Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) Loretto válasza divot (#894) üzenetére


Loretto
veterán

:C

Soirée...

(#902) Loretto válasza hungeek (#900) üzenetére


Loretto
veterán

:D én sem hittem volna hogy vha csupasz leszek de télleg jobb(és még optikailag is jobb) :DD
asszem átnézek a miért moderáltuk topicba.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#903) Angie™


Angie™
addikt

Nos, azt hiszem sokan kiváncsiak mi folyik itt..

akkor elárulom, hogy Travelos bújt álnév mögé, hogy villogtathassa rendkívűl magas szellemi színvonalát.

itt a topic ahol kezdődött:

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=52841[/L]

Engusznak szólt be, én pedig csak tettem egy megjegyzést hogy ban gyanus volt a káromkodása..

erre nyitotta meg a szenzációs ''Meleg...'' topicot, persze azért hogy engem idegesítsen.. az adataimat kimásolta, hogy könnyen ki lehessen találni, mik a célzásai.. és végűl az I Love You-s topic.. Nos azt hiszem, ha ezt Engusz meglátja, rögtön bannolni fogja, ugyanis azt mondta 1 esélye van a srácnak, és azóta már soka eljácott..

én továbbra is azt mondom ha baja van velem, ott vannak az elérhetőségeim, keressen meg, jöjjön ide.. és szivesen elbeszélgetek vele a 7 kerben.. ennyit erről..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#904) TexT-BoY válasza Angie™ (#903) üzenetére


TexT-BoY
addikt

tényleg az uj srácnak meg neked ugyanaz a konfigod appám:D
ez nem az a srác akivel beszélgettél és véletlen mindene ugyan az vot neki? meg ment hozzá a BSA is de Ő volt aki eltörte vinyóót:DD

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#905) tildy válasza Loretto (#902) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem mondjátok, hogy borotvával, ugye nem?
ÉS optikailag is max egy napig jobb, nem?
Utána bepirosodik meg nől...
Vagy én ezt nem értem...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#906) Angie™ válasza TexT-BoY (#904) üzenetére


Angie™
addikt

:C:C:C felőlem lehetne ő is.. de ez tuti Travelos..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#907) hungeek válasza tildy (#905) üzenetére


hungeek
senior tag

én borotvával, és nem pirosodik, csak ~4 nap múlvaára visszanő, így újra kell borotválni

(#908) Loretto válasza Angie™ (#903) üzenetére


Loretto
veterán

érdekes.látjátok ez a sok játék az oka, meg az ''eszemsemmi'' emberkék.

Soirée...

(#909) Loretto válasza tildy (#905) üzenetére


Loretto
veterán

nekem nem igazán piros.persze 3-4 nap mulva kinő igy elvész a ''tapsoló'' :P :B képesség, de igy is jobb mint nem csupaszon.de többet nem akarok erről irni:)

Soirée...

(#910) Wolverine válasza tildy (#905) üzenetére


Wolverine
félisten

A szőr - bárhol az emberi testen - annál jobban nő és annál erősebb, minél többet van vágva (ált. borotvával). Az egyéb módszerekkel történő szőrtelenítésnél ez nem jellemző. (ez biztos, képben vagyok női szőrtelenítést illetően :P)
mod: I_Am, a Yahoora küldted? Ott nincs... :( A HIK-es már/még nem él...

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#911) SuBeR53_


SuBeR53_
tag

Ez a szőrözés nem tul OFF topic téma!

(#912) Sir Pocok válasza SuBeR53_ (#911) üzenetére


Sir Pocok
őstag

szerintem pihenj egy kicsit.....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#913) Cathfaern válasza SuBeR53_ (#911) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

He? Itt mindenki arról beszél amiről akar...persze normális keretek között (ne kelljen túlmagyarázni mire gondolok)

(#914) John Carmack


John Carmack
újonc

Lefoglaltam a nicket,így nem lehet vele gengszterkedni.
Nem fogok Doom3 topikokat nyitogatni,ilyesmi,csak jó tudni hogy van ilyen nickem is a PH-n.:D

(#915) divot válasza Cathfaern (#913) üzenetére


divot
veterán

Dúmról is :F :DDD

(#916) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

front van emberek:F
ma mindenki megzakkant.... :(((

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#917) SuBeR53_


SuBeR53_
tag

Szerintetek melyik volt eddig a leghülyébb téma?

(#918) Cathfaern válasza divot (#915) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Alapvetően nem értek egyet a Doom írtó hadjárattal, de el kell fogadnom. Psszt, ezt nem én mondtam :)

John Carmack: ez nem az index, hogy mindenkinek 20 nickje legyen :U (btw. most nincs kedvem megkeresni ki vagy, ezért írtam ezt a nevet :))

(#919) Loretto válasza SuBeR53_ (#917) üzenetére


Loretto
veterán

:F

Soirée...

