Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#251) burgatshow válasza divot (#249) üzenetére


burgatshow
veterán

Köszi! :B

Bazsesz gyere már fel ICQ-ra!

(#252) _Volkovy_ válasza Bazsesz (#250) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Gyere fel IRC-re,azt megdumáljuk okosba.:P

(#253) divot válasza Bazsesz (#250) üzenetére


divot
veterán

Normál kamasz hétköznapok. Néhány év múlva viccesnek fog tűnni, persze most szar. Anno én el is költöztem otthonról, de néhány nap múlva hazamentem, mert a haverokról kiderült, hogy csak részegen lehet őket elviselni. :DDD

(#254) _Volkovy_ válasza divot (#246) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jaja..
Én azt fogom kérni,hogy ne legyen semmi a nevem alatt.Már ha ez megoldható.

(#255) I_Am válasza Bazsesz (#250) üzenetére


I_Am
veterán

És megint ki szól be? Hiperdzsí. Hogy is van a Ganxsta számban? ''Antiszociális elem!''

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#256) Wolverine válasza Bazsesz (#250) üzenetére


Wolverine
félisten

Nyugi. Az ilyen időszakok mindig el szoktak múlni. Mondjuk én már 3 éve úgy vagyok minimum, hogy addig emlékszem szeretettel a szüleim lakására, míg haza nem megyek, de velük nem nagyon van bajom. (ami van, azt nem mondanám a szemükbe, túl nagy lenne nekik a sokk, nekem a szégyenérzet utána)
Barátnőm nekem sincs, de jó barátaim vannak, habár ritkán futunk össze. Az ok? Baromira nem járok társaságba... Tudom, hogy bennem van a hiba.
Ja, és sokat segít, amikor az ember először költözik el otthonról. Én az egyetem miatt ezt 6 éve megtettem, azóta sokat változtam (nem feltétlenül előnyömre :P), és ez kellett ahhoz, hogy nyugodtan merjek szembenézni a (magam által irányított, remélem...) sorsommal - vár ez nem a jó szó.
Szóval nyugi. El fog múlni. Kezdetnek éjjel sétálj egy nagyot és szellőztesd ki a fejed.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#257) Loretto válasza Bazsesz (#250) üzenetére


Loretto
veterán

hm érdekes.

Soirée...

(#258) Shim


Shim
őstag

Nem hinnem h elkuldtem az utolso postom ezert leirom meg1x, artani nem art.
Szal ad 1: ket honap utan vegre van net! es ph! :))
ad 2: epp Kanadaban nyaralok es elvezem az alacsony arakat, a ruhataram teljsesen felujitottam 300 dollarbol, a legmarkasabb cuccokkal ;] van egy olyan erzesem h ati kartyakbol is fel fogok pakolni, na es egy kona bringa se artana. milyen jo h itteni cegek es kisse olcson lehet hozzajutni. hasznaltan meg kesz mekka! piaci ar negyedenel dragabban nem is talalsz cuccokat :DDD
az emberek rendesek, kedvesek, a buszokon nincs tomeg, az utcak tisztak, es sort csak a ''The Beer Store'' nevu csodas kis helyeken kapsz, kozertekben nincs (mas alkoholt meg LCBA nevu faintos boltokban vehetsz).
a marketingesek enyhen nacionalistak, ezt konnyen eszre lehet venni pl. mcdonaldz logo kozepen piros juharlevel, Canada ruhamarka, piros feher szinekben szep nagy canada felirattal es persze juharlevellel, stb :U

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#259) Wolverine válasza Shim (#258) üzenetére


Wolverine
félisten

Ismerve a fórumozókat, pakolj fel mobil Barton 2500+-okból is, ha kapsz, mert nem kapni Mo-n és vennének páran :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#260) Shim válasza Wolverine (#259) üzenetére


Shim
őstag

leirom a szamlaszamom oda kuldjetek a zs-t, augusztus vegen megkapjak amit akarnak. itt a kulcsszo a bizalom ;]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#261) fokukac


fokukac
nagyúr

el sem hiszem, a plextor végre kiadott egy olyan verziójú Pleextools -t, ami képes felismerni az nvidia nforce2-es alaplapra dugott cd-írót. így egy év után időszerűvé is vált a dolog, mert eddig csak a virtuális meghajtókat akarta látni a kicsike, mióta új gépem van. szóval ennek most örülök, nagy tapsot a plextornak! :)

------------------------------------------------------


Bazsesz : ne add föl! az élet szép! az emberek hülyék, de nem kell velük foglalkozni, negligálni kell őket.

viszont süt a Nap, csiripelnek a madarak, dög meleg van, vannak jófej emberek a ph!-n, mi kell még? :)


egyébként átérzem a problémád, de majd megoldódik.
bár én már 24 éves vagyok, de még itthon lakom, kicsit fasírtban vagyunk anyámmal, általában minden ok és jelzés nélkül robban, és kezd el ordítani velem.
vasárnap volt a szülinapom, egy napig kedves volt, majd hétfő reggel a második mondatom után elkezdett ordítani, és közölte, hogy költözzek el. Az anyák már csk ilyenek... :(


[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#262) F-ECT$ válasza TexT-BoY (#241) üzenetére


F-ECT$
titán

Új világ szöveg?
(Telefon még jegelve.)

