Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1651) Predator666 válasza F-ECT$ (#1638) üzenetére


Predator666
aktív tag

Én meg 31-én voltam
1bknt BOLDOG SZÜLNAPOT!!!:C:C:C:C

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1652) F-ECT$


F-ECT$
titán

Köszönöm mindenkinek!
Lan partyra tortát nem kell hozni, inkább vigyen el vki :DDD

Dive ever, work never.

(#1653) Esmein


Esmein
nagyúr

''Tisztelt Magyar Posta !
A minap besétáltam a kiskunfélegyházi nagypostára egy 7 napja feladott utánvétes küldemény miatt. A kérdéses csomagot 08.05-én 15 órakor csütörtökön adtam fel, a csomag meg is érkezett a címzetthez 3 munkanapon(+szombat,vasárnap) belül, aki kedden reggel átvette és az értékét kiegyenlítette, azonban már 2 napja hiába várok a pénz érkezésére. A postán tisztelettudó hangnemben előadott problémámmal a csomagfelvétel ablakhoz irányítottak, ahol türelmesen végigvártam a sorom és előadtam a hölgynek a problémám.
Mindenféle ok nélkül tűrhetetlen hangnemben válaszolt, de hogy idézzek is:
''-Igen ? Mi vele a baj ?
- Kedden odaért a csomag, de a pénzt hiába várom.
- Miért mitgondolt, egyből iderepül a pénz ? Ezeknek a csomagoknak 10 nap a tűrésük, úgyhogy nem tudom mit akar még a 10 nap előtt. Megjöhet holnap is hétfőn is kedden is.''
Erre elköszöntem és kissé feldúltan távoztam.
Nem tudom, hogy önök mennyiben vannak a lakossági ügyfeleikre ráutalva, illetve mennyire tartják fontosnak egy ilyen nagy múltú társaság hírnevét, de abban biztosak lehetnek, hogy a szolgáltatásaikat ezentúl a lehető legritkább esetben fogom igénybe venni.

Tisztelettel
Nagy Lajos
''
Remélem nem vetettem el a sulykot.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1654) Esmein


Esmein
nagyúr

A néni olyan hangsúlyban hajtott el, hogy utcán megütöm ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1655) _Volkovy_ válasza tomcsi23 (#1632) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Sejtelmem sincs miről beszélsz,de jöhet :D
Sőt.Küldd el lécci :)

(#1656) Integra


Integra
titán

na lehet hogy jól átvertek...
becsöngettek nemrég az irodába feljött egy tiszta autóolaj kezű faszi és pénzt kért fékolajra, mert lerobbant az autója és alig maradt nála valami a vontatási díj után.
adtam neki kemény 3100ft-ot hogy kipótoljam a hiányzó részt.
megígérte hogy 4-fél5 körül visszahozza és hoz még vagy 20 üveg kovászos ubit is, mert hogy zöldség kereskedő.
kíváncsi vagyok...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1657) SuBeR53_ válasza Integra (#1656) üzenetére


SuBeR53_
tag

őstag lettél:C

(#1658) Integra válasza SuBeR53_ (#1657) üzenetére


Integra
titán

jeeeeee, hurrá:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1659) I_Am válasza Integra (#1656) üzenetére


I_Am
veterán

Na erre kíváncsi leszek...:))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1660) Esmein


Esmein
nagyúr

Hehe :)
Postára se megyek többet, ez volt az utolsó.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1661) tomcsi23 válasza _Volkovy_ (#1655) üzenetére


tomcsi23
veterán

Elküldtem.
Mert múltkor olyan rossz napod volt..
Hátha, elteszed emlékbe. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1662) SuBeR53_


SuBeR53_
tag

Haveromnál lejött a winyó, 1ik nap még ment, máskor meg má nem!

(#1663) _Volkovy_ válasza tomcsi23 (#1661) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Köszi!:B
Nem gondoltam hogy valaki figyel rám :)

(#1664) fokukac


fokukac
nagyúr

basszus, ez az elszabadult hév-szerelvény nagyon durva. ''nagy HÉV-vel jött''...
Mogyoródon szabadult el, 140-re is felgyorsult a lejtőn, és több, mint 20 km-t száguldott...

pláne az, hogy túlment az örsön, ahol már csak 1 db, csak néha használt vágány van, ami a BNV-nél kanyarodik fel a szegedi vasútvonalra...

de a kanyarban belevágódott a renault baumgartner szalonba.

behalok, hogy ilyen előfordulhat. bkv....

http://origo.hu/itthon/20040812autoszalonba.html
http://index.hu/politika/bulvar/hev0812/

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1665) tomcsi23 válasza _Volkovy_ (#1663) üzenetére


tomcsi23
veterán

Valaki mindig, mindenhol figyel. Ne feledd! :)

Amúgy meg, szívesen. Tényleg. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1666) _Volkovy_ válasza tomcsi23 (#1665) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Üdv,Nagy Testvér.

