Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 14 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) Monya78 válasza Loretto (#1800) üzenetére


Monya78
veterán

Hali..
Mindig ilyen korán kelsz, vagy Te is a munkahelyről nyomod...? :D

(#1802) Loretto válasza Monya78 (#1801) üzenetére


Loretto
veterán

ja a héten 4-szer jövök hétre.diákmelo, igy egy kicsit rugalmasabb hogy irom be magam melozni.most a héten 36órát vagyok+suli.

Soirée...

(#1803) Loretto


Loretto
veterán

köcsög mailbox, megint nem jönnek meg a mailjaim.

Soirée...

(#1804) Mazlee válasza Bash (#1797) üzenetére


Mazlee
aktív tag

Itthon is legalább másfélszeres a túlórapénz :)

legalábbis nálunk.

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#1805) Integra válasza divot (#1777) üzenetére


Integra
titán

szép!
yamaha vagy onkyo receivert vegyél hozzá szvsz
nagyon jó az ár érték arányuk és a minőség is stimmel!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1806) parandroid válasza Mazlee (#1804) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ha kifizetik... :(

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1807) Integra válasza divot (#1777) üzenetére


Integra
titán

egy ilynre fáj a fogam, de most a dzsízuszkával annyira nem vagyunk pajtik....:O

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1808) Mazlee válasza parandroid (#1806) üzenetére


Mazlee
aktív tag

hát már hogyne!

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#1809) PeliScan válasza Panther (#1794) üzenetére


PeliScan
addikt

Áh, az egyetemi szarkodásokra megy el minden időm, a hét minden napján be kellett mennem inzétni vmit, órafelvétel, efféle.

De, két szak mellett, úgy néz ki, lesz két szabad napom, siekrült így intézni, lobbizni!! :D Hétfő és péntek üres!!

(viszont szerda 8.00től 20.00ig folyamatosan, 15perces szünetekkel... nem tudom fogom e bírni)

(#1810) Panther válasza PeliScan (#1809) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na menj te a f.... :DDD
Nekem az egy szak mellett sem jön össze egy üres nap sem. :( SEHOGY! Egyszerűen ott vannak az órák hogy mik valók harmadik félévre, és nincs választási lehetőség hogy mikorra rakod őket... egy kurzus van mindenhez, vagy ha van kettő, akkor egyszerre vannak. Ottrohadjonmegmind aki ezt kitalálta :((( (Ráadásul ugye én Érdről mehetek be minden nap, ezzel napi 3 órám el is veszik...)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1811) fokukac válasza Panther (#1810) üzenetére


fokukac
nagyúr

én meg itthon döglök, és hallgatom, hogy ''fiam, miért nem mész már dolgozni?'' :D
és tényleg. csak nincs kedvem...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1812) PeliScan válasza Panther (#1810) üzenetére


PeliScan
addikt

Nekem is kellett kompromnisszumokat tenni, pl egy két tárgyat nem vettem fel, de mivel tavaly 34 kredtitet teljesítettem, most nem gáz h csak 27 lesz.

Min két nap munka, és hamar összejön egy Skoda ára! :D

(hozzátartozik, h a két szak óráinak a 60%a megegyezik, tehát nem kel mindenre bejárnom)

(#1813) Panther válasza PeliScan (#1812) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az a baj hogy nekem ahhoz, hogy szabadnapom legyen, olyan órákat kéne ''nem felvennem'', amire épül másik fontos tárgy, és máris tuti csúsznék egy félévet. :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1814) PeliScan válasza Panther (#1813) üzenetére


PeliScan
addikt

Ez bizony gáz, mert ilyen áron tényleg nem éri meg. :(

Mondjuk a BMEn teljesen más a tanárok hozzáállása is, ami nem feltétlen pozitívum az én szempontomból. Nálunk a tanárok is próbálják a hét első felére rendezni az óráikat, tehát a péntek alapból kb szünnap. :) Persze ez így nem igaz, szemináriumok vannak, de előadások pl nincsenek. Ráadásul mivel nincs se Neptun, se ETR, tegnap egy 20 fős szaminárium időpontját tetettem arrébb, rábeszéléssel. Hogy az az időpont jobb mindenkinek. Nekem persze az. :D

Szóval megint 3 napos a hét. :D

(#1816) tildy válasza Panther (#1810) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát kellett neked bme-re menni.Kandón is 1 nap mindig szabad volt:D Elsőtől kezdve.


