az közismert...

(#2587) MyKonzerv válasza PapaMaci (#2586) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

cumi...:DD


kérdés: lehet, hogy már feltettem, de mi kell ahhoz, hoyg sörrendet alapítsak? van valaki érdeklődő, aki segítene?

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#2588) Fred23 válasza MyKonzerv (#2587) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én kellek hozzá ! Veszel nekem egy láda Heinekent,és kinevezlek Magyarország főfő sörlovagjának,kapsz hozzá oklevelet is.Na ? :D

(#2589) Pópa


Pópa
senior tag

;)

Trust is good, control is better!

(#2590) rii válasza PapaMaci (#2586) üzenetére


rii
nagyúr

Én mindig ferdén megyek (sajnos) a rendőrök előtt (is) át. Jah, és nem a zerbán, és piros lámpán ...

legközelebbre több szerencsét .... !!!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2591) mayerlaci válasza PapaMaci (#2586) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Tudjátok, melyik városban van a legnagyobb rend Magyarországon


Alföldön.

Amugy jogos.

(#2592) fokukac válasza PapaMaci (#2586) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát Kiskunfélegyházán már minden bizonnyal mindenféle bűnözés megszűnt, már csak a piroson átmenő gyalogosok maradtak.... ez a legfontosabb probléma.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2593) tildy válasza Kidus (#2575) üzenetére


tildy
nagyúr

Még jó hogy te nem voltál itt akkor;] (mégcsak az kellett volna... :U)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2594) Kidus válasza tildy (#2593) üzenetére


Kidus
őstag

Félsz mi? ;]

Assuming Control

(#2595) PapaMaci válasza fokukac (#2592) üzenetére


PapaMaci
őstag

Én is erre gondoltam, mindenesetre azt hiszem, a két nap közmunkát fogom választani...

...mint az közismert...

(#2596) parandroid válasza PapaMaci (#2595) üzenetére


parandroid
nagyúr

5000,- HUF napidíj? Nem is rossz. Az 100k nettó...

Ha fizetés nélküli szabit veszel ki erre a két napra, akkor is bőven megéri. Azt a 8 könnyű órácskát meg elsétálgatsz a seprűvel az út szélén... ;]

Együttérzés amúgy, még ha veszélyes bűnöző is vagy. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2597) Xpod válasza PapaMaci (#2595) üzenetére


Xpod
addikt

Először felebbezd meg, kérd a büntetés enyhítését. (Nehéz anyagi körülmények, 15 gyerek, 3 kutya, 2 macska.)
Mi anno ezt így csináltuk.(Elkapták fateromat az utánfutóval, 8 éve nem volt lemúszakiztatva.) 2szer fellebeztünk 30k-ból lett 5K-lett.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2598) tildy válasza Kidus (#2594) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem félek.;] De ha félnék is, hoznám egyesült univerzum manóim, és megerősített támadást intéznénk ellened;]
De az aláírásodból ítélve úgy gondolom, hogy így a jobb. :U
Részrehajló lennél, és tudom , hogy nem felém:U


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2599) Sipi válasza tildy (#2598) üzenetére


Sipi
addikt

Csitt! :D
Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#2600) rii válasza PapaMaci (#2595) üzenetére


rii
nagyúr

Tényleg, a 10K nagyon suk. 2001-ben kölcsönkért utánfutót este vittem vissza, nem égett a hátsó lámpa, az volt 10K. Szerintem is kérelmezd a kissebb bírságot, vagy részletfizteést, hogy lássák, hogy ki akaros fizetni ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 24 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.