(#920) divot válasza Cathfaern (#918) üzenetére


divot
veterán

Egyet kéne hagyni, és írtani abból a warezt.

(#921) _Volkovy_ válasza Cathfaern (#918) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én vagyok.

(#922) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

A Mycom nagyker,vagy kisker?

(#923) TexT-BoY válasza _Volkovy_ (#922) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nagy...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#924) Bash


Bash
őstag

Fejezd be muad! Utolsó figyelmeztetés bannolás előtt!
Olvasd el az alapelveket: [L]http://prohardver.hu/r3_forumok_help.php[/L]

http://bashtravel.com/

(#925) muad válasza Bash (#924) üzenetére


muad
csendes tag

befejeztem.

(#926) Bash válasza muad (#925) üzenetére


Bash
őstag

muad!
Csak a te érdekedben: figyelj oda, hogy mit kérdezel, mert könnyen áteshetsz a ló túloldalára. 11 vagy 12 hozzászólásod már törölve lett, most van 90. Ez akárhogy is nézem ~10%.
És kérlek olvasd el az Alapelveket, sok fontos információ van benne: [L]http://prohardver.hu/r3_forumok_help.php[/L]

http://bashtravel.com/

(#927) muad válasza Bash (#926) üzenetére


muad
csendes tag

rettentően be vagyok sózva és ilyenkor nem látok/nem hallok/nem gondolkozok...újraélem a gyerekkorom...

bocsánat.

(#928) LOTR


LOTR
addikt

tudom, hogy erről már volt szó egy korábbi topikban, de
1. nem tudom a címét,
2. már elég sok mindent kipróbáltam, de még mindig gond van, ez pedig a következő:

a gépem, kizárólag ha LAN-ra van kötve mindig kiírja, hogy (asszem LSA ..... -erre nem emlékszem), aztán meg azt, hogy 1 perc múlva újraindul
ez ugye a blast/worm vírus a hibás xp miatt
amikor először kezdte el ezt csinálna a gépem, majd 1 éve, -már nem tudom- akkor felraktam a régebbi javító packet és jó lett, de már van 2 féle javító packem és még mindig csinálja
2 féle vírusirtóval átnézettem gépet + 1 -állítólag- speciálisan erre a vírusra kitaláltal is: FixBlast , de nem jó, talált vmi vírust, de az után is csinálja még

ha formázom gépet még nem javul meg mivel a boot sectorokba is beírja magát
akkor mit csináljak??
vmi ötlet, esetleg megoldás??

One Ring to rule them all

(#929) LOTR


LOTR
addikt

és ha látjátok fokukac -ot mondjátok meg neki légyszi, hogy akkor most kell a spanyol-portugál selejtező, vagy nem, mert semmit nem írt vissza
köszi

ui: ha ő látja ezt akkor ő is írhat

One Ring to rule them all

(#930) concret_hp


concret_hp
addikt

Valaki felsőbbéves BME-s ha erre jár nézzen be a jár valaki BME-re? vagy valami hasonló című topicba, kléne némi help. előre is thenksz

vagy fullba vagy sehogy :D

(#931) I_Am válasza LOTR (#928) üzenetére


I_Am
veterán

lsass - azaz neked nem a blaster worm vírusod van, hanem egy átirat a sasser. Ehhez kell a megfelelő portot és removal toolt használnod.
XP patch: WindowsXP-KB835732-x86-HUN.EXE erre keress rá szedd le és a vírusirtás után használd. A removal tool-t pedig elküldtem emilben.

Főkukuc pedig el vagyon utazva, tehát kicsit várnod kell sztem a válaszra.:P

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#932) Pacák válasza takito (#862) üzenetére


Pacák
senior tag

Vissza lehet venni öreg..

Nem mindenki veszi meg a legújabb progikat, mert nincs rá keret. De nem is kötelező a legújabb progikkal játszani, mert legalább annyi játékélményt - ha nem többet - képes egy régebbi progi nyújtani, mint egy vadiúj csili-vili d3..

Húzzál szépen a haverjaiddal valami chat-szobába vagy üljetek be söröznivalahová és OTT tárgyaljátok ki, hogy mit honnan-hogyan lehet letölteni, de NE ITT tegyétek meg. Mert nem erre született ez a fórum.

