Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1301) Cathfaern válasza _Volkovy_ (#1298) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A véleményed elmondhatod, de a stílus nem mindegy. Hhogy példát is hozzák: nem mindegy, hogy valaki azt írja, hogy ''köcsög buzi moderátorok kapjátok be!'' vagy azt, hogy ''Tisztelt moderátorok! Ebben+ebben a topicban történt moderálással nem értek egyet...'' (egyik példa sem a való életből vett, s függetlenek tőled is)

(#1302) _Volkovy_ válasza steveetm (#1300) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

A hatást láttam,a konzekvenciákat levontam.:D

(#1303) _Volkovy_ válasza Cathfaern (#1301) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jó,ennyire azért ne sarkíts :)

Egy hétig minden nap más stílusban fogok írni,aztán meglátom melyiknek lesz nagyobb sikere.

(#1304) divot


divot
veterán

Ha az egyik főnök rátok szál, mit tesztek? Hogy lehet ilyen helyzetben fölvenni a küzdelmet?

(#1305) fokukac


fokukac
nagyúr

egyre jobb az ez az offtopic.


javaslom, nyissatok egy ''Volkovy vitatkozik az önként jelentkezőkkel'' c. topicot.

ott lehetne ezt folytatni, és akkor nem minket terhelnétek.

----------------------------------

na, más téma :

nem tud valaki egy jó némettanárt / nyelvtanfolyamot?

hazajöttem a túráról, gondoltam, beiratkozom, erre sehol sem indulnak az intenzív tanfolyamok, mert mindenki nyaral...
és valahogy meg kéne már tanulni németül, mert sosem kapom meg a diplomámat...

előre is köszi.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1306) I_Am válasza divot (#1304) üzenetére


I_Am
veterán

Benyalsz a másiknak...:DDD:))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1307) divot válasza I_Am (#1306) üzenetére


divot
veterán

Az nem megy. :(

(#1308) rog válasza divot (#1304) üzenetére


rog
addikt

ez attól függ hogy mit dolgozol.

(#1309) Okoskodó válasza _Volkovy_ (#1302) üzenetére


Okoskodó
csendes tag

Köszönöm.

Széttéplek, mint csiga a füvet.

(#1310) _Volkovy_ válasza divot (#1304) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Főnököt lehet matektanárral helyettesíteni?Ha igen,át kell menni másik faktcsoportba.:D
Mennyire szállt rád,és miért?

(száll két L kedves divot)

(#1311) _Volkovy_ válasza fokukac (#1305) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ezt én is jó ötletnek tartom.:DDD

(#1312) divot válasza _Volkovy_ (#1310) üzenetére


divot
veterán

Nagyon. Bármit csinálok, az nem jó.
Két egyenrangú főnök van, az egyik kedvel, és elismeri a munkámat, míg van ez a másik, akitől eddig kizárólag lecseszést kaptam. Valamiért már a legelején úgy könyvelt el, hogy nem is vagyok annyira jó, mint amennyire a másik főnök jónak tart. Ettől kezdve tök mindegy, hogy mit teszek, az szar. És már kezdem nagyon unni, de persze fölmondani nem fogok, mert nem az én stílusom a megfutamodás. Viszont gőzöm sincs, hogy miként vehetném föl a kesztyűt :F Ugye nem vagyunk egy súlycsoportban. Ráadásul a legnagyobb főnöknek meg pont ő a bizalmi embere. Eh, a hócipőm már nagyon kezd tele lenni...

[Szerkesztve]

(#1313) I_Am válasza _Volkovy_ (#1311) üzenetére


I_Am
veterán

Legyen a címe: _Volkovy_'s run...

:DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1314) I_Am válasza divot (#1312) üzenetére


I_Am
veterán

És próbáltad már mindezt emberi keretek közt megbeszélni vele?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1315) Szőrös  válasza divot (#1312) üzenetére


Szőrös 
veterán

lehet az nem teccik neki, hogy a másik főnök jónak tart s azé szekál ? 2 főnök jóban van 1mással ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1316) tildy


tildy
nagyúr

Gondolkodtam beszálljak-e a vitába, vagy ne..(még mindig b@ssz@ a csőrőm az, hogy azt mondtad volkovy, hogy menjek vissza oda, ahol voltam, sőt ne is jöjjek haza.Nem értem mikor tettem keresztbe neked....)
A mai naphoz , és a vitához nem fűzök hozzá semmit, max annyit, hogy mindenki, (így jómagam is) szálljon kicsit magába, gondolkozzon el a viselkedésén(oszifő mondta anno, hogy mindeki számoljon el 10ig, ha mérges és csak utánna nyissa ki a száját) és higaddtan dumáljon.
Jó persze én beszélek, aki nem így tesz soxor...De szánom -bánom:(:(

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1317) _Volkovy_ válasza divot (#1312) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ismerős szitu,ezt hívják beskatulyázásnak.Sokat nem tudsz tenni..

Ha ennyire jó vagy,és a másik főnök is csíp,tegyél le valami igazán komolyat az asztalra,mutasd meg annak a seggfejnek hogy nem vagy vesztes(lúzert nem szeretem,trendi szó).

(#1318) divot válasza I_Am (#1314) üzenetére


divot
veterán

Nincs rá esély, hogy ezt megtegyem.

Torz on borz: lehet, hogy ez van a háttérben, mert nem kedveli egymást a két főnök. Akkor viszont nincs mit tenni, mint nyelni. Csak már tényleg nagyon bosszant ez a helyzet, és fölöslegesen stresszel is. :((

(#1319) _Volkovy_ válasza tildy (#1316) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nem tettél keresztbe,de minden topicban előjössz Norvégiával,meg hogy itt magyarba' milyen szar az élet,lopnak,stb.
Ha tényleg ennyire szar neked,lehet változtatni.Norvégia visszavár.És ezt most komolyan mondom.
Legalább neked legyen jó,ne élj ebben a tolvaj országban.

(#1320) Szőrös  válasza divot (#1318) üzenetére


Szőrös 
veterán

hát nyelni inkább ne nyeljél... :D
vhogy a 2 főnököt kéne akkor kibékíteni egymással akkor talán változna helyzet.
de hogy mi úton-módon...passz

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1321) _Volkovy_ válasza divot (#1318) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ismét rossz megfogalmazás.
Helyesen:Akkor viszont nincs mit tenni, mint nyalni.

(#1322) _Volkovy_ válasza Szőrös  (#1320) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

El kell küldeni őket szkvassolni.:D

(#1323) divot válasza Szőrös  (#1320) üzenetére


divot
veterán

Az is lehetetlen, és hát nem is az én feladatom. Megpróbálok röhögni az egészen, de egyelőre csak kínos vigyorra fussa. :DDD

(#1324) I_Am válasza _Volkovy_ (#1319) üzenetére


I_Am
veterán

Azért most Volkovy-val kicsit (nagyon kicsit:D) egyet kell értenem, valahogy már az Én MAGYARSÁGOMAT is bántja néha az elfogultságod Tildy. Nem akarlak megbántani, de ha a legszemetebb országba születtem volna, akkor is tíz körömmel ragaszkodom hozzá.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1325) tildy válasza _Volkovy_ (#1319) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát de nem is mákostészta...Azért megpróbálom felvenni a kesztyűt.Ha nem jön össze, megfogadom a tanácsod.

szerkesztve:

I_am: Huh ezzel kapcsolatban ha megnyilvánulnék, akkor nagyot kapnéka fejemre. Nagyon nem tartanátok hazafinak.Úgyhogy csak annyit mondok , nekem mindegy hol lakok, persze próbálok olyan helyen, ahol ugyanannyi erőfeszítéssel nem egyik napról a másikra élek.
Ígérem legközelebb csak akkor hozom fel azt az országot (ahol egyébként elég keveset tudtunk kommunikálni, egyszerűen a zárkózottságuk miatt, ez nem is tetszett), szal csak akkor, ha valaki kérdez ezzel kapcsolatban valamit.

