Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) gyerpi


gyerpi
aktív tag

No hello
Pyri dobj mar össze valami gépet - vagy tippaeket adj /úgy nem vagyok már képbe mi a mostani hardver trendi/ erre a black ops-ra és év elején ha ezt el tudom adni felújítom ezt a szart ami most van köszi

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#8202) PyroS válasza gyerpi (#8201) üzenetére


PyroS
senior tag

Mennyi a keret rá?
Amúgy sokat segítettek a Black Ops-on az új patch-ek.Sokaknak megy gyengébb gépeken.Sőt Sipinél is simán ment,szóval előbb próbáld ki ha mást ne akkor a single-t.

(#8203) Boci_83 válasza PyroS (#8202) üzenetére


Boci_83
őstag

Nah én is kipróbáltam ma, nálam sajnos szaggat a sp. Kipróbálnám a multit is, de még nem találtam rá megoldást.

**********

(#8204) PyroS válasza Boci_83 (#8203) üzenetére


PyroS
senior tag

Szeva.

Ha gondolod akkor megoldhatjuk nálad is úgy mint Sipinél,hogy kölcsön adom a steam-es accountomat és így kitudod próbálni.Viszont ez csak úgy fog működni,hogy a steam letölti az egész játékot a gépedre újra.A törtel nem megy sajna.Ha elég gyors neted van akkor lejön elég gyorsan.Ha így érdekel akkor írj.

(#8205) Boci_83 válasza PyroS (#8204) üzenetére


Boci_83
őstag

Köszi, de az már macerás kicsit, meg amúgyis, ez túl nagy kérés lenne ebben a formátumban... Azért köszi. :R

**********

(#8206) PyroS válasza Boci_83 (#8205) üzenetére


PyroS
senior tag

Oké ,ahogy gondolod.

(#8207) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ide is beböfögök nyugdíjasok ;]

Mizu fölétek? Járókeret megvan még vagy már aztis el kelett adni?
Gondolom aki tud a melózik mint én...
Tél mint olyan? én élvezem...egy lépcső elesés nélkül LVUP :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8208) Boci_83


Boci_83
őstag

[link]

**********

(#8209) athomi válasza Sirandrish (#8207) üzenetére


athomi
veterán

Én melózok, meg 3 hete elkezdtem keményen gyúrni. Alakítani kell egy kis testet, mert az ülőmunkától folyamatosan csoffad a maradék izomzatom, miközben a zsír marad.
Amúgy is le kell foglalnom magam, mert szaros ügybe keveredtem. Megtetszett az utóbbi időben egy munkatársam, de nem sok esélyem van. Előbb-utóbb muszáj leszek lépni, mert nem bírom kiverni a fejemből. :W Már egy "nem"-mel is előrébb lennék, mert akkor nem maradna remény. Csak hát kicsit gáz lesz vele nap mint nap találkozni. ;]

Boci_83: Még benne is lennék, de egyszerűen játszani sincs kedvem az utóbbi időben (egyik játékkal sem!). Cod2-re is alig járok. Kedvetlen vagyok, ennyi. :U

[ Szerkesztve ]

(#8210) Boci_83 válasza athomi (#8209) üzenetére


Boci_83
őstag

Jajja jajj :Y veszélyes vizek ezek! Azért ne legyél elkeseredve! :U
Gyurma meg had menjen. Abból még nem volt baj... :K

**********

(#8211) athomi válasza Boci_83 (#8210) üzenetére


athomi
veterán

tudom jól hogy veszélyes vizek. ennek ellenére mindenki azt mondta rá kell próbálkozni. idősebb nálam 5 évvel :)

(#8212) Boci_83 válasza athomi (#8211) üzenetére


Boci_83
őstag

Az viszont baromira nem gond. sőt.... ;]

**********

(#8213) Balinov válasza Boci_83 (#8212) üzenetére


Balinov
félisten

huh,en jartam anno hasonlo cipoben,igaz nem 5 volt a difi,hanem a duplaja.

mondjuk eleg csunya vege is lett, ram nezve persze.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8214) PyroS válasza athomi (#8211) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello mindenkinek :C .

