Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) PyroS válasza athomi (#8150) üzenetére


PyroS
senior tag

Ha jól emlékszem akkor 6 hónapra lett kifizetve.Szóval még működnie kellene de nekem már csak az MW2-re marad időm :W .Így már nem is tudom,hogy mikor voltam fent utoljára.

(#8152) gyerpi


gyerpi
aktív tag

heló
mi újság ?
nálunk áll a bál választások előtt Orbán felzavarta az álló vizet a kettős állampolgársággal :C
ismét Szlovákia ellenségei vagyunk :W , habár már megszokhattuk volna :W

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#8153) Boci_83 válasza gyerpi (#8152) üzenetére


Boci_83
őstag

Ez a kormány pont ugyan olyan fos lesz mint az előző. Ahogy lehet eltűzök a gecibe ebből az országból...

**********

(#8154) Balinov válasza Boci_83 (#8153) üzenetére


Balinov
félisten

mondjuk viktorek varhattak volna a szlovak valasztasok vegeig, soot, az ottani kormanyalakitas lezartaig, mig felrugjak a szarosbilit... ez sztem szimplan kibaszas az ottani magyarokkal

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8155) gyerpi válasza Balinov (#8154) üzenetére


gyerpi
aktív tag

tök mind1 mikor fogadták volna a egy Szlovák kormány sem engedné engedte volna meg, hogy a magyar kisebbségnek kiváltságai lehessen - szóval ez szimplán irigység semmi más
és nagyon hirtelen fogadták el az ellen törvényt pedig a lányomnak jól jött volna mert Hu-ba akar egyetemre menni

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#8156) CséZé válasza gyerpi (#8155) üzenetére


CséZé
őstag

azért arra kíváncsi leszek mit kezd fico a fél millió magyarral, akitől el akarja venni a szlovák államolgárságot. a végén beleszaladnak egy határmódosításba :C

de rég jártam erre :))

(#8157) SipiBcs


SipiBcs
őstag

No én is megjártam a hadak útját a winyómmal! :((( Teljes káosz, nem is indul. Most egy másikkal hajtom, de kíváncsi leszek, hogy az adatok megszerezhetők e róla. Remélem igen.

Ami öröm az ürömben, hogy még garis!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8158) PyroS válasza SipiBcs (#8157) üzenetére


PyroS
senior tag

Az fasza,remélem letudod menteni az adatokat.
Nekem meg még kevesebb időm van játszani :W .

(#8159) SipiBcs válasza PyroS (#8158) üzenetére


SipiBcs
őstag

Sikerült!! :C

Barátom ráengedett valami ERD Commandert vagy mijaszöszt... erről bootolt... szépen le tudott szedni valami 300 Gigát a winyóról. (ennyit kértem, hogy legyen meg)

Mint kiderült már nem garis a seagate... úgyhogy megpróbálom a lakásbiztosítást... ha nem megy, akkor valahonnan szerválnom kell winchestert! :U

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8160) Boci_83


Boci_83
őstag

Vén trotyliknak is írom, ha van még köztetek aki tudja használni az egeret, tolhatnánk valamelyik este egy war-t. :K

**********

(#8161) PyroS válasza Boci_83 (#8160) üzenetére


PyroS
senior tag

Szeva.

Nekem mostanában nem sok időm van :W .De tényleg jó lenne warozni egy párat.

(#8162) athomi válasza Boci_83 (#8160) üzenetére


athomi
veterán

tolhatunk, csak az xfire-t is meg kéne néha találnom
mióta nincs automata belépésre beállítva, azóta nagyon ritkán vagyok fent rajta

(#8163) SipiBcs válasza Boci_83 (#8160) üzenetére


SipiBcs
őstag

:DDD

Ezt az üzenetet is 2 napig írtam reszkető kézzel.... ;)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8164) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Ismét megújult a TS3!

szerver: Voice.dreamx.hu
port: 9987
alapértelmezett szoba: [spacer]----------------------------- N/Nyugdíjas Elit Veteránok
jelszó: a régi vagy püben dobom, ha kell

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8165) Balinov


Balinov
félisten

gyogyreggelt Veteranok.

mi a palya, mi van kivel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8166) PyroS válasza SipiBcs (#8164) üzenetére


PyroS
senior tag

Thx Sipi. :R

Szevasz Bali :C .