Egyébként meg, én teljes mértékben megértem azokat , akik kimentek innét, de minden tiszteletem azoké , akik szenvedések árán, de maradnak.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1326) faster válasza _Volkovy_ (#1321) üzenetére


faster
nagyúr

Mi ez a nyelvészeti őrjöngés? Volkovy nem vagy te mostanában egy kicsit kötözködő?

(#1327) _Volkovy_ válasza faster (#1326) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nem,ilyet még sose mondtak rám.:D

(#1328) _Volkovy_ válasza tildy (#1325) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Figyelj:én is el akarok innen tűzni,nem tetszik ami ebben az országban folyik.Ennek ellenére azért nem szarozom állandóan,mégiscsak itt lakom,meg ide köt minden.Azért ha lesz lehetőségem a nyugatabbra költözésre,megnézem mit tehetek.

(#1329) I_Am válasza tildy (#1325) üzenetére


I_Am
veterán

Egy szóval sem mondtam, hogy csak akkor hozd fel ha kérdeznek róla, csak ha felhozod, akkor azt szvsz ne úgy tedd, hogy közben erősen fikázod a hazádat. Én is mennék olyan helyre ahol könnyebb az előrejutás, esetleg nagyobb lehetőségek vannak. De ha mennék akkor is hű maradnék a hazámhoz. és nem felejtenék el magyarul sem, ahogy azt a nagy sztárok szokták 2 év alatt Amcsiban:D
Az hogy hol élsz sztem nem egyenlő hogy honnan jöttél, hol nevelkedtél. Ez a részemről meghatározó, a kultúra magja amiben felnőttél. És lehet sok rosszat találni minden országban, csak szét kell nézni.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1330) faster válasza I_Am (#1329) üzenetére


faster
nagyúr

És lehet sok rosszat találni minden országban, csak szét kell nézni.

Norvégiában pl. hideg van és én utálom a hideget. :))

(#1331) tildy válasza I_Am (#1329) üzenetére


tildy
nagyúr

FIkázni csak a számomra nem tetsző dolgokat szoktam.Pl. a Magyar építészetet sosem fikáznám, ellenben azt, hogy egy nyamvadt 3 ezer forint/vödör festékre nem futja, de a francos rózsaszin ruzsra igen pl. a 8. kerben a tavaszmező út környékén, nos azt fogom fikázni a későbbiekben is.(Nem igaz, hogy nem bírják lefesteni, látszanak még az 56os repeszdarabok is:(:(:( )
Na mára azt hiszem kidühöngtem magam...

faster:ha hiszed ha nem, ott is vannak (emberi) rossz szokások.Pl. nem tudsz senkivel egy jót vitázni. Mert tök kedvesen fordul feléd.(Ottani magyar hölgy mondta).Szal nem fenékig tejfel ott sem az élet.(Néha hiányzott az itthoni mentalitás, persze nem a kreszben;])

Lehet túl idealista vagyok??

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1332) Wolverine válasza tildy (#1331) üzenetére


Wolverine
félisten

Azok a nyomok még a Kossuth tértől két utcával lejjebb, az 5. kerületben is virítanak a falon néhány házon, pedig az más környék...
mod: még jó, hogy észrevettem az elírást...

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1333) divot


divot
veterán

Én meg közben túltettem magam a nem kedvelő főnök ügyén, és elhatároztam, hogy sokkal többre fogom vinni, mint ő. :) (Pozitív gondolkodás :DDD)

(#1334) I_Am válasza tildy (#1331) üzenetére


I_Am
veterán

Pont beletrafáltál...:DDD

Tavaszmező utca, ahova születtem....bizony régen még szép hely volt. Horváth Mihály tér és környéke. Igaz akkoriban is látszottak a golyónyomok a házak falán, de anno teljesen más emberek lakták. Szvsz pont nem azoknak köszönhető ahogy kinéz most....:U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1335) tildy


tildy
nagyúr

Egyébként meg, így jobban átgondolva, csak Budapesttel van bajom.PErsze csak itt van elérhető, jó munkalehetőség...:(

Vagy csak vidéken nem tűnnek fel a dolgok ennyire?Vagy ott több, szebb élmény adódik, ami ezt kompenzálja?Fene tudja.