Huni hajrá :C ,remélem összejön ha nem akkor sincs gond.Lesz majd másik.Nálam is zajlik az élet igaz nekem fordított az eset,12 évvel fiatalabb tőlem a csajszi. :DDD
Igaz nem lesz belőle semmi ,ez már nekem is nagy korkülönbség. :DD

Amúgy nekem se sok időm van gamelni.Egy héten max 2-3 órát nyomom összesen a Black Ops-ot.

(#8215) athomi válasza PyroS (#8214) üzenetére


athomi
veterán

Sajna annyit megtudtam ma, hogy neki bejön valami faszi, akit csak így plátóian ismer, de neten át rápróbálkozik.

"remélem összejön ha nem akkor sincs gond"
Sajna van gond, mert jobban bejön, minthogy csak szimplán tetszene :B és nap mint nap látni fogom, így meg felejteni nem könnyű. Ráadásul most hogy vmi csávó tetszik neki, meg próbálkozik, odamenni sincs értelme részemről. Most max. kivárok hogy mi lesz velük. Mostanában semmiben sincs szerencsém. :(

Magam alatt vagyok, holnap hülyére lábazom magam mérgemben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8216) PyroS válasza athomi (#8215) üzenetére


PyroS
senior tag

Idegből fasza edzeni,saját tapasztalat :W .Ha ennyire bejön akkor menj oda hozzá és hívd meg valahová.Még ha nem jön össze akkor is jobb lesz mint így.Bár ez az én véleményem.Tudom milyen ez amikor semmi nem jön össze.Mostanában én se sok sikert könyvelhettem el :W .De KITARTÁS!!

(#8217) athomi válasza PyroS (#8216) üzenetére


athomi
veterán

Ha ennyire bejön akkor menj oda hozzá és hívd meg valahová.Még ha nem jön össze akkor is jobb lesz mint így.

Ezzel én is így vagyok, csak most nem hinném, hogy bármi értelme lenne a dolognak (azon kívül hogy jól beégetem magam), miután hajkurász valami faszit, ahol lehet azóta már sínen is van.

(#8218) Boci_83 válasza athomi (#8217) üzenetére


Boci_83
őstag

Hadjad már....
Azt azért csak érzed, hogy van e köztetek valami kölcsönös szimpátia?
Ha igen, akkor tök mindegy ki után futkorászik... lehet csak csinálja a picsáját. Ilyenek ezek. Ezt nem növik ki.
Ha nincs semmi közös, akkor cseszheted valóban. Év végi bulit kell csinálni, nagyobb társaságot kell össze röffenteni, és akkor az esetleges kikosarazás sem gáz, betudod magadnak azzal hogy a bulit hagyta ki... :D

Ám sok szerencsét!!

Szerintem munkahelyen jó ismerkedni, szinte a való életben ismered meg ebben az esetben, látod miylen a munkájában, milyen a reggele, milyen ha fáradt... mondjuk azt nem tudod meg hogy főz, milyen gyakran takarít... :DDD

**********

(#8219) athomi válasza Boci_83 (#8218) üzenetére


athomi
veterán

Ez nem az a csaj, akinek csak úgy bárki csinálhatja a picsáját.
Munkatársak vagyunk 1.5 éve, nem hajtottam én rá. Szimpátia? Az még kevés, ha férfiként nem jössz be az lánynak. Annyit tudok, hogy az utóbbi időben megdicsért, hogy közvetlenebb, jobb arc vagyok. De ez még egy nagy semmi. Ami viszont gáz, hogy haverom megkérdezte mi a véleménye rólam, de csak annyit mondott, hogy aranyos vagyok. Az aranyos az meg a nagy nullával szokott egyenlő lenni. :(

[ Szerkesztve ]

(#8220) Boci_83 válasza athomi (#8219) üzenetére


Boci_83
őstag

Azta... Nem voltál Te ilyen.. Szedd már össze magad hé!