(#1668) tildy válasza fokukac (#1664) üzenetére


tildy
nagyúr

Énmeg azt hittem , hogy valahol máshol rohant bele a baumbartner szalonba...Na az nem kis út lehetett...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1669) Esmein válasza Kalandor (#1667) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ez nagyon állat :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1670) Esmein válasza tildy (#1668) üzenetére


Esmein
nagyúr

Tildy, pedig benned bíztam, hogy az elnyomott engem majd jól megvédesz :P

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1671) tildy válasza Esmein (#1670) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt most nemértem?
Egyébként sajnálom, hogy így jártál a postával:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1672) Esmein válasza tildy (#1671) üzenetére


Esmein
nagyúr

:P
Beírtam jól, h mi történt velem, de titkon azért reméltem, hogy a védelmemre kelsz :)
Írtam egy csinos kis levelet is nekik, hátha válaszolnak majd rá, azt is be fogom szúrni. Nagyon felhúzta az agyam az a kis 25> éves csajszi. mintha ő lenne a király húzogatta a vállát meg flegmáskodott...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1673) tildy válasza Esmein (#1672) üzenetére


tildy
nagyúr

hát kelhetek én a védelmedre, de most menjek oda és szóljak be neki?:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1674) Esmein válasza tildy (#1673) üzenetére


Esmein
nagyúr

Karmold meg :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1675) divot


divot
veterán

Ha valaki az Eurotours irodával akart utazni, és van bent pénze, most kapaszkodhat: Törölte az Eurotours utazási irodát a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium (GKM) Engedélyezési és Közigazgatási Hivatala - közölte az MTV Teltextje.
Az Atlasz Biztosító Rt. utazási ágazatának értékesítési igazgatója, Horváth Péter megerősítette: az Eurotours csütörtökön csődöt mondott.
A külföldön lévő utasok hazaszállításáról jelenleg folynak a tárgyalások.

A szakmában már két éve mondták, hogy baj lesz. :((



[Szerkesztve]

(#1676) delta9


delta9
senior tag

lehet, hogy sokak számára már ismert, én most kaptam mailben

[L]http://www.hwsw.hu/oldal.php3?cikkid=934&oldal=2[/L]

(#1677) Integra válasza delta9 (#1676) üzenetére


Integra
titán

hát ez iszonyat hosszú, de átrágtam magam rajta.
nem semmi.
ez az egész DRM pontosan példázza hogy mennyire kifordult magából a világ amiben élünk. egy non-sense ahogy van,

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1678) Tithian válasza fokukac (#1664) üzenetére


Tithian
őstag

Az egy dolog, hogy kell a reklám, nade ez már szerintem túlzás.
Már nem tudtak mit kitalálni, úgyhogy HÉV-vel reklámoznak. A burzsujok :DDD

[Szerkesztve]

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#1679) F-ECT$


F-ECT$
titán

Alvin merre van, miért nem ír?

Dive ever, work never.

(#1680) rog válasza Tithian (#1678) üzenetére


rog
addikt

dehogy..
hát nem tünt fel senkinek?!
mogyoródon (!!) szabadult el, és egy renault kereskedésbe (Baumgartner !!!) szaladt bele..
mi ez ha nem figyelmeztetés?!
tuti megbundázták a hétvégi f1 futamot a schumacherék, mint valszeg az összes eddigit is. de a mi fiunk fellázadt, hogy neki márpedig elege van, ő bizony nem marad le többet, pláne nem hazai pályán... :)

(#1681) Integra válasza rog (#1680) üzenetére


Integra
titán

ezt bekell kopizzam nagyon ott van, a szerző Inner Circle az indexről!