Jelezém, hogy a helyesírásom miatt javítgatok bele soxor a hozzászólásomba.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1336) Wolverine válasza tildy (#1335) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha Budapestről úgy költözöl el, hogy egy óra utazássak beérhess, és csak dolgozni meg bevásárolni jársz be, jobban fog tetszeni az itteni élet. Én már kinéztem a nekem tetsző falut, már csak az hiányzik, hogy komolyan elkezdhessek spórolni a házvételi projektre. De biztosan fenn fogok tartani egy kis (30-35 nm-es) pesti lakást is vészhelyzet esetére.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1337) tildy válasza Wolverine (#1336) üzenetére


tildy
nagyúr

Nyugi ebben gondolkodom.Pilis és környéke a kedvencem.Legjobban valami eldugott falucska tetszene(Pilisborosjenő, vagy Csobánka), kár hogy sokan így gondolkodnak, jól felmentek az árak.
Végszükség esetén mégis lemegyek Komáromba dolgozni, és veszek Komarnoban házat.

(Egyébként ezek a lakásárak...kész.Persze vidéken vannak már 2-3 milláért tökjó kis házikók, csak ott meg meló nincs:( )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1338) Bash válasza tildy (#1233) üzenetére


Bash
őstag

tildy!
A listán azért vagy majdnem legutsó, mert abc-rendben írtam, ahogy mindig is szoktam. Ye_Nő is mindig a sor végére kerül, szívem szerint veletek kezdeném, de asszem így hivatalos. :)

http://bashtravel.com/

(#1339) Esmein


Esmein
nagyúr

Parci motort heggeszt ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1340) kamikaze boci válasza Esmein (#1339) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Jah. Nem akarok rosszindulatú lenni, de az ''infotech'' témáknak külön 4 sor...

egyéb állatfajták

(#1341) Bash válasza Esmein (#1339) üzenetére


Bash
őstag

-ett, de már végzett. :)

http://bashtravel.com/

(#1342) Tithian válasza fokukac (#1305) üzenetére


Tithian
őstag

Milyen szinten állsz a némettel?
Ha még csak el akarnád kezdeni, gondolkozz el az angolon is :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#1343) Esmein válasza Bash (#1341) üzenetére


Esmein
nagyúr

Még nem egészen :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1344) Esmein válasza kamikaze boci (#1340) üzenetére


Esmein
nagyúr

Miért ne ? Oda mennek a mobilok, meg a pda-k is...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1345) Wolverine válasza Bash (#1341) üzenetére


Wolverine
félisten

Hát, biztos? Egyetlen főcímben sem találok topicot... Csak azt nem értem, a userek hogy találják meg, amihez hizzá akarnak szólni ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1346) I_Am válasza Wolverine (#1345) üzenetére


I_Am
veterán

Cookiekból?:U:)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1347) Wolverine válasza I_Am (#1346) üzenetére


Wolverine
félisten

Na ja, csak az kicsit kevéske általában ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1348) I_Am válasza Wolverine (#1347) üzenetére


I_Am
veterán

tagonként 15. Ezt felszorozva és a véletlenszerűseget figyelembe véve elég sok totyik pöröghet még így is.:D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1349) fokukac válasza Tithian (#1342) üzenetére


fokukac
nagyúr

angolul már tudok, köszi.

és hogy a némettel hogy állok? leginkább hadilábon. :D

igazából már sokszor elkezdtem tanulni, aztán abbahagytam,m aztán megint, aztán megint abbahagytam...
szóval tudásom van, csak elég passzív.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1350) Wolverine válasza I_Am (#1348) üzenetére


Wolverine
félisten

Persze, de ne felejtsd el, hogy sokan (mint én is) főleg olvasnak... Aztán most meg hiába olvasnék, ha nem jutok a témához :o

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.