Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) SipiBcs válasza booz (#8250) üzenetére


SipiBcs
őstag

EXklántagokat csak ingyé cidáz! :DDD

Mostanában Andrissal ismét klántársak vagyunk... ám! :DDD

Különben meg sok a meló, kevés a pénz.... de elvagyok köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8252) booz


booz
senior tag

(#8253) PyroS


PyroS
senior tag

Hello mindenki :).

Már azt hittem,hogy mindenki kihalt a csapatból :DDD .Amint lesz egy kis időm megpróbálok aktívabban írkálni a topicba.

(#8254) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Vázzáááááá!
Hát itten meg milyen életjelek vannak?
Sehun senkisenem játszik csak én meg a Sipi bácsi :K

Booz: a telód árából 1 hónapig lennék el külföldön ugyhogy nyaljad meg..
Nem gondolkodtál még rajta hogy támogatod a külföldi életem első pár hónapját hogy könyebben boldoguljak? ;]

Baliii: mennék az angliába..szept 10.e az induló napom...ha firkálok néked privátot, reagálsz?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8255) Balinov válasza Sirandrish (#8254) üzenetére


Balinov
félisten

jaja, olvasom,hogy keszultok, irhatsz nyugodtan, igyekszem segiteni amennyit tudok infoval, de mivel en nem Angliaban dolgozok, lehet a topikot is kene latogatnod.

udv
B.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8256) Sirandrish válasza Balinov (#8255) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olvasgatom de ott nem nagyon segítenek..a multkor bekérdeztem..1 ember válaszolt a fele kérdésemre szóval hanyagolom..olvasgatom de kérdezni tök felesleges ahogy láttam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8257) booz válasza Sirandrish (#8256) üzenetére


booz
senior tag

ne kérdezz vállald be mutasd meg ki a fasza gyerek van veszteni valód?
menj dolgozz élj vagy bejön vagy nem de ha akarod úgy is sikerül nem vagy Te hülye gyerek!

(#8258) Sirandrish válasza booz (#8257) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bevállalom!
Szeptemberbe megyek az asszonnyal :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8259) Csyppa válasza Sirandrish (#8254) üzenetére


Csyppa
senior tag

"Sehun senkisenem játszik csak én meg a Sipi bácsi"

Akartam is már kérdezni, hogy miez a SOH cucc?

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#8260) booz válasza Csyppa (#8259) üzenetére


booz
senior tag

Csyppa
S:ajnos
O:tthon
H:agytam

(#8261) SipiBcs válasza booz (#8260) üzenetére


SipiBcs
őstag

Kreatív a srác! :R :C ;)

Csyppa: Soldiers of Honour.
HQ klán. Jó kis csapat egy rakás erős játékossal.... már csak én vagyok low- :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8262) Sirandrish válasza SipiBcs (#8261) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még jó hogy csitelsz így legalább lenőni nem lehet ;] :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8263) Boci_83


Boci_83
őstag

Uff ALL!! :R

**********

(#8264) Balinov


Balinov
félisten

Azt lattatok Facebook-on, hogy Ovecs mester megnosult???!!!

Ezuton is granulalok Nekik!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8265) Sirandrish válasza Balinov (#8264) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor azért nem jár már erre...az asszony nem engedi ;]

Mellesleg Grat neki :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8266) booz válasza Balinov (#8264) üzenetére


booz
senior tag

mivaaaaaaaaaaaaan? :Y

(#8267) gyerpi


gyerpi
aktív tag

ahoj mindenkinek

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#8268) booz válasza gyerpi (#8267) üzenetére


booz
senior tag

szevasssz gyerpi papa ;)

(#8269) athomi válasza Balinov (#8264) üzenetére


athomi
veterán

így elbaszni az életet :( :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

(#8270) booz válasza athomi (#8269) üzenetére


booz
senior tag

nicsak dudor te is itt vagy :) pálya?