Mit hallok? Viharok lesznek vasárnap??? Talán egy jó kis jégeső is befigyel a futamra? :o) Ezek a porcelánbabák még nem tudják, milyen egy frankó augusztusi jégeső, tojásnyi jégdarabokkal... kíváncsiak vagytok, mit szólnának hozzá? :o)



Michael SCHUMACHER: (nem szól semmit, csak vágtat a depóba, mert tudja hogy már készen van a taktika, amivel garantáltan az élre kerül és abszolút garantáltan nem kell hozzá előznie)



Rubens BARRICHELLO: ''Halló, Ross? Igen, én vagyok, ugye nem zavarlak? Nem beszélsz Májköllel a másikon? Ja jó, azt hittem zavarlak. Biztos nem? Szóval először is kézcsók a mamának, aztán meg azt akartam kérdezni, Ross, hogy majd valamikor ráértek a boxban? Persze mikor Májköl már cserélt kereket. Apropó Májköl, még mindig nem beszélsz vele a másikon? Jó, csak megkérdeztem, nehogy zavarjak. Szóval arra gondoltam, hogy nekem is kéne új gumi, ha más dolgotok nincs éppen. Szóltok majd? Jaj, tök rendik vagytok. Nem, nem sürgős! Csak intézzétek el Májkölt meg ami dolgotok még van. Csak lécci tényleg szólj majd rám! OK, nem zavarlak tovább, hátha keres majd Májköl is. Mégegyszer kézcsók a mamának, tök finom volt a babletykó, na szia Ross és üdvözlöm Májkölt ha beszélsz vele!''



Jenson BUTTON: ''A rohadt életbe Richards, a f*szért kell elb*szni a maradék versenyeimet a BAR-nál ilyen hülye jégesőkkel!!!''

Takuma SATO: ''Bombáztok, rohadékok? DE EZ SEM ÁLLÍTHAT MEG EGY KAMIKÁZÉT, BANZAAAAIIII!!!''



Juan-Pablo MONTOYA: ''Ha már egy fucking gokartpályájuk van, legalább lenne fucking fedett!''

Antonio PIZZONIA: ''Te meg henyélsz otthon a rohadt pihepiha ágyadban, mi, Ralf, míg én itt szívok helyetted???''



Fernando ALONSO: ''Hmmm... dimbesdombos pályán vagyok, rossz idő van, már csak egy baleset kell dupla sárga zászlóval, és beledurrantok ezerrel! Mit csináljak, régi mániám...''

Jarno TRULLI: ''Kicsit kopog a sisakomon a jég, de tojok rá, csak elkörözgetek itt, nem csinálok semmi extrát és megint bucira verem Fernandót.''



Kimi RAIKKONEN: ''Istenem, csak nehogy letörjön valamit a jég erről a tragacsról!''

David COULTHARD: ''Jég, jég, nagy dolog... ti is csak kockák vagytok! TÉRDRE URATOK ELŐTT!!!''



Mark WEBBER: ''Mi a fenét keresek én itt, a földgolyó másik odalán kéne kergetnem a kengurukat, ötezer kilométerre a legközelebbi jégtől, basszus...''

Christian KLIEN: ''A fene gondolta volna, hogy itt a pusztán, a csikósokon meg a szürkemarhán kívül jég is van, ezt még egy prospektusban se láttam...''



Olivier PANIS: ''Hm, Monaco is így kezdődött, aztán a végén győztem... PADLÓGÁZ!!!''

Ricardo ZONTA: ''Azért ez a Cristano is tudja, mikor kell lelépni!''

Giancarlo FISICHELLA: ''A fenébe, ezzel annyi a 420 litert tankolós taktikámnak!''
Felipe MASSA: ''Milyen ismerős, a Ferrarit Fiorinoban mindig hóban-jégben teszteltük Lucával!''



Nick HEIDFELD: ''Ez is a rohadt Kimi hibája, bezzeg ha én ülnék a McLarenben!''

Giorgo PANTANO: ''Jézusmária, megint mit b*sztam el? (rádión) Eddie, ne menjek a boxba, hogy ne sérüljön meg a verda?''

Gianmaria BRUNI: (leállítja a kocsit és eldobja a kormányt): ''Ilyen időben és ilyen autóval NEM LEHET VERSENYEZNI!!!''

BAUMGARNTER Zsolt: ''Öőőőő...''

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1682) divot válasza F-ECT$ (#1679) üzenetére


divot
veterán

Ha minden igaz épp az 64bites technológiára való áttéréssel szív. :DDD

(#1683) fokukac válasza Integra (#1681) üzenetére


fokukac
nagyúr

HÚÚÚÚ, ez qva jó, majd beszartam a röhögéstől.... :DD
pirospont! :B

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1684) F-ECT$ válasza divot (#1682) üzenetére


F-ECT$
titán

AMD rulz :DDD

Dive ever, work never.