Dive ever, work never.

(#263) lesaux válasza fokukac (#261) üzenetére


lesaux
veterán

Akkor boldog szülinapot! :)

(#264) TexT-BoY válasza F-ECT$ (#262) üzenetére


TexT-BoY
addikt

micsuda?:):DDD nemtom mi az :)
kifejtenéd?

ok telefon lehet jegelve:DD it még ugyse végeztek a szakik:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#265) _Volkovy_ válasza fokukac (#261) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

És izé..
Miért is nem költözöl el?
Én már most azt tervezem.Még ezt az egy évet kihúzom a gimiben,aztán hajrá.És majd lesz valami.De én se bírom ezt az itthoni légkört,hogy mindenki basztat mindenkit.

(#266) Som@ válasza _Volkovy_ (#265) üzenetére


Som@
őstag

És hova költözöl el? :U
Miből tartod fent magad?

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#267) fokukac válasza _Volkovy_ (#265) üzenetére


fokukac
nagyúr

miből, hova?

Egyébként már laktam albérletben másfél évet, 2000-2001-ben, de minden pénzem elment rá...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#268) _Volkovy_ válasza Som@ (#266) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ezzel ráérek akkor foglalkozni..

(#269) Som@ válasza _Volkovy_ (#268) üzenetére


Som@
őstag

Hja kérlek szépen, az más. Akkor bocsánat, hogy belepofázok.
(Szvsz vissza fogod te még sírni ezeket a viszonylag gondtalan éveket.)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#270) _Volkovy_ válasza Som@ (#269) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Gondtalan?

Állandóan marjuk egymást,most is..

(#271) Wolverine válasza _Volkovy_ (#268) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért ez nem ilyen egyszerű. Nekem 25k az albi egy hónapban (se kábel, se net - ha lesznek, több lesz), és a tanév alatt egy hónapban van 40-50k bevételem. Ebből kiszáítható, hogy nem sok egyébre jut... Diákmunkát meg nem tudom beilleszteni a napirendembe. mert lassan végzek, így rengeteget dolgozom a diplomamunkám előkészületeire - ergo egész héten laborban vagyok. Tanéven kívül örülök, ha főtt ételhez jutok néha :( (nem viccelek, de sajnálkozni nem kell, azért boldogulok :D)
mod: Soma, frissítsd a PH! tali listáját, ha ráérsz, lassan három hete nem volt update és vannak, akik hiányoznak róla...

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#272) Som@ válasza _Volkovy_ (#270) üzenetére


Som@
őstag

Ahhoz minimum 2 fél kell.
De majd erre térjünk vissza mondjuk 3 év múlva. :P
Addigra majd kicsit átalakul az életszemléleted. (Remélem)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#273) Loretto


Loretto
veterán

hát igen nem eccerű othagyni a szülői fészket. de télleg egyedül meg aztán végképp nem.hacsak nincs vmi nagy mákod.

Soirée...

(#274) _Volkovy_ válasza Som@ (#272) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Majd ha te is ilyen helyzetbe kerülnél mint én,meglátnám mit csinálnál.ez kicsit mélyebben gyökerezik,mint egyszerű 17-18 éves nyughatatlanság,meg kötözködés.Annak is örülök,hogy nem hülyültem meg.
(néha képes vagyok kívülről nézni magam,és hát őszintén,nem tudom minek vagyok a világon..)
de hagyjuk..

(#275) F-ECT$ válasza TexT-BoY (#264) üzenetére


F-ECT$
titán

Amit egy pár napja ígértél. Ugye nem csinálsz segget a szádból? :DDD

Dive ever, work never.

(#276) Loretto válasza _Volkovy_ (#274) üzenetére


Loretto
veterán

persze vannak kivételes dolgok nem tudjuk hogy Nálad mi a helyzet.én kivánom hogy tudj a saját lábadra állni. :D

Soirée...

(#277) Som@ válasza _Volkovy_ (#274) üzenetére


Som@
őstag

Az, hogy ki milyen helyzetben van, ne ecseteljük. Nekem sem volt egyszerű gyerekkorom (szerintem nehezebb volt, mint neked. Ha egy szülő nevel fel, az nem olyan kellemes dolog. :( ). De itt vagyok és ez a lényeg. :)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#278) tildy


tildy
nagyúr

Micsoda problémák.Én is épp az utolsókat rúgom, de én a hőség miatt:((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#279) _Volkovy_ válasza Som@ (#277) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

na jó,inkább hagyjuk..