Egyébként: win98sehun - 25-30e volt, még anno az alaplapom mellé, egy xphome hasonló árban van most, van még dobozos sc+bw 3-4e volt, van dobozos freespace2, dobozos half-life+cs1.1+opposing force, dobozos x-wing alliance, dobozos Rainbow Six, Rainbow Six-Rogue Spear... Jane's WWII Fighters meg egy rakat újságmellékletként kapott játék.. Szerintem elvagyok velük egy jó időre.. Mellesleg betelt az installjukkal a 20gb -os wd -m, de arra sincs pénz, hogy nagyobbat vegyünk, szal nem ugrálhatok még több játékért.

De! Én sem vagyok szent, nekem is volt olyan játékom, ami másolt, persze mikor volt rá pénzem, akkor megszereztem a dobozos verziót, mert igényesebb, kézikönyet is adnak hozzá, nem egyszer az eredeti angol mellé magyarul is.

Egyébként nem kötelező idejárni fórumozni sem, ha nem tartod tiszteletben az alapelveinket. ;]

Szerk.: mindig elgépelek valamit. :B



[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#933) tildy


tildy
nagyúr

Nincs valakinek valami bruttó/nettó bértáblázat?
Esetleg annak is örülnék, ha valaki megmondaná 240nek mennyi a nettója.... ja 240E

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#934) tildy válasza I_Am (#931) üzenetére


tildy
nagyúr

elküldenéd hugomnak is? tm1 kukac freemail.hu

Írj egy ksi szöveget mellé, hogy virusírtó, tildy kérésére:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#935) I_Am válasza tildy (#934) üzenetére


I_Am
veterán

Mail ment.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#936) Wolverine válasza I_Am (#935) üzenetére


Wolverine
félisten

Én még nem kaptam tőled mailt :( Próbáld meg a mister alt+v ludens.elte.hu-t, aztán ha arra sem jön meg, akkor majd kitalálok valamit...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#937) Loretto


Loretto
veterán

most télleg bezárta az a paraguayi hapsi az a sok embert az égő üzletbe?

Soirée...

(#938) divot válasza tildy (#933) üzenetére


divot
veterán

Az olyan nettó 145K körül van.

(#939) tildy válasza divot (#938) üzenetére


tildy
nagyúr

Thank u very much!
Loretto:jaja.gááááz:(
Szegény emberek.Úgy látszik a pénz többet ért neki, mint 300 emberélet...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#940) divot válasza tildy (#939) üzenetére


divot
veterán

Nyicsivo. :)

(#941) _Volkovy_ válasza Loretto (#937) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Igen.:(

(#942) Loretto válasza tildy (#939) üzenetére


Loretto
veterán

nos ha csak minden áldozattól 1 ember akar vele találkozni, akkor a halál csak megváltás neki.mert tuti hogy elbeszélgetnének vele nem kis ideig.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#943) PeliScan válasza amargo (#616) üzenetére


PeliScan
addikt

huh annak nagyon örülnék, ugyanis az IKEA levette a választékról. :(

Vagy, megveszem attól akinek esetleg megvan, és már megunta... volkovy..? :)

(#944) PeliScan válasza Loretto (#937) üzenetére


PeliScan
addikt

Tűzoltóknak sem lehetett hétköznapi; megpróbálják betörni az ajtót, h kiszabadítsák az emebreket, erre elkezdenek lőni rájuk a biztonságiak. Télleg mint egy rossz filmben. :(

(#945) divot válasza PeliScan (#944) üzenetére


divot
veterán

Ha ezt filmben látnád, akkor azt mondanád, hogy a rendező túllőt a célon, és ez egy szarság. :(

(#946) PeliScan válasza divot (#945) üzenetére


PeliScan
addikt

Ezért mondtam h rossz filmben. :P

(#947) divot válasza PeliScan (#946) üzenetére


divot
veterán

Ja, tényleg. :D

(#948) Loretto


Loretto
veterán

nézzétek erdoke arcképét. nekem naggyon teccik. :D

Soirée...

(#949) Loretto válasza PeliScan (#944) üzenetére


Loretto
veterán

ja ezt le is felejtettem.:( szörnyű, komolyan mondom.

Soirée...

(#950) Som@


Som@
őstag

Üdv nektek kedves fórumozók innen a napfényes Athénból.
Csütörtök óta mostanra sikerült kiépíteni az internetet. :U

Kicsit furcsa az emberek ráérős hozzáállása, de hamar meg lehet szokni. :D
A közlekedés már kicsit bajosabb, elég ritkán járnak az autóbuszok. Remélem ez az olimpia idején pozitívan fog változni.
Amúgy még nem nagyon vn olimpiai hangulat a városban.


Az idő szuper, a tenger is kedvemre való. (De azért a légkondis iroda sem rossz. :DDD)

További szép napot, néha azért csak benézek ide.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.