Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 24 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3951) #16741888 válasza Xpod (#3950) üzenetére


#16741888
törölt tag

Köszi.:)

(#3952) lorcsi válasza Xpod (#3942) üzenetére


lorcsi
veterán

meghajtó teszet => lemez info

(#3953) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Ismét itthonról, a jó meleg szobából. az ujjaim még eléggé el vannak gémberedve. Nem fűtöttek a melóhelyen, bundakesztyűben meg nem lehet dolgozni...Utálom a hideg időt.

(#3954) Xpod válasza lorcsi (#3952) üzenetére


Xpod
addikt

Köszönöm, hogy nem törődve a topic szétoffolásával mindenen és mindenkin átgázolva, segítettél nekem. :R Hálám örökké üldözni fog. (Csak vigyázz utól ne érjen. ;] )

ngabor2: hideg? Mi lesz veled télen? Tessék az egérbe és a billentyűzetbe belevezetni a proci által termelt meleg levegőt, vagy leglább egy USB-s fűtés beszereltetni. :D

ladybug: Üdv a frissen érkezőknek. Pamela és Britney elbújhat Sipi tehetsége mellet. :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3955) ladybug válasza Sipi (#3945) üzenetére


ladybug
őstag

Csak nem Pamela és Britney nyomdokaiba lépsz?;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3956) parandroid válasza ladybug (#3955) üzenetére


parandroid
nagyúr

Britneynek is van home videója? :D Hol?

Miután tudom, hogy a várható közérdeklődés ellenére ez nem ide való téma, jöhet mélben, vagy msn-en is... :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3957) ngabor2


ngabor2
nagyúr

elkezdtem kresz szabályokon gondolkodni. Ugyebár elvileg az egy nyomon haladó járművek megelőzhetőek mindig, előzni tilos tábla után is. Egy nyomon halad az, aminek elől és hátul is egy kereke van. Ilyen pl. az úthenger... tehát előzni tilos tábla után előzhető-e az úthenger?

(irigylitek a problémáimat, mi? :D)

peterkeT: aztán nem félsz, hogy jön valami katicabogár, és letépi a fejedet? :D

ladybug: miért egyértelmű? Talán nem 1 nyomon halad az a szerencsétlen úthenger?

[Szerkesztve]

(#3958) ladybug válasza ngabor2 (#3957) üzenetére


ladybug
őstag

Egyértelműen: nem.:D

Xpod: Szia Neked is. Sipinek meg külön jó ez a lepel. Lehet mit lerántani.:D

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3959) Xpod


Xpod
addikt

Lepelről jut eszembe, Robin tartózkodási helyét ismerjük, de hol van Batman?
Ladybug, őt is bezártad a szekrénybe? :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3960) parandroid válasza ngabor2 (#3957) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ebben én nem vagyok biztos, hogy az egy nyomon haladók előzhetők az előzni tilos tábla után. Egy utánanézést megérne...

Ismerősömet mindenesetre már büntették, mert kismotorral zebrán előzött kerékpárost... Szerintem ahol előzni tilos van, az a közlekedés minden résztvevőjére igaz ez.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3961) bobsys


bobsys
addikt

Emberek. Hogy vegyem rá magamat, hogy Mechanikát tanuljak? A CoDot már leszedtem. Csak a pssziánsz maradt fent. Már dolgozni sem tudok.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3962) ngabor2 válasza parandroid (#3960) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Én még így tanultam annak idején.

(#3963) lorcsi válasza bobsys (#3961) üzenetére


lorcsi
veterán

mecha 1- vagy 2?

(#3964) tildy


tildy
nagyúr

Magyar billentyűzeten hogyan lehet | -t írni?
Csak mert alt+ w esetén enm írja:O:O

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3965) MarKoo válasza bobsys (#3961) üzenetére


MarKoo
őstag

Nekem kellene hozzá egy format. :P

(#3966) Xpod válasza tildy (#3964) üzenetére


Xpod
addikt

Azthiszem ezt keresed : altgr+w = |

Ez nem a sima alt gomb.

Esetleg ascii kód. :DDD

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3967) lorcsi


lorcsi
veterán

Nem normálisak ezek a rendőrök New Orleans-ban..:F
véresre verni egy embert mert van a kezében egy pohár ital :(

(#3968) tildy válasza Xpod (#3966) üzenetére


tildy
nagyúr

De nem írja:O ahogyan az & jelet sem:O Meg miért nem lehet váltogatnni 101 gombos stb -k közt?

Hüyle azért nem vok. Tudom , hogy ajbob alt:U
De nem müxik:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3969) Bubu79


Bubu79
addikt

Rohadjon meg az összes szemét állatkínzó! Most néztem az RTL klubon a híradót, egy hapsi majdnem agyonverte a szomszédja macskáját kitudja miért; biztosra ment, még a kutyáit is ráuszította.
A franc egye meg az ilyen szemét tetveket!:U:(:(((:(((

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3970) MarKoo


MarKoo
őstag

| = ALT+124
$ = ALT+36

Hát bocsi tildyke, nem azért írtam, mert hülyének nézlek, csak segíteni akartam. :U

(#3971) Xpod válasza tildy (#3968) üzenetére


Xpod
addikt

Ezt én nem is állítottam. Bocs ha a lelkebe gázoltam (szaros gumicsizmával :DDD).