[Szerkesztve]

(#280) Wolverine válasza tildy (#278) üzenetére


Wolverine
félisten

Hidegzuhany :DDD Attól jobban leszel. Amíg el nem párolog a víz :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#281) Loretto válasza tildy (#278) üzenetére


Loretto
veterán

én is.de nagyon ki vagyok

Soirée...

(#282) Som@ válasza tildy (#278) üzenetére


Som@
őstag

Szegény - szegény tildy. (Ha lesz időm....de most megyek letusolok)
(Én meg edződöm. :D)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#283) tildy válasza Wolverine (#280) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt a koliban mindig sokkal melegebb van..Mint másutt:(

A sok interjú miatt azonban nem lehetek otthon a jó kis vályogházikóban:O:O

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#284) Som@ válasza tildy (#283) üzenetére


Som@
őstag

Híres lettél?
Mikor látunk a TV-ben? Vagy ez rádió? :DDD

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#285) Wolverine válasza tildy (#283) üzenetére


Wolverine
félisten

Én még laborban vagyok... Kb. 30 fok lehet, de van egy 22 fokos műszerszoba hálistennek :P Az albiban meg sem merem saccolni a hőfokot: 7. emelet -nincs árnyékolva; délután rásüt a nap és persze panel... Nem is sietek nagyon haza :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#286) Trak válasza fokukac (#261) üzenetére


Trak
addikt

Nekem eddig is ment a Plextorom a Plextools al...
2.45-ös, és 3.13-as nForce driverrel is.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#287) tildy válasza Som@ (#284) üzenetére


tildy
nagyúr

Dehogy lettem híres-Állásinterjúkra mászkálok, jobbra-balra.Holnap épp Komárom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#288) Loretto válasza tildy (#287) üzenetére


Loretto
veterán

és nagyon szarnak a fejedre?

Soirée...

(#289) Som@ válasza tildy (#287) üzenetére


Som@
őstag

Mintha ott már lettél volna. :U
De legalább annak örülj, hogy egyáltalán kiváncsiak az arcodra. Sokaknak még ez sem jut. (Tudom, ezzel ki vagy segítve)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#290) Snail


Snail
csendes tag

Talán jó az ha ide írom, egy kérdésem lenne.

Melyik fórumozónak volt az az aláírása, hogy valami olyasmi hogy ''eltűrjük a XYZ és a ratyiságot [lehet hogy még volt valami], de baszódj meg!''


Jó lenne ha valaki be tudná idézni nekem a teljes mondatot, köszi előre is :)

Sony

(#291) hungeek


hungeek
senior tag

jesszusom..... már a 13.-nél tartunk? mikor elutaztam még javában a 12. offtopic ment...
ma jöttem meg balatonról (megint :) ), pénteken megyek tovább pécsre, majd onnan horvátba 1 hétre, és akkor már itt is lesz az augusztus :(

(#292) fokukac


fokukac
nagyúr

itt is megkérdezem :

szerintetek egy 48x plextor íróval, ami elvileg támogatja 99 percig a túlírást, fel lehet írni egy 890 MB-os fájlt egy 800 MB-os Cd-re? EGyáltalán, én 800 MB-osnál nagoybb lemezt még nem láttam...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#293) hungeek válasza fokukac (#292) üzenetére


hungeek
senior tag

800-as cd-t nem igen fox te túlírni.... 99,99% hogy el fogja szarni az író.
Nincs más hátra: írd ki dvd-re

(#294) fokukac válasza hungeek (#293) üzenetére


fokukac
nagyúr

közben elkezdtem, de csak négyszeresen, állítólag úgy nagyobb az esély... :)
a Plextools egy rossz szót se szólt, egyelőre írja, mint a kisangyal, kíváncsi vagyok, mi lesz... komolyan izgulok...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#295) fokukac válasza fokukac (#294) üzenetére


fokukac
nagyúr

már nem izgulok, mert elrontotta, a 93. percnél közölte, hogy ''medium error''.
pedig reménykedtem... :( na mindegy.igazából itt állt ez a 90 perces primedisc Cd már vagy egy éve, ki kellett próbálnom valamire...
már csak arra vagyok kíváncsi, hogy aki 80 perces CD-re írt 99 percet, az hogy csinálta?
:o

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#296) Som@


Som@
őstag

Hol érdemes Eurot venni?
Olyan hely kellene, ahol lehet kártyával fizetni.
A bankok mennyivel drágábban adják a valutát?

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#297) _Volkovy_ válasza fokukac (#295) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Kár volt négyszeresen írni.Én a 16x Asus cdírómmal anno 1x-esen sima 700megás lemezre 870 megát írtam fel.
És minden beolvassa,még most is.:Y

(#298) Loretto válasza _Volkovy_ (#297) üzenetére


Loretto
veterán

:C

Soirée...

(#299) Loretto


Loretto
veterán

ja igen még valami:
Jó reggel PH-sok.

Soirée...

(#300) _Volkovy_ válasza Loretto (#298) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Komolyan :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.