Én mostanában alig jutok a gép elé.Max 2-3 kör MW2 nyomok de azt is ritkán.

(#8167) SipiBcs válasza Balinov (#8165) üzenetére


SipiBcs
őstag

Hali Bali! :R

Sámli extra.... meló keresés ezerrel... pénztelenség... klántalanság.... ;)

Remélem ti jól vagytok ott messzeországban. Autóval minden rendben?? Mostanában nem panaszkodtál a kocsira... ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8168) Balinov válasza PyroS (#8166) üzenetére


Balinov
félisten

hat, en is igy vagyok, multheten kb 2x vettem elo, akkor is csak par kor erejeig.

Sipi: koszonom kerdesed, jolvagyunk, megvagyunk, Veranak uj munkakore van, halistennek szakmai. Kocsira nem panaszkodtam, bar majd' 3 honap utan hagyta jova a biztosito a karigenyt es allhatott vegre a szaki a javitasnak, de mar 2-3 hete megvan az is, uj kozponti zar, ajto beallitva, olajcsere,meg egy hasznalt sony fejegyseg is befert a keretbe.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8169) SipiBcs válasza Balinov (#8168) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ezek szerint jó irányba szalad a szekér. :) Öröm ezt olvasni. :R

Végre tegnap újra fel tudtam rakni a CoD4-et. Mentem egy picit nosztalgiázni.... :D 2 és fél óra alatt fellőttem magam pub-on 22-es szintűre! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8170) Balinov válasza SipiBcs (#8169) üzenetére


Balinov
félisten

az igen, mester

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8171) ovecs


ovecs
senior tag

Na gyerekek adok magamrol en is 1 kis eletjelet :DD
Mar lejart a probaidom az uj melohelyen, keves dologra van idom, mivel itt is egesz nap gep elott ulok, este nem annyira kivanom mar a jatekot mint regen. Nagyritkan azert pubolok kicsit.
Amugy elvagyunk, Timi ma kezdett a vodkafon nal penzugyi teruleten, szinten konyvelni fog, csak o nem szamlakat hanem targyi eszkozoket ertekcsokkent (autok, epuletek, adotornyok), remelm jo lesz neki.
Bar meg mindig elegge szar itthona helyzet, azert nem panaszkodok, sokaknak sokkal rossabb. Ilyen fizukbol nemtom mikor lehetne sajat lakasunk, szoval nyar vegeig mostmar eldontjuk hol folytatjuk tovabb az eletunket, mert Mo. nem tul nyero :U

Remelem mindenki jol van, valamikor osszeugorhatnank ts-en.
Szerintem legyen 3 vagy 4 valaszthato idopont, es amikor a tobbsegnek jo en szabadda teszem magam :C

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#8172) PyroS válasza ovecs (#8171) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Benne vagyok én is a TS-es dumálásban.A héten csak csütörtökig vagyok gép közelébe.Utána már csak a jövőhéten.Szóval próbáljuk meg össze egyeztetni ki mikor ér rá.

(#8173) SipiBcs válasza PyroS (#8172) üzenetére


SipiBcs
őstag

2 hete nem láttalak gépközelben!!! ;] :DDD

Szóltok... reppenek...

.... tőlem még CoD4 is mehet akár war is. Mostanában vissza-vissza lépek, bár csak pub szinten!

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8174) ovecs válasza SipiBcs (#8173) üzenetére


ovecs
senior tag

Srácok akkor legyen a holnap este 8 óra.
Esélyes h a csütörtök nekem nem jó :(

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#8175) SipiBcs válasza ovecs (#8174) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ööööööizé... holnap ez esetben nélkülem... tudom nem nagy veszteség... :(

Elígérkeztem már pecázni! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8176) PyroS válasza SipiBcs (#8173) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó reggelt.