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3972) ladybug válasza ladybug (#3958) üzenetére


ladybug
őstag

Azért egyértelmű, mert az egy nyomon haladás nem a kerék mennyiségére vonatkozik. Van pl a motoros. Ő nem azért egy nyomon haladó, mert egy kereke van, hanem azért mert az autóhoz képest (a közlekedésben ehhez viszonyítunk) egy keréknyomban halad. Na most, az úthenger két keréknyomban halad, ugye?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3973) tildy válasza MarKoo (#3970) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszi.

De ez kicsit macerás, ha programozni akar az ember... Nekem az kéne hogy menjen jobb alt+ w jobb alt +c -vel is:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3974) Xpod válasza tildy (#3973) üzenetére


Xpod
addikt

Gonoszkodás on.
A programozó angol billentyűzet kiosztást használ. ;]
Gonoszkodás off.

#3965 nem nekem szólt?

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3975) bobsys válasza lorcsi (#3963) üzenetére


bobsys
addikt

Nekem csak egy féléves. És nem kell szerkeszteni szerencsére. Tavaly kellett. Azért vettem fel idén is :DDD
Amúgy teljesen kivagyok. 1 hete nincs itthon senki. Most is 1 óra volt míg elintéztem mindent és még teregetnem kell, meg elpakolni a mosogatóból.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3976) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nahogy végre meg tudtam csinálni az aláírásom:C

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3977) Winner_hun válasza Winner_hun (#3976) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bővebben: link
Bővebben: link

linkesítve:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3978) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Na ehétre bebiztosítottam magamat, már biztos nem maradok ismerkedős beszélgetés nélkül. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3979) Xpod


Xpod
addikt

Maradt kb 15 szem gumicukrom ha esetleg kér valaki itt az utolsó lehetőség. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3980) Bubu79 válasza Xpod (#3979) üzenetére


Bubu79
addikt

Galambposta megoldható? ( dézsa vü:DDD )

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3981) Boxer001


Boxer001
veterán

ez a twollah blogja...ez valami hihetetlenül unalmas...na mindegy, ezt csak úgy írtam.

(#3982) ngabor2 válasza Bubu79 (#3980) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Esetleg mogyorós csokit? :D

Boxer: én meg egy ideje elfelejtek blogot írni :D De lehet, hogy így a jobb mindenkinek.

Egy hülye kérdés: kinek melyik az a szó, amit nagyon gyorsan be tud gépelni, és a gépelés folyamata elég érdekes? Nálam egy idő óra ez a ''mindenkinek'' szó, hintázik egyet a kezem. Nem tudok rendesen 10 ujjal gépelni, soxor nem érdekel, hogy egy betű jobb, vagy balkezes-e, átnyúlkálok... nem túl gazdaságos, de még mindig gyorsabb, mint mikor 1 ujjal gépeltem... (bal mutatóujj)
még mielőtt más mondaná: nagyon hülye kérdés, tudom.

[Szerkesztve]

(#3983) Bubu79 válasza ngabor2 (#3982) üzenetére


Bubu79
addikt

Mmmm... Jöhet!:R De csak a gumicukor után! Esetleg kér valaki rumos-kakaós töltelékkel ellátott étcsokival bevont boldogság hormon pótlót?:D

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3984) lorcsi válasza bobsys (#3975) üzenetére


lorcsi
veterán

ha egyedül vagy jobban lehet tanulni is, nem zavar semki
bár abban sem zavar senki hogy nem tanulj hanem pl. ph-zz :DDD

(#3985) bobsys válasza lorcsi (#3984) üzenetére


bobsys
addikt

Hát igen most is PH-zom, közben jégkrémet eszem és próbálokvalami hasznos mechanika infót beletömni a fejembe.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3986) ngabor2 válasza Bubu79 (#3983) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Bibiii, olyanom is van :C úgy hívják, sport szelet.

(#3987) Xpod válasza Bubu79 (#3980) üzenetére


Xpod
addikt

Galamb postával? És ha nagy lendülettel megy és visszapattan az ablakról?

bobsys: esetleg mechanika izű jégkrémet egyél. Vagy add nekem a jégkrémedet. :D

Bubu79: akkor mingyárt küldöm, csak próbáld meg elkapni, mert nagyon pattog. :)

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3988) Bubu79 válasza bobsys (#3985) üzenetére


Bubu79
addikt

Őszinte részvétem!:R Lehet, hogy ha csak a fagyit tömnéd a fejedbe jobban járnál?:DDD:D
Xpod: Nem fog, nyitva van az ablak!
Ngabor2: Nem sportolok, én most Americanat csipegetek:D
Xpod Gumigalamb:F:DDD

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3989) bobsys válasza Xpod (#3987) üzenetére


bobsys
addikt

Ehh, hogy ti milyen viccesek vagytok:) Jégkrém marad nálam. Nem adom senkinek. Szeretem az édességeket. Inkább a jegyzetemet vigyétek:D

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3990) Bubu79


Bubu79
addikt

Lassan mehetek melózni:( Bagoly műszak:D De hál' istennek ez már az utolsó:C

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3991) ngabor2 válasza bobsys (#3989) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ha elvisszük a jegyzeteidet, miből fox tanulni? Valami lájtos metált, vagy punkot dobj be a zenelejátszóba, és tanujjál. Nekem is ez segített annak idején.