(#1685) delta9 válasza Integra (#1677) üzenetére


delta9
senior tag

igen, szép terjedelmes, de miután elolvastam, azt gondolom, hogy kell ez a hossz, hogy érthető legyen. kár, hogy kevés ilyen gondolkodású ember van, mint ez a Cory... legalábbis személyszerint én teljesen egyetértek az ő gondolataival.

(#1686) F-ECT$ válasza Integra (#1681) üzenetére


F-ECT$
titán

''Öööö'' :DD

Dive ever, work never.

(#1687) Bash


Bash
őstag

Megjött a vadiúj Logitech diNovo-m!!! :) Nagyon örülök neki, gyönyörű és nagyon lapos. Most töltöm az elemeket. :))

http://bashtravel.com/

(#1688) Integra válasza delta9 (#1685) üzenetére


Integra
titán

és ezek azok az emberek akik ellen minden multi foggal körömmel küzd hogy elhallgatassa....
ha csak arra gondolok, hogy a honda és a mazda közösen kifejlesztett egy vízalapú motort már jópár éve és még mindig nem gyártják.. vajon miért.....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1689) fokukac válasza F-ECT$ (#1686) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez a legjobb az egészben, zsolti a slusszpoén!


Ennél jobb már csak akkor lenne, ha a mai hév-es eset is bele lenne szőve a sztoriba... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1690) Integra válasza Bash (#1687) üzenetére


Integra
titán

bazeg, ez az a szuper minimal designos blútúszos cucc???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1691) #16741888 válasza Integra (#1681) üzenetére


#16741888
törölt tag

Frankó, de miért nem az F1es topikba írtad.

(#1692) Integra válasza #16741888 (#1691) üzenetére


Integra
titán

nemtom, ide kívánkozott:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1693) I_Am válasza Integra (#1681) üzenetére


I_Am
veterán

Őőőőő ez nagyon őőőőő mi is? Ja állat.:D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1694) Esmein válasza Integra (#1681) üzenetére


Esmein
nagyúr

:)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1695) Bash válasza Integra (#1690) üzenetére


Bash
őstag

Róla van szó: [L]http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=486,CONTENTID=7321[/L]
Összesen 1 cm vastag a billentyűzet és a Media Pad! :Y

http://bashtravel.com/

(#1696) Integra válasza Bash (#1695) üzenetére


Integra
titán

jep, őrá gondoltam...
magyar a klavid? mennyire húztak le?
és milyen a klavi leütése? határozott mint egy notebooknál vagy olyan szokásos puha gagyi?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1697) fokukac válasza Bash (#1695) üzenetére


fokukac
nagyúr

és ez miért jó? nyertél fél centit? :U
:D

nekem egy 6-7 évvel ezelőtti 2e Ft-os billenytűm van, és tök jó...

na jó, nem kötekszem, örülök, hogy örülsz... :B

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1698) tildy válasza Integra (#1696) üzenetére


tildy
nagyúr

[L]http://prohardver.hu/rios3_popup.php?mod=27&id=8518[/L]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1699) Integra válasza tildy (#1698) üzenetére


Integra
titán

ooops:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1700) Bash válasza Integra (#1696) üzenetére


Bash
őstag

Természetesen angol. Soha nem volt magyar billentyűzetem, se magyar Windows-om. :) És mint ahogy eddig is mondtam, Bash soha, ismétlem soha nem fizet teljes árat. :) Ugyanolyan a leeütése, mint a VAIO-mnak a billentyűzetén, csak kicsikét keményebbek a gombok.

fokukac!
Ez most arra jó, hogy amióta megvan az új monitorom ([L]http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en/-/USD/SY_DisplayProductInformation-Start;sid=jIMzyStk4NgzlWpu15c5wmRqE_jMNpj-F-c=?ProductSKU=SDMS204%2fB&Dept=cpu_Displays&CategoryName=cpu_Displays_FlatPanelLCDs_20%22[/L] [L]http://displaysbysony.com/displayb2b/model.jsp?pCode=StylePro&pModelId=644[/L]), azóta a notebook-on gépeltem, és a monitort bámultam, ez kicsit kényelmetlen. És még arra is jó, hogyaz épülő konfighoz lesz egy billentyűzetem meg egy egerem.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.