(#8271) athomi válasza Sirandrish (#8254) üzenetére


athomi
veterán

én játszanék, csak időm sincs rá.. reggel 7-kor lelépek, aztán örülök ha este 8-ra otthon vagyok, sokszor csak 10-11-re :) ha meg van időm cod2-vel töltöm :)

booz: később mesélek, csak most dolog van..
addig leírhatod veled mi a csöcs van! :)

[ Szerkesztve ]

(#8272) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Pámpárááám...már csak 2 munkanapom van a jelenlegi melóhelyemen..aztán tiplii Britbe hajléktalannak!

Juppijájéééé :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8273) ovecs válasza Balinov (#8264) üzenetére


ovecs
senior tag

Szevasztok sracok!
Igy van, 13-an megnosultem :)

Nemsokara itt a teli szezon, szoval valoszinuleg beujitok 1 bulldozert, es mehet ujra a jatek :C

Amugy tavassszal csinalhatnank 1 bulit, ha mindenkinek jo, akar nalunk is lehetne, most vettunk 111nm es lakast, van erkely is, szoval elektromos grill is lesz tavaszig :K
A felesegemet elpakolom hetvegere, aztan felolem lehet egy pialassal egybekotott lanparty is akar, ha hozzatoka gepeket, vagy ha erdekel titeket Pesten valami, elmehetunk valhova a varosban. Alvas megoldott, csak halozsakot kell hozni, mert butor az meg penzhiany miatt nemsok lesz egyenlore :DD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#8274) PyroS


PyroS
senior tag

Hello mindenkinek.

Ovecs még egyszer gratulálok a nősüléshez :D.A tavaszi buli jó ötlet,én benne vagyok.

Sajna nekem se sok időm van játszani (meló,edzés,csajok) de lassan szakítok időt egy game-re.

(#8275) athomi válasza PyroS (#8274) üzenetére


athomi
veterán

kicsit odébb van az a tavasz.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8276) gyerpi


gyerpi
aktív tag

hali
ki vette meg a MW3- at :)) és ilyen?

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#8277) SipiBcs válasza gyerpi (#8276) üzenetére


SipiBcs
őstag

Jelen!

Adrenalinbomba! :DD

MW2 mappack.... egyébiránt 14-et nekem nem érne meg, de így orosz kulccsal elvagyok! :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8278) gyerpi válasza SipiBcs (#8277) üzenetére


gyerpi
aktív tag

orosz kulccsal mennyi?

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#8279) SipiBcs válasza gyerpi (#8278) üzenetére


SipiBcs
őstag

4 k volt.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8280) Balinov válasza SipiBcs (#8279) üzenetére


Balinov
félisten

ez az orosz kulcsozas ez hogyan megy?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8281) SipiBcs válasza Balinov (#8280) üzenetére


SipiBcs
őstag

- Megvettem egy PH-s sráctól a serialt.
- Csináltam a gépemre VPN-el egy ukrán IP-t
- Steam elindít, key beír.... steamből kilép...
- Kiléptem a VPN-ből
- Steambe be és letölt/install

Mostmár kiadták a hivatalos Angol nyelvet is az Orosz régióhoz. Azzal sem kell mókolni.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8282) gyerpi válasza SipiBcs (#8281) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ez legális :Y ?

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#8283) SipiBcs válasza gyerpi (#8282) üzenetére


SipiBcs
őstag

Egyenlőre maximum innen bannolnak érte.... A steam több ezer ilyen eladás után nem dobott ki senkit. Vagyis nem tudok róla...

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8284) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.

Esetleg valaki megvette a Battlefield3-at?Én inkább azt választottam az MW3 helyett.

Sipi:amúgy milyen a multija az MW3-nak?

(#8285) Balinov válasza PyroS (#8284) üzenetére


Balinov
félisten

nezegettem multis, pc-s gameplayeket, de a BF3-at inkabb kihagyom. multi nekem tul nagykaliberu, epikus a kiba***t nagy palyakok miatt. majd lemegy 50€ ala az MW3 steamen, megveszem origibe. addig marad a single

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8286) PyroS válasza Balinov (#8285) üzenetére


PyroS
senior tag

Nekem valahogy jobban bejön a BF3 igaz még annyi időm sincs játszani mint régen.

(#8287) SipiBcs válasza PyroS (#8284) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szeva!