Mellesleg azt hiszem másoddipiként felveszema villmérnökit , njanuártól.Lehet keresztféléves képzésre jelentkezni annak, aki már diplomás?Nem tudjátok?
Csak mert levelező villmérnökire mennék...És ugye ha kandó, akkor a tantárgyaim jórésze el lenne fogadva (anal, digit, elektro, meres)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1817) Wolverine válasza PeliScan (#1814) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt a *****-t! ;] Na így kell élelmesen intézni a dolgokat :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1818) bogingrol


bogingrol
aktív tag

...bocs hogy igy beszolok, de nem tudja veletlenul valaki hogy a audiokatalisztnak melyik a legffrisebb verzioja?kb 15 percig aktualis aztan le kell szalnom a netrol...

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#1819) PeliScan


PeliScan
addikt

Nem tudja véletlenül vki, hogy a Canon i450esnek mennyi a maximális nyomtatási felbontása? Pixel/cm a mértékegysége, de mennyi lehet?

(#1820) Bash válasza PeliScan (#1819) üzenetére


Bash
őstag

Én úgy tudom, hogy dpi-ben szokták megadni: 4800 x 1200.

http://bashtravel.com/

(#1821) PeliScan válasza Bash (#1820) üzenetére


PeliScan
addikt

Csak ahhoz kéne, hogy tudjam, hogy hány pixel*pixel es képből lesz 12cm*12cm-es kép a lapon?

(#1822) Panther válasza PeliScan (#1821) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

DPI = Dot per inch. Magyarul (kép)pont inchenként. Szóval ha megtalálod hogy hány cm egy inch, máris rendben vagy. :)
(Más kérdés hogy mostanság a dpi-kkel is van valami átverés a tintasugaras fronton, valamit azzal izélnek hogy a 3 festékpötty, amiből egy pixel színét kikeveri, az rögtön 3 dot-nak számít (az adott inchen belül) vagymi...)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1823) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Ja egyébként tök jó, garancia vége előtt két héttel visszavittem a Napa MiniCD-s MP3-lejátszómat hogy rossz. Holnap járna le a gar, mára ígérték hogy meglesz. Bemegyek, nem tudták megjavítani. Sajna újat se tudtak adni, mert már nincs nekik (tavaly májusban vettem), így hát felajánlottak egy Beatman II-t. Megnéztem, mondtam nekik hogy nem tetszik, mert se ID3, se távirányító, meg az AAA-s aksijaim sem jók bele (ceruzaelemmel megy). Nem volt mit tenni, visszaadták a pénzt, annyit amennyiért vettem :)
:DD 32.750.- Ft :DD

(Ha cserélik, eladtam volna, kaptam volna érte jó esetben 15e-t :DDD)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1824) Wolverine válasza Panther (#1822) üzenetére


Wolverine
félisten

2,54 cm egy inch.
És a Napa-val mázlid volt :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1825) Som@


Som@
őstag

Amennyiben régi Pannonos előfizetésem van - aminek már megszünt az értékesítése (Momentum) - még vajon mindig másodperc alapon megy a számlázás, vagy perc alapon? :U
Számlát nem tudok jelen pillanatban megnézni, hogy visszaszámoljam.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1826) divot válasza Panther (#1823) üzenetére


divot
veterán

Micsoda mázli!

Bezzeg a hüle Nokia 3110-es telefonom a garancia lejártának másnapján füstölt el a fülemen... :(

(#1827) elessar válasza Som@ (#1825) üzenetére


elessar
tag

Igen. A díjszabás letölthető:
[L]http://www.pgsm.hu/tarifacsomagok/dijszabas/postdsz040910.pdf[/L]

(#1828) Som@ válasza elessar (#1827) üzenetére


Som@
őstag

Köszönöm. :P

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1829) Grass


Grass
aktív tag

Mennyért adhatom el a 800as celeronomat? (működik) gyorsan kéne a válasz.sürgős.pls mondajotk valami hozzávetőleges árat.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1830) Wildmage válasza Grass (#1829) üzenetére


Wildmage
senior tag

Én olyan 4-6k-t mondanék rá így helyből

(#1831) Panther válasza divot (#1826) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hja, ez jól jött ki. Bár igazság szerint már régebb óta voltak vele gondok, de még tudtam használni, ezért úgy voltam vele hogy használom a gari 11. hónapjáig, aztán vissaviszem. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1832) divot válasza Panther (#1831) üzenetére


divot
veterán

Na igen, így duplán fáj a gyártónak. :DDD

(#1833) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

divot úgy döntöttem mégis megtartom a KOSS fülest..:)
Úgy szól mint a vadbarom.Igaz,hogy nyomja egy picit a fülem,de ha a hangminőség és a kényelem között kell választani,akkor a fülcimpám a vesztes.:D

(#1834) divot válasza _Volkovy_ (#1833) üzenetére


divot
veterán

Állat, mi? :DDD Én is imádtam, mert jobban szólt, mint az otthoni cucc.