Igazad van Sipi,a múlt héten végig csajoztam a héten meg ezt pihenem ki :DDD Péntektől meg megyünk a Tisza mellé egy hosszú hétvégére :DD .Remélem részegen nem fogok belefulladni :)) .
A ma este az lehet,hogy nekem se lesz jó :W .

(#8177) Paul119


Paul119
addikt

jó estét jó szurkolást :DDD

[link]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8178) Paul119


Paul119
addikt

srácok, nincs valakinek eladó agps videókártyája?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8179) athomi válasza Paul119 (#8178) üzenetére


athomi
veterán

hibásan működő ati9800 pro megteszi?

(#8180) Paul119 válasza athomi (#8179) üzenetére


Paul119
addikt

képet ad rendesen?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8181) athomi válasza Paul119 (#8180) üzenetére


athomi
veterán

ez az hogy nem :DDD memóriahibás, szép csíkokat húz :))

[ Szerkesztve ]

(#8182) Paul119 válasza athomi (#8181) üzenetére


Paul119
addikt

sajnos az úgy nem jó:(,tartalékos gépbe kéne amin tudok gamelni is kicsit.. 9800pro pedig jó lett volna :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8183) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Végre találtam melót ami szimpatikus is. Bár ki fog lógni a nyelvem és a heveny kockulásokról is le kell mondanom, no meg a peca sem a fő tevékenységeim közé fog tartozni... de valami kellett már nagyon.
Az fix első napom után mobiltelefonokkal és harmincas számokkal álmodtam. :DDD Reggel arra ébredtem, hogy éppen a nagyfőnökkel alkudozok, hogy ne csináljon belőlem üzletvezetőt! :))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8184) PyroS válasza SipiBcs (#8183) üzenetére


PyroS
senior tag

Szeva Sipi.

Lassan már én is magamra találok és visszatérek a virtuális hadszíntérre :DDD .

Gratulálok a melódhoz és sok sikert hozzá :C .

(#8185) athomi


athomi
veterán

Szevasztok!

Szokotatok még együtt játszani valamilyen CoD-dal, vagy már mindenki csak maga tolja?
Bő 1 hónapja CoD2-re tértem vissza, jól esik egy állandó csapattal warozgatni, de még pub-ra is feljárok. Kicsit talán még túlzásba is vittem a játékot, de semmittevős szabadidőmben kikapcsol.

(#8186) Balinov válasza athomi (#8185) üzenetére


Balinov
félisten

Szeva Athomi!

Mi a palya, reg lattalak?

Magam neveben tudom mondani, hogy inkabb csak MW2 pubhuszar lettem, neha eloveszem a COD4-et is, foleg ha a steam baszakszik. Cod2-t is nemreg toltuk haverokkal 3-an lanon, jo kis elmeny volt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8187) athomi válasza Balinov (#8186) üzenetére


athomi
veterán

Szia Bali!

Egyelőre megvagyok.
Itthon hamarosan önkormányzati választások lesznek, és a választások utáni időszakra rossz előérzeteim vannak (elbocsátások, megszorítások). Remélem tévedek.

Veled mi a helyzet? Autó, asszony, munka?

[ Szerkesztve ]

(#8188) Balinov válasza athomi (#8187) üzenetére


Balinov
félisten

Szevaa,

orulok,hogy megvagy. Azt meg,hogy fosol az onk. valasztastol meg tudom erteni. Anyumek is az alt. iskolaban idegesek, hogy ki lesz az uj brancs, milyen stromanokat visznek be...nem egyszeru, az biztos.

Velunk tobbekevesbe minden OK, bar az idei evben volt szopas, nem keves :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8189) Boci_83


Boci_83
őstag

No háj! Hónap' Nyóc' felé legyen má' valami géjm! ;]

**********

(#8190) Balinov válasza Boci_83 (#8189) üzenetére


Balinov
félisten

je, el meg a topik. mindenki annyira eltunt, hogy ihaj!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8191) PyroS


PyroS
senior tag

Hello mindenki.

Jaja eléggé lapos a topik :W .
Igaz manapság én se nagyon játszok :W .
Tervezi megvenni valaki a Cod Black Ops-ot?