(#3992) Xpod válasza bobsys (#3989) üzenetére


Xpod
addikt

A jegyzeted csoki és édesség tartalma elég kicsi így sajna azt meghagyom neked.

Bubu79 Igen gumigalamb, olyan mint a gumikacsa csak nem hápog és nem hasonlít rá. És sok gumicukorja van. :D

Amúgy jégkrém evészetben egyszerre csak 3 litert tudok megenni, ezt még fejlesztenem kell, kérem a jégkrémgyártók és a szimpatizánsok támogatását. :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3993) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

egyet nemszeretek a hosszú hajamba, órák kellenek h megszáradjon.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#3994) SPDeluxe1.0 válasza Panther (#3978) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Nahh,mi is történt velem ma délután a városban : Győr egyik forgalmas kereszteződésénél vártam a zöldre(gyalogosan),pont pirosra váltott a gyalogos átkelő.Ekkor mellém lépett egy 27-28 körüli csaj babakocsival,és egy kissráccal,aki lehetett úgy 5-6 éves.A kissrác fittyet hányva a pirosra,megindult a zebra felé,erre az anyja( :F ) visszarántotta,tök erőből kétszer pofánvárte,majd üvöltözni kezdett vele,úgy hogy ilyet nemhogy egy anya ( :F ) szájából,de még kocsmában is ritkán hall az ember.A pofon a még pirosnál várakozók(busz,kocsi) tetszését is elnyerte,ki kicsit mosolyogva,ki pedig rosszalóan nézte a nő dühkitörését,a fiát ( :F ) ezalatt végig 'te rohadt f@sszopó g.ci köcsög' jelzőkkel illette,na persze a ha hazamegyünk,otthon szétbaszom a fejedet te kis b@rom sem maradt ki,én pedig ennek az egésznek fültanúja voltam,egy picit kínos volt még annak a néhány embernek is,akik még szintén ott várakoztak a váltásra.Mikor végülis zöld lett,a nő aszongya a gyereknek,- még mindig magából kikelve - , :naaa ,most fussáá ,te hülye f@sszopó g.ci.Még percekkel azután is,hogy tovább gyalogoltam,picit elgondolkoztam,hogy mi az isten lehet az emberekkel,rengeteg ilyet látni,magából kikelt fiatal,jólszituált nők felképelik a gyermeküket a nyílt utcán.Így ezzel a viselkedéssel milyen modernkori követelménynek kell megfelelni?Vagy 'izzó' nekik ha a gyerek sír az emberek között?Lehet,hiszen mikor a most 25-30 éves anyák tínédzserek voltak[pár éve],már elterjedt volt a de égő ez + az meg amaz közhely.
Valszínűleg azért nem általános a fent leírt eset,és a gyermeknevelés is borzasztó nyomás(?) lehet egy szülőnek(talán ez a nő is egyedül nevelte a kissrácot,és a babakocsiban fekvő picit),de ha lehet,én inkább választom majd a hagyományos családmodellt az elkövetkezendőkben


PantherIlyen aláírással biztos nem ;)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3995) lorcsi válasza bobsys (#3985) üzenetére


lorcsi
veterán

miket tanultok?
milyen szakon - nagyonnehéz egy tantárgy...:O

(#3996) Xpod válasza aDM|RaL^ (#3993) üzenetére


Xpod
addikt

Hát igen a hosszú haj egyik hátránya. Nekem kb 7 évig volt hátul hosszúra meghagyva, de májusban fogadásból levágattam.

lorcsi: az még hagyján hogy miket tanul, de miket nem. ;] :DDD

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3997) lorcsi válasza Xpod (#3996) üzenetére


lorcsi
veterán

igen mondjuk ph-ról kérdeznék tuti jobban sikerülne a zh, mint akárkinek... :DD

(#3998) ngabor2 válasza Xpod (#3996) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Növessz szakállat. Azzal kevesebb a probléma.

Szintén szakállas barátomra elég furcsán néztek, mikor egy céges vacsorára nyakában siíta sállal, szakállasan lépett be... ja a cég a Teva, izraeli tulajdon :D De a magatartási kódexben is benne van, hogy nyugodtan lehet viselni, emiatt nem cseszegethetik. Engem se a melóhelyen cseszegtetnek a szakállam hossza miatt. De ha levágom, akkor sose lesz nagyon hosszú.

(#3999) katavagyok válasza SPDeluxe1.0 (#3994) üzenetére


katavagyok
tag

te is győri vagy? :)

katavagyok...offolóskata...

(#4000) bobsys válasza Xpod (#3992) üzenetére


bobsys
addikt

3liter:Y
én 1nél kifújok
nagbor2:: az lesz, berakok vmi jó kis zenét

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 24 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.