Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 14 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1501) Sick Boy válasza Integra (#1498) üzenetére


Sick Boy
őstag

nincs infó, de hogy a doboz mit tartalmaz... az a legeslegbrutálabb, várj egy percet, lefényképezem, naon LOL!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#1502) Sick Boy válasza Integra (#1498) üzenetére


Sick Boy
őstag



[L]http://sickboycuccai.uw.hu/radio/images/01.jpg[/L]




[L]http://sickboycuccai.uw.hu/radio/images/02.jpg[/L]




[L]http://sickboycuccai.uw.hu/radio/images/03.jpg[/L]




[L]http://sickboycuccai.uw.hu/radio/images/04.jpg[/L]




[L]http://sickboycuccai.uw.hu/radio/images/05.jpg[/L]

Nos, Poppy (a kedvesem) mondja, hogy talált otthon egy autórádiót a garázsban, és elhozza nekem, mondom, hudekirály, legalább rádiót tudok hallgatni, meg vhogyan rákötöm a discmant (forrasztás rulzzz), aztán hozta ezt.
Nah ezzel nem sokmindent tudok kezdeni (egy '96-os 1.4 injektoros Citroen ZX-ünk van), mivel a kocsinkat a második világháború után gyártották, így sajnos teljes az inkompatibilitás... :O
mibe való ez, traktorba?
Monó az biztos.
Kár...
De sebaj, megőrzöm, mert a kedvesem nagyon jó szívvel hozta nekem és ezt ezúton is köszönöm neki!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#1503) Sick Boy


Sick Boy
őstag

mellesleg egészen 5,95 MHz-ig lehet rajta tekerni a rövidhullámot, hmmm hol is kezdődnek nálunk az adók? 89,5-nél, juventus vagy danubius :F

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#1504) #16741888


#16741888
törölt tag

valaki az autómágusok közül nézzen át az autóvásárlás topikba, lécci

Sick Boy. Kircsi a rádiód, én egy 1974es Audi 100ban láttam ezt a tipust vagy hasonlót:F

(#1505) Panther válasza Sick Boy (#1502) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Naon állat :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1506) F-ECT$


F-ECT$
titán

Szerintem Bash megúszta. Állítólag sokkal kisebb volt, mint várták...

Dive ever, work never.

(#1507) divot válasza twollah (#1499) üzenetére


divot
veterán

Szemmel láthatóan lefagyott. :D

(#1508) Loretto


Loretto
veterán

hogy a pék rakná tele a 7órás munkakezdést .(

Soirée...

(#1509) e=mc²


e=mc²
őstag

Bombariadó rulz, avagy egy elmebeteg 'szórakozása'? :F

Ma reggel Komáromban 2, egymás mellett működő közgazdasági, ill Szakmunkásképző Iskolában szinkron bombariadót hirdettek...

A diákokat persze minél gyorsabban ki kellett küldeni a szemben lévő parkolóba, és természetesen ugy, hogy mégcsak véletlenül sem a leggyorsabban, a sulirádióban bemondani, hanem 1 tanár végigjárta az összes osztályt, és kb mindegyikben legalább 1 percet beszélve... Naná, hogy a mi termünk volt az utolsó, és mire kiértünk, már az egész parkoló megtelt.... Kicsit szerencsétlenül éreztem magam, mivel ha ez 'élesben' megy (mondjuk ennél élesebb helyzet nem is lenne, de mégis...) akkor nagy valószínűséggel otthagyjuk a fogunkat...

Rendőrség részéről a megnyilvánulás: 2 autóval elállták az utcába be-, és kijáratot...

Szervezés rulz, Biztonság rulz.

Ambulimax Provider

(#1510) Loretto válasza e=mc² (#1509) üzenetére


Loretto
veterán

hát igen.addig ezt sem veszik komolyan nem történik meg a baj.mert tegyük fel hogy PUKK. azt 20m-ről nem kell sokáig nézni.
nekem anno volt egy csaj osztálytársam aki fogadásból csinált 1 héten 4x.pesze repült is.

Soirée...

(#1511) Integra válasza Sick Boy (#1502) üzenetére


Integra
titán

bocs, de bealudtam tegnap:)
szerintem próbálkozz meg valami elektroműszeres múzeummal, vagy miafene, talán azt mondják hogy huuu, ritkaság, adnak egy új közepes cd-s fejegységet!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1512) Sick Boy válasza Integra (#1511) üzenetére


Sick Boy
őstag

hahhahhahhahh :DDD :DDD :DDD

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#1513) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Bash elsz meg??? mert a mi FIT-es partnereink abszolute elerhetetlenek, a postmaster is biztonsagi unenetet kud vissza, rememlm Nektek konnyebb vot:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1514) parandroid


parandroid
nagyúr

Nézzétek meg ezt, oszt aláírkálni 1000el! ;]

[L]http://www.petitiononline.com/twollah/petition.html[/L]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1515) divot válasza parandroid (#1514) üzenetére


divot
veterán

De beteg! :Y

(#1516) Atlantis válasza neduddki (#1399) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet, hogy közben megtaláltad: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=83812&arc=f[/L]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1517) F-ECT$ válasza parandroid (#1514) üzenetére


F-ECT$
titán

Soha! ;]

Dive ever, work never.

(#1518) divot


divot
veterán

Meghalt Szerencsi Éva. :(



[Szerkesztve]

(#1519) Integra válasza parandroid (#1514) üzenetére


Integra
titán

azért csak van egy barátnője....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1520) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

help me!

kéne az egész számok halmazának definicioja! pontosan olyan 3-4-5 sorban én nem találok semmit a könyvbe is scak anyivan hogy Z-vel kell jelölni...
tételhez kéne:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1521) Trak


Trak
addikt

Nem értek ezekhez, úgyhogy kérdésem az lenne, hogy megéri-e az alábbi cucc:

PQI, SanDisk, 512MB USB 2. 0 Flashdrive-

garival
10k-ért

:F

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1522) heihachi válasza TexT-BoY (#1520) üzenetére


heihachi
addikt

1) definíció:
Ha az a<b természetes számok különbsége az n=b-a természetes szám, akkor jelöljük (-n)-el és nevezzük az n természetes szám ellentettjének a (-n) := a-b számot.
Az így kapott Z- :={-1; -2; -3; ... -végtelen} halmazt nevezzük a negatív egész számok halmazának.

2) definíció:
Az egész számok halmazának nevezzük és Z jelöljük a Z := N unió Z- halmazt.


by Ágotai László

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1523) TexT-BoY válasza heihachi (#1522) üzenetére


TexT-BoY
addikt

thenkju for dő help!:)

beirtam a tételbe csak kicsit meg wrájtoltam:D KÖSZ

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1524) fokukac válasza twollah (#1500) üzenetére


fokukac
nagyúr

''Ot is sulythatna egy kicsit az a hurrikan.''

ezt a rosszindulatot... láttál már hurrikánt közelről? Hogy kívánhatsz másnak ilyesmit? Ma extra bunkó vagy. sértett, nagyképű nagyúr. :(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1525) fokukac válasza fokukac (#1524) üzenetére


fokukac
nagyúr

az egoistát ki is hagytam.

(arról nem is beszélve, hogy még egy hurrikán is tudja, hogy a ''sujtani'' pontos jé.)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1526) Loretto


Loretto
veterán

Kalandor a gyorstüzelő. :DDD
csukta is twollah petícióját. :)

Soirée...

(#1527) _Volkovy_ válasza fokukac (#1524) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

disznófejű nagyúr

(#1528) Bazsesz


Bazsesz
őstag

[L]http://bazseszpc.uw.hu/HPIM2020.JPG[/L]

Ez valamelyik jakubcsekes milliomosba volt. a megfejtés a keresztény szekta volt. :) Csak úgy érdekességképpen :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1529) anaqer válasza Bazsesz (#1528) üzenetére


anaqer
veterán

Kint van olyan motorolaj is, hogy Quaker State. :)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1530) neduddki válasza anaqer (#1529) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

Van az mar itthon is, sot nehany eve ugy reklamaoztak magukat, hogy ha tartod az aloirasaiakt, akkor szemejjautonal is 400e km-et garntalnak... ha jol tevedek...:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1531) Cruz válasza fokukac (#1524) üzenetére


Cruz
aktív tag

Nono!
Sztem twollah kolléga, nem konkrétan a feltételezett emberek lakóheylére gondolt, hanem átvitt értelemben a Microsoft háza tájára és az ott rendet tenni igyekvő forgószélre. Ebben az értelemben pártolom (virtuális forgószél), mivel annyira nem vagyok hasraesve az op rendszeremtől (nem flame, kéretik másoktól is így kezelni).

Üdv
C.

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

(#1532) Integra válasza Cruz (#1531) üzenetére


Integra
titán

ezzel a microsoft-nál is foroghatna egy kisebb forgószéllel nekem csak az a gondom, hogy ha tényleg forogna egy kis forgószél, akkor én szemeim is vérben forognának valszeg, mert egy ilyen kis forgószél nem hiszem hogy pozitívan hatna arra hogy valaha még stabil használható oprendszert készítsenek:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1533) Cruz válasza Integra (#1532) üzenetére


Cruz
aktív tag

:D
Na én sem arra gondoltam, hogy boruljon be az egész MS, hanem csak arra, hogy a verseny legyen kiélezettebb, mivel most csak annyira éles, hogy a meleg levegőt se vágná el.

Üdv
C.

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

(#1534) fokukac válasza Cruz (#1531) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem ez úgy jött le, hogy Bash-re értelmezte. Mivel Twollah haragszik BAsh-re, mert gonosz módon bezárta a fanclub topicját...

Microfosh-ról szó sem volt. Vagy rosszul tévedek?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1535) Integra válasza fokukac (#1534) üzenetére


Integra
titán

azt bezártam volna én is...

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1536) parandroid válasza fokukac (#1534) üzenetére


parandroid
nagyúr

mondjuk az aláírása tényleg csúnya...

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1537) _Volkovy_ válasza Cruz (#1531) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Szerintem meg azt írta hogy Bash dögöljön meg.

(#1538) parandroid válasza _Volkovy_ (#1537) üzenetére


parandroid
nagyúr

ennyi ideig tartott mire ezt így kielemeztétek? :DDD

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1539) tildy válasza parandroid (#1538) üzenetére


tildy
nagyúr

fokukac neked volt junior szamlad , ugye?
na nezd mit talaltam:
A 24. életév betöltése után is megmarad a jogosultságod a Junior számlára és kártyára az utolsó kiadott Junior-kártya lejáratáig. Ezt követően újabb Junior-kártya rendelése (így a jogosultság meghosszabbítása), vagy új szerződés megkötése csak abban az esetben lehetséges, ha igazolni tudod, hogy nappali tagozatos hallgató vagy valamelyik felsőoktatási intézményben, és bemutatod diákigazolványodat. Ha már befejezted tanulmányaidat, akkor sem érdemes megszüntetned az OTP Bankkal a kapcsolatot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1540) Integra


Integra
titán

Walter Tamás aranyérmet szerzett a Belgiumban megrendezett horgász-világbajnokságon. A második helyezett holland Hoogen mögött Ambrus Tibor személyében a dobogó alsó fokára is magyar versenyző állhatott.
Ezzel még nem volt vége a piros-fehér-zöld sikereknek, hiszen az Ambrus Tibor, Döme Gábor, Hamar Péter, Magyar Szilárd, Nagy Attila, Walter Tamás összeállítású válogatott a csapatversenyben szintén a harmadik helyen végzett.

hol van a wada???????????:)))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1541) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

2kérdés srácok:
1: Bash hol van ? ˙(még a meló helyen?):F jól van?





2: please: Mondjatok jó középiskolát/gimnáziumot!!! Ő info szak szerüségre szeetnék menni Bp-en minnél jobb kéne (Fazekas kivan lőve:D) 4.1x az átlaog

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1542) _Volkovy_ válasza parandroid (#1538) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

nem,csak most értem haza a suliból.

(#1543) _Volkovy_ válasza parandroid (#1538) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Teksztboj azt válaszd ami a legközelebb esik hozzád,because of minden gimi ugyanolyan.Mind szar.:D

[Szerkesztve]

(#1544) divot válasza _Volkovy_ (#1543) üzenetére


divot
veterán

Írtam használatit. :DDD

(#1545) _Volkovy_ válasza divot (#1544) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

ohh,thx a lot :B

(#1546) KovacsUr válasza TexT-BoY (#1541) üzenetére


KovacsUr
addikt

Van valami Neumann szakközép, ami kimondottan informatikai jellegű... Keitaro oda járt, megkérdezem, akar-e beszélni róla. :DDD

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1547) tildy válasza KovacsUr (#1546) üzenetére


tildy
nagyúr

Ja van egy infós szakközzép, én csak régi, demoscenes arcokat ismerek onnét:D
Elég elit képzés ment ott, azt hiszem...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1548) Keitaro válasza TexT-BoY (#1541) üzenetére


Keitaro
addikt

Hát amikor még én jelentkeztem, akkor két komoly suli volt
A Neumann János SZKI (öcsém, most oda jár) és a Kalmár László SZKI
A Neumannak nagyobb neve van és az Örstől van pár percre, a Kalmár pedig a Moszkva térhez van közel emlékeim szerint (kicsit lepukkantabban néz ki mint a Neumann)
Mi érdekel?

(KovacsUr szólt, szal neki köszönd, hogy itt vagyok :) )

(#1549) SuBeR53_


SuBeR53_
tag

twollah mit akr elérni a fanklubjával?

(#1550) Cruz válasza fokukac (#1534) üzenetére


Cruz
aktív tag

Sorry! :(
Én néztem el. Azt gondoltam a 1499re válaszoltál, de nem. Az összes hozzászólásomat úgy kell értelmezni, mintha te nem a 1500-ra reagáltál volna, hanem azt megelőző képre.
A 1500-ra pedig inkább nem kívánok reagálni.
Még egyszer bocs mindenkitől.

Üdv
C.

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 14 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.