[ Szerkesztve ]

(#8192) athomi válasza PyroS (#8191) üzenetére


athomi
veterán

én tuti nem, a 4. rész után ez már nem az a cod...trechyard-dal meg soha nem is volt az...

[ Szerkesztve ]

(#8193) PyroS válasza athomi (#8192) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Én most kaptam egy kis plusz lóvét szóval előrendeltem.Remélem megfogja érni az árát és azt is,hogy végre lesz megint lehetőség normálisan warozni.Holnap este 19 óra után kiderül,hogy milyen lesz a multija.

(#8194) Boci_83 válasza PyroS (#8193) üzenetére


Boci_83
őstag

És milyen is?

**********

(#8195) PyroS válasza Boci_83 (#8194) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Hol is kezdjem.Nekem bejött a játék.A single egy kicsit "érdekes" de jó,hangulatos és sokszínű.Néha be-be laggol pedig erős gépem van.A multi nekem tetszik,nagyok a pályák ,jók a fegyverek.Itt főleg akkor laggol ha szar a pingem.Általában 50-70 közt szokott lenni a pingem.Az nagyon tetszik benne,hogy a perk-eket megtudod venni és nem kell megvárni amíg megkapd.Azaz a teljesítményedért pontokat kapsz ami úgy működik mint a pénz.Ezekért cserébe tudsz venni perk-eket és a fegyverekhez kiegészítőket,stb.Igaz még nem sok időm volt nyomni ,kb 30-as szinten vagyok.Sipi is kipróbálta,kölcsön adtam neki a accountomat és neki is tetszett.Mi érdekel még esetleg?

(#8196) Balinov válasza PyroS (#8195) üzenetére


Balinov
félisten

Szeva Pyros,

nem kovettem abszolute a black ops-ot, de a multi hogy muxik? megint ilyen IWNet-es szar, vagy vannak dedikalt szerverek?

Multi a COD4/MW2-ehez hasonlitva milyen? Van legalabb olyan?

Hetvegen majdnem megvettem, voltunk egy jatekboltban, kivolt akciozva 35€-ert...odarohanok, erre a faszkalapok csak a boxos meg Ps3-as verzat aruljak..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8197) Boci_83 válasza PyroS (#8195) üzenetére


Boci_83
őstag

Ha lagol a te gépeden, én fel sem telepítem...

**********

(#8198) PyroS válasza Balinov (#8196) üzenetére


PyroS
senior tag

Szeva Bali.

Dedikált szerók vannak de steam-es a játék.Szerintem van olyan jó mint a cod4 vagy az mw2.Igaz egy kicsit másabb a hangulata.A szerókra egy kicsit nehezen csatizik de az még belefér.Ja és mindig jönnek ki hozzá a javító patchek.Már 2-3 ki is jött.

Boci_83: csak az elején laggolt de a patch-ek javítottak rajta.Sipi is kipróbálta az én accountommal és nála is ment .Olvass utána a Black Ops topikban,hogy a te gépedhez hasonlón,hogy megy.

[ Szerkesztve ]

(#8199) ovecs


ovecs
senior tag

Szevasztok gyerekek!
Most láttam, hogy megjelent ez a csoda, gondoltam megrendelem én is a cd galaxisból.
Még jó, hogy a közelben lakok, mert hála a fiberpowernek kevesebb mint 1 óra és nálam is van ;)
Azért kíváncsi vagyok, hogy ezen a hulladék gépen mennyire fog hasítani, max marad a jól bevált 800*600, single részt remélhetően hétvégén letolom

Edit:
Ha van valami ts ünk, úgy dumálnék veletek, hogy kivel mi van
Nyakunkon a tél, lehet gém,elni :D

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#8200) PyroS válasza ovecs (#8199) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello Ovecs.

A Ts címét este megtudom adni mert most melóba vagyok.Külön szobánk már nincs csak ha kell akkor egy szükség szobát szoktunk csinálni.Ja és már TS3-at használunk.Msn-en majd megadom az IP-ét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.