(#1835) _Volkovy_ válasza divot (#1834) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

A Prodigy új albuma(meg a régiek is:D)úgy szól rajta mint az állat,ilyet én még nem hallotam.
Brutális.Bár mintha a jobboldali egy kicsit recsegne ha döngdöng van:F
Sebaj,naggyon kemény :D

(#1836) Panther válasza divot (#1832) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem ez volt a cél, hanem... szóval egyszer már cserélték, megint kaptam egy szart --> úgy voltam vele hogy használom amíg lehet, aztán jöhet a csere és az újabb 1 év gari. Ha már folyamatosan szívok akkor legalább a gari legyen meg örökké :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1837) divot válasza _Volkovy_ (#1835) üzenetére


divot
veterán

Ha recsegne, akkor picit vegyél vissza a basszusból. Azért ez mégis csak egy sétáló füles, amiben a hangzása ellenére nem 50cm-es hangszóró lapul. :P

(#1838) _Volkovy_ válasza divot (#1837) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Érdekes módon csak a jobboldali recseg,és csak egy picit.
RUULZ ;]

(#1839) divot válasza _Volkovy_ (#1838) üzenetére


divot
veterán

Hmmm, ilyesmit nem tapasztaltam, talán a jobboldali nem fekszik rendesen a füledre... :F

(#1840) _Volkovy_ válasza divot (#1839) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Az én fülem geometriájánál semmit se lehet bizton állítani.:D

(#1841) divot válasza _Volkovy_ (#1840) üzenetére


divot
veterán

:DDD
A lényeg, hogy örülök a sikernek, mert amikor láttam, hogy meghirdetted, nagyon nekikeseredtem... :O

(#1842) _Volkovy_ válasza divot (#1841) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Úgy szeretem a hepiendet :D

(#1843) divot válasza _Volkovy_ (#1842) üzenetére


divot
veterán

Olyan volt ez, mint a fodrászom, aki le akarta cserélni a Fiat Puntoját, aztán elment egy kereskedőhöz, aki úgy díleresen megrugdosta a kasznit, megrángatta a kárpitot, és csupa rosszat mondott árcsökkentő céllal az autóról, mire a fodrászhölgy berágott, és elviharzott, hogy senki ne merje sértegetni és bántani az ő drágaszágát. :D

(#1844) _Volkovy_ válasza divot (#1843) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

:DDD


Egyébként asszem rájöttem hogy hogy kéne felrakni.
Nekem eddig majdhogynem a fülcimpámon volt,de most feljebb applikáltam,a fülkagyló(nemtom h így híjják-é,BIOS-ban nemvok otthob)magasságáig,egész pöpec,nem nyomja a fülem,meg semmi ilyesmi.Mondom vatafak.:D

(#1845) SuBeR53_ válasza _Volkovy_ (#1844) üzenetére


SuBeR53_
tag

Hopp, a nagyúr!!:C:C:C:C

[Szerkesztve]

(#1846) Loretto


Loretto
veterán

mindenhol ilyen rohadt hideg van?vagy csak pécsen?

Soirée...

(#1847) Bash válasza Loretto (#1846) üzenetére


Bash
őstag

Hajnali negyed 3 van, egy szál gatyában ülök a nyitott panorámaablaktól 3 méterre. Az ablak kb. 4-5 órája van nyitva, de nemsoká bezárom, mert csak a meleg jön befelé, a légkondi nem győzi hűteni a levegőt. Egyébként évszaknak megfelelően 79°F (26°C) van kinn (84% páratatalom). ;]

http://bashtravel.com/

(#1848) Som@ válasza Bash (#1847) üzenetére


Som@
őstag

Oh, te szegény. Meg ne fázz! :P
Én meg lassan garbót veszek fel, kis hazánkban olyan hideg van...
De visszamennék a meleg Athénba. :)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1849) Bash válasza Som@ (#1848) üzenetére


Bash
őstag

Garbó? Az mi? :DDD
Ne félj vigyázok magamra, a kocsiban mindig van egy hosszúujjú póló meg egy esőkabát rossz idő esetére. :)

http://bashtravel.com/

(#1850) Loretto válasza Bash (#1847) üzenetére


Loretto
veterán

khm khm.nem csuklasz? :DDD
szal akkor ott nincs hiány melegből.

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 14 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.