MW2 és BO összegyúrva ami a perkeket és a navigációt illeti. Van egy rakás újdonság a fegyverek kiegészítőinél csak, hogy bonyolódjon az élet.
A killstreak-ek nem számítanak bele a következőbe és mind a 3 külön gombbal hívható le. A hangok nekem szimpatikusak.

A mappok pedig pont a BF ellentéte. Be vannak sűrítve, csak rush az egész game. Pörgős, húzós. Egyre inkább bejön, minél többet tolom vele.

Ami nagyon jó, hogy ugyanaz a mozgás van, mint 4-ben vagy a 6-ban.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8288) PyroS válasza SipiBcs (#8287) üzenetére


PyroS
senior tag

Elég jónak hangzik de még a single-ből is csak egy mapot csináltam végig.Lehet,hogy később bepróbálkozok én is egy orosz kulcsossal .Bár az asszony mellett már nincs időm mással játszani :DDD .

(#8289) Balinov válasza PyroS (#8288) üzenetére


Balinov
félisten

kerdes: nala mi utan kapod a szintlepeshez szukseges xp-t? Plant bomb at A? :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8290) PyroS válasza Balinov (#8289) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja valami ilyesmi a menet :D.De elég aktívan kell plantelni :D

(#8291) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Sziasztok !!!
mostanában sima cod4 MW játszom (retro) :D :D , de nagyon élvezem
azok a régi szép idók. Kérdés:
kinek volna kedve warozni?
úgy is hosszúak a téli esték :W

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#8292) PyroS válasza gyerpi (#8291) üzenetére


PyroS
senior tag

Szeva Gyerpi :D.

Kedvem az lenne de időm az sajnos nincs :W .Bár remélem,hogy az ünnepek közt valamikor csak tudok időt szakítani egy kicsit játszani.

(#8293) ovecs


ovecs
senior tag

Szevasztok!
Januartol talan lesz idom jatszani, tervezek uj gepet is jovo ev elejen :C
Amugy 1 kis erdekesseg, nemtom igaz -e:
[link]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#8294) Balinov válasza ovecs (#8293) üzenetére


Balinov
félisten

csokacsalad, Mester. Na milyen a hazaselet?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8295) ovecs válasza Balinov (#8294) üzenetére


ovecs
senior tag

Szevasz!!!! Hogy vagytok ? A házas élet nem tudom milyen, mivel állandóan dolgozok :(
Komolyra fordítva szerintem nemigen változott semmi, jól vagyunk :)
Veletek mizujság , hogy vagytok???? Milyen az élet most kint ?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#8296) athomi válasza ovecs (#8293) üzenetére


athomi
veterán

hát, ha olyan a helyzet cod4-ben mint cod2-ben, akkor kár bármibe is belekezdeni :DDD 4 warból kb. 1-et játszunk végig, a többiről lépni kényszerülünk...

(#8297) athomi


athomi
veterán

ma toltam egy fél óra pubot, kiba jó volt :C

(#8298) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Sziasztok !!!
megvettem a MW3 csodát. A játék még elmenne van dedikált szerver meg minden szóval elég jó, de az a rohadt sok csaló úgy elveszi a kedvem a játéktól. Az valami hihetetlen mennyi van belőlük.

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#8299) Balinov válasza gyerpi (#8298) üzenetére


Balinov
félisten

latod gyerpi, ezert nem vettem meg az MW2 utan egy reszt sem, single-ket vegigtoltam, de tobb mint fel eve visszamentem az MW1-hez, van egy jo kis HC S&D szero, 16 slotos es szinte mindig vannak rajta (e.K hardcore). van ott is kozbekozbe csalo, de asszem gv streamelt a szerver es folyamatosan baszkodja ki a csokakat.

mi van veletek amugy? nalam uj melo, uj kihivas, meg a szokasos hajtaspajtas

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8300) SipiBcs válasza gyerpi (#8298) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szia!

Én már nem játszom! Elegem lett a sok akimbós majomból és a sok cheaterből!

Megvettem a BF3-at, áttértem a sötét oldalra, de mocsok mód élvezem. :D

CoD4ezek is, de szinte csak HQ.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.