**********

(#8221) athomi válasza Boci_83 (#8220) üzenetére


athomi
veterán

mi van, te nem kaptál még olyat, hogy aranyos vagy? ;] én ahányszor ezt kaptam, mindig jött a de. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8222) PyroS válasza athomi (#8221) üzenetére


PyroS
senior tag

Sajnos a csajoknak nem az "aranyos' pasik kellenek.Mennyi idős a csaj?Amúgy szerintem hívd el aztán meglátod,hogy mit mond.Ha nemet mond akkor próbáld meg túllépni rajta mert csak kicsinálod magad.Tudom nehéz dolog,ezzel már jártam én is így. :W
Merésznek kell lenni és próbálkozni kell.Lássa rajtad,hogy tetszik neked.

(#8223) athomi válasza PyroS (#8222) üzenetére


athomi
veterán

30, és az eddig megnyilvánulásaiból következtetve (olyan szórakozóhelyekre nem akar menni, ahol sok a huszonéves) neki az idősebb fickók jönnek be. sajna 5 évet nem tudok öregíteni magamon, de azt lehet nem is szívesen vállalnám be. :D

[ Szerkesztve ]

(#8224) PyroS válasza athomi (#8223) üzenetére


PyroS
senior tag

Csak azt tudom javasolni amit eddig is.Menj oda hozzá és meglátod mit mond.Így,hogy egy helyen melóztok tényleg nehezebb a helyzet.Valahogy mutasd meg neki,hogy te már elég "felnőtt" vagy .
Az meg,hogy nem akar olyan helyre menni az még nem azt jelenti,hogy idősebb pasikra bukik.Én így 34 évesen :O :DDD se szeretek olyan helyre menni ahol fiatal picsák vannak.

(#8225) athomi válasza PyroS (#8224) üzenetére


athomi
veterán

El tudom képzelni milyen érzésed lehet, mert én ugyanazt érzem mikor tizenévesek közé megyek.

Mindegy, ha most a csaj plátóiba szerelmes, akkor baszhatom az egészet, ha szimpi vagyok ha nem. Én sem tudnék most nagyon más csajra koncentrálni. Nem tehetek mást, most már ki kell várnom mire jut a faszival, max. megnézem a házasságukat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8226) PyroS válasza athomi (#8225) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Te tudod,hogy kibírod-e,hogy kivárd amíg "szabad" lesz.Bár nem ismerem,hogy milyen a csaj.De van olyan akinek bejön az ha "nyomulsz" rá azaz mutasd ki neki,hogy tetszik neked.

(#8227) athomi


athomi
veterán

Köszi a tanácsokat fiúk. :R

Kiflee, tudtatok valami csapatot összehozni vagy halott ügy?

(#8228) Boci_83 válasza athomi (#8227) üzenetére


Boci_83
őstag

Én nem is foglalkoztam a témával annyira, Semtexet azóta sem láttam, :DDD Amúgy nem sok nép van a régiek közül.. :(

**********

(#8229) athomi


athomi
veterán

Kerek 1 hónapja tolom a gyúrást, láthatóan formásabb lettem, persze nagy dolgokra nem kell gondolni. Ruhában persze nem sok látszik, mivel alapjaiban vékony vagyok, bár ha egy feszes trikót veszek fel, akkor azért látszik hogy valami történik. Tömegelni próbálnék, de az elmúlt két hét alatt mindössze 3 kiló jött fel. Amúgy a napi 6x kaja rendesen megszarat. :DD Volt már, hogy reggel délben este. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8230) Boci_83 válasza athomi (#8229) üzenetére


Boci_83
őstag

Egyél sok krumplit, sok hússal, banánturmix kakaóporral, rengeteg gyümölcs, bejgli. Itt vannak az ünnepek.!! :C Reggelire sok szénhidrát, napközben sok fehérje. Túró mehet magába is, vagy joghurttal, de legjobb hússal! :D
Világ életemben kákabélű voltam, de 65Kg-ról felmentem 108-ra. Most gizda 90Kg vagyok csak, egy 2 hónapos diétával mentem le 85kg-ra, innen jött vissza a +5 kg.
Kondiba sajnos nem voltam fél éve, idő hiányában... :(

**********

(#8231) athomi válasza Boci_83 (#8230) üzenetére


athomi
veterán

oszt olyan pocakom lesz, hogy még a helyet is átadják a buszon. ;] :DDD
amúgy a 90 kg-ot céloztam meg, de inkább jöjjön fel lassabban, tisztábban.

