Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) Bash válasza Alvin_ti4200 (#700) üzenetére


Bash
őstag

Az eredeti ár 78%-ért sikerült szereznem és adót sem fizettem rá. Szerda reggel rendeltem, és péntek reggel 9:35-kor az ajtómon kopogott a FedEx. Azt hiszem jó vétel volt. :)

http://bashtravel.com/

(#702) Alvin_ti4200 válasza Bash (#701) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Mennyi nálatok az adó?

(#703) Bash válasza Alvin_ti4200 (#702) üzenetére


Bash
őstag

Florida-ban 7%.

http://bashtravel.com/

(#704) F-ECT$ válasza Bash (#694) üzenetére


F-ECT$
titán

Ehhez kelleni fog egy jó erős videokártya. Mi van tervben?

Dive ever, work never.

(#705) Bash válasza F-ECT$ (#704) üzenetére


Bash
őstag

Tervben X800 XT van. Lényegében ezért is fog elhúzódni a dolog még vagy 3-4 hónapig, mert nem nagyon lehet kapni. :)
Most jelenleg egy Speed-link SL-6465 keyboard után kutakodok, de még nagyon új, és nem lehet kapni nálunk: [L]http://speedlink.de/index.php?lang=en[/L]
Ha valaki tud egy helyet esetleg ezen kívül: [L]http://www.fairtronic.de/[/L] az kérem ne titkolja.
És PeliScan topic-ját még mindig keresem. :)

http://bashtravel.com/

(#706) Dufresne


Dufresne
addikt

Azt a mindenit, hogy valaki mi mindent engedhet meg magának:)
Nagyon állat ez a hardwareelem, nekem is kell valami hasonló, de mindenesetre egy 17''-os TFT-re való fejlesztés mindenképpen:))

(#707) anaqer


anaqer
veterán

Happy SysAdmin Day! [L]http://www.digit-life.com/news.html?107201#107201[/L]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#708) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

srácok melyik telót érdemes megenni:
-E700
-T630
-Z600
??? Volkovy te ugyis guru vagy ne tarcsad magadba :)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#709) fokukac válasza TexT-BoY (#708) üzenetére


fokukac
nagyúr

''srácok melyik telót érdemes megenni:''

attól függ, mit bír a gyomrod... :)
----------------------

egyébként a legolcsóbbat...
a világ leghaszontalanabb dolga mobiltelefonra sok pénzt költeni.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#710) Karex válasza fokukac (#709) üzenetére


Karex
senior tag

Egyetértek. Mobil-használatom kimerül egy 5510-ben. És azon is max. rövid duma/sms.

(#711) TexT-BoY válasza fokukac (#709) üzenetére


TexT-BoY
addikt

minegyik ingyen van:DDD

igy gondolkozz

az érdekelne melyik a legjobb meg mért..

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#712) TexT-BoY válasza Karex (#710) üzenetére


TexT-BoY
addikt

egyetértek de ha ingyenvan?!:DDD
és szétesett a régi (szószerint)
van lehetőség ezen telefonok vagy olcsobbak ingyenes ''átvételéhez'' cserébe a szétesettért...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#713) B.Kox válasza TexT-BoY (#708) üzenetére


B.Kox
tag

Ha engem kérdezel az E700 egy kicsit túl fűszeres azt nem ajánlom, a Z600 meg ízetlen, a T630 viszont egész finom. :DDD

[Szerkesztve]

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#714) TexT-BoY válasza B.Kox (#713) üzenetére


TexT-BoY
addikt

igen és ha nem enni hanem használni szeretném?!:F:DDD

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#715) B.Kox válasza TexT-BoY (#714) üzenetére


B.Kox
tag

Akkor sztem a K700 -as lenne a legjobb választás, habár ez nem volt benne a listádban. A vodánál dolgozó haverom azt mondja most az az egyik legjobb vas, és mondjuk van is benne valami, amikor kiprobáltam akkor nekem kurvára bejött.:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#716) TexT-BoY válasza B.Kox (#715) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ja csak pannon os lehet:(

ott nemtaláltam ezt amobilt:(

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#717) fokukac válasza TexT-BoY (#712) üzenetére


fokukac
nagyúr

semmi sincs ingyen...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#718) TexT-BoY válasza fokukac (#717) üzenetére


TexT-BoY
addikt

DE:)

vagyis nem nekem pénz... a cégnél öszegyülő elfizetéssé cucc miatt mot lehet ingyen venni 75k-ig telefont ... ennyi:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#719) Tithian


Tithian
őstag

Windóz ápdét (kritikus):
[L]http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms04-jul.mspx[/L]

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#720) PeliScan válasza Bash (#705) üzenetére


PeliScan
addikt

Gratulálok a monitorodhoz! Kicsit irígykedem is a plusz 1.1'' miatt. :P

Topicot viszont sajna még én sem nagyon tudok mondani neked... viszont kigyűjtöttem az eddighi monitorokkal foglalkozó topicjaim, remélem megtalálod, amit keresel! A legelső link,m amit a legvalószínűbbnek tartok, és az utcsó, amit a leginkább nem.

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=34656&start=#msg[/L]
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=6984&start=[/L]
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=35162&start=#msg1[/L]
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=30249&start=#msg3[/L]

(illetve volt egy ''Ne higgyetek a TFT őrületnek; Deawoo 719B eladó!'' topic még, de ez a piacban volt, tehát automatikusan törlésre került pár hónap idle után;de gondolom nem ezt kerested. :P)

(#721) Bash válasza PeliScan (#720) üzenetére


Bash
őstag

Köszi, PeliScan!
Majd beletúrok a topic-okba. Hatalmas nagy a kép és gyönyörű. Persze akkor lesz az igazi, ha új konfiggal DVI-n kapja majd a jelet. Az enyémen két kapcsoló van, az elején egy Power gomb, és a hátulján egy 0-1 kapcsoló. Mit ajánlasz, hogy kapcsolgassam?

http://bashtravel.com/

(#722) PeliScan


PeliScan
addikt

Külön ezért nem szeretnék (illetve szeretnék, de nincs pofám) topicot nyitni... :B viszont nagyon érdekelne mindkét nemű fórumtársaim véleménye!


Tehát; érdekelne hogy mik az elfogadott normák, illetve szokások a férfiak szőrösségével/nem szőrösségével kapcsolatban. :B Barátnőm -akivel pár nap híján egy éve együtt vagyunk- pihengetés közben felvetette, hogy nem próbáljuk-e ki, hogy milyen lenne ha a picit szőrös (ismétlem, valóban picit, tehát természetesen, lehet h a pihés még jobb szó) mellkasom próbaképp megborotválnánk... ez a szmájli illik ide. :Y mármint ilyen volt az arckifejezésem. Nem, nem azért, mintha rosszul esett volna, vagy prűd lennék, hanem tényleg elcsodálkoztam, h ennyire férfiatlan férfiak a szexik manapság? Végül teljesítettem is a kérését, persze többet ''akart'' rögötn. :) (Természetesen nem követelőzően, hanem inkább csak láttam, hogy nagyon nagyon tetszett neki, így megkérdeztem, h ha teljesen rajta múlna, mit még..?)

Tehát, erre lennék kiváncsi; a természetes szőrök, ha valóban nem extrémek, már ennyire gázak a férfiakaon is? Én ezzel eddig nem voltam tisztában. Ofkoz alkalmazkodom a trendhez, ha ez az... de kicsit meg vagyok e téren most kavarodva. Tényleg az a szexi, és ez általánosan elfogadott, h hónapl+mellkas+has+intim részek borotválva..? Férfiaknál..?

(a gyakorlati vonatkozásáról, aki akar, itt vagy mailban ír6, ha tud :D milyen gyakran kéne, ha kéne, ill. nem b@szottmód szar, ha az ember egész teste borostál, ha nem borotválja teljesen nap mint nap..? :o)


(ne haragudjatok a kicsit necces témáért)

(#723) Alvin_ti4200 válasza PeliScan (#722) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Na ezt fussuk át még egyszer:D

(#724) tildy válasza PeliScan (#722) üzenetére


tildy
nagyúr

Neharagudj, de elég hülye ötlet, szerintem.Már az is túlzás , ha a férfi a hónaljában leborotválja, na most ez lesz a divat?Nem te vagy az első, aki ilyet kérdez...Múltkor egy ismerős kérdezte meg, hogy mit csináljon uilyen szituban.Ez kész.Komolyan mondom , amai nők ilyen szempontból hülyék, ha ilyet várnak el.

:Y:Y:Y

Szerintem jó van az úgy ahogy van...

Mellesleg tudom, mi a nőkkel szembeni elvárás is ilyen téren.Csak éppen intim részeken iszonyat szúros ha borotválja az ember, sőt ki is serceg.(piros lesz, pattanásos.)

Tudom , hogy ez az ideál, de rohadtul utálok megfelelni ennek a trendnek, csak épp muszáj:( Mert megszólják az embert...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#725) fokukac válasza PeliScan (#722) üzenetére


fokukac
nagyúr

én olyan szőrös vagyok, mint egy majom, és ez így van jól.
a barátnőm szerint egy lábgyantázást én nem élnék túl... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#726) escie válasza PeliScan (#722) üzenetére


escie
őstag

''elfogadott normák''??
szerintem ebbe, a barátnődön és rajtad kívül, nem sok midennek/mindenkinek van beleszólási joga...
úgyértem, nem kell normákat követni...

ha ez trend, ez a borotválós dolog, hát hülye trend...
természetesen, szvsz. :)

I'm back, baby!

(#727) tildy válasza PeliScan (#722) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyébként 5ből 5 nő azt mondaná, hogy ne legyen szőrös a férfi. De szerintem hülyeség ilyesmire rávenni a párunkat, vagy ez alapján pasit választani.

Isten biza, ha férfi lennék, jól elküldtem volna apárom a sunyiba ilyen ötlettel.Ha nem felelek meg neki olyannak amilyen vagyok, akkor elmehet.
Mások véleménye: itt
[L]http://www.mellesleg.hu/noimagazin/tabu/taboo.php?id=212[/L]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#728) PeliScan


PeliScan
addikt

Köszönöm az eddigieket :) bár sokkal nem lettem ám okosabb, viszont tényleg nem is tudom h mit is várok...

Tudja a fene, igazából. Végülis hajlok rá, hogy legyen úgy, ahogy neki tetszik, igazából nekem (legalábbis úgy gondolom, most még) nem nagy kellemetlenség, aztán meg ne mondhassa hogy nem teszek meg mindent érte, szóval lehet h jól is járok a végén. :D

Viszont kissé megdöbentett, hogy tényleg ez tetszik a fehérnépnek...

(#729) PeliScan válasza escie (#726) üzenetére


PeliScan
addikt

Persze h senkinem semmi köze, én arra lennék kiváncsi, h tényleg ennyire elterjedt-e? Nem nagyon befolyásolná a döntésem, csak veszettmód érdekelne. :)

tildy > ha kérte volna, persze h elküldtem volna a sunyiba. Közel sem arról van szó h elvárná, vagy effél, csak egyszerűen láttam rajta h tetszett neki, sejtem h tetszene neki ennél kicsit hárdkórabbúl is, és mivel én neki szeretnék tetszeni és örömet okozni, why not? Csak elsőre megdöbbentem, nagyon.

(Majd rakok fel képeket Som@ :DD)

[Szerkesztve]

(#730) LOTR


LOTR
addikt

fokukac majd mail-be vagy sms-be küld el a címet ahova a mérkőzést tartalmazó lemezt küldjem ( várhatólag a jövő héten )


One Ring to rule them all

(#731) Cathfaern válasza tildy (#727) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem meg max. 5-ből 3. Legalábbis én relatív sok olyan lányt/nőt ismerek, aki szereti ha az ember melkasa. Az egyéb területek esetén nem tudom.

(#732) PeliScan válasza Cathfaern (#731) üzenetére


PeliScan
addikt

(dolgozom az ügyön, tényleg, csak egyik nap sem voltam itthon, ma is ma értem haza, mostanság... de télleg dolgozom ám rajta! főleg a képket nézegetem!! :P)

(#733) BJSmith


BJSmith
újonc

Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!:Y
DE SZAR EGY FORUMRÉSZ!!!;]

[Szerkesztve]

(#734) Cathfaern válasza PeliScan (#732) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

:D

BJSmith:
Mi is üdvözlünk! ;]

(#735) engusz válasza BJSmith (#733) üzenetére


engusz
veterán

Észnél vagy? Már aludnod kéne az ilyen hülyeségek írkálás helyett.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#736) escie válasza PeliScan (#729) üzenetére


escie
őstag

hogy elterjedt-e?
szerintem, annyira nagyon nem...
legalábbis az én ismerősi körömben nem...

meg azért személyfüggő is, valakinek jó áll, valakinek nem...
én biztos nem tennék ilyesmit...

(mondjuk így nyáron a pofaszőrzet eltávolítása is ritkábban esik meg. néha, ha összeülünk haverok mostanában egy sörözésre, egymásranézünk, és megállapítjuk, hogy az arcunkon is kitört a nyáriszünet. :)) )

I'm back, baby!

(#737) kamikaze boci válasza PeliScan (#722) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Nem tudom ki emlékeztek-e még arra az időre, amikor az első férfi spray-k bejöttek. Még én is kölyök voltam, de arra emlékszem, hogy az első használókat khm, izének nézték. Ma már mindenki ezt használja.

Ugyanez a helyzet a nők vs. szőrzettel is. Tessék megnézni egy 30 éves divatfotót, itt-ott kikandikálnak a pamacsok. Ma már nem szalonképes sem a desodort nem használó férfi sem a ''pamacsos'' nő.

Ugyanez lesz a helyzett a szőrtelenített férfiakkal is. Az egyik barátom öccse már a lábát is borotválja, és a barátai számára is ez a természetes. Néhány 10 év, és teljesen beépül az elvárásokba. (Az egy másik kérdés, hogy én senki kedvéért nem borotválnám meg a lábam.)

Egyébiránt a nőket eltiltanám a borotvától, átverés. Amíg jól akarnak mutatni, elég tűrhető az eredmény, aztán egy nap után jobb nem beszélni róla. Epilláló géppel legalább nem lesznek borostásak.:D


[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#738) escie válasza BJSmith (#733) üzenetére


escie
őstag

akkor mit keresel itt? :U
kívül tágasabb.

''fórumrész'', mfha!! :D
hahó.

I'm back, baby!

(#739) Cathfaern válasza kamikaze boci (#737) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az biztos, hogy én sem borotválnám le senki kedvéért sem a lábam, sem a mellkasom. Már csak azért sem, mert nagyon hülyén nézne ki, hogy ez a két testtájam csupasz, az összes többi meg tiszta szőr :DDD Arról nem is beszélve, hogy max. 2 órás műtéttel lehetne megcsinálni :P

(#740) lesaux


lesaux
veterán

OFF: a proci aljáról azt a rózsaszínű akármit le kell kaparni? Mert én már így raktam rá a coolert, vért izzadva, és még egyszer le nem szedném.

(#741) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Most olvastam egy viccet, s nem tudom megállni hogy ne írjam be:

Hogy hívják a természetvédő anyák baráti körét?

MadörFaKör... :)

(#742) Alvin_ti4200 válasza BJSmith (#733) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hadd gratuláljak:C Megdöntötted a BAN rekordot:D

(#743) lesaux válasza Cathfaern (#741) üzenetére


lesaux
veterán

Mi az erdő királya?
A faking. :)

(#744) escie válasza Cathfaern (#741) üzenetére


escie
őstag

uhhh. :D

és azt az ember, aki a bűnözőkkel táplákozik?
gonosztevő.

I'm back, baby!

(#745) LOTR válasza PeliScan (#722) üzenetére


LOTR
addikt

én sztem bnőd naon ''kedveli'' Brad Pitt-et meg Leo Dicaprio-t

One Ring to rule them all

(#746) lesaux válasza lesaux (#740) üzenetére


lesaux
veterán

senki nem szerelt mostanában processzort?

(#747) Alvin_ti4200 válasza lesaux (#740) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nem a hűtő alján volt véletlenül az a rószaszín izé? Proci alján mit keresne?:F

(#748) lesaux válasza Alvin_ti4200 (#747) üzenetére


lesaux
veterán

ja de. késő van.

(#749) Alvin_ti4200 válasza lesaux (#748) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Azt kíméletlenül le kell operálni acetonnal vagy valamilyen alkoholos cuccal, ha rajta hagyod, akkor sokkal rosszabb lesz a hőátadása a hűtőnek. Akár 10 fokkal is!

(#750) lesaux válasza Alvin_ti4200 (#749) üzenetére


lesaux
veterán

Csak én már nem merem leszedni a hűtőt, félek, hogy lesarkazom a procit. De ha mégsem, akkor a hűtő felrakásával lesznek gondok. Egy TUSL2-C már megbánta, hogy megcsúszott a csavarhúzó. :(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.