Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 14 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1251) F-ECT$ válasza Panther (#1250) üzenetére


F-ECT$
titán

Arra vár6sz :t :DDD

Dive ever, work never.

(#1252) Panther válasza F-ECT$ (#1251) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Sajna tudom. :O

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1253) PeliScan válasza Panther (#1250) üzenetére


PeliScan
addikt

Szociológián van egypár, de azért nem dögivel, pedig az lenne a jó, monogám kapcsolatból csak ezzel lehet pict felrázni az embert. :D Ide 94 volt a ponthatár, a nemz.tan.ra meg 121, azért nagyon remélem h ez meg is fog mutatkozni a nénik dekoratívságában/mennyiségében. :D

Megf persze jó lenn, ha az idei gólyatábort nem b@sznák el úgy, mint a miénket tavaly.

(#1254) Panther válasza PeliScan (#1253) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem értem a magas ponthatár miért feltételez szép csajokat... :DDD Vagy eleve csajokat! :U
De úgy legyen, legalább neked legyen jó!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1255) PeliScan válasza Panther (#1254) üzenetére


PeliScan
addikt

Én sem tudom, de ez vhogy tendencia, de komolyan.

Pár osztálytársam a BME közgázra jár, tavaly (duplázással bár, de) 123 votl a pontszám, és olyan nők vannak ott h ihajj... még nekem is jutna, pedig nem is járok oda. :)

(#1256) Trak válasza PeliScan (#1255) üzenetére


Trak
addikt

Szvsz. nem ezen múlik, hanem a szakon:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1257) PeliScan válasza Trak (#1256) üzenetére


PeliScan
addikt

Azért legalább hadd reménykedjek, hogyha kipengetek 160at félévenként, akkor legalább nyújtsanak má vmit. :D

(#1258) fokukac válasza PeliScan (#1257) üzenetére


fokukac
nagyúr

és ezért a 160-ért milyen szolgáltatást nyújtanak a lányok? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1259) Trak válasza fokukac (#1258) üzenetére


Trak
addikt

Minmum jár egy blowjob a reggeli KV, cigi mellé minden nap:DD
Én is átjelentkezek abba a sulibaa:DDD

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1260) fokukac válasza Trak (#1259) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, ez mindenképpen a nemzetközi tanulmányok stúdiumába tartozik... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1261) Panther válasza fokukac (#1260) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Biztos román módra csinálják neked :o

PeliScan: Egyébként miből fizeted éveken át a félévenkénti 160-at? :Y Diákhitel?

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1262) PeliScan válasza Panther (#1261) üzenetére


PeliScan
addikt

160.000 a tandíj, alapból, félévenként.

30%-80%ig kapok majd remélem visszatérítést, mivel ugyananazon a karon van mindkét szak. Ha a minimuot, 30%ot kapok csak vissza, akkor 110.000. Azt hiszem, ebből még 30% megint visszajöhet, mert felnőttképzést, amire adókedvezményt lehet igénybe venni, tehát apám adójából visszakapunk kb 30e-t, tehát 77e marad. Ez osztva a hónapok számával, havi 16e... ha kurvajól tanulok a szociológián, nagyjából kijön az ösztöndíjból, remélem.

(#1263) PeliScan válasza PeliScan (#1262) üzenetére


PeliScan
addikt

(ráadásul reménykedem abban, h mivel hasonló a két szak, több órara nem kell bejárnaom, jó lenne, ha azokért nem is kéne fizetnem)

(#1264) Panther válasza PeliScan (#1262) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Aha... magyarán akkor épp kinullázod magad. Én jelenleg gondolni sem akarok arra hogy még egy egyetem, főleg nem úgy hogy fizessek is érte... elég szívás ez az egy is :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1265) PeliScan válasza Panther (#1264) üzenetére


PeliScan
addikt

Amit te tanulsz, arra azért vmik kereset biztos lesz... lehet h túlkínálat, meg efféle, de azért mégis szüxség van infósokra.

Szociológus meg ennél sokkal bizonytalanabb... a nemzetközi tanulmányok se vmi konkrét dolog, de a kettőből csak ki lehet majd hozni vmit, én elég optimista vagyok. :)

Az lenne a nagy bravúr, ha heti egy, kető napot részmunkaidőben emelett is tudnék dolgozni... hínnye, nagyon kíváncsi leszek már az órarendemre, hogy hogy jön ki. :)

(#1266) Panther válasza PeliScan (#1265) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az infóval nekem sincs bajom, tudom hogy ''jóaz''; ellenben valami sokszépcsaj-os esemény után gyere be a Nagyterembe (IB.028) egy órára, és....

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1267) PeliScan válasza Panther (#1266) üzenetére


PeliScan
addikt

Azért ez mégsem lehet szempont egy szak kiválsztásánál... :) bár tény, h sokat tud javítani az ember közérzetén. Barátosnéniddel mi van? Mert ha megvan, akkor azért olyan sok panaszod nem lehet. :)

(#1268) fokukac válasza Panther (#1266) üzenetére


fokukac
nagyúr

pályát tévesztettél... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1269) F-ECT$ válasza Panther (#1266) üzenetére


F-ECT$
titán

''jóaz'' - már közel sem annyira, mint 5-10 éve :(

Dive ever, work never.

(#1270) Panther válasza PeliScan (#1267) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Megvan, szerencsére. :) Sok panaszom nincs is, csak a zsarukat nem csípem épp (lásd picit előrébb), meg majd az órákra bejárást. Nem szempont szakválasztásnál, igaz -- ezért is vagyok ott, ahol -- de így egyszerűen nincs kedvem bemenni az egyetemre. Nem is arra vágyom hogy a csajok jelenléte javítsa a közérzetem, hanem arra hogy a hiányuk ne rontsa el teljesen!

Ehh, feloldhatatlan probléma. Nincs megoldás.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1271) Panther válasza F-ECT$ (#1269) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Jó, de akkor minek menjek ilyen érdeklődési körrel? Még talán mindig ez a legjobb, ráadásul az informatikáé a jövő...! (Talán... :U)

fokukac: Igen, nem infósnak hanem nimfósnak kellett volna menni :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1272) Integra válasza PeliScan (#1255) üzenetére


Integra
titán

szóavl ez generációk során alakult ki:)
a gazdag faszi feleségül veszi a büntető szép nőt és megszül neki pár csodaszép gyereket... és így tovább.
és létrejött a szép okos pénzes csaj, röviden lesarkítva.
akármennyire is hülyeségnek hangzik, tényleg sok van ebben.
ha most gyorsan belegondolok, a legszebb barátnőim akiket ismerek, mind gazdag családból származnak egytől egyig és min 2 nyelv és 1 diploma van a zsebükben már. és tanulnak tovább.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1273) neduddki válasza Panther (#1250) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat ahhoz roszt kart valasztottal.. probakozza a vegyeszeknel, epiteszeknel, gtk, etc.etc. de villanykar, kozlekkar, gepeszkar nagyon esejjteelen /na jo gepesz talan/ :- )))))

udv

neduddki

mod: erro gyun eszemeb at is megyekes megnezema vegyesz lanyaimat:- )))))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1274) tildy válasza Panther (#1271) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem sosem volt gondom infón:D
Ráadásul végig egy ember mellett nyomtam le:D Pedig 110ből 2en voltunk csajok..De nem is néztem rájuk.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1275) PeliScan


PeliScan
addikt

Nah, haza is értem a nemzetközi tanulményok beiratkozásról, rossz hír h nem lehet adót visszkérni, tehát -30% bukott, így 100e lesz... :( hacsak nem esik meg a dékán szíve rajtam, és ad vmi csökkentést, de nem hinném. :(

60an vagyunk, viszont kb 75% a lányok aránya, mondjuk ebből aki nézhető az max 10, viszont egy telszámmal már gazdagabb is vagyok. :DDD Jah meg az órák nagyrésze fedi egymást a szociológiával mgé első évben, szóval a péntekem lehet h két szak mellett is szabad lesz!!

(#1276) Flameus


Flameus
aktív tag

hmm....mit vétkezhettem? Má' a fórumra kattintva is ez jön be!
[L]http://w3.enternet.hu/freeman8hwsw.jpg[/L]

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#1277) KovacsUr válasza Flameus (#1276) üzenetére


KovacsUr
addikt

Rossz szöveget írtál a címsorba. Helyesen nem hwsw.hu, hanem prohardver.hu. :D
Egyébként lehet, hogy dupla nicked volt, ezt nagyon komolyan veszik odaát. Kérdezd meg az admintól, ott a link a lap alján.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1278) Legolas


Legolas
senior tag

Megint elrontottam!

[Szerkesztve]

[Minden rendben? :F -- KovacsUr]

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#1279) hungeek válasza PeliScan (#1275) üzenetére


hungeek
senior tag

véletlenül nem jár ugyan erre a szakra, veled együtt egy bizonyos Szilágyi Melinda?

[Szerkesztve]

(#1280) neduddki válasza hungeek (#1279) üzenetére


neduddki
nagyúr

hi!

Hat ha igen akkor Peliscan nagyon figyejjj, a Melindak mindig alapos szemrevetelezesre adnak jo alapot!!!!:- ))))))))

udv

neduddki

p.s. remelm O nem a kiveteltm erosito szabajjjjjjjjj:- )))))))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1281) KovacsUr válasza neduddki (#1280) üzenetére


KovacsUr
addikt

Biztos lehetsz benne, hogy ha Melinda oda jár és alapos szemrevételezésre ad okot, akkor PeliScan már réges-régen szemrevételezte. :P

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1282) Bash


Bash
őstag

Huh gyerekek! Nagyon komolynak tűnik ez a Frances gyerek. Munkahelyen bolondok háza van, beindult a verkli. A törénelem eddigi legnagyobb evakuálását rendelték el Florida-ban, milliók jönnek délről. Eddig csak 1950-ben fordult elő, hogy egy hurrikán szezonban két hurrikán is Florida-t súlytotta, de azok közül egyik sem volt jelentős, és a kettő között 6 hét volt. Most még csak 3 hete pusztított Charley, erre most itt van Frances. Hasonló erősségű, mint Charley volt, viszont vagy kétszer akkora, sok esővel és nagyon lassan halad. Állítólag kb. 24 óra alatt fog áthaladni Florida-n, Charley esetében ez néhány óra volt csak. Valahol nagyon nagy gáz van, de még nem tudni, hogy pontosan hol, kb. 40 óra múlva fog partot érni a hurrikán. :(

http://bashtravel.com/

(#1283) Bash válasza KovacsUr (#1281) üzenetére


Bash
őstag

PeliScan csak ne nagyon ugráljon, ott van neki NoNo. :)
Ahogy postoltam az előzőt, megszólalt a telefonom. Ma elvileg nem dolgoztam volna, de szinte 100%-ig biztos voltam benne, hogy hívni fognak. Amikor Charley itt járt, akkor lenyomtam egy 36 órás műszakot. :( Most is valami hasonló lesz, asszem.

http://bashtravel.com/

(#1284) neduddki válasza KovacsUr (#1281) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ha ha ma szemrevetelezte, akkor vajjjjj miert nincs meg a digitalis fotoim kozott??? :- )))))
mert nem erdemeljuk meg????:- ))))
de mi igen is megerdmeljuk:- ))))

udv

neduddki

p.s. vagy csak en vagyok a vak???:- ))))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1285) hungeek válasza neduddki (#1284) üzenetére


hungeek
senior tag

1. nem biztos hogy oda jár
2. nekem van róla képem...

(#1286) F-ECT$ válasza Bash (#1282) üzenetére


F-ECT$
titán

Húbazz. Akkor elkezdek híradót nézni, hátha feltűnsz te is, amint szaladsz, vagy visz a szél :D

Dive ever, work never.

(#1287) _Volkovy_ válasza Bash (#1282) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nem gondolkodtál még azon,hogy a nyugati partra költözz?:D

(#1288) F-ECT$ válasza _Volkovy_ (#1287) üzenetére


F-ECT$
titán

A földrengések sem jobbak :D

Dive ever, work never.

(#1289) neduddki válasza hungeek (#1285) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Igen akkor miert nem osztodd meg velunk hogy ellenorizzuk aszt az elmeletet????:- ))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1290) Bash válasza _Volkovy_ (#1287) üzenetére


Bash
őstag

#1162

http://bashtravel.com/

(#1291) _Volkovy_ válasza F-ECT$ (#1288) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Akkor marad Vegas.Kicsit keletebbre.Ott még nem hallottam földrengésről..

(#1292) PeliScan


PeliScan
addikt

hungeek: az a helyzet, hogy nem tudom, hisz ma még csak a beiratkozás volt, beültünk egy terembe, beszélt a tanulmányi-osztlyvezető, kitöültöttünk papírokat, ennyi, csak láttam az arcokat. Illetve a mellettem helyet fogalló (pontosabban én mellette :D) Lillával beszélgettünk. de majd később kiderül... bár ha mutatsz képet, mneg tudom mondani h mi a helyzet...

neduddki, valóban; nekem is csak jó tapasztalataim voltak melindákkal, bár az a helyzet h 3 éve nyáron nagyon futottamaz egyik után, teljesen hülyére vett, aztán amikor már nem voltam szabad, akkro meg persze... áh mind1, azóta is tüske. :D

KovacsUrnak pedig teljsen igaza van, ha érdemes szemrevételezésre, akkor képről felismerem már. :D fotóm viszont még nincs és nem is lehjet róla, hisz még csak beiratkozás volt, mint már említettem. :)

Bash, jaja, fizikailag is itt van, picit kiment beszélgetni hugommal ,addig írok gyortsan nektek. :)

(#1293) neduddki válasza PeliScan (#1292) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

Ember akkor igyekezz gyorsan visszahuzni alabbelit, mert lesz kapsz!!!:- )))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1294) Bash


Bash
őstag

_Volkovy_!
Vegas a sivatag közepén van, oda csak szórakozni jó menni.

PeliScan!
Csak vigyázz nehogy olvasgassa majd a fórumot. :D

http://bashtravel.com/

(#1295) _Volkovy_ válasza Bash (#1294) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Menj londínernek,vagy menj dolgozni egy kaszinóba :)

(#1296) Tithian


Tithian
őstag

Vége az orosz túszdrámának, 150+ halott, a tévéhíradóban semmi :F

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#1297) F-ECT$ válasza Bash (#1294) üzenetére


F-ECT$
titán

Tv2 híradóban leadták, hogy Florida be van tojva :)

Dive ever, work never.

(#1298) Bash válasza F-ECT$ (#1297) üzenetére


Bash
őstag

Te sem ülnél nyugodtan a seggeden, ha tudnád, hogy mire képes egy ilyen hurrikán. :(
Hurricane Charley ezt művelte 3 héttel ezelőtt: [L]http://bashland.net/pics/Hurricane_Charley.rar[/L] (12.81 MB, 80 kép tömörítve).

http://bashtravel.com/

(#1299) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Kivel találkoztam ma a ph-sok közül az Eltében? Mert a fórumos nevét nem tudom...

I am having fun staying poor.

(#1300) Integra


Integra
titán

épp most olvastam végig a cikkeket és néztem meg a képeket az iskoladrámáról.
eltudnám bőgni magam, komolyan:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 14 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.