[ Szerkesztve ]

(#8232) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Boldog Karácsonyt Kívánok minden kedves játszópajtásomnak! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8233) Balinov válasza athomi (#8229) üzenetére


Balinov
félisten

en keves kajatol is legalabb 2x elmegyek szarni egy nap.ha sokat eszek, 4-5x is:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8234) Balinov válasza athomi (#8231) üzenetére


Balinov
félisten

te is?

en is, csak nekem 107-rol kene lemenni, ugy hogy egy laza 10est mar ledobtam.

Sracok, Black Ops multit nyomja valaki? Erdemes megvenni hozza az eredetit?

Be van izzitva a Q8300-am, erezhetoen gyorsabb a single, csak hat viragbolti, igy a multit nem probaltam meg.

Vagy ha multi, akkor inkab Medal of Honor?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8235) dudu5130


dudu5130
őstag

Tudnátok nekem abban segíteni hogy a win7 miért tömörített mappákba rakja be a main mappa tartalmát??? Így nem tudok cfg-t berakni ami kicsit jobban adja:( Két win7 is ezt csinálta a Home és a Pro is. MEgköszönném a segítséget.

(#8236) PyroS


PyroS
senior tag

Hello mindenkinek :D.
Először is :

Bali: én nyomom a Black Ops-ot.Nekem tetszik,jók a mapok és a fegyverek.Néha nehezen talál szervert,meg néha laggol de ezektől eltekintve jókat játszogatok.Bár jobb lenne csapatban nyomni.

(#8237) athomi válasza Balinov (#8234) üzenetére


athomi
veterán

minőségi kaja + mozgás, és tutira megindul a fogyás

(#8238) athomi


athomi
veterán

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#8239) PyroS


PyroS
senior tag

BÚÉK mindenkinek amíg még józan vagyok :C :DDD :DDD .

(#8240) Balinov válasza PyroS (#8239) üzenetére


Balinov
félisten

Szinten, BUEK minden multi fuggo baratomnak.

Hat a metaxa, halistennek :DDD :DD :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8241) Boci_83


Boci_83
őstag

BÚÉK!

**********

(#8242) athomi


athomi
veterán

buék!

(#8243) booz


booz
senior tag

na szúrom a púzotokat betyárok mindenkinek BUÉK :)

(#8244) Balinov válasza booz (#8243) üzenetére


Balinov
félisten

nemma, booz bacsi. BUEK neked is, mi a palya?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8245) booz


booz
senior tag

nyaljátok ki a seggem hogy ide senki nem firkál mivan veletek???

(#8246) Balinov válasza booz (#8245) üzenetére


Balinov
félisten

te se szakadtal meg, hogy valaszoljal iden januari postomra:)

mi megvagyunk, most itthonka 3 het szabin, de hogy rohadjon meg, elkapott a gempa es taknyomnyalam 1befolyik.

Tobbiek?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8247) SipiBcs válasza Balinov (#8246) üzenetére


SipiBcs
őstag

Egybefolyiknekemisb+.... de legalább nem nátha, hanem jóféle allergia! :DDD

Szevasztok!

Csak pislogok, hogy egy nap rögtön két üzenet is a megdeglett topicban! :U

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8248) booz válasza Balinov (#8246) üzenetére


booz
senior tag

elmentek zimabvéba fegyvereskéregetőnek jól fizet :DDD
jó lenne valamikor egy játék de én már azt sem tudom mi mire való az egéren meg a billen

(#8249) booz válasza SipiBcs (#8247) üzenetére


booz
senior tag

nimá a Sip! báá mivan öregember ? :D

(#8250) booz


booz
senior tag

élesszük fel a brigádot mert szét csapok köztetek! nehogy már elvesszen a barátság
ám hallottátok hogy ovecs csajjá operáltatta magát és